1
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Σαν Λούις

Σαν Λούις

Σαν Λούις : Στατιστικά για Πριμέρα Β 2026

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
  1 Πουέρτο Μοντ 11 22 7 1 3 15:8
  2 Κομπρελόα 11 21 6 3 2 21:13
  3 Σαν Μάρκος ντε Αρίκα 11 21 5 6 0 16:8
  4 Αντοφαγκάστα 11 20 6 2 3 20:13
  5 Σαντιάγο Γουόντερερς 11 19 5 4 2 22:15
  6 Ντεπόρτες Ρεκολέτα 11 19 6 1 4 19:18
  7 Ουνιόν Εσπανιόλα 11 17 5 2 4 14:11
  8 Ντεπόρτες Μαγκαλάνες 11 15 4 3 4 16:17
  9 Ντεπόρτες Κοπιαπό 11 15 4 3 4 15:17
  10 Ντεπόρτες Τεμούκο 11 14 3 5 3 17:15
  11 Σαν Λούις 11 13 3 4 4 17:19
  12 Ντεπόρτες Ικίκε 11 11 2 5 4 13:15
  13 Κούρικο Ουνίδο 11 11 2 5 4 13:20
  14 Ουνιόν Σαν Φελίπε 11 9 2 3 6 8:19
  15 Ντεπόρτες Σάντα Κρούζ 11 7 1 4 6 14:21
  16 Ρέιντζερς Ντε Τάλκα 11 3 0 3 8 10:21

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 3
(30.0%)
4
(40.0%)
3
(30.0%)
Ημίχρονο 10 2
(20.0%)
2
(20.0%)
6
(60.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 17:17 3.4 1.7:1.7
Ημίχρονο 7:11 1.8 0.7:1.1

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Μέσος χρόνος goal υπέρ - λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά - λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 63.6% (7/11) 36.4% (4/11)
Ημίχρονο 18.2% (2/11) 81.8% (9/11)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 0.0% (0/11)
2-3 45.5% (5/11)
4-6 54.5% (6/11)
7+ 0.0% (0/11)
Failed to score 9.1% (1/11)

G/G - N/G

G/G N/G
81.8% (9/11) 18.2% (2/11)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
3 - 1 27.3% (3/11)
1 - 1 27.3% (3/11)
4 - 0 9.1% (1/11)
2 - 1 9.1% (1/11)
3 - 2 9.1% (1/11)
2 - 2 9.1% (1/11)
2 - 0 9.1% (1/11)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
4 45.5% (5/11)
2 36.4% (4/11)
3 9.1% (1/11)
5 9.1% (1/11)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 36.4% (4/11)
1/X 27.3% (3/11)
1/2 0.0% (0/11)
X/1 18.2% (2/11)
X/X 0.0% (0/11)
X/2 0.0% (0/11)
2/1 9.1% (1/11)
2/X 9.1% (1/11)
2/2 0.0% (0/11)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 17 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 19 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 58 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 52 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.55 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.73 γκολ σε κάθε αγώνα .

Πρόσφατα

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ