Ιστορικό Αγώνων
Βουκοβάρ 91 : Στατιστικά για 1η Κατηγορία 2025/2026
Ιστορικό Αγώνων
ΚΡΟΑΤΙΑ: 1η Κατηγορία 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
34 | 82 | 26 | 4 | 4 | 89:27 | |
| 2 |
|
34 | 64 | 19 | 7 | 8 | 54:32 | |
| 3 |
|
34 | 49 | 13 | 10 | 11 | 47:36 | |
| 4 |
|
34 | 48 | 13 | 9 | 12 | 43:46 | |
| 5 |
|
34 | 42 | 12 | 6 | 16 | 39:48 | |
| 6 |
|
34 | 42 | 10 | 12 | 12 | 39:51 | |
| 7 |
|
34 | 41 | 10 | 11 | 13 | 45:55 | |
| 8 |
|
34 | 38 | 10 | 8 | 16 | 38:46 | |
| 9 |
|
34 | 32 | 7 | 11 | 16 | 25:47 | |
| 10 |
|
34 | 28 | 6 | 10 | 18 | 34:65 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 2 (20.0%) |
2 (20.0%) |
6 (60.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 0 (0.0%) |
6 (60.0%) |
4 (40.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 8:22 | 3.0 | 0.8:2.2 |
| Ημίχρονο | 3:8 | 1.1 | 0.3:0.8 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 29% | 71% |
| Goals κατά | 42% | 58% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 52.76 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.11 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Puljic Jakov | 15 |
| Gonzalez Robin | 7 |
| Banovec Lovro | 3 |
| Jurilj Alen | 2 |
| Mejia David | 1 |
| Calhanoglu Kerim | 1 |
| Tadic Mario | 1 |
| Caic Vito | 1 |
| Butic Simun | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Tadic Mario | 3 |
| Farias Luiz | 1 |
| Caic Vito | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 58.8% (20/34) | 41.2% (14/34) |
| Ημίχρονο | 11.8% (4/34) | 88.2% (30/34) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 17.6% (6/34) |
| 2-3 | 47.1% (16/34) |
| 4-6 | 35.3% (12/34) |
| 7+ | 0.0% (0/34) |
| Failed to score | 29.4% (10/34) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 14.7% (5/34) | |
| 2 - 2 | 11.8% (4/34) | |
| 1 - 0 | 8.8% (3/34) | |
| 1 - 2 | 8.8% (3/34) | |
| 2 - 0 | 8.8% (3/34) | |
| 2 - 1 | 8.8% (3/34) | |
| 3 - 0 | 5.9% (2/34) | |
| 0 - 1 | 5.9% (2/34) | |
| 3 - 2 | 5.9% (2/34) | |
| 3 - 1 | 5.9% (2/34) | |
| 1 - 4 | 2.9% (1/34) | |
| 0 - 6 | 2.9% (1/34) | |
| 0 - 0 | 2.9% (1/34) | |
| 4 - 1 | 2.9% (1/34) | |
| 4 - 0 | 2.9% (1/34) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 23.5% (8/34) | |
| 2 | 23.5% (8/34) | |
| 4 | 20.6% (7/34) | |
| 1 | 14.7% (5/34) | |
| 5 | 11.8% (4/34) | |
| 6 | 2.9% (1/34) | |
| 0 | 2.9% (1/34) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 32.4% (11/34) | |
| 1/X | 0.0% (0/34) | |
| 1/2 | 0.0% (0/34) | |
| X/1 | 11.8% (4/34) | |
| X/X | 20.6% (7/34) | |
| X/2 | 11.8% (4/34) | |
| 2/1 | 5.9% (2/34) | |
| 2/X | 8.8% (3/34) | |
| 2/2 | 8.8% (3/34) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 34 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 65 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 90 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 47 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.00 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.91 γκολ σε κάθε αγώνα . |
- Tomislav Stipic
- Προπονητής 46 χρ.
Tερματοφύλακες
- Ronny Seibt
- Γερμανία 20 χρ.
Aμυντικοί
- Nikita Vlasenko
- Ελβετία 25 χρ.
#5
- Kerim Calhanoglu
- Γερμανία 23 χρ.
#7
- Moreno Zivkovic
- Κροατία 21 χρ.
#14
- Jakov Suver
- Γερμανία 23 χρ.
#22
- Halid Sabanovic
- Βοσνία 26 χρ.
#24
- Josip Elez
- Κροατία 32 χρ.
#26
- Mario Ticinovic
- Κροατία 34 χρ.
#91
- Martin Majnovics
- Ουγγαρία 25 χρ.
Mέσοι
- Marin Pilj
- Κροατία 29 χρ.
#30
- Pocholo Bugas
- Φιλιππίνες 24 χρ.
#39
- Eniss Shabani
- Αλβανία 22 χρ.
#77
Eπιθετικοί
- Keyendrah Simmonds
- Αγγλία 24 χρ.
#11
- Jakov Puljic
- Κροατία 32 χρ.
#21
- Tyrone Tormin
- Γαλλία 24 χρ.
#29
- Josip Spoljaric
- Κροατία 29 χρ.
#50
- Dario Serra
- Ισπανία 23 χρ.