Ιστορικό Αγώνων
Μπρέγκενζ : Στατιστικά για 2. Λίγκα 2025/2026
Ιστορικό Αγώνων
ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
27 | 51 | 15 | 6 | 6 | 38:25 | |
| 2 |
|
27 | 50 | 15 | 5 | 7 | 43:26 | |
| 3 |
|
27 | 48 | 14 | 6 | 7 | 42:17 | |
| 4 |
|
27 | 45 | 11 | 12 | 4 | 49:29 | |
| 5 |
|
27 | 44 | 11 | 11 | 5 | 40:32 | |
| 6 |
|
27 | 44 | 12 | 8 | 7 | 44:39 | |
| 7 |
|
27 | 39 | 11 | 6 | 10 | 32:38 | |
| 8 |
|
27 | 37 | 10 | 7 | 10 | 28:25 | |
| 9 |
|
28 | 37 | 9 | 10 | 9 | 36:37 | |
| 10 |
|
27 | 33 | 9 | 6 | 12 | 36:36 | |
| 11 |
|
27 | 30 | 9 | 6 | 12 | 31:41 | |
| 12 |
|
27 | 29 | 8 | 5 | 14 | 31:44 | |
| 13 |
|
27 | 25 | 7 | 4 | 16 | 29:52 | |
| 14 |
|
27 | 21 | 5 | 6 | 16 | 24:43 | |
| 15 |
|
27 | 16 | 3 | 10 | 14 | 36:55 | |
| 16 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
Αούστρια Κλάγκενφουρτ *
-3 βαθμούς
Μπρέγκενζ *
-3 βαθμούς
Άνοδος
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 1 (10.0%) |
2 (20.0%) |
7 (70.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 2 (20.0%) |
1 (10.0%) |
7 (70.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 15:27 | 4.2 | 1.5:2.7 |
| Ημίχρονο | 6:14 | 2.0 | 0.6:1.4 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 36% | 64% |
| Goals κατά | 45% | 55% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.19 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 48.62 λεπ. | |
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Luchinger Simon | 1 |
| Tartarotti Johannes | 1 |
| Bangura Saidu | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 66.7% (18/27) | 33.3% (9/27) |
| Ημίχρονο | 14.8% (4/27) | 85.2% (23/27) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 3.7% (1/27) |
| 2-3 | 48.1% (13/27) |
| 4-6 | 44.4% (12/27) |
| 7+ | 3.7% (1/27) |
| Failed to score | 14.8% (4/27) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 18.5% (5/27) | |
| 2 - 2 | 14.8% (4/27) | |
| 3 - 1 | 11.1% (3/27) | |
| 2 - 1 | 11.1% (3/27) | |
| 2 - 0 | 7.4% (2/27) | |
| 2 - 3 | 7.4% (2/27) | |
| 1 - 3 | 3.7% (1/27) | |
| 1 - 4 | 3.7% (1/27) | |
| 4 - 3 | 3.7% (1/27) | |
| 3 - 0 | 3.7% (1/27) | |
| 1 - 2 | 3.7% (1/27) | |
| 0 - 2 | 3.7% (1/27) | |
| 0 - 0 | 3.7% (1/27) | |
| 4 - 2 | 3.7% (1/27) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 4 | 29.6% (8/27) | |
| 2 | 29.6% (8/27) | |
| 3 | 18.5% (5/27) | |
| 5 | 11.1% (3/27) | |
| 7 | 3.7% (1/27) | |
| 0 | 3.7% (1/27) | |
| 6 | 3.7% (1/27) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 37.0% (10/27) | |
| 1/X | 11.1% (3/27) | |
| 1/2 | 0.0% (0/27) | |
| X/1 | 3.7% (1/27) | |
| X/X | 14.8% (4/27) | |
| X/2 | 7.4% (2/27) | |
| 2/1 | 0.0% (0/27) | |
| 2/X | 11.1% (3/27) | |
| 2/2 | 14.8% (4/27) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 36 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 55 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 68 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 44 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.33 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 2.04 γκολ σε κάθε αγώνα . |
- Andreas Heraf
- Προπονητής 58 χρ.
Tερματοφύλακες
- Kilian Kretschmer
- Αυστρία 25 χρ.
#1
- Felix Gschossmann
- Αυστρία 29 χρ.
#21
Aμυντικοί
- Vincent Gembalies
- Γερμανία 26 χρ.
#2
- Marko Martinovic
- Αυστρία 29 χρ.
#3
- Isak Vojic
- Αυστρία 20 χρ.
#4
- Stefan Umjenovic
- Αυστρία 30 χρ.
#18
- Tobias Mandler
- Αυστρία 25 χρ.
#20
- Florian Prirsch
- Αυστρία 27 χρ.
#22
- Ivo Kralj
- Κροατία 27 χρ.
#44
Mέσοι
- Dragan Marceta
- Αυστρία 26 χρ.
#5
- Johannes Schriebl
- Αυστρία 24 χρ.
#6
- Lars Nussbaumer
- Αυστρία 25 χρ.
#8
- Levan Eloshvili
- Γεωργία 28 χρ.
#9
- Johannes Tartarotti
- Αυστρία 26 χρ.
#10
- Simon Luchinger
- Λιχτενστάιν 23 χρ.
#11
- Raul Marte
- Αυστρία 24 χρ.
#17
- Sebastian Dirnberger
- Αυστρία 28 χρ.
#27
- Marco Rottensteiner
- Αυστρία 21 χρ.
#37
Eπιθετικοί
- Atsushi Zaizen
- Ιαπωνία 26 χρ.
#24
- Jan Stefanon
- Αυστρία 27 χρ.
#70
- Damian Maksimovic
- Αυστρία 21 χρ.
#77