2
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

UCV

UCV

UCV : Στατιστικά για Πριμέρα Ντιβιζιόν 2026

Ιστορικό Αγώνων

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
Απερτούρα: Δεύτερος Γύρος - 1ος Όμιλος
  1 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 6 10 3 1 2 8:7
  2 Πορτουγκέζα 6 8 2 2 2 7:8
  3 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 6 7 1 4 1 5:5
  4 UCV 6 6 1 3 2 8:8
Απερτούρα: Δεύτερος Γύρος - 2ος Όμιλος
  1 Καραμπόμπο 6 11 3 2 1 10:5
  2 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 6 11 3 2 1 8:5
  3 Μετροπολιτάνος 6 8 2 2 2 5:7
  4 Εστουντιάντες Μέριντα 6 3 1 0 5 2:8
Απερτούρα: Πρώτη Φάση
  1 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 13 27 7 6 0 15:6
  2 Μετροπολιτάνος 13 25 7 4 2 17:10
  3 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 13 24 7 3 3 17:12
  4 UCV 13 23 7 2 4 24:20
  5 Πορτουγκέζα 13 20 5 5 3 20:12
  6 Εστουντιάντες Μέριντα 13 20 6 2 5 21:18
  7 Καραμπόμπο 13 19 4 7 2 23:14
  8 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 13 17 4 5 4 16:14
  9 Σαμόρα 13 17 4 5 4 14:14
  10 Καράκας 13 15 3 6 4 15:17
  11 Ράγιο Ζουλιάνο 13 14 4 2 7 13:23
  12 Μονάγκας 13 11 3 2 8 14:22
  13 Ανζοατέγιου ΦΚ 13 9 2 3 8 15:25
  14 Τρουχιγιάνος 13 4 0 4 9 9:26
Κλαουσούρα: Δεύτερος Γύρος - 1ος Όμιλος
  1 Καραμπόμπο 3 7 2 1 0 7:3
  2 Μετροπολιτάνος 3 3 0 3 0 3:3
  3 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 3 2 0 2 1 5:7
  4 Πορτουγκέζα 3 2 0 2 1 3:5
Κλαουσούρα: Δεύτερος Γύρος - 2ος Όμιλος
  1 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 4 12 4 0 0 8:3
  2 Καράκας 4 6 2 0 2 6:5
  3 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 4 3 1 0 3 4:6
  4 Μονάγκας 4 3 1 0 3 4:8
Κλαουσούρα: Πρώτος Γύρος
  1 Μετροπολιτάνος 13 32 10 2 1 30:11
  2 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 13 27 8 3 2 30:17
  3 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 13 23 6 5 2 19:12
  4 Καραμπόμπο 13 22 6 4 3 15:10
  5 Πορτουγκέζα 13 19 4 7 2 14:12
  6 Μονάγκας 13 18 5 3 5 17:17
  7 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 13 17 5 2 6 22:18
  8 Καράκας 13 17 4 5 4 15:16
  9 Εστουντιάντες Μέριντα 13 17 4 5 4 15:16
  10 UCV 13 16 4 4 5 13:15
  11 Τρουχιγιάνος 13 14 4 2 7 14:20
  12 Ράγιο Ζουλιάνο 13 11 3 2 8 18:29
  13 Ανζοατέγιου ΦΚ 13 8 2 2 9 8:22
  14 Σαμόρα 13 8 2 2 9 12:27

Πλέι Οφ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 3
(30.0%)
4
(40.0%)
3
(30.0%)
Ημίχρονο 10 1
(10.0%)
5
(50.0%)
4
(40.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10:10 2.0 1.0:1.0
Ημίχρονο 3:7 1.0 0.3:0.7

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 44% 56%
Goals κατά 49% 51%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 51.09 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 47.14 λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Bolivar Jovanny7
Cuesta Juan7
Sosa Samuel6
De Sousa Daniel5
Silva Kendrys4
Zapata Juan4
Cumana Yohan2
Rodriguez Vicente2
Alegria Juan2
Lugo Williams2
Murillo Yeiber1
Granko Alexander1
Mosquera Edwin1

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Cumana Yohan1
Martinez Luis1
Ruiz Maicol1
Mottes Gonzalo1

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 50.0% (16/32) 50.0% (16/32)
Ημίχρονο 9.4% (3/32) 90.6% (29/32)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 18.8% (6/32)
2-3 56.3% (18/32)
4-6 25.0% (8/32)
7+ 0.0% (0/32)
Failed to score 28.1% (9/32)

G/G - N/G

G/G N/G
59.4% (19/32) 40.6% (13/32)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 1 18.8% (6/32)
2 - 1 12.5% (4/32)
0 - 0 9.4% (3/32)
2 - 0 9.4% (3/32)
4 - 1 6.3% (2/32)
0 - 1 6.3% (2/32)
2 - 3 6.3% (2/32)
3 - 0 6.3% (2/32)
1 - 0 3.1% (1/32)
0 - 2 3.1% (1/32)
3 - 1 3.1% (1/32)
4 - 2 3.1% (1/32)
1 - 5 3.1% (1/32)
1 - 2 3.1% (1/32)
3 - 2 3.1% (1/32)
0 - 3 3.1% (1/32)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 31.3% (10/32)
3 25.0% (8/32)
5 15.6% (5/32)
0 9.4% (3/32)
1 9.4% (3/32)
6 6.3% (2/32)
4 3.1% (1/32)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 21.9% (7/32)
1/X 3.1% (1/32)
1/2 0.0% (0/32)
X/1 21.9% (7/32)
X/X 21.9% (7/32)
X/2 3.1% (1/32)
2/1 3.1% (1/32)
2/X 3.1% (1/32)
2/2 21.9% (7/32)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 45 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 43 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 64 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 67 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.41 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.34 γκολ σε κάθε αγώνα .
offer image offer image

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ