Σαχρντάρι Μαχσάχρ - Σχαχίν Μπουσχέχρ
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 2890 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ:
Σχαχίν Μπουσχέχρ - Σαχρντάρι Μαχσάχρ στις 13/2/2019
1ο Ημίχρονο 0 - 0
- 44' Kheradmand Saeid
2ο Ημίχρονο 0 - 0
Προϊστορία
| 13/2/2019 | Σχαχίν ΜπουσχέχρΣαχρντάρι Μαχσάχρ | 0 - 0 |
| 30/9/2018 | Σαχρντάρι ΜαχσάχρΣχαχίν Μπουσχέχρ | 0 - 0 |
ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ
Δεν βρέθηκαν αποδόσεις.
FACTS
-
Η ομάδα Σαχρντάρι Μαχσάχρ έχασε στους τελευταίους 5 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
Σημείο: 2 -
Η ομάδα Σαχρντάρι Μαχσάχρ έχανε στο ημίχρονο στους τελευταίους 5 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
Σημείο: Ημ.2
ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΟΜΑΔΩΝ
Σαχρντάρι Μαχσάχρ - Τελ. αγώνες
Σχαχίν Μπουσχέχρ - Τελ. αγώνες
Αναμετρήσεις Ομάδων
|
13/2/2019
|
Σχαχίν Μπουσχέχρ
Σαχρντάρι Μαχσάχρ |
0 - 0 | |
|
30/9/2018
|
Σαχρντάρι Μαχσάχρ
Σχαχίν Μπουσχέχρ |
0 - 0 |
Πείτε τη γνώμη σας:
Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.
Περισσότερες Αναλύσεις
14:30
Γουλβς
Στόουκ
14:30
Μίντλεσμπρο
Γουέστ Μπρομ
14:30
Ντέρμπι
Σουόνσι
14:30
Λίβερπουλ
Νότιγχαμ Φόρεστ
17:00
Γουότφορντ
Γουέστ Χαμ
17:00
Κάρντιφ
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
17:00
Μπλάκμπερν
ΚΠΡ
17:00
Μπόλτον
Λίνκολν Σίτι
17:00
Μπρίστολ Σίτι
Πόρτσμουθ
17:00
Νόριτς
Μπέρνλι
17:00
Σαουθάμπτον
Μίλγουολ
17:00
Τσάρλτον
Πρέστον
17:00
Μπόρνμουθ
Έβερτον
17:00
Κόβεντρι
Χαλ
19:30
Τότεναμ
Νιούκαστλ
23:30
Σιάτλ Σάουντερς
Σικάγο Φάιαρ
02:30
Ατλάντα Γιουνάιτεντ
Σάρλοτ
02:30
Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς
Φιλαδέλφεια Γιούνιον
02:30
DC Γιουνάιτεντ
Λος Άντζελες
02:30
Τορόντο
Νιου Γιόρκ Σίτι
02:30
Ίντερ Μαϊάμι
Μόντρεαλ Ίμπακτ
03:30
Μινεσότα Γιουνάιτεντ
Ορλάντο Σίτι
03:30
Νάσβιλ
Σινσινάτι
03:30
Ντιναμό Χιούστον
Σαν Χοσέ Έρθκουεικς
03:30
Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι
Βανκούβερ Γουάιτκαπς
04:30
Κολοράντο Ράπιντς
Ρεάλ Σολτ Λέικ
05:30
Πόρτλαντ Τίμπερς
Όστιν
05:30
Σαν Ντιέγκο
Λος Άντζελες Γκάλαξι