Η ομάδα Μετς έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

90+5'

Ο Yunis Abdelhamid από την ομάδα Ρεμς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+5'

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Yunis Abdelhamid από την ομάδα Ρεμς ανατρέπει τον Ablie Jallow

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Keito Nakamura από την ομάδα Ρεμς ανατρέπει τον Matthieu Udol

90+3'

Καλή ενέργεια από τον Keito Nakamura ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

90+3'

Η ομάδα Ρεμς έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

90+3'

Ο Fali Cande απομακρύνει τη μπάλα

90+3'

Ο Matthieu Udol από την ομάδα Μετς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+2'

Ο Danley Jean Jacques από την ομάδα Μετς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Keito Nakamura

90+2'

Ο Keito Nakamura κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Sadibou Sane.

90+2'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 6'

90+1'

Κίτρινη κάρτα για τον Ibou Sane

90+1'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Ibou Sane υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Amadou Kone

90+1'

Ο Yehvann Diouf από την ομάδα Ρεμς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+1'

Ο Ablie Jallow από την ομάδα Μετς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

90+1'

Ο Georges Mikautadze εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

90'

Κατοχή: Ρεμς: 67%, Μετς: 33%.

90'

Ο Kevin Van Den Kerkhof δίνει τη θέση του στον Joel Asoro

89'

Ο Joseph Okumu υποπίπτει σε χέρι

88'

Ο Oumar Diakite από την ομάδα Ρεμς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Fali Cande

88'

Η ομάδα Μετς εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

87'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Emmanuel Agbadou από την ομάδα Ρεμς ανατρέπει τον Danley Jean Jacques

87'

Ο Ismael Traore κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Yehvann Diouf μπλοκάρει εύκολα

86'

Ο Ablie Jallow από την ομάδα Μετς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

86'

Ο Christophe Herelle δίνει τη θέση του στον Ismael Traore

86'

Ο Lamine Camara δίνει τη θέση του στον Ablie Jallow

86'

Ο Cheikh Sabaly δίνει τη θέση του στον Ibou Sane

85'

Ο Emmanuel Agbadou απομακρύνει τη μπάλα

85'

Κατοχή: Ρεμς: 69%, Μετς: 31%.

85'

84'

Η ομάδα Ρεμς εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

84'

Ο Valentin Atangana Edoa δίνει τη θέση του στον Amadou Kone

82'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Oumar Diakite για αντιαθλητικό χτύπημα

82'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Alexandre Oukidja για αντιαθλητικό χτύπημα

82'

Ο Oumar Diakite τιμωρείται για σπρώξιμο στον Alexandre Oukidja

82'

Ο Keito Nakamura χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

82'

82'

Η σέντρα από τον Junya Ito από την ομάδα Ρεμς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

81'

Η ομάδα Ρεμς ξεκινάει αντεπίθεση

81'

Η ομάδα Ρεμς κατάφερε να σκοράρει το αποφασιστικό γκολ στα τελευταία λεπτά του παιχνιδιού!

80'

Κατοχή: Ρεμς: 71%, Μετς: 29%.

80'

Μία φανταστική ατομική ενέργεια από τον παίκτη Junya Ito!

79'

Ο Reda Khadra έδωσε την ασίστ για το γκολ.

79'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Junya Ito σκοράρει με το δεξί πόδι!

79'

79'

Ο Reda Khadra τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

79'

Ο Reda Khadra υποπίπτει σε χέρι

79'

Ελεύθερο για την ομάδα Μετς

78'

Ο Yunis Abdelhamid από την ομάδα Ρεμς προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

78'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Arthur Atta από την ομάδα Μετς ανατρέπει τον Valentin Atangana Edoa

78'

Η ομάδα Ρεμς εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

77'

Ο Christophe Herelle απομακρύνει τη μπάλα

77'

Ο Fali Cande από την ομάδα Μετς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

77'

76'

Ο Yunis Abdelhamid κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Danley Jean Jacques.

76'

76'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Sergio Akieme από την ομάδα Ρεμς αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

76'

75'

Η ομάδα Ρεμς εκδηλώνει επίθεση

75'

75'

73'

Ο Mohamed Daramy δίνει τη θέση του στον Keito Nakamura

73'

Ο Marshall Munetsi έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

73'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marshall Munetsi από την ομάδα Ρεμς ανατρέπει τον Georges Mikautadze

73'

Η ομάδα Μετς ξεκινάει αντεπίθεση

73'

Ο Lamine Camara απομακρύνει τη μπάλα

72'

72'

Ο Danley Jean Jacques από την ομάδα Μετς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

72'

Ο Junya Ito από την ομάδα Ρεμς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

72'

Ο Georges Mikautadze απομακρύνει τη μπάλα

71'

Ο Christophe Herelle από την ομάδα Μετς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

71'

Ο Junya Ito από την ομάδα Ρεμς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

71'

Καλή ενέργεια από τον Joseph Okumu ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

71'

Το αμυντικό λάθος του Matthieu Udol μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

71'

Ο Alexandre Oukidja από την ομάδα Μετς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

71'

70'

Ο Sadibou Sane απομακρύνει τη μπάλα

70'

70'

Ο Emmanuel Agbadou κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

70'

70'

70'

Ο Valentin Atangana Edoa κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Georges Mikautadze.

69'

69'

69'

68'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Oumar Diakite από την ομάδα Ρεμς ανατρέπει τον Sadibou Sane

68'

Ο Alexandre Oukidja απομακρύνει τη μπάλα

68'

67'

67'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Joseph Okumu από την ομάδα Ρεμς αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

67'

Ο Junya Ito από την ομάδα Ρεμς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

67'

Ο Sadibou Sane σταματά επιτυχώς το σουτ

67'

Το σουτ του Sergio Akieme μπλοκάρεται

67'

Ο Junya Ito τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

67'

66'

66'

66'

Ο Lamine Camara από την ομάδα Μετς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

65'

Καλή ενέργεια από τον Georges Mikautadze ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

65'

Η σέντρα από τον Danley Jean Jacques από την ομάδα Μετς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

65'

Η ομάδα Μετς εκδηλώνει επίθεση

65'

64'

64'

Η ομάδα Μετς εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

64'

Ο Kevin Van Den Kerkhof από την ομάδα Μετς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

64'

63'

Ο Matthieu Udol απομακρύνει τη μπάλα

63'

63'

63'

Ο Thomas Foket δίνει τη θέση του στον Joseph Okumu

62'

Ο Thibault De Smet δίνει τη θέση του στον Sergio Akieme

62'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Cheikh Sabaly από την ομάδα Μετς αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

62'

Η σέντρα από τον Sadibou Sane από την ομάδα Μετς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

62'

62'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Junya Ito από την ομάδα Ρεμς ανατρέπει τον Arthur Atta

61'

Η ομάδα Ρεμς έχει την κατοχή της μπάλας

60'

Ο Marshall Munetsi από την ομάδα Ρεμς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

60'

Ο Lamine Camara από την ομάδα Μετς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

60'

60'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

59'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να παραμείνει στην αρχική απόφασή του και να μην καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Ρεμς!

57'

VAR - ΠΕΝΑΛΤΙ! Ο διαιτητής σταμάτησε το παιχνίδι. Γίνεται έλεγχος του VAR, πιθανό πέναλτι για την ομάδα Ρεμς

56'

Ο Arthur Atta από την ομάδα Μετς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

56'

56'

56'

Ο Georges Mikautadze αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

55'

Ο Cheikh Sabaly τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

55'

Ο Valentin Atangana Edoa σταματά επιτυχώς το σουτ

55'

Ο Lamine Camara από την ομάδα Μετς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

55'

54'

54'

54'

53'

52'

52'

52'

Ο Lamine Camara αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

52'

51'

Ο Yunis Abdelhamid έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

51'

Ο Yunis Abdelhamid από την ομάδα Ρεμς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Kevin Van Den Kerkhof

51'

51'

50'

Κατοχή: Ρεμς: 70%, Μετς: 30%.

50'

Ο Yehvann Diouf κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

50'

Ο Thomas Foket σταματά επιτυχώς το σουτ

50'

Το σουτ του Arthur Atta μπλοκάρεται

50'

50'

Ο Lamine Camara από την ομάδα Μετς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

49'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Sadibou Sane για την ομάδα Μετς. Ο Oumar Diakite σταματάει την φάση.

49'

48'

Ο Arthur Atta κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Yehvann Diouf μπλοκάρει εύκολα

48'

Η σέντρα από τον Lamine Camara από την ομάδα Μετς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

48'

48'

47'

47'

47'

Η ομάδα Μετς έχει την κατοχή της μπάλας

46'

46'

46'

45+4'

Η ομάδα Ρεμς παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45+4'

45+4'

45+3'

Ο Junya Ito από την ομάδα Ρεμς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

45+2'

Ο Yunis Abdelhamid από την ομάδα Ρεμς κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Danley Jean Jacques

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

45'

45'

45'

45'

45'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Matthieu Udol από την ομάδα Μετς αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

45'

Η σέντρα από τον Kevin Van Den Kerkhof από την ομάδα Μετς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

45'

44'

44'

44'

Ο Danley Jean Jacques κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Valentin Atangana Edoa.

43'

43'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Emmanuel Agbadou από την ομάδα Ρεμς αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

43'

Ο Emmanuel Agbadou κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Fali Cande.

43'

42'

Ο Cheikh Sabaly έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

42'

Ο Cheikh Sabaly από την ομάδα Μετς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Junya Ito

42'

41'

41'

40'

40'

40'

39'

Ο Oumar Diakite από την ομάδα Ρεμς είναι σε θέση οφσάιντ

39'

Ο Valentin Atangana Edoa της ομάδας Ρεμς παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

39'

Ο Valentin Atangana Edoa κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Fali Cande.

39'

38'

38'

Ο Cheikh Sabaly κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

38'

37'

37'

37'

Ο Reda Khadra απομακρύνει τη μπάλα

37'

36'

36'

Ο Arthur Atta υποπίπτει σε χέρι

36'

Ο Marshall Munetsi κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Arthur Atta.

35'

35'

35'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Valentin Atangana Edoa από την ομάδα Ρεμς αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

35'

35'

35'

Κατοχή: Ρεμς: 68%, Μετς: 32%.

34'

34'

Ο Maxime Colin επιστρέφει στο γήπεδο.

33'

Ο Yunis Abdelhamid κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Georges Mikautadze.

33'

33'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Maxime Colin να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

32'

Ο Maxime Colin είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

31'

31'

31'

Ο Thomas Foket από την ομάδα Ρεμς είχε προσπάθεια εκτός στόχου

31'

Ο Mohamed Daramy σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Alexandre Oukidja ελέγχει την φάση

31'

30'

30'

Κατοχή: Ρεμς: 63%, Μετς: 37%.

29'

29'

29'

Ο Cheikh Sabaly κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Thomas Foket.

28'

28'

28'

28'

Καλή ενέργεια από τον Oumar Diakite ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

28'

28'

27'

26'

26'

Το σουτ του Cheikh Sabaly μπλοκάρεται

26'

Ο Valentin Atangana Edoa από την ομάδα Ρεμς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

26'

26'

Τι παιχνίδι βλέπουμε. Υπάρχει ένταση και καλή κυκλοφορία της μπάλας και από τις δύο ομάδες.

26'

25'

25'

25'

25'

24'

Φράγμα από τον Thibault De Smet, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Kevin Van Den Kerkhof. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

24'

23'

23'

23'

22'

Ο Fali Cande σταματά επιτυχώς το σουτ

22'

Το σουτ του Marshall Munetsi μπλοκάρεται

22'

21'

21'

21'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Junya Ito για αντιαθλητικό χτύπημα

20'

Κίτρινη κάρτα για τον Christophe Herelle

20'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Christophe Herelle υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Mohamed Daramy

20'

20'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

20'

Κατοχή: Ρεμς: 61%, Μετς: 39%.

19'

19'

Ο Oumar Diakite τιμωρείται για σπρώξιμο στον Christophe Herelle

18'

18'

18'

17'

17'

16'

Ο Oumar Diakite είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

16'

15'

Με αυτό το γκολ, η ομάδα Μετς ισοφάρισε. Υπάρχει παιχνίδι!

15'

Κατοχή: Ρεμς: 58%, Μετς: 42%.

14'

Ο Kevin Van Den Kerkhof έδωσε την ασίστ για το γκολ!

14'

Ο Cheikh Sabaly έδωσε την ασίστ για το γκολ.

14'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Arthur Atta της ομάδας Μετς «τσιμπάει» την μπάλα με το δεξί! Εύκολο τελείωμα για τον Arthur Atta

14'

Ο Kevin Van Den Kerkhof τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

14'

14'

14'

14'

13'

13'

13'

Ο Yunis Abdelhamid τιμωρείται για σπρώξιμο στον Arthur Atta

12'

Ο Thibault De Smet από την ομάδα Ρεμς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

11'

Ο Christophe Herelle σταματά επιτυχώς το σουτ

11'

Το σουτ του Oumar Diakite μπλοκάρεται

11'

Ο Emmanuel Agbadou τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

11'

11'

11'

10'

10'

10'

10'

Κατοχή: Ρεμς: 55%, Μετς: 45%.

9'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Marshall Munetsi για την ομάδα Ρεμς. Ο Alexandre Oukidja σταματάει την φάση.

9'

9'

8'

8'

8'

8'

8'

7'

6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lamine Camara από την ομάδα Μετς ανατρέπει τον Mohamed Daramy

6'

5'

Κατοχή: Ρεμς: 56%, Μετς: 44%.

5'

4'

Η ομάδα Ρεμς κατάφερε να σκοράρει το σημαντικό πρώτο γκολ. Μπορεί να χτίσει πάνω σε αυτό;

3'

3'

3'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Oumar Diakite σκοράρει με το δεξί πόδι!

3'

3'

3'

3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Oumar Diakite από την ομάδα Ρεμς ανατρέπει τον Lamine Camara

2'

2'

2'

2'

Ο Arthur Atta τιμωρείται για σπρώξιμο στον Valentin Atangana Edoa

1'

1'

Η σέντρα από τον Arthur Atta από την ομάδα Μετς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

1'

1'

Η βροχή κάνει δύσκολες τις συνθήκες για τους παίκτες

1'

1'

Η ομάδα Μετς είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

1'

0'

Καλησπέρα σας από το Stade Auguste Delaune, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Κυνηγάει Ευρώπη η Ρεμς

Βασίλης Γούσιος Αθλητικογράφος

Δεν βρίσκεται σε ιδιαίτερα καλή κατάσταση η Ρεμς το τελευταίο διάστημα με μόλις 1 νίκη στα τελευταία της 7 παιχνίδια, με τη Μετς από την άλλη να δείχνει βελτίωση με δύο σερί νίκες, προσπαθώντας να βγει από την επικίνδυνη ζώνη ούσα προτελευταία. Θα προτιμήσουμε την επιλογή του Over στην αναμέτρηση από τη στιγμή κιόλας που καμία από τις δύο ομάδες δεν έχει ανάγκη να κλειστεί και αμφότερες θα κυνηγήσουν τη νίκη.

• Η ομάδα Μετς ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Λιγκ 1.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 2.12 στον ΟΠΑΠ

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 1