21+

Λίνγκμπι - Σίλκεμποργκ

17/7/2022 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 789
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 666 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Λίνγκμπι - Σίλκεμποργκ στις 3/12/2023

• Θεατές: 3871
90+4'

Υπήρχαν πολλές ευκαιρίες στο παιχνίδι αλλά καμία ομάδα δεν μπόρεσε να βρει το καθοριστικό γκολ.

90+4'

90+3'

Κατοχή: Λίνγκμπι: 38%, Σίλκεμποργκ: 62%.

90+3'

Ο Rasmus Carstensen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Saevar Atli Magnusson

90+3'

Ο Pelle Mattsson από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

90+2'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+2'

Η ομάδα Λίνγκμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+2'

90+2'
Απόκρουση

Ο Pascal Gregor απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+1'
Σέντρα

Ο Lukas Engel κάνει τη σέντρα

90+1'

3871 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90+1'

Ελεύθερο για την ομάδα Σίλκεμποργκ

90'

Ο Pascal Gregor από την ομάδα Λίνγκμπι προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά αυτός δεν μπορεί να επωφεληθεί.

90'

Ο Magnus Kaastrup από την ομάδα Λίνγκμπι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

90'
Απόκρουση

Ο Rasmus Carstensen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

90'
Σέντρα

Ο Pascal Gregor κάνει τη σέντρα

90'

Το σουτ του Rasmus Thellufsen μπλοκάρεται

90'

Ο Adam Soerensen από την ομάδα Λίνγκμπι στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

89'

Η ομάδα Λίνγκμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

89'

89'

Ο Anders Klynge δίνει τη θέση του στον Frederik Carstensen

88'

Ο Adam Soerensen από την ομάδα Λίνγκμπι κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

88'

Ο Kasper Joergensen από την ομάδα Λίνγκμπι στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

87'

Η ομάδα Λίνγκμπι έχει την κατοχή της μπάλας

86'

86'

Κατοχή: Λίνγκμπι: 49%, Σίλκεμποργκ: 51%.

86'

Η ομάδα Λίνγκμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

85'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Joel Felix ανέτρεψε τον Saevar Atli Magnusson από πίσω και δόθηκε φάουλ

84'

84'

83'

Ο Soeren Tengstedt από την ομάδα Σίλκεμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

82'

82'

Κατοχή: Λίνγκμπι: 48%, Σίλκεμποργκ: 52%.

82'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Pelle Mattsson από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Marcel Roemer

81'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

81'

81'

80'
Απόκρουση

Ο Tobias Salquist απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

80'

Ο Kristian Riis από την ομάδα Λίνγκμπι δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

80'

Ο Marcel Roemer από την ομάδα Λίνγκμπι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

80'
Απόκρουση

80'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Adam Soerensen , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

79'

Ο Casper Winther δίνει τη θέση του στον Marcel Roemer

79'

Ο Brian Hamalainen είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Lucas Hey

78'

Ο Rasmus Carstensen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

78'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Nicklas Helenius της ομάδας Σίλκεμποργκ σκοράρει με κεφαλιά

78'
Σέντρα

Ο Rasmus Carstensen κάνει τη σέντρα

78'

Ελεύθερο για την ομάδα Λίνγκμπι

77'

77'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Brian Hamalainen να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

77'

76'

Ο Brian Hamalainen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

76'

76'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

76'
Σέντρα

75'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

75'

Ο Magnus Kaastrup από την ομάδα Λίνγκμπι κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

74'

Ο Saevar Atli Magnusson από την ομάδα Λίνγκμπι κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Nicolai Larsen βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

73'

Ο Soeren Tengstedt υποπίπτει σε χέρι

72'

Η ομάδα Λίνγκμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

72'

Ο Stefan Thordarson δίνει τη θέση του στον Mads Kaalund

72'

Ο Mark Brink δίνει τη θέση του στον Pelle Mattsson

72'

Ο Frederik Ibsen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

72'
Σέντρα

Ο Sebastian Joergensen κάνει τη σέντρα

71'

70'
Απόκρουση

Ο Casper Winther απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

70'
Σέντρα

70'
Απόκρουση

Ο Joel Felix απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

70'
Σέντρα

Ο Magnus Kaastrup κάνει τη σέντρα

69'

68'

Ο Emil Nielsen δίνει τη θέση του στον Saevar Atli Magnusson

68'

Ο Mathias Kristensen δίνει τη θέση του στον Magnus Kaastrup

68'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Mathias Kristensen ανέτρεψε τον Lukas Engel από πίσω και δόθηκε φάουλ

67'

Το σουτ του Sebastian Joergensen μπλοκάρεται

67'

Ο Nicklas Helenius από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

66'

Ο Nicolai Larsen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

66'
Σέντρα

Ο Kasper Joergensen κάνει τη σέντρα

66'

Κατοχή: Λίνγκμπι: 50%, Σίλκεμποργκ: 50%.

66'

66'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ εκδηλώνει επίθεση

65'

Ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Frederik Ibsen βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

64'

63'

63'

63'

Ο Stefan Thordarson αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

62'
Σέντρα

Ο Lukas Engel από την ομάδα Σίλκεμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

62'

Κατοχή: Λίνγκμπι: 52%, Σίλκεμποργκ: 48%.

61'

61'

Ο Robert Gojani δίνει τη θέση του στον Soeren Tengstedt

61'
Απόκρουση

Ο Nicolai Larsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

61'

Ο Brian Hamalainen από την ομάδα Λίνγκμπι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

60'
Απόκρουση

Ο Lukas Engel απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

60'
Σέντρα

Ο Magnus Westergaard κάνει τη σέντρα

60'

Ο Nicklas Helenius από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

59'
Απόκρουση

Ο Adam Soerensen της ομάδας Λίνγκμπι απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

59'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Stefan Thordarson , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

59'
Απόκρουση

59'

Ο Brian Hamalainen από την ομάδα Λίνγκμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

58'
Σέντρα

Ο Adam Soerensen κάνει τη σέντρα

58'

57'

57'

O Lukas Engel στέλνει τη μπάλα μακριά.

57'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Kristian Riis ανέτρεψε τον Nicklas Helenius από πίσω και δόθηκε φάουλ

56'

Ο Anders Klynge έπιασε τη μπάλα με το χέρι και τιμωρήθηκε με κίτρινη

56'

Ο Anders Klynge υποπίπτει σε χέρι

55'

Ο Sebastian Joergensen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

55'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Nicklas Helenius σκοράρει με το δεξί πόδι!

55'

Ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

54'

Ο Casper Winther από την ομάδα Λίνγκμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Sebastian Joergensen

53'

53'

Ο Mathias Kristensen από την ομάδα Λίνγκμπι κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

52'

Η ομάδα Λίνγκμπι εκδηλώνει επίθεση

51'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Mathias Kristensen της ομάδας Λίνγκμπι ευστοχεί στο πέναλτι με το δεξί πόδι! Ο Nicolai Larsen επέλεξε τη λάθος γωνία.

51'

50'

Ο Joel Felix κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

50'

ΠΕΝΑΛΤΙ! Ο Joel Felix ανατρέπει καθαρά τον Adam Soerensen μέσα στην περιοχή και είναι πέναλτι!

50'

Το σουτ του Adam Soerensen μπλοκάρεται

50'

Ωραία ποδόσφαιρο βλέπουμε, ο Adam Soerensen από την ομάδα Λίνγκμπι παίζει το 1-2 με τον Rasmus Thellufsen.

49'

48'

47'

47'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

47'
Απόκρουση

47'
Σέντρα

46'

46'

Ο Adam Soerensen από την ομάδα Λίνγκμπι δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

46'

45+4'

Το γκολ που σκόραρε η ομάδα Λίνγκμπι της δίνει ένα ελαφρύ προβάδισμα στην ανάπαυλα.

45+4'

45+4'

Ο Kasper Joergensen σουτάρει τη μπάλα προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ το βγάζει

45+3'

Ο Mathias Kristensen από την ομάδα Λίνγκμπι πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

45+3'

45+2'

45+2'

Κατοχή: Λίνγκμπι: 45%, Σίλκεμποργκ: 55%.

45+1'

45+1'

Ο Mathias Kristensen επιστρέφει στο γήπεδο.

45+1'

45+1'

45+1'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Mathias Kristensen να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

45'

Ο Mathias Kristensen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

45'

43'

Ο Brian Hamalainen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

43'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Kristian Riis της ομάδας Λίνγκμπι σκοράρει με κεφαλιά

43'

43'
Σέντρα

Ο Rasmus Thellufsen από την ομάδα Λίνγκμπι προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

43'

42'

41'

Ο Anders Klynge από την ομάδα Σίλκεμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

41'

41'

Κατοχή: Λίνγκμπι: 43%, Σίλκεμποργκ: 57%.

41'

41'

Ο Anders Klynge από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

40'
Απόκρουση

Ο Pascal Gregor απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

40'
Ντρίμπλα

40'
Απόκρουση

Ο Brian Hamalainen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

40'
Σέντρα

Ο Joel Felix κάνει τη σέντρα

39'

Ο Emil Nielsen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mark Brink

38'

Ο Kristian Riis κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

38'

37'

Ο Kasper Joergensen από την ομάδα Λίνγκμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Lukas Engel

37'

Κατοχή: Λίνγκμπι: 46%, Σίλκεμποργκ: 54%.

36'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Pascal Gregor ανέτρεψε τον Stefan Thordarson από πίσω και δόθηκε φάουλ

36'

35'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ έχει την κατοχή της μπάλας

34'

Ο Andreas Bjelland είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Kristian Riis

33'

33'

32'

32'

31'

Ο Mathias Kristensen από την ομάδα Λίνγκμπι προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

31'
Απόκρουση

31'

Ο Anders Klynge από την ομάδα Σίλκεμποργκ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

31'
Απόκρουση

Ο Adam Soerensen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

31'

30'
Απόκρουση

Ο Kasper Joergensen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

30'

Ο Stefan Thordarson από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

30'

Το σουτ του Rasmus Carstensen μπλοκάρεται

29'

29'

Ο Mathias Kristensen από την ομάδα Λίνγκμπι προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

29'

Το σουτ του Stefan Thordarson μπλοκάρεται

28'

Ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

28'
Σέντρα

28'

27'

Κατοχή: Λίνγκμπι: 47%, Σίλκεμποργκ: 53%.

27'

Ο Andreas Bjelland επιστρέφει στο γήπεδο.

27'

27'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Andreas Bjelland να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

26'

Ο Andreas Bjelland είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

25'

25'

25'
Απόκρουση

24'

24'
Απόκρουση

Ο Joel Felix αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

24'

23'
Απόκρουση

23'
Σέντρα

Ο Stefan Thordarson κάνει τη σέντρα

23'

Κατοχή: Λίνγκμπι: 41%, Σίλκεμποργκ: 59%.

22'

21'

21'

20'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rasmus Carstensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Adam Soerensen

20'

20'
Απόκρουση

Ο Mathias Kristensen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

20'

Ο Stefan Thordarson από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

20'
Απόκρουση

Ο Frederik Ibsen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

19'
Ντρίμπλα

19'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Rasmus Carstensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

19'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Magnus Westergaard από την ομάδα Λίνγκμπι ανατρέπει τον Stefan Thordarson

18'

18'

Ο Pascal Gregor από την ομάδα Λίνγκμπι κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

18'
Απόκρουση

17'
Γέμισμα

Ο Brian Hamalainen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

17'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rasmus Carstensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Rasmus Thellufsen

17'

17'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Mathias Kristensen από την ομάδα Λίνγκμπι αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

17'

Ο Rasmus Thellufsen από την ομάδα Λίνγκμπι πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

16'

16'

Πως το έχασε αυτό; Ο Emil Nielsen έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

16'

Ο Emil Nielsen από την ομάδα Λίνγκμπι προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

15'

15'

14'

Κατοχή: Λίνγκμπι: 30%, Σίλκεμποργκ: 70%.

14'

Καλή ενέργεια από τον Magnus Westergaard ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

14'

13'
Σέντρα

Ο Kasper Joergensen από την ομάδα Λίνγκμπι εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

13'

Ο Nicklas Helenius από την ομάδα Σίλκεμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

13'

12'
Σέντρα

12'

11'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Anders Klynge ανέτρεψε τον Rasmus Thellufsen από πίσω και δόθηκε φάουλ

11'

11'
Απόκρουση

11'
Σέντρα

Ο Tobias Salquist κάνει τη σέντρα

10'

10'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Casper Winther για την ομάδα Λίνγκμπι. Ο Anders Klynge σταματάει την φάση.

9'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kasper Joergensen από την ομάδα Λίνγκμπι ανατρέπει τον Lukas Engel

8'

8'
Απόκρουση

Ο Andreas Bjelland απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

8'

Το σουτ του Nicklas Helenius μπλοκάρεται

8'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kasper Joergensen από την ομάδα Λίνγκμπι ανατρέπει τον Rasmus Carstensen

6'
Απόκρουση

6'

Ο Magnus Westergaard από την ομάδα Λίνγκμπι δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

6'

6'
Απόκρουση

Ο Anders Klynge απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

5'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Rasmus Thellufsen , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

5'

4'

3'

3'

2'

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

1'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Lyngby Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Λίνγκμπι νίκησε στους τελευταίους 5 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1 με απόδοση 3.40 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες της ομάδας Σίλκεμποργκ, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.55 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα