Βέιλε - Σίλκεμποργκ

26/9/2021 21:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1092
2 - 4
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 955 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Βέιλε - Σίλκεμποργκ στις 25/2/2024

• Θεατές: 3356
90+4'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Σίλκεμποργκ μετά από μία καλή εμφάνιση

90+4'

90+3'

Κατοχή: Βέιλε: 42%, Σίλκεμποργκ: 58%.

90+3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kevin Yamga από την ομάδα Βέιλε ανατρέπει τον Rasmus Carstensen

90+2'

Η ομάδα Βέιλε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

90+2'

Ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Βέιλε είναι σε θέση οφσάιντ

90+2'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Jacob Schoop από την ομάδα Βέιλε αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

90+1'
Σέντρα

Ο Tobias Moelgaard κάνει τη σέντρα

90+1'

Η ομάδα Βέιλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'
Απόκρουση

Ο Joel Felix απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+1'
Σέντρα

Ο Brandon Pierrick κάνει τη σέντρα

90'

Κατοχή: Βέιλε: 40%, Σίλκεμποργκ: 60%.

90'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90'

Η ομάδα Βέιλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90'

Ο διαιτητής επιστρέφει για να δείξει στον Allan Sousa από την Βέιλε κίτρινη κάρτα για προηγούμενο φάουλ.

90'

Ο Allan Sousa από την ομάδα Βέιλε φαίνεται να έκανε φάουλ στον Pelle Mattsson, αλλά ο διαιτητής λέει να συνεχιστεί το παιχνίδι.

89'
Απόκρουση

Ο Tobias Salquist απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

89'
Σέντρα

Ο Jacob Schoop κάνει τη σέντρα

89'

88'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

88'

Ο Robert Gojani δίνει τη θέση του στον Pelle Mattsson

88'

Ο Nicklas Helenius δίνει τη θέση του στον Soeren Tengstedt

88'

Ο Saeid Ezatolahi πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

87'

Η ομάδα Βέιλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

86'

Ο Nicolai Larsen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

86'
Σέντρα

Ο Saeid Ezatolahi κάνει τη σέντρα

86'

Κατοχή: Βέιλε: 38%, Σίλκεμποργκ: 62%.

86'

86'

Ο Stefan Thordarson αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

85'

Η ομάδα Βέιλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

84'

84'
Σέντρα

84'

83'

Ελεύθερο για την ομάδα Βέιλε

83'

Ο Jerome Opoku δίνει τη θέση του στον Kevin Custovic

83'

Ο Nicklas Helenius επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

81'

Ο Tobias Moelgaard έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

81'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Βέιλε ανατρέπει τον Nicolai Vallys

81'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ ξεκινάει αντεπίθεση

81'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

80'

80'

80'
Σέντρα

Ο Manjrekar James κάνει τη σέντρα

78'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Jerome Opoku για αντιαθλητικό χτύπημα

78'

Ο Anders Klynge έδωσε την ασίστ για το γκολ.

78'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Nicolai Vallys σκοράρει με το δεξί πόδι!

78'

Ο Anders Klynge από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

78'

Ο Manjrekar James από την ομάδα Βέιλε φαίνεται να έκανε φάουλ στον Anders Klynge, αλλά ο διαιτητής λέει να συνεχιστεί το παιχνίδι.

78'

Το αμυντικό λάθος του Jerome Opoku μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

77'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Saeid Ezatolahi από την ομάδα Βέιλε ανατρέπει τον Stefan Thordarson

77'

Το σουτ του Nicolai Vallys μπλοκάρεται

77'

77'

Τι ευκαιρία! Ο Saeid Ezatolahi έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

77'
Σέντρα

76'

75'
Γέμισμα

Ο Allan Sousa από την ομάδα Βέιλε εκτελεί ένα φάουλ, αλλά ο συμπαίκτης του έφτασε λίγο καθυστερημένα και δεν πρόλαβε να την εκμεταλλευτεί.

75'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Saeid Ezatolahi για αντιαθλητικό χτύπημα

75'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

74'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anders Klynge από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Allan Sousa

73'

73'

Ο Lukas Engel δίνει τη θέση του στον Brandon Pierrick

73'

Ο Sebastian Joergensen δίνει τη θέση του στον Anders Klynge

72'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Kevin Yamga από την ομάδα Βέιλε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

72'
Σέντρα

Ο Viljormur Davidsen κάνει τη σέντρα

72'

71'

3356 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

71'

71'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jacob Schoop από την ομάδα Βέιλε ανατρέπει τον Mark Brink

70'

Ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

69'

Ο Mouhamadou Drammeh από την ομάδα Βέιλε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Nicolai Larsen βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

69'

Κατοχή: Βέιλε: 36%, Σίλκεμποργκ: 64%.

69'

69'
Γέμισμα

Ο Allan Sousa από την ομάδα Βέιλε εκτελεί το φάουλ αλλά δεν βρίσκει τον στόχο.

68'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Robert Gojani για την ομάδα Σίλκεμποργκ. Ο Saeid Ezatolahi σταματάει την φάση.

67'

67'

Τι ευκαιρία! Ο Jerome Opoku έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

67'

Ο Allan Sousa από την ομάδα Βέιλε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

67'
Σέντρα

Ο Viljormur Davidsen από την ομάδα Βέιλε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

66'

Ο Sten Michael Grytebust κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

66'
Σέντρα

Ο Rasmus Carstensen κάνει τη σέντρα

66'

Το παιχνίδι έχει χαμηλό ρυθμό καμία από τις δύο πλευρές δεν έχει πάρει την πρωτοβουλία

65'

65'

Ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Βέιλε κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

64'

63'

63'
Σέντρα

Ο Stefan Thordarson από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

62'

Κατοχή: Βέιλε: 35%, Σίλκεμποργκ: 65%.

62'

62'
Σέντρα

Ο Lukas Engel κάνει τη σέντρα

60'

60'

Ο Saeid Ezatolahi της ομάδας Βέιλε σουτάρει έξω από την περιοχή, αλλά ο - μάζεψε την μπάλα.

59'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

59'

59'

Ο Dimitrios Emmanouilidis δίνει τη θέση του στον Kevin Yamga

59'

Ο Hans Hoellsberg δίνει τη θέση του στον Saeid Ezatolahi

58'

58'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

58'
Απόκρουση

Ο Jerome Opoku απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

58'

Ο Robert Gojani από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

57'

Ο Dimitrios Emmanouilidis από την ομάδα Βέιλε έκανε την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο τερματοφύλακας βγήκε και μπλόκαρε.

56'

Ο Allan Sousa υποπίπτει σε χέρι

56'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

56'

56'

56'
Απόκρουση

Ο Manjrekar James της ομάδας Βέιλε απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

55'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Nicolai Vallys , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

55'

O Stefan Thordarson στέλνει τη μπάλα μακριά.

54'

54'

53'

53'

Ο Mark Brink από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Sten Michael Grytebust βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

52'
Απόκρουση

Ο Manjrekar James απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

52'
Σέντρα

Ο Nicolai Vallys κάνει τη σέντρα

52'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

50'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Gustav Dahl από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Allan Sousa

50'

50'

Ο Sten Michael Grytebust έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Nicolai Vallys βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Sten Michael Grytebust του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

50'

Ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

49'

49'

49'

Τι ευκαιρία! Ο Manjrekar James έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

49'

Ο Allan Sousa από την ομάδα Βέιλε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

48'
Απόκρουση

Ο Tobias Salquist απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

48'
Σέντρα

48'
Απόκρουση

Ο Joel Felix από την ομάδα Σίλκεμποργκ είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

47'
Σέντρα

47'

47'

46'

Ο Andres Ponce δίνει τη θέση του στον Jacob Schoop

46'

45+6'

45+5'
Απόκρουση

Ο Tobias Moelgaard απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

45+5'
Σέντρα

45+5'

Κατοχή: Βέιλε: 34%, Σίλκεμποργκ: 66%.

45+4'

45+4'
Σέντρα

45+3'

Ο Sten Michael Grytebust έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Sebastian Joergensen βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Sten Michael Grytebust του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

45+3'
Σέντρα

Ο Mark Brink κάνει τη σέντρα

45+2'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ έχει την κατοχή της μπάλας

45'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

45'
Απόκρουση

45'

45'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

44'

44'
Απόκρουση

44'
Γέμισμα

Ο Stefan Thordarson εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

43'

43'

43'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Hans Hoellsberg από την ομάδα Βέιλε ανατρέπει τον Mark Brink

41'

41'
Σέντρα

41'

Ο Lukas Engel από την ομάδα Βέιλε δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

41'
Σέντρα

41'
Απόκρουση

Ο Nicolai Larsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

41'

Ο Dimitrios Emmanouilidis από την ομάδα Βέιλε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

41'
Σέντρα

40'

Το σουτ του Lukas Engel μπλοκάρεται

40'
Απόκρουση

Ο Tobias Salquist της ομάδας Σίλκεμποργκ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

39'

39'

38'

37'

37'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Nicklas Helenius της ομάδας Σίλκεμποργκ ευστοχεί στο πέναλτι με το δεξί πόδι! Ο Sten Michael Grytebust επέλεξε τη λάθος γωνία.

37'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να παραμείνει στην αρχική απόφασή του και να καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Σίλκεμποργκ!

36'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

36'

ΠΕΝΑΛΤΙ- Ο Sten Michael Grytebust από την ομάδα Βέιλε υποπίπτει σε πέναλτι καθώς ανέτρεψε τον Nicklas Helenius.

36'
Σέντρα

Ο Sebastian Joergensen κάνει τη σέντρα

35'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

35'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Βέιλε μετράει κανονικά.

34'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

33'

Ο Andres Ponce έδωσε την ασίστ για το γκολ.

33'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Lukas Engel με αριστερό βολέ στέλνει την μπάλα στο βάθος των διχτύων. Υπέροχο τελείωμα!

33'

Ο Andres Ponce από την ομάδα Βέιλε δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

33'

32'

Ο Andre Calisir είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Joel Felix

32'

Ο Viljormur Davidsen χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

32'
Απόκρουση

Ο Andre Calisir απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

32'
Σέντρα

Ο Dimitrios Emmanouilidis κάνει τη σέντρα

30'

Ο Rasmus Carstensen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

30'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Sebastian Joergensen της ομάδας Σίλκεμποργκ «τσιμπάει» την μπάλα με το δεξί! Εύκολο τελείωμα για τον Sebastian Joergensen

30'
Σέντρα

29'

29'

Κατοχή: Βέιλε: 32%, Σίλκεμποργκ: 68%.

29'

28'

Ο Stefan Thordarson από την ομάδα Σίλκεμποργκ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

28'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

28'

Ο Gustav Dahl από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

26'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ- Ο Sebastian Joergensen απέκτησε την κατοχή της μπάλας και την έστειλε στα δίχτυα

26'

ΟΡΙΖΟΝΤΙΟ ΔΟΚΑΡΙ! 0 Sebastian Joergensen χάνει μια ξεκάθαρη ευκαιρία με το σουτ του να χτυπά στο οριζόντιο δοκάρι! Απίστευτη ευκαιρία!

26'
Απόκρουση

Ο Jerome Opoku αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

26'
Σέντρα

Ο Robert Gojani κάνει τη σέντρα

26'
Απόκρουση

26'
Σέντρα

26'

25'

25'
Σέντρα

Ο Gustav Dahl από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

25'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

25'

24'

24'

24'
Απόκρουση

Ο Viljormur Davidsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

24'
Σέντρα

23'

Το σουτ του Nicklas Helenius μπλοκάρεται

23'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Stefan Thordarson από την ομάδα Σίλκεμποργκ αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

23'

23'

Ο Nicklas Helenius από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

23'

22'
Σέντρα

22'

20'
Απόκρουση

Ο Sten Michael Grytebust απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

20'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Andres Ponce από την ομάδα Βέιλε ανατρέπει τον Tobias Salquist

19'

19'

Κατοχή: Βέιλε: 33%, Σίλκεμποργκ: 67%.

17'
Γκολ

15'

14'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Dimitrios Emmanouilidis στέλνει με το δεξί πόδι τη μπάλα στα δίχτυα!

14'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Dimitrios Emmanouilidis , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

14'

O Viljormur Davidsen στέλνει τη μπάλα μακριά.

14'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά ο Sten Michael Grytebust βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

14'

Ο Stefan Thordarson χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

13'
Σέντρα

13'
Απόκρουση

Ο Stefan Thordarson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

13'
Σέντρα

13'

Κατοχή: Βέιλε: 48%, Σίλκεμποργκ: 52%.

12'

Ο Gustav Dahl από την ομάδα Σίλκεμποργκ φαίνεται να έκανε φάουλ στον Tobias Moelgaard, αλλά ο διαιτητής λέει να συνεχιστεί το παιχνίδι.

11'
Απόκρουση

11'
Σέντρα

Ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

11'

Ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

11'
Απόκρουση

Ο Mouhamadou Drammeh της ομάδας Βέιλε απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

11'

Ο Mark Brink από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

10'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Nicolai Vallys ανέτρεψε τον Allan Sousa από πίσω και δόθηκε φάουλ

9'

9'
Απόκρουση

8'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Gustav Dahl από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Dimitrios Emmanouilidis

8'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

6'
Απόκρουση

Ο Gustav Dahl της ομάδας Σίλκεμποργκ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

6'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Allan Sousa , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

6'
Σέντρα

6'

5'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Robert Gojani από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Andres Ponce

4'
Απόκρουση

4'

Ο Dimitrios Emmanouilidis από την ομάδα Βέιλε προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

4'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ εκδηλώνει επίθεση

2'

2'

2'

Ο Dimitrios Emmanouilidis δοκίμασε ένα δύσκολο ανάποδο ψαλίδι με την μπάλα να φεύγει άουτ

1'

Το σουτ του Mouhamadou Drammeh μπλοκάρεται

1'
Απόκρουση

1'

1'
Σέντρα

Ο Allan Sousa από την ομάδα Βέιλε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Βέιλε είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Vejle Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Βέιλε δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 6 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.31 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Βέιλε έχασε στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 2 με απόδοση 2.12 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα