06:00
351
|
Νιουκάστλ Τζετς
Γουέστερν Σίδνεϊ Γουόντερερς
|
|
|
09:00
-
|
Ντιναμό Μόσχας
Όρενμπουργκ
|
|
|
10:30
1725
|
Λάκχσαντβιπ
Χιμακάλ Πράντες
|
|
|
11:00
-
|
Ντέβα Γιουνάιτεντ
Περσίτα Τειντζέρανγκ
|
|
|
11:45
-
|
HEBC Αμβούργο
Αμβούργο ΙΙΙ
|
|
|
12:00
-
|
Σιλέ Γιλντισπόρ
Καρακόπρου Μπελεντίγιεσπορ
|
|
|
12:00
-
|
Έμπολι U19
Τσεζένα U19
|
|
|
12:00
-
|
Ταλάντα
Μπίντκο Γιουνάιτεντ
|
|
|
12:00
-
|
Νάξαρ Λάιονς
Ζετζτούν Κορίνθιανς
|
|
|
12:30
-
|
Τσάινατ Χόρνμπιλ
Κάσετσαρτ
|
|
|
12:30
-
|
Σινγκτάρουα
Πάτουμ Γιουνάιτεντ
|
|
|
12:30
352
|
Γκαζιαντέπ
Σίβασπορ
|
|
|
12:30
353
|
Μποντρουμσπόρ
Κεσιορενγκουτσού
|
|
|
12:30
1783
|
Ντεπορτίβο Άραγκον
Πρατ
|
|
|
13:00
-
|
Αντιγιαμανσπόρ
Κιρκλαρέλισπορ
|
|
|
13:00
-
|
Βαν Σπορ
Φετίγεσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Ντιγιαρμπεκιρσπόρ
Μπαλικεσιρσπόρ
|
|
|
13:00
-
|
Κοτζάελισπορ
Κιρσεχίρ ΦΚ
|
|
|
13:00
-
|
Ετιμέσγκουτ
Μπούκασπορ
|
|
|
13:00
-
|
Ισκεντεράν
Πάζαρσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Κασταμόνισπορ
Σαριγιέρ
|
|
|
13:00
-
|
Ζον. Κομούρσπορ
Τραμπζόν 1461
|
|
|
13:00
-
|
Άρναβουτκοϊ Μπελεντίγεσπορ
Αμεντσπόρ
|
|
|
13:00
-
|
Μπούρσασπορ
Αφτζέτ Άφιονσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Σόμασπορ
Τσορουμσπόρ
|
|
|
13:00
-
|
Ισπάρτα 32 Σπορ
Έσενλερ Εροκσπόρ
|
|
|
13:00
-
|
24 Ερζινκάνσπορ
Μπαϊμπούρτ Οζέλ Ίνταρσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Ντούζσεσπορ
Ιντμάν Γιουρντού
|
|
|
13:00
-
|
Ναζιλιμπιλντσπόρ
Μπάτμαν Πέτρολσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Μενέμενσπορ
Ανκαρασπόρ
|
|
|
13:00
-
|
Σανλιουρφασπόρ
Σίβας Ντορτ Έιλουσπόρ
|
|
|
13:00
-
|
Γκουμουσχάνε Ντόγκανσπορ
Καχραμανμάρασπορ
|
|
|
13:00
-
|
Όφσπορ
Τουργκούτλουσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Αϊβαλικγκουτσού
Εϊνεσίλ Μπελεντίγιεσπορ
|
|
|
13:00
-
|
76 Ιγκντίρ Μπελεντίγιεσπορ
Όρντουσπορ 1967
|
|
|
13:00
-
|
Κιρίκαλε Μπουγιούκ Αναντολού
Μπούλβρσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Καραμάν Μπελεντίγιεσπορ
Ντάριτσα Γκεντσλερμπιρλιγκί
|
|
|
13:00
-
|
Κανκάγια
Μπεργκαμά
|
|
|
13:00
-
|
Άρτβιν Χόπασπορ
Οσμανίγιεσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Φατσά Μπελεντιγιεσπόρ
Χαλίντ Εντίπ Αντίβασπορ
|
|
|
13:00
-
|
Ακσαράι Μπελεντιγιεσπόρ
Σαπάνσα Γκεντλικσπόρ
|
|
|
13:00
-
|
Κεπέζ Μπελεντίγιε Αντάλια
Έφελερ 09
|
|
|
13:00
-
|
Μουσπορ
Αργκουβάν Μπελεντίγιεσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Νίγκντε Αναντολού
Σιρτ Ιλ Οζέλ Ινταρεσισπόρ
|
|
|
13:00
-
|
1922 Κόνιασπορ
Εσκισέχιρσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Νεβσεχίρ Μπελεντιγιεσπόρ
Κελκίτ Μπελεντίγιεσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Ελαζίγκσπορ
Γιόμρασπορ
|
|
|
13:00
-
|
Κουταχιασπόρ
Αμασιάσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Γιένι Μερσίν Ιντμανιουρντού
Αγκρι 1970 Σπορ
|
|
|
13:00
-
|
Εντίρνεσπορ
Χατσετέπε 1945
|
|
|
13:00
-
|
Ρεάλ Λινένσε
Ποντεβέδρα
|
|
|
13:00
-
|
Ρεαλ Σοσιεδάδ Β'
Ιντερσίτι
|
|
|
13:00
-
|
Λογρονιές
Ατλέτικο Μπαλεάρες
|
|
|
13:00
-
|
Σανχοανένσε
Σάο Ζοάο Βερ
|
|
|
13:00
-
|
Μοχαμένταν
Πούντζαμπ
|
|
|
13:00
-
|
Τσιανγκμάι Γιουν.
Σουπανμπούρι
|
|
|
13:00
-
|
Τσονμπούρι
Πόλις Τέρο
|
|
|
13:00
-
|
Τσιανγκράι Γιουν.
Λαμπούν Γουόριορ
|
|
|
13:00
-
|
Πομιγλιάνο (Γ)
Γιουβέντους (Γ)
|
|
|
13:00
354
|
Κοβίλια
Μορεϊρένσε
|
|
|
13:00
1507
|
Ουνιόν Εστεπόνα
Λεγκανές Β
|
|
|
13:00
1508
|
Ντεπορτίβο Γουαδαλαχάρα
Κλαμπ Ντεπ. Κοριά
|
|
|
13:00
1509
|
Φορμεντέρα
Πένα Ντεπορτίβα
|
|
|
13:00
1556
|
Θέουτα
Κούλτουραλ Λεονέσα
|
|
|
13:00
1570
|
Νουμάνθια
Αμορεμπιέτα
|
|
|
13:00
1571
|
Ταραγόνα
SD Λογρονιές
|
|
|
13:00
1572
|
Ταλαβέρα
Φουενλαμπράδα
|
|
|
13:00
1705
|
Βύζας Μεγάρων
Αστέρας Πετριτή
|
|
|
13:00
1782
|
Ατλέτικο Πάσο
Μελίγια
|
|
|
13:00
1784
|
Ούνιον Αντάρβε
Ντον Μπενίτο
|
|
|
13:00
1785
|
Ατλέτικο Μαδρίτης Β'
Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα
|
|
|
13:00
1786
|
Ατλέτικο Σανλουκένο
Γρανάδα Β'
|
|
|
13:00
1787
|
Αρεντέιρο
Κορούξο
|
|
|
13:00
1788
|
Ντιοσεζάνο
Θερδανιόλα ντελ Βαγές
|
|
|
13:00
1789
|
Μανρέσα
Βαλένθια Β
|
|
|
13:00
1790
|
Γέιδα
Τερουέλ
|
|
|
13:00
1791
|
Καθερένιο
Αλκορκόν Β'
|
|
|
13:00
1792
|
Αλαβές Β'
Ουνιόν Ντεπ. Μουτιλβέρα
|
|
|
13:00
1793
|
Χέρκουλες
Μαγιόρκα Β'
|
|
|
13:00
1794
|
Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας
Ατλέτικο Σαγκουντίνο
|
|
|
13:00
1795
|
Γιουβεντούντ Τορεμολίνος
Βελέζ CF
|
|
|
13:00
1796
|
Ρεάλ Αβιλές
Πόλβοριν
|
|
|
13:00
1797
|
Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β
Θαμόρα ΚΦ
|
|
|
13:00
1805
|
Ουκάμ Μούρθια
Σεβίγια Ατλέτικο
|
|
|
13:00
1806
|
Σοκουελάμος
Μοντίγιο
|
|
|
13:15
355
|
Χέρενφεν
Χρόνινγκεν
|
|
|
13:15
356
|
Ντεν Χάαγκ
Ουτρέχτη Β'
|
|
|
13:30
-
|
Πάρμα (Γ)
Ρόμα (Γ)
|
|
|
13:30
-
|
Ράνονγκ Γιουν.
Πράε Γιουνάιτεντ
|
|
|
13:30
357
|
Σαμπντόρια
Ουντινέζε
|
|
|
13:30
1809
|
Ράγιο Καντάμπρια
Ουρένσε
|
|
|
14:00
-
|
Μπαντάρι
ΑΦΚ Λέοπαρντς
|
|
|
14:00
-
|
Μακάμπι Βερολίνου
Χάνσα Ροστόκ ΙΙ
|
|
|
14:00
-
|
Άιντραχτ Μάχλσντορφ
1 ΦΚ Φρανκφούρτης
|
|
|
14:00
-
|
Κούκεσι
Ερζένι
|
|
|
14:00
-
|
Γουάντσμπεκερ Κονκόρντια
Έιμσμπούτελερ TV
|
|
|
14:00
-
|
Μπολόνια U19
Αταλάντα U19
|
|
|
14:00
-
|
Πόστα Ρέιντζερς
Καριομπάνγκι Σάρκς
|
|
|
14:00
-
|
Κένυα Κομέρσιαλ Μπανκ
Ουλίνζι Στάρς
|
|
|
14:00
-
|
4 Ντε Ζούλιο
Κόρι-Σαμπά
|
|
|
14:00
-
|
Ουντόν Θανί
Κάστομς Γιουνάιτεντ
|
|
|
14:00
-
|
Σουκοτάι
Μπουριράμ Γιουνάιτεντ
|
|
|
14:00
-
|
Λοκομοτίβ Μόσχας
Ρόντινα
|
|
|
14:00
-
|
Παναγρινιακός
Ζάκυνθος
|
|
|
14:00
-
|
ΑΕ Μυκόνου
Ιάλυσος
|
|
|
14:00
-
|
Κένυα Πολίς
Ενζόια Γιουν.
|
|
|
14:00
-
|
Γουαζίτο
Κακαμέγκα Χομπόιζ
|
|
|
14:00
-
|
Μαθάρε Γιουνάιτεντ
Ναϊρόμπι Σίτι Σταρς
|
|
|
14:00
358
|
Σάντερλαντ
Μίντλεσμπρο
|
|
|
14:00
359
|
VFB Όλντενμπουργκ
Ντιναμό Δρέσδης
|
|
|
14:00
1702
|
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ
Καρλ Τσάις Ιένα
|
|
|
14:00
1706
|
ΑΕ Λευκίμμης
ΠΟ Φήκης
|
|
|
14:15
-
|
Σοφαπάκα
Τούσκερ
|
|
|
14:30
-
|
Ολυμπίας Λυμπιών
Αγία Νάπα
|
|
|
14:30
-
|
Ομόνοια 29ης Μαΐου
Αχυρώνας Ονήσιλος
|
|
|
14:30
360
|
Αντβέρπ
Σταντάρ Λιέγης
|
|
|
14:30
1811
|
Μπέτις Β
Καρταχένα Β'
|
|
|
14:45
157
|
Παναθηναϊκός Β'
Διαγόρας Ρόδου
|
|
|
14:45
361
|
Αλμωπός Αριδαίας
Νίκη Βόλου
|
|
|
14:45
362
|
Βέροια
Απόλλων Πόντου
|
|
|
14:45
363
|
Επισκοπή
ΟΦ Ιεράπετρας
|
|
|
14:45
364
|
Ηλιούπολη
ΠΑΟ Ρουφ
|
|
|
14:45
365
|
Πανσερραϊκός
Ηρακλής Λάρισας
|
|
|
14:45
366
|
Χανιά
Κηφισιά
|
|
|
15:00
-
|
Νασαράουα Γιουν.
Άκβα Γιουνάιτεντ
|
|
|
15:00
-
|
Ζέσκο Γιουνάιτεντ
Ενκβάζι
|
|
|
15:00
-
|
Κάμπβε Ουόριορς
Πρίζον Λέοπαρντς
|
|
|
15:00
-
|
Μπρόντμπι
Χβιντόβρε
|
|
|
15:00
-
|
Λίβερπουλ U21
Κρίσταλ Πάλας U21
|
|
|
15:00
-
|
Εμπέγια Σίτι
Εμτιμπουά Σούγκαρ
|
|
|
15:00
-
|
Μαρσασλόκ
Γκζίρα Γιουνάιτεντ
|
|
|
15:00
-
|
Πορτουγκουέσα Σαντίστα
Σάο Καετάνο
|
|
|
15:00
-
|
Κλαμπ Ατλέτικο Γιουβέντους
Πριμαβέρα ΣΠ
|
|
|
15:00
-
|
Μόντε Αζούλ
Ταουμπάτε
|
|
|
15:00
-
|
Σάραμπους Ογκλιάστρα
Βις Αρτένα
|
|
|
15:00
-
|
Ιλβαμανταλένα
Άνγκρι
|
|
|
15:00
-
|
Νόλα
Ατλέτικο Ούρι
|
|
|
15:00
-
|
Ετουάλ Μετλαούι
Γκουαρντάνε
|
|
|
15:00
-
|
Ολιμπίκ Μπέζα
Σολιμάν
|
|
|
15:00
-
|
Βιχίγα Μπούλετς
Γκορ Μαχία
|
|
|
15:00
-
|
ΑΟ Χανιώτης
Μακεδονικός Φούφας
|
|
|
15:00
-
|
Κοζάνη
Πιερικός
|
|
|
15:00
-
|
Καστοριά
Ολυμπιακός Βόλου
|
|
|
15:00
-
|
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Θύελλα Σαρακηνών
|
|
|
15:00
-
|
Δωτιέας Αγιάς
ΠΑΟΚ Κρηστώνης
|
|
|
15:00
-
|
ΓΑΣ Σβορώνου
ΠΟ Ελασσόνας
|
|
|
15:00
-
|
Εδεσσαϊκός
ΑΕΠ Κοζάνης
|
|
|
15:00
-
|
Ναυπακτιακός Αστέρας
Απόλλων Πάργας
|
|
|
15:00
-
|
ΑΟ Πυλίου Κω
ΑΕ Ερμιονίδας
|
|
|
15:00
-
|
ΑΣ Ρόδος
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
|
|
|
15:00
-
|
Αίας Γαστούνης
Πανηλειακός
|
|
|
15:00
-
|
ΑΟ Διαβολιτσίου
Πανιώνιος
|
|
|
15:00
-
|
Παναργειακός ΑΠΟ
Πανγυθεατικός
|
|
|
15:00
-
|
Μαρκό
ΑΟ Τυμπακίου
|
|
|
15:00
-
|
Εμκουάμπα
Ατάρντ
|
|
|
15:00
-
|
Πανθρακικός
Απόλλων Παραλιμνίου
|
|
|
15:00
-
|
Νέστος Χρυσούπολης
Καμπανιακός
|
|
|
15:00
-
|
Βύρων Καβάλας
Άρης Αβάτου
|
|
|
15:00
-
|
Αλεξανδρούπολη FC
Δόξα Δράμας
|
|
|
15:00
-
|
Πανδραμαϊκός
Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας
|
|
|
15:00
-
|
Ιορδανία U20
Ιράν U20
|
|
|
15:00
367
|
Χάλεσερ
Βέχεν
|
|
|
15:00
368
|
Βιγιαρεάλ
Χιρόνα
|
|
|
15:00
369
|
Λεγκανές
Λεβάντε
|
|
|
15:00
370
|
Αλάνιασπορ
Φατίχ Καραγκιουμρούκ
|
|
|
15:00
371
|
Καϊσερισπόρ
Μπεσίκτας
|
|
|
15:00
372
|
Έγιουπσπορ
Σαμσουνσπόρ
|
|
|
15:00
1707
|
ΑΟ Αγίας Παρασκευής
Άρης Πετρούπολης
|
|
|
15:00
1708
|
ΑΠΣ Πάτραι
Αιολικός
|
|
|
15:00
1709
|
Διγενής Νεοχωρίου
ΑΟ Χαλκίς
|
|
|
15:00
1710
|
Εθνικός Πειραιώς
Φωστήρας
|
|
|
15:00
1711
|
Αλμυρός Γαζίου
ΑΟ Αγίου Νικολάου
|
|
|
15:00
1712
|
Κερατσίνι
ΑΕ Μοσχάτου
|
|
|
15:00
1714
|
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Θερμαϊκός Θέρμης
|
|
|
15:00
1715
|
Ορφέας Ξάνθης
Καβάλα
|
|
|
15:00
1716
|
Πανελευσινιακός
ΑΟ Υπάτου
|
|
|
15:00
1717
|
Πόρος
Άγιος Ιερόθεος
|
|
|
15:00
1719
|
ΑΟ Τρίκαλα
Τηλυκράτης
|
|
|
15:00
1879
|
Κλαμπ Αφρικέν
Μοναστίρ
|
|
|
15:00
1880
|
Ρετζίς
Σίντι Μπούζιντ
|
|
|
15:15
373
|
Σιόν
Λουγκάνο
|
|
|
15:15
1883
|
Αλ Ιτιχάντ Κάλμπα
Αλ Τζαζίρα
|
|
|
15:15
1884
|
Αλ Ουάσλ
Κχορ Φακάν
|
|
|
15:20
-
|
Σπαρτάκ Μόσχας
AGMK
|
|
|
15:30
-
|
Ίντερ (Γ)
Κόμο 2000 (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Σανρεμέσε
Λεγκνάνο
|
|
|
15:30
-
|
Φοσάνο
Κασάλε
|
|
|
15:30
-
|
Καστανέζε
AC Μπρα
|
|
|
15:30
-
|
Ντερτόνα
Στρέσα Βεργκάντε
|
|
|
15:30
-
|
Φραντσιακόρτα
Λουμεζάνε
|
|
|
15:30
-
|
Βαρεσίνα
Μπρουσαπόρτο
|
|
|
15:30
-
|
Βίρτους Μπέργκαμο
Φολγκόρε Καρατέσε
|
|
|
15:30
-
|
Σερένο Κάλσιο
Σίτα Ντι Βαρέζε
|
|
|
15:30
-
|
Ρεάλ Καλεπίνα
Αρκονατέζε
|
|
|
15:30
-
|
Σόνα
Μπρένο
|
|
|
15:30
-
|
USD Κασατέσε
Καρονέσε
|
|
|
15:30
-
|
Καλβίνα
Βίλα Ντ' Άλμε
|
|
|
15:30
-
|
Αλκιόνε
Πόντε Σαν Πιέτρο
|
|
|
15:30
-
|
Κλοντιένσε
Λεβίκο Τέρμε
|
|
|
15:30
-
|
Βιλαφράνκα Βερόνα
Έστε
|
|
|
15:30
-
|
Βίρτους Μπολζάνο
Καμπονταρσέγκο
|
|
|
15:30
-
|
Τορβισκόσα
Ντολομίτι Μπελουνέσι
|
|
|
15:30
-
|
Πορτογκρουάρο
Λεγκνάνο Σάλους
|
|
|
15:30
-
|
Λουπαρένσε
Μοντέκιο Μαγκιόρε
|
|
|
15:30
-
|
Καρτιλιάνο
Μέστρε
|
|
|
15:30
-
|
Μοντεμπελούνα
Κιαρλίνς Μουζάνε
|
|
|
15:30
-
|
Αντριέσε
Καλντιέρο Τέρμε
|
|
|
15:30
-
|
Σίτα Ντι Καστέλο
Γκροσέτο
|
|
|
15:30
-
|
Λιβόρνο
Τερανουόβα Τραϊάνα
|
|
|
15:30
-
|
Πονσάκο
Σεραβέζα Πότζι
|
|
|
15:30
-
|
Μοντεσπακάτο
Γκιβιτζάνο Μποργκοαμοτζάνο
|
|
|
15:30
-
|
Όστια Μάρε
Φλαμίνια
|
|
|
15:30
-
|
Πογκιμπόνσι
Σπόρτινγκ Τρεστίνα
|
|
|
15:30
-
|
Τάου Κάλσιο Αλτοπάσιο
Ορβιετάνα
|
|
|
15:30
-
|
Φανό
Τολεντίνο
|
|
|
15:30
-
|
Τέρμολι Κάλσιο
Τραστεβέρε
|
|
|
15:30
-
|
Ματέσε
Πινέτο Κάλσιο
|
|
|
15:30
-
|
Ρόμα Σίτι
Αβεζάνο
|
|
|
15:30
-
|
Σαμπενεντετέσε
Κιέτι
|
|
|
15:30
-
|
Βαστογιράρντι
Νουόβα Φλόριντα
|
|
|
15:30
-
|
Απρίλια
Πόρτιτσι 1906
|
|
|
15:30
-
|
Κασίνο
Αρζακένα
|
|
|
15:30
-
|
Λούπα Φρασκάτι
Πομέτσια
|
|
|
15:30
-
|
Ουνιόν Σπορτίβα Παλμέσε
Σορέντο Κάλσιο
|
|
|
15:30
-
|
Μοντεροτόντο
Τίβολι Κάλσιο
|
|
|
15:30
-
|
Μπαρλέτα
Κάβεσε
|
|
|
15:30
-
|
Κασαράνο
Λαβέλο
|
|
|
15:30
-
|
Ματέρα
ASD Γκλαντιέιτορ
|
|
|
15:30
-
|
Νοτσερίνα
Μαρτίνα Φράνκα
|
|
|
15:30
-
|
Αφραγκολέσε
Φρανκαβίλα
|
|
|
15:30
-
|
Πουτεολάνα
Μολφέτα
|
|
|
15:30
-
|
Σίτα Ντι Φασάνο
ACD Νάρντο
|
|
|
15:30
-
|
Σαντ'Άντζελο
Κάρπι
|
|
|
15:30
-
|
Σκαντίτσι
Ρεάλ Φόρτε Κερσέτα
|
|
|
15:30
-
|
Γιουνάιτεντ Ριτσιόνε
Φανφούλα
|
|
|
15:30
-
|
Πράτο
Φορλί
|
|
|
15:30
-
|
Κρέμα
Πιστοϊέζε
|
|
|
15:30
-
|
Τσαχούμα Μαντζιχαντίλα
JDR Σταρς
|
|
|
15:30
-
|
Πλάτινουμ Σίτι Ρόβερς
Βέντα
|
|
|
15:30
-
|
Κέιπ Τάουν Σπερς
Μαγκέσι
|
|
|
15:30
-
|
Πατέρνο
Τραπάνι
|
|
|
15:30
-
|
Λόκρι 1909
Ραγκούσα Κάλσιο
|
|
|
15:30
-
|
Λαμέζια Τέρμε
Ατσιρεάλε
|
|
|
15:30
-
|
Σιτανόβεσε
Αβέρσα Νορμάνα
|
|
|
15:30
-
|
Κατάνια
Λικάτα
|
|
|
15:30
-
|
Καστροβιγιάρι
Βιμπονέσε
|
|
|
15:30
-
|
Μαριγκλιανέσε
Σαν Λούκα
|
|
|
15:30
-
|
Ιπόρα
Γκοϊάς
|
|
|
15:30
-
|
Μασιταόκα
Τζουανένγκ Γκάλαξι
|
|
|
15:30
374
|
Ακουίλα Μοντεβάρτσι
Ρομπούρ Σιένα
|
|
|
15:30
375
|
Γιουβέντους U23
Ρενάτε
|
|
|
15:30
376
|
Ιμολέζε
Τόρες
|
|
|
15:30
377
|
Κατανζάρο
Οντάτσε Τσερινιόλα
|
|
|
15:30
378
|
ACR Μεσίνα
Αβελίνο
|
|
|
15:30
379
|
Μοντερόσι
Κροτόνε
|
|
|
15:30
380
|
Όλμπια
Ρίμινι
|
|
|
15:30
381
|
Πεσκάρα
Βιτερμπέσε
|
|
|
15:30
382
|
Ρεκανατέζε
Σαν Ντονάτο
|
|
|
15:30
383
|
Ρετζιάνα
Αλεσάντρια
|
|
|
15:30
384
|
Γκιουγκλιάνο
Λατίνα
|
|
|
15:30
385
|
Τούρις
Πικέρνο
|
|
|
15:30
386
|
Φότζια
Ποτέντζα
|
|
|
15:30
387
|
Τβέντε
Ουτρέχτη
|
|
|
15:30
389
|
Ουν. Κραϊόβα 1948
UTA Αράντ
|
|
|
15:30
1812
|
Ορλάντο Πάιρετς
Στέλενμπος
|
|
|
15:35
388
|
Φέγενορντ
Άγιαξ
|
|
|
16:00
-
|
Ενούγκου Ρέϊντζερς
Σανσάιν Σταρς
|
|
|
16:00
-
|
Άμπια Γουόριορς
Λόμπι Στάρς
|
|
|
16:00
-
|
Ουνιάο Ροντονόπολις
Ακαντέμια ΦΚ
|
|
|
16:00
-
|
Σότσι
Νεφτεχίμικ
|
|
|
16:00
-
|
Έβερτον (Γ)
Γουέστ Χαμ (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Άστι
Φεζανέσε
|
|
|
16:00
-
|
Σενιγκάλια
Σαν Νικόλο
|
|
|
16:00
-
|
Μπριντίσι
Γκραβίνα
|
|
|
16:00
-
|
Αλταμούρα
Μπιτόντο
|
|
|
16:00
-
|
Τσιτά ντι Σαντ Αγκάτα
Σάντα Μαρία Τσιλέντο
|
|
|
16:00
-
|
Κανικατί
Σανκαταλντέσε
|
|
|
16:00
-
|
Ρόγιαλ Κνόκε
Πάτρο Εϊσντέν Μαασμέχελεν
|
|
|
16:00
-
|
Ρέντινγκ (Γ)
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Μίλαν U19
Βερόνα U19
|
|
|
16:00
-
|
Τάουνσιπ Ρόλερς
Σεκιούριτι Σίστεμς
|
|
|
16:00
390
|
Λιντς
Μπρέντφορντ
|
|
|
16:00
391
|
Μάντσεστερ Σίτι
Γουλβς
|
|
|
16:00
393
|
Ιωνικός
ΑΕΚ
|
|
|
16:00
394
|
Γκόα
Κεράλα Μπλαστέρς
|
|
|
16:00
395
|
Μόντσα
Σασσουόλο
|
|
|
16:00
396
|
Χάιντουκ Σπλιτ
Σίμπενικ
|
|
|
16:00
397
|
Μπενφίκα Β'
Πόρτο Β
|
|
|
16:00
398
|
Τοντέλα
Φαρένσε
|
|
|
16:00
399
|
Χιμπέρνιαν
Χαρτς
|
|
|
16:30
-
|
Άαρχους
Βαλερένγκα
|
|
|
16:30
-
|
Παγκανέζε
Κασερτάνα 1908
|
|
|
16:30
-
|
Γιουβένες Ντογκάνα
Φιορεντίνο
|
|
|
16:30
-
|
Φούλαμ U21
Τσέλσι U21
|
|
|
16:30
400
|
Ντόρτμουντ
Άουγκσμπουργκ
|
|
|
16:45
-
|
Μπανταίγια
Σίτρα
|
|
|
17:00
-
|
Πλατό Γιουνάιτεντ
Ενγίμπα
|
|
|
17:00
-
|
Κβάρα Γιουνάιτεντ
Μπέντελ Ίνσουρανς
|
|
|
17:00
-
|
Ελ Κανέμι Γουόριορς
Γκόμπε Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Μπεϊέλσα Γιουνάιτεντ
Βίκι Τούριστς
|
|
|
17:00
-
|
Ντόμα Γιουνάιτεντ
Ντάκαντα
|
|
|
17:00
-
|
Ντάτζε
Μπανί Γκανσέ
|
|
|
17:00
-
|
Τεούτα Ντούρες
Εγκνατία Ρογκοζίνα
|
|
|
17:00
-
|
Πανθέρε Ντε Τζούγκου
Τακουνίν
|
|
|
17:00
-
|
Νταμίσα
Ντιναμό Ντε Παράκου
|
|
|
17:00
-
|
Τονέρε
Εσπουάρ Ντε Σαβαλού
|
|
|
17:00
-
|
ASPAC
Οφμάς Σαντ
|
|
|
17:00
-
|
Σιτατούνγκα
Κότον Σπορτ Μπενίν
|
|
|
17:00
-
|
ASVO
Αγιέμα
|
|
|
17:00
-
|
Αβρανκού Όμνισπορτ
Ντράγκονς
|
|
|
17:00
-
|
Λυνξ
Λίνκολν Ρεντ Ιμπς
|
|
|
17:00
-
|
Αλ Χαλά Μουχαράκ
Αλ Σαμπάμπ Μανάμα
|
|
|
17:00
392
|
ΣΚ Μπέβερεν
Μπίρσχοτ
|
|
|
17:00
401
|
Σερένγκ
Άντερλεχτ
|
|
|
17:00
402
|
Λεβαδειακός
Λαμία
|
|
|
17:00
403
|
Έβερτον Ντε Βίνα
Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα
|
|
|
17:00
1573
|
Λα Νούνθια
Κορνεγιά
|
|
|
17:00
1625
|
ΑΠΟΕΛ
Ακρίτας Χλώρακας
|
|
|
17:00
1632
|
Ελ Ντάκλιε
Αλ Μοκαβλούν Αλ Αράμπ
|
|
|
17:00
1745
|
Φους Ραμπάτ
Μαχρίμπ Τετουάν
|
|
|
17:00
1813
|
Αλ Χιλάλ Ριάντ
Άμπχα
|
|
|
17:00
1816
|
Λογρονιές ΙΙ
Αρνέντο
|
|
|
17:15
404
|
Έλτσε
Οσασούνα
|
|
|
17:15
405
|
Καρταχένα
Τενερίφη
|
|
|
17:15
406
|
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ρεάλ Σαραγόσα
|
|
|
17:15
407
|
Μπρέσια
Φροζινόνε
|
|
|
17:15
1817
|
Σαν Ρόκε Ντε Λέπε
Ράσινγκ Καρταγκένα Μαρ Μενόρ
|
|
|
17:30
-
|
Πιέτα Χότσπερς
Χάμρουν Σπάρτανς
|
|
|
17:30
-
|
Ραχίμο
ASF Μπόμπο Ντιουλάσο
|
|
|
17:30
-
|
Ετουάλ Φιλάντ Ουαγκαντούγκου
Σαλίτας
|
|
|
17:30
-
|
Μαρσάσκαλα
Λίχα Αθλέτικ
|
|
|
17:30
409
|
Σεντ Γκάλεν
Βασιλεία
|
|
|
17:30
410
|
Μαρίτιμο
Εστορίλ
|
|
|
17:30
411
|
Εστρέλα Αμαδόρα
Πεναφιέλ
|
|
|
17:30
1514
|
Όλοτ
Εσπανιόλ Β'
|
|
|
17:30
1574
|
Σαμπαντέλ
Αλκογιάνο
|
|
|
17:30
1818
|
Αλφάρο
Ρασίνγκ Ριόχα
|
|
|
17:30
1819
|
Ιθάρα
Τουντελάνο
|
|
|
17:30
1820
|
Σούπερσπορτ Γιουν.
Ρίτσαρντς Μπέι
|
|
|
17:30
1821
|
Ούτεμπο
Ρεάλ Σοσιεδάδ Γ'
|
|
|
17:45
412
|
Άλκμααρ
Φορτούνα Σιτάρντ
|
|
|
18:00
-
|
Μπράιτον U21
Έβερτον U21
|
|
|
18:00
-
|
Ντόντομα Τζίτζι
Σίμπα Σπορτς Κλαμπ
|
|
|
18:00
413
|
Τραμπζονσπόρ
Ιστανμπουλσπόρ
|
|
|
18:00
414
|
Αντάνασπορ
Μαλάτιασπορ
|
|
|
18:00
1515
|
Αντεκουέρα
Ντεπορτίβο Ουτρέρα
|
|
|
18:00
1516
|
Βιγιανοβένσε
Ναβαλκαρνέρο
|
|
|
18:00
1517
|
Μαρίνο Ντε Λουάνκο
Μπούργκος Πρόμεσας
|
|
|
18:00
1575
|
Θέλτα Βίγκο Β
Λινάρες
|
|
|
18:00
1822
|
Αρένας Κλαμπ
Μπρέα
|
|
|
18:00
1823
|
Κρίστο Ατλέτικο
Γκουιθέλο
|
|
|
18:00
1824
|
Χιμνάστικα Τορελαβέγκα
Μπεργκαντίνος
|
|
|
18:00
1825
|
Κομποστέλα
Ρεάλ Οβιέδο Β
|
|
|
18:00
1826
|
Γέρνικα
Κιρμπονέρο
|
|
|
18:00
1866
|
Ταραζόνα
Σεστάο Ρίβερ
|
|
|
18:00
1867
|
Τεράσα
Έμπρο
|
|
|
18:00
1868
|
Αλθίρα
Μπανταλόνα Φουτούρ
|
|
|
18:00
1869
|
Γιεκλάνο Ντεπορτίβο
Ρεκρεατίβο Ουέλβα
|
|
|
18:00
1885
|
Αλ Μπατάεχ
Αλ Αΐν
|
|
|
18:00
1886
|
Σάρτζα
Αλ Νασρ Ντουμπάι
|
|
|
18:10
415
|
Βαραζντίν
Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ
|
|
|
18:30
416
|
Άρσεναλ
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
|
|
|
18:30
417
|
Γκλάντμπαχ
Μπάγερ Λεβερκούζεν
|
|
|
18:30
418
|
Βίρτους Εντέλα
Καραρέζε
|
|
|
18:30
420
|
Βιτσέντζα
Αλμπινολέφε
|
|
|
18:30
421
|
Γκούμπιο
Ανκόνα Ματέλιτσα
|
|
|
18:30
422
|
Λουκέζε
Φιορενζουόλα
|
|
|
18:30
423
|
Τσεζένα
Φερμάνα
|
|
|
18:30
424
|
Φιντελίς Άντρια
Ταράντο
|
|
|
18:30
1870
|
Ατλέτικο Μάντσα
Χερέθ Ντεπορτίβο
|
|
|
19:00
-
|
Ανάντια
Βιλαβερντένσε
|
|
|
19:00
-
|
Ντεπορτίβο Γουαστατούα
Μουνισιπάλ
|
|
|
19:00
-
|
Πουέρτο Γκολφίτο
Κοφούτπα
|
|
|
19:00
425
|
Σπέτσια
Ρόμα
|
|
|
19:00
1576
|
Οσασούνα Β'
Καστεγιόν
|
|
|
19:00
1577
|
Γιουνιονίστας
Αλγκεσίρας
|
|
|
19:00
1626
|
Νέα Σαλαμίνα
Ομόνοια
|
|
|
19:15
-
|
Σάρτσι
Ζικαράλ Σέρκομπα
|
|
|
19:15
1746
|
Ιτιχάντ Τάνγκερ
Σαμπάμπ Μοχαμέντια
|
|
|
19:30
-
|
Μονς Κάλπε
Γιουρόπα Πόιντ
|
|
|
19:30
426
|
Κλαμπ Μπριζ
Σαρλερουά
|
|
|
19:30
427
|
ΕΣ Τον
Ναντ
|
|
|
19:30
428
|
Λε Πουί
Βιερζόν
|
|
|
19:30
429
|
Λιλ
Πο
|
|
|
19:30
430
|
Μπελφόρ
Ανεσί
|
|
|
19:30
431
|
Νιόρ
Οσέρ
|
|
|
19:30
432
|
Παναθηναϊκός
ΠΑΟΚ
|
|
|
19:30
433
|
Μπαρτσελόνα
Χετάφε
|
|
|
19:30
434
|
Ουέσκα
Οβιέδο
|
|
|
19:30
1871
|
Αλ Νασρ Ριάντ
Ετιφάκ
|
|
|
19:45
-
|
Αλ Ριφά
Ιστ Ρίφα
|
|
|
19:45
-
|
ΡΚ Καντιόγκο
Ματζέστικ
|
|
|
20:00
-
|
Σαν Τζιοβάνι
Πεναρόσα
|
|
|
20:00
-
|
Μοντανέσες
Εσκορπιόνες ΦΚ
|
|
|
20:00
-
|
Ιζτάπα
Ντεπορτίβο Μίξκο
|
|
|
20:00
-
|
Τσάπελτον
Μάουντ Πλέζαντ
|
|
|
20:00
-
|
Ιμτάρφα
Κρέντι
|
|
|
20:00
-
|
Σλιέμα
Ζουριέκ
|
|
|
20:00
435
|
Πούμας
Λεόν
|
|
|
20:00
436
|
Κάζα Πία
Ζιλ Βιθέντε
|
|
|
20:15
-
|
Φρεϊ Παουλιστάνο
Αμέρικα SE
|
|
|
20:15
437
|
Χάποελ Μπερ Σεβά
Μακάμπι Νετάνια
|
|
|
20:30
-
|
Ρεσέντε
Μποαβίστα Σπορτ Κλαμπ
|
|
|
20:30
-
|
Ινχούμας
Γκοϊανέσια
|
|
|
20:30
438
|
Ατρόμητος
Ολυμπιακός
|
|
|
20:30
1578
|
Μέριδα
Σαν Φερνάντο
|
|
|
20:30
1606
|
Σάο Χοσεένσε
Οπεράριο Φεροβιάριο
|
|
|
20:45
443
|
Χέρμανσταντ
Στεάουα Βουκουρεστίου
|
|
|
21:00
-
|
Κορουρίπε
Κλούμπε Σοσιεδάδε Εσπ.
|
|
|
21:00
-
|
Ντόκε Μελ
Μπαΐα Ντε Φέιρα
|
|
|
21:00
-
|
Κάλντας
Σετούμπαλ
|
|
|
21:00
-
|
Μπραζίλ Πελότας
Αϊμόρε
|
|
|
21:00
-
|
Βόλτα Ρεντόντα
Αουντάξ Ρίο
|
|
|
21:00
-
|
Παρναΐμπα
Ρίβερ Ατλέτικο Κλούμπε
|
|
|
21:00
-
|
Άλτος
Κομέρσιαλ Πι
|
|
|
21:00
-
|
Ανάπολις
CRA Καταλάνο
|
|
|
21:00
-
|
Μορίνιος
Γκρέμιο Ανάπολις
|
|
|
21:00
-
|
Βίλα Νόβα
Ατλέτικο Γκοϊανιένσε
|
|
|
21:00
-
|
Μποταφόγκο Πεσόα
Τρέζε
|
|
|
21:00
-
|
Κονκόρντια Ατλέτικο
Μπάρα
|
|
|
21:00
-
|
Ποτιγκουάρ Μοσορό
Ποτιγκουάρ CN
|
|
|
21:00
-
|
Νόβο Χαμπούργκο
Αβενίντα
|
|
|
21:00
-
|
Μαρανάο
Ιάπε
|
|
|
21:00
439
|
Άντερλεχτ U23
Λιρς Κεμπενζονέν
|
|
|
21:00
440
|
Ουγκάντα
Ακτή Ελεφαντοστού
|
|
|
21:00
441
|
Σενεγάλη
Λ.Δ. Κονγκό
|
|
|
21:00
1607
|
Ατλέτικο Αλαγκοίνχας
Ναούτικο
|
|
|
21:00
1608
|
Αζούριθ
ΦΚ Κασκαβέλ
|
|
|
21:00
1611
|
Κλαμπ Ρεγκάτας
Σερτζίπε
|
|
|
21:00
1612
|
Παλμέιρας
Σάο Πάουλο
|
|
|
21:30
-
|
Ντουράντος
Ακινταουανένσε
|
|
|
21:30
-
|
Λιμόν Μπλακ Σταρς
Κονσάλταντς Ντεσαμπράντος
|
|
|
21:30
1747
|
Σάμπαμπ Ριάντι Σαλμί
Βιντάντ Καζαμπλάνκα
|
|
|
21:30
1748
|
Ολιμπίκ Χουρίμπγκα
Ολιμπίκ Ντε Σάφι
|
|
|
21:45
442
|
Γιουβέντους
Αταλάντα
|
|
|
22:00
-
|
Χάρμπουρ Βιού
Μοντέγκο Μπέυ Γιουνάιτεντ
|
|
|
22:00
-
|
Τίβολι Γκάρντενς
Μολίνες Γιουνάιτεντ
|
|
|
22:00
-
|
Σαπεκοένσε
Κρισιούμα
|
|
|
22:00
-
|
Λουβερντένσε
Νόβα Μούτουμ
|
|
|
22:00
-
|
Κόστα Ρίκα ΕΚ
SER Σαπαδάο
|
|
|
22:00
444
|
Σιντ Τρούιντεν
Γάνδη
|
|
|
22:00
445
|
Μπρεστ
Λανς
|
|
|
22:00
446
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο
Ρεάλ Μαδρίτης
|
|
|
22:00
447
|
Λούγκο
Βιγιαρεάλ Β'
|
|
|
22:15
-
|
Χαμπλ Λάιονς
Πόρτμορ Γιουν.
|
|
|
22:30
448
|
Φαμαλικάο
Ρίο Άβε
|
|
|
23:00
-
|
Μαντουρέιρα
Φλουμινένσε
|
|
|
23:00
-
|
Οπεράριο VG
Ντομ Μπόσκο
|
|
|
23:00
-
|
Ντεπορτίβο Ατσουάπα
Κουμπάν Ιμπέριαλ
|
|
|
23:00
-
|
Σέντραλ Νόρτε
Σαν Μάρτιν Τουκουμάν
|
|
|
23:00
-
|
Βολιβία U20
Εκουαδόρ U20
|
|
|
23:00
1613
|
Φεροβιάριο
Σεάρα
|
|
|
23:00
1627
|
Γουαδαλούπε
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
|
|
|
23:30
-
|
Πουσό Αλέγκρε
Αμέρικα Μινέιρο
|
|
|
23:30
449
|
Ντεπόρτες Κοπιαπό
Κόλο Κόλο
|
|
|
23:30
1614
|
Σιανόρτε
Λοντρίνα
|
|
|
23:30
1615
|
Κοριτίμπα
Ρίο Μπράνκο ΠΡ
|
|
|
23:30
1616
|
Σάο Μπερνάρντο
Σάντος
|
|
|
00:00
-
|
Εσπορτίβο
Σάο Ζοζέ
|
|
|
00:00
-
|
Μπρούσκε
Ερκίλιο Λουζ
|
|
|
00:00
-
|
Καμπορίου
Ατλέτικο Καταρινένσε
|
|
|
00:00
-
|
Ντεπορτίβο Ολίμπια
CD Ρεάλ Σοσιεδάδ
|
|
|
00:00
1617
|
Σαμπάιο Κορέα
Μπαΐα
|
|
|
00:00
1628
|
Περέζ Ζέλεντον
Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ
|
|
|
00:30
-
|
Καβαλίερ
Γουότερχάους
|
|
|
01:00
-
|
Κλαμπ Αμέρικα (Γ)
Τιχουάνα (Γ)
|
|
|
01:00
450
|
Κερέταρο
Άτλας
|
|
|
01:30
-
|
Χιλή U20
Ουρουγουάη U20
|
|
|
01:30
1618
|
Μποταφόγκο SP
Μιρασόλ
|
|
|
01:30
1619
|
Φεροβιάρια
Σάντο Άντρε
|
|
|
02:00
-
|
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες
Ξιναμπαζούλ
|
|
|
02:00
-
|
Αμερικα Μινεϊρο U20
Σάντος U20
|
|
|
02:00
451
|
Κούρικο Ουνίδο
Κοκουίμπο Ουνίδο
|
|
|
03:10
452
|
Πατσούκα
Χουάρεζ
|
|
|