06:00
-
|
Καλιφόρνια Γιουνάιτεντ
Μίσιγκαν Σταρς
|
|
|
06:00
1002
|
Μπλάκταουν Σίτι
Σίδνεϊ Γιουνάιτεντ 58
|
|
|
06:30
-
|
Σεντ Άλμπανς Σεντς U20
Μέλμπουρν Νάιτς U20
|
|
|
07:00
-
|
Μέλμπουρν Σίτι (Γ)
Μπρίσμπεϊν Ρόαρ (Γ)
|
|
|
07:00
-
|
Σόλομον Γουόριορς
Τιαρέ Ταϊτή
|
|
|
07:00
636
|
Γουέστερν Γιουνάιτεντ
Σέντραλ Κόουστ Μάρινερς
|
|
|
07:00
1003
|
Σίδνεϊ Ολίμπικ
Γόλονγκονγκ Γουλβς
|
|
|
07:30
1004
|
Ρόκντειλ Ίλιντεν
Μάνλι Γιουνάιτεντ
|
|
|
08:00
-
|
Σ. Γ. Κουίν. Θάντερ
Χόλαντ Παρκ Χοκς
|
|
|
08:00
1075
|
Σεντ Άλμπαν Σέιντς
Μέλμπουρν Νάιτς
|
|
|
09:30
637
|
Μέλμπουρν Σίτι
Μπρισμπέιν Ρόαρ
|
|
|
10:00
-
|
Κάμπβε Γιουθ Ακάντεμι
Νάπσα Σταρς
|
|
|
10:00
1071
|
Μαρκόνι Στάλιονς
Σάδερλαντ Σαρκς
|
|
|
10:00
1080
|
Ολίμπικ ΦΚ
Πενίνσουλα Πάουερ
|
|
|
10:15
1081
|
Ίστερν Σαμπέρμπς
Μπρίσμπεϊν Ρόαρ Γιουθ
|
|
|
10:30
-
|
Περσιπούρα Τζαγιαπούρα
Πσις Σέμαρανγκ
|
|
|
10:30
-
|
Περσίγια Τζακάρτα
Μπόρνεο Σαμαρίντα
|
|
|
11:00
-
|
Πολιτέκνικα Τιμισοάρα
Ραπίντ Βουκουρεστίου
|
|
|
11:00
-
|
Ρακχάιν Γιουνάιτεντ
Γιανγκόν Γιουν.
|
|
|
11:30
-
|
Σουρκχόν
Μπουνιοντκόρ Τασκένδης
|
|
|
11:30
-
|
Γιανγκ Λάιονς
Χούγκανγκ Γιουν.
|
|
|
11:30
-
|
Ταμπίνς Ρόβερς
Μπαλεστιέρ Κάλσα
|
|
|
11:30
-
|
Χα Νόι
Χο Τσι Μιν Σίτι
|
|
|
11:30
638
|
Ντορμπίρν 1913
Βάκερ Ίνσμπρουκ
|
|
|
11:45
-
|
Ουλενχόρστερ Παλόμα
Μεϊντόρφερ
|
|
|
12:00
-
|
Γουαζίτο
Ζου Κέριτσο
|
|
|
12:00
-
|
Ράγιο Βαγιεκάνο (Γ)
Μπέτις (Γ)
|
|
|
12:00
-
|
Γκεεστεμούντε
Χάμπενχάουζερ
|
|
|
12:00
-
|
Τοκάτσπορ
Καρακόπρου Μπελεντίγιεσπορ
|
|
|
12:00
-
|
Γιόμρασπορ
Κανκάγια
|
|
|
12:30
-
|
Σίζεσπορ
Τουργκούτλουσπορ
|
|
|
12:30
639
|
Ντενίζλισπορ
Μαλάτιασπορ
|
|
|
13:00
-
|
Τάκον (Γ)
Λα Κορούνια (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
Σπόρτινγκ Ουέλβα (Γ)
EDF Λογκρόνο (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
Ιμπέρια 1999
Τσικχούρα Σακίρ
|
|
|
13:00
-
|
Πόστα Ρέιντζερς
Μαθάρε Γιουνάιτεντ
|
|
|
13:00
-
|
Ρόγιαλ Ίγκλς
Μορόκα Σουάλοους
|
|
|
13:00
-
|
Πόλις Τέρο
Σαμούτ Πράκαν Σίτι
|
|
|
13:00
-
|
Τρατ
Πάτουμ Γιουνάιτεντ
|
|
|
13:00
-
|
Γκουμουσχάνε Ντόγκανσπορ
Αμεντσπόρ
|
|
|
13:00
-
|
Τραμπζόν 1461
Χατσετέπε
|
|
|
13:00
-
|
Σανλιουρφασπόρ
Ζον. Κομούρσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Σίβας Ντορτ Έιλουσπόρ
Βαν Σπορ
|
|
|
13:00
-
|
Μπαρτσελόνα (Γ)
Μαδρίτη CFF (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
Ελαζίγκ Μπελεντίγιεσπορ
Τεπετσίκσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Αγκρι 1970 Σπορ
Κόζανσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Άρτβιν Χόπασπορ
Σιλίβρισπορ
|
|
|
13:00
-
|
Όρντουσπορ 52
Ντούζσεσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Ακσαράι Μπελεντιγιεσπόρ
24 Ερζινκάνσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Πάζαρσπορ
Κελκίτ Μπελεντίγιεσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Ντιγιαρμπεκιρσπόρ
Ναζιλιμπιλντσπόρ
|
|
|
13:00
-
|
Σάντα Κολόμα
Καρόι
|
|
|
13:00
-
|
Φόρεστ Ρέιντζερς
Λουμγουάνα Ράντιαντς
|
|
|
13:00
640
|
Χόρσενς
Ράντερς
|
|
|
13:00
641
|
Σεβίλλη
Οσασούνα
|
|
|
13:00
642
|
Μιράντες
Χιρόνα
|
|
|
13:00
643
|
Ταμπόφ
Ρούμπιν Καζάν
|
|
|
13:00
644
|
Ερζουρουμσπόρ
Μενέμενσπορ
|
|
|
13:00
645
|
Ουμρανίγιεσπορ
Μπούρσασπορ
|
|
|
13:00
1119
|
Τζέρμπα
Χάμαμ-Λιφ
|
|
|
13:00
1345
|
Πρατ
Γέιδα
|
|
|
13:00
1346
|
Αλαβές Β'
Ρεαλ Σοσιεδάδ Β'
|
|
|
13:00
1347
|
Ταραγόνα
Βαλένθια Β
|
|
|
13:00
1348
|
Ράγιο Μαγιανταχόντα
Θέλτα Βίγκο Β
|
|
|
13:00
1349
|
Ρεάλ Λινένσε
Ρεκρεατίβο Ουέλβα
|
|
|
13:00
1350
|
Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης
Ιμπίζα Ειβίσα
|
|
|
13:00
1351
|
Πένα Ντεπορτίβα
Μαρίνο Ντε Λουάνκο
|
|
|
13:00
1352
|
Εχέα
Καστεγιόν
|
|
|
13:00
1353
|
Σπόρτινγκ Χιχόν Β'
Ατλέτικο Μπαλεάρες
|
|
|
13:00
1354
|
Λεβάντε Β'
Έμπρο
|
|
|
13:00
1355
|
Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες
Χετάφε Β'
|
|
|
13:00
1388
|
Ζνιτσζ Προυσζκόβ
Πογκόν Σιέντλτσε
|
|
|
13:00
1487
|
Ζίρα
Γκαμπάλα
|
|
|
13:00
1500
|
Φλόρα Ταλίν
Νάρβα Τρανς
|
|
|
13:15
646
|
Βάαλβαϊκ
Ουτρέχτη
|
|
|
13:15
647
|
Βαρζίμ
Μάφρα
|
|
|
13:25
-
|
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
Περσέλα Λαμονγκάν
|
|
|
13:30
-
|
Άργκες Πιτέστι
Μιοβένι
|
|
|
13:30
-
|
Μπακ Σπορ Κουλούμπου
Αφτζέτ Άφιονσπορ
|
|
|
13:30
-
|
Τράου
Μόχουν Μπαγκάν
|
|
|
13:30
-
|
1922 Κόνιασπορ
Κιρκλαρέλισπορ
|
|
|
13:30
-
|
Πέντικσπορ
Μανίσα ΦΚ
|
|
|
13:30
-
|
Σαμσουνσπόρ
Ινέγκολσπορ
|
|
|
13:30
-
|
Σαριγιέρ
Σανκακτέπε
|
|
|
13:30
-
|
Ιντμάν Γιουρντού
Τσορουμσπόρ
|
|
|
13:30
-
|
Ερτζίν Βελιμέσεσπορ
Μπαϊμπούρτ Οζέλ Ίνταρσπορ
|
|
|
13:30
-
|
Ετιμέσγκουτ
Σακάριασπορ
|
|
|
13:30
-
|
Καρντεμίρ Καραμπόκ
Κιρσεχίρ ΦΚ
|
|
|
13:30
-
|
Νίγκντε Αναντολού
Μπαντίρμασπορ
|
|
|
13:30
-
|
Ούτας Ουσακσπόρ
Κασταμόνισπορ
|
|
|
13:30
-
|
ΠΣΜ Μακασάρ
Σλίμαν
|
|
|
13:30
-
|
Λε Λιέρ
Βιτάλ Ο
|
|
|
13:30
-
|
Κοτζάελισπορ
Καρσίγιακα
|
|
|
13:30
-
|
Κιζιλκαμπόλουκσπορ
Μπούκασπορ
|
|
|
13:30
-
|
Κέμερσπορ 2003
Αλεμνταγκσμπόρ 1877
|
|
|
13:30
-
|
Σόμασπορ
Μπαϊράμπασα
|
|
|
13:30
-
|
Οσμανίγιεσπορ
Μπάτμαν Πέτρολσπορ
|
|
|
13:30
-
|
Νεβσεχίρ Μπελεντιγιεσπόρ
Γκόλσισπορ
|
|
|
13:30
-
|
Καρακαμπέι Μπελεντιγιεσπόρ
Μούγκλασπορ
|
|
|
13:30
-
|
Ντάριτσα Γκεντσλερμπιρλιγκί
Χατσετέπε 1945
|
|
|
13:30
-
|
Φετίγεσπορ
Ντερίνσεσπορ
|
|
|
13:30
-
|
Μόνταφεν
Μαλάτια Μπελεντίγιεσπορ
|
|
|
13:30
648
|
Μίλαν
Τζένοα
|
|
|
13:30
649
|
Κορόνα Κίελτσε
Λέχια Γκντάνσκ
|
|
|
13:30
650
|
Τβάκερς
Νόρκεπινγκ
|
|
|
13:30
651
|
Φάλκενμπεργκ
Χάλμσταντ
|
|
|
13:40
1389
|
Ολίμπια Γκρούντζιαντζ
Σταλ Μίελετς
|
|
|
13:45
-
|
Κίζιλκουμ
Νασάφ Καρσί
|
|
|
14:00
-
|
Κουμπράτ
Τόπολι 2010
|
|
|
14:00
-
|
Σουβορόβο
Ουστρέμ Ντοντσέβο
|
|
|
14:00
-
|
Σάντερλαντ U23
Φούλαμ U23
|
|
|
14:00
-
|
Κακαμέγκα Χομπόιζ
Ενζόια Γιουν.
|
|
|
14:00
-
|
Μπουριράμ Γιουνάιτεντ
Σινγκτάρουα
|
|
|
14:00
-
|
Μουανγκθόνγκ Γιουνάιτεντ
Τσονμπούρι
|
|
|
14:00
-
|
Κένυα Κομέρσιαλ Μπανκ
Μπαντάρι
|
|
|
14:00
-
|
Αλ Καραμάχ
Αλ Τζάις
|
|
|
14:00
-
|
Τονέρε Καλάρα
Μπαμπούτος
|
|
|
14:00
-
|
Γιόνγκ Σπορτ Ακάντεμι
Κανόν ντε Γιαουντέ
|
|
|
14:00
-
|
Πράε Γιουνάιτεντ
Ουντόν Θανί
|
|
|
14:00
-
|
Ράνονγκ Γιουν.
Σαμούτ Σακχόν
|
|
|
14:00
-
|
Πέμπβρο
Ζετζτούν Κορίνθιανς
|
|
|
14:00
652
|
Κόβεντρι
Σάντερλαντ
|
|
|
14:00
653
|
Ίνγκολσταντ
Βικτόρια Κολωνίας
|
|
|
14:00
1356
|
Λας Πάλμας Β
Μελίγια
|
|
|
14:00
1495
|
Ζόρια Λουγκάνσκ
Ολιμπίκ Ντόνετσκ
|
|
|
14:05
1390
|
Βίτζεφ Λοτζ
Ολίμπια Ελμπλάκ
|
|
|
14:15
1397
|
Λέφσκι Σόφιας
Σλάβια Σόφιας
|
|
|
14:30
-
|
Νοϊστρέλιτζ
Μπλάου Βάις Βερολίνου
|
|
|
14:30
654
|
Ουνιόν Βερολίνου
Βόλφσμπουργκ
|
|
|
14:30
655
|
Αρμίνια Μπίλεφελντ
Βέχεν
|
|
|
14:30
656
|
Μπόχουμ
Σαντχάουζεν
|
|
|
14:30
657
|
Ζανκτ Πάουλι
Όσναμπρικ
|
|
|
14:30
1301
|
Ουνιόν Φουρστενβάλντε
Μπισοφσβερντάερ
|
|
|
14:30
1302
|
Ουέρμπαχ
Βικτόρια Βερολίνου
|
|
|
14:30
1303
|
Γερμανία Χάλμπερσταντ
Μπάμπελσμπεργκ
|
|
|
14:45
-
|
ΑΕ Καραϊσκάκης
Απόλλων Σμύρνης
|
|
|
14:45
-
|
Μπουντόνι
Όστια Μάρε
|
|
|
15:00
-
|
ΑΠ Μπρέρα Στρούμιτσα
Μπόρετς Βέλες
|
|
|
15:00
-
|
Σκεντίγια
Γκιόρτσε Πετρόφ
|
|
|
15:00
-
|
Σκούπι
Ρένοβα
|
|
|
15:00
-
|
Καβάλα
Ιάλυσος
|
|
|
15:00
-
|
Λαμπουνίστα
Όχριντ
|
|
|
15:00
-
|
Σμεντέρεβο 1924
Σίντιελιτς
|
|
|
15:00
-
|
Βοζντόβατς
Βοϊβοντίνα
|
|
|
15:00
-
|
Μποκέλι
Γιεζέρο
|
|
|
15:00
-
|
Ότραντ Ολίμπικ
Ντέσιτς Τούζι
|
|
|
15:00
-
|
Ιμπάρ
Μόρναρ Μπαρ
|
|
|
15:00
-
|
Γιεντίστβο Μπιέλο Πόλιε
Άρσεναλ Τιβάτ
|
|
|
15:00
-
|
Λόβτσεν
Ντρέζγκα
|
|
|
15:00
-
|
Ενγίμπα
Χορόγια
|
|
|
15:00
-
|
Ζανάκο
Πίραμιντς
|
|
|
15:00
-
|
Διγενής Ακρίτας Μόρφου
Αλκή Ορόκλινη
|
|
|
15:00
-
|
Διγενής Οροκλίνης
Ηρακλής Γερολάκκου
|
|
|
15:00
-
|
Χοφενχάιμ (Γ)
Φράιμπουργκ (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Κολωνία (Γ)
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
|
|
|
15:00
-
|
USV Ιένα (Γ)
Βόλφσμπουργκ (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Ντούισμπουργκ (Γ)
Μπάγερν Μονάχου (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Σαντ (Γ)
Λεβερκούζεν (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Ιωνικός
Ολυμπιακός Βόλου
|
|
|
15:00
-
|
Λίκνιρ Φασκρουσφιρόι
ΚΡ Ρεϊκιαβίκ
|
|
|
15:00
-
|
Φέλντα Γιουν.
Πέταλινγκ Τζάγια Σίτι
|
|
|
15:00
-
|
ΠΔΡΜ
Σαμπάχ FA
|
|
|
15:00
-
|
Χιμπέρνιανς
Χάμρουν Σπάρτανς
|
|
|
15:00
-
|
Μαρκέζ Μπαλάτα
Τακάφι Τούλκαρμ
|
|
|
15:00
-
|
Κλαμπ Μπιζερτίν
Γκρομπάλια Σπορτς
|
|
|
15:00
-
|
Χανιά
Παναχαϊκή
|
|
|
15:00
-
|
Περάκ ΙΙ
Κέλανταν Γιουνάιτεντ
|
|
|
15:00
-
|
Σελανγκόρ ΙΙ
Τερενγκάνου ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Ζιτούνα Τσομάκχ
Μοναστίρ
|
|
|
15:00
-
|
ΑΣ Αγκαρέμπ
Αβενίρ Ντε Λα Μάρσα
|
|
|
15:00
-
|
Πένανγκ
Σαραουάκ Γιουνάιτεντ
|
|
|
15:00
-
|
Μουσονγκάτι
Φλαμπό ντι Σεντρ
|
|
|
15:00
-
|
Άιγκλ Νουάρ
Ενγκοζί Σίτι
|
|
|
15:00
-
|
Λε Μέσατζερ Ενγκόζι
Μπουμαμούρου
|
|
|
15:00
-
|
Άιντραχτ Νορθάιμ
Σβάλμπε Τουέντερν
|
|
|
15:00
-
|
Άτλας Ντέλμενχορστ
Ουπχούσεν
|
|
|
15:00
-
|
Μπούσχολτζ
Νιεντόρφερ
|
|
|
15:00
-
|
Τένις Μπορούσια Βερολίνου
Χάνσα Ροστόκ ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Βικτόρια Ζέλοου
Στάκεν
|
|
|
15:00
-
|
Χέρτα Ζέχλεντορφ
Στράουσμπεργκ
|
|
|
15:00
-
|
Γκρειφσβάλντερ
Ταζμανία Μπερλίν
|
|
|
15:00
-
|
Έινειτ Ρούντολσταντ
Μαρτινρόντα
|
|
|
15:00
-
|
CFC Χέρτα
Μπραντενμπούργκερ Σουντ
|
|
|
15:00
-
|
Ίντερ Κλαμπ Ντ' Εσκάλντες
Ορντίνο
|
|
|
15:00
-
|
Νέιβι ΦΚ
Λάμπανγκ
|
|
|
15:00
-
|
Ζέσκο Γιουνάιτεντ
Πάουερ Ντιναμός
|
|
|
15:00
-
|
Ουτάι Θάνι
Τσάινατ Χόρνμπιλ
|
|
|
15:00
-
|
4 Ντε Ζούλιο
Άλτος
|
|
|
15:00
658
|
Μέπεν
MSV Ντούισμπουργκ
|
|
|
15:00
659
|
Οντένσε
Σίλκεμποργκ
|
|
|
15:00
730
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο
Βιγιαρεάλ
|
|
|
15:00
738
|
Ανκαραγκουτσού
Σίβασπορ
|
|
|
15:00
1120
|
Ετουάλ Μετλαούι
Ουέντ Ελλίλ
|
|
|
15:00
1121
|
Ρετζίς
ΚΣ Σφαξιέν
|
|
|
15:00
1122
|
Στάντ Τυνισιέν
Σολιμάν
|
|
|
15:00
1123
|
Μπου Σαλέμ
Ελ Γκαβαφέλ Σ. Γκάφσα
|
|
|
15:00
1305
|
Ντόρτμουντ Β
Κολωνία ΙΙ
|
|
|
15:00
1306
|
Μάιντζ ΙΙ
Αστόρια Γουάλντορφ
|
|
|
15:00
1307
|
Χόλσταϊν Κίελ ΙΙ
Αννόβερο ΙΙ
|
|
|
15:00
1308
|
HSC Αννόβερο
Άιντραχτ Νόρντερστεντ
|
|
|
15:00
1309
|
Φράιμπουργκ ΙΙ
Πίρμασενς
|
|
|
15:00
1310
|
Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ
Ντρόχτερσεν Ασέλ
|
|
|
15:00
1311
|
VFB Όλντενμπουργκ
Χαβέλσε
|
|
|
15:00
1318
|
Τρίγκλαβ
ΝΣ Μούρα
|
|
|
15:00
1412
|
Νίκομπινγκ
Σκίβε
|
|
|
15:00
1488
|
Νέφτσι Μπακού
Σάμπαϊλ
|
|
|
15:30
-
|
Γιόμο Κόσμος
Κέιπ Τάουν Σπερς
|
|
|
15:30
-
|
Καλντένσε
Πατροσινένσε
|
|
|
15:30
-
|
ΤS Γκάλαξι
TS Σπόρτινγκ
|
|
|
15:30
-
|
ΑΦΚ Εσκίλστουνα
Συριάνσκα
|
|
|
15:30
-
|
Πονσάκο
Σαντζιοβανέζε
|
|
|
15:30
-
|
Απρίλια
Λανουσέι
|
|
|
15:30
-
|
Τόρες
Λατίνα
|
|
|
15:30
-
|
Φότζια
ACD Νάρντο
|
|
|
15:30
-
|
Κιέτι
Ρεάλ Τζουλιανόβα
|
|
|
15:30
-
|
Τουτοκουόιο
Αλμπαλόνγκα
|
|
|
15:30
-
|
Ακουίλα Μοντεβάρτσι
Γκαβοράνο
|
|
|
15:30
-
|
Φρανκαβίλα
Νοτσερίνα
|
|
|
15:30
-
|
Σαν Ντονάτο
Μπαστιά Κάλσιο
|
|
|
15:30
-
|
Γκροσέτο
Σκαντίτσι
|
|
|
15:30
-
|
Φολίνιο
Κανάρα
|
|
|
15:30
-
|
Πομέτσια
Φλαμίνια
|
|
|
15:30
-
|
Σπόρτινγκ Τρεστίνα
Μοντερόσι
|
|
|
15:30
-
|
Αγκλιανέσε
Γκρασίνα
|
|
|
15:30
-
|
Νουόβα Φλόριντα
Πόρτιτσι 1906
|
|
|
15:30
-
|
Τούρις
Λάτε Ντόλτσε
|
|
|
15:30
-
|
Βις Αρτένα
Προ Κάλτσιο Τορ Σαπιένζα
|
|
|
15:30
-
|
Αρζακένα
Μουραβέρα
|
|
|
15:30
-
|
Τραστεβέρε
Σιτά Ντι Ανάγκνι
|
|
|
15:30
-
|
Λαντισπόλι
Κασίνο
|
|
|
15:30
-
|
Αγκρόπολι
Γκραβίνα
|
|
|
15:30
-
|
ASD Γκλαντιέιτορ
Ταράντο
|
|
|
15:30
-
|
Βαστογιράρντι
Ανκόνα Ματέλιτσα
|
|
|
15:30
-
|
Γιεσίνα
Πόρτο Σαντ Ελπίντιο
|
|
|
15:30
-
|
Καμπομπάσο
Ολίμπια Αγκνονέσε
|
|
|
15:30
-
|
Σανγκιουστέσε
Μοντετζόρτζιο
|
|
|
15:30
-
|
Αβεζάνο
Πινέτο Κάλσιο
|
|
|
15:30
-
|
Ρόμα Σίτι
Κατόλικα Κάλσιο
|
|
|
15:30
-
|
Τολεντίνο
Ρεκανατέζε
|
|
|
15:30
-
|
Σαν Νικόλο
Βαστέζε
|
|
|
15:30
-
|
Γκιουγκλιάνο
Μπιανκαβίλα
|
|
|
15:30
-
|
Τρόινα
Σιτανόβεσε
|
|
|
15:30
-
|
Σαν Τομάσο
Μαρίνα Ντι Ραγκούσα
|
|
|
15:30
-
|
ACR Μεσίνα
Λικάτα
|
|
|
15:30
-
|
Καστροβιγιάρι
Ροκέλα
|
|
|
15:30
-
|
Γκαμπορόνε Γιουν.
Τάουνσιπ Ρόλερς
|
|
|
15:30
739
|
Γκενκ
Κλαμπ Μπριζ
|
|
|
15:30
740
|
Αϊντχόφεν
Φέγενορντ
|
|
|
15:30
741
|
Κρασνοντάρ
Ουφά
|
|
|
15:30
742
|
Έργκριτε
ΑΪΚ Στοκχόλμης
|
|
|
15:30
748
|
Κάλμαρ
Γιένσεπινγκ Σόντρα
|
|
|
15:30
749
|
Καρλσκρόνα
Μάλμε
|
|
|
15:30
750
|
Ιστανμπουλσπόρ
Αντάνασπορ
|
|
|
15:30
751
|
Σλοβάτσκο
Σλάβια Πράγας
|
|
|
15:30
1103
|
Τσέλικ Ζένιτσα
Ράντινκ Μπιτζελίνα
|
|
|
15:30
1277
|
Μπουνταφόκι
Μπεκεσάμπα
|
|
|
15:30
1278
|
Μπουνταόρσι
Γκίρμοτ
|
|
|
15:30
1279
|
Ντουνακανιάρ
Άικα
|
|
|
15:30
1280
|
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
Καζινσμπαρισίκα
|
|
|
15:30
1281
|
Σιόφοκ
Τσακβάρι
|
|
|
15:30
1408
|
Μπλουμφοντέιν Σέλτικ
Μπαρόκα
|
|
|
15:30
1409
|
Πολοκουάνε Σίτι
Μπλακ Λέοπαρντς
|
|
|
15:40
-
|
Μπαλί Γιουν. Πουσάμ
Περσίτα Τειντζέρανγκ
|
|
|
16:00
-
|
Σαμπάμπ Άτλας Κενίφρα
ΑΣ Σάλε
|
|
|
16:00
-
|
Σαμπάμπ Μοχαμέντια
Κενίτρα
|
|
|
16:00
-
|
Κασμ Μαρακές
Βιντάντ Φες
|
|
|
16:00
-
|
Μας Μαχρίμπ
Ιτιχάντ Κεμισέτ
|
|
|
16:00
-
|
Ολιμπίκ Ντίτσιρα
Ζενές Μπεν Γιερίρ
|
|
|
16:00
-
|
Ουνιόν Σπορτίβ Σίντι Κάσεμ
Ράσινγκ Καζαμπλάνκα
|
|
|
16:00
-
|
Τιχάντ Καζαμπλάνκα
Κρα Ντε Χοσέιμα
|
|
|
16:00
-
|
Βιντάντ Τεμάρα
Σάμπαμπ Ριάντι Σαλμί
|
|
|
16:00
-
|
Τορπέντο Κουταΐσι
Ντίλα Γκόρι
|
|
|
16:00
-
|
Ένωση Ασπροπύργου Δόξας
Καλαμάτα
|
|
|
16:00
-
|
Ακαντέμικα Λομπίτο
Φερόβια Χουάμπο
|
|
|
16:00
-
|
Γουίλιετ SC
Ντεσπορτίβο Ουίλα
|
|
|
16:00
-
|
Ίντερ Ντε Λιμέϊρα
Νοβοριζοντίνο
|
|
|
16:00
-
|
Ντιναμό Μινσκ
Σπάρτακς Τζουρμάλα
|
|
|
16:00
-
|
Αβιόν Ενκάμ
Φεουτσού
|
|
|
16:00
-
|
Ντράγκον Γιάουντε
Κότον Σπορτ Ντε Γκαρουά
|
|
|
16:00
-
|
Φοβού
Κολόμπε
|
|
|
16:00
-
|
Μπαμέντα
Έντινγκ Σπορτ
|
|
|
16:00
-
|
Σταντ Ρενάρ
Πάνθερε Σπορτίβε
|
|
|
16:00
-
|
Ουμς Ντε Λουμ
Φορτούνα Εμφού
|
|
|
16:00
-
|
Μινέρβεν Μπολιβάρ
Ανγκοστούρα
|
|
|
16:00
-
|
Ούλα
Ουρένα
|
|
|
16:00
-
|
Μπουγιουμπούρα Σίτι
Ρουκίνζο
|
|
|
16:00
-
|
Αλταμούρα
Κασαράνο
|
|
|
16:00
-
|
Σορέντο Κάλσιο
Γκρουμέντουμ
|
|
|
16:00
-
|
Γκέλμπισον
Οντάτσε Τσερινιόλα
|
|
|
16:00
-
|
Μπιτόντο
Μπριντίσι
|
|
|
16:00
-
|
Φιντελίς Άντρια
Σίτα Ντι Φασάνο
|
|
|
16:00
-
|
Μπόργκφελντ
Λέχερ Τουρνεσάφτ
|
|
|
16:00
-
|
Παλέρμο
Νόλα
|
|
|
16:00
-
|
Σαβόια
Κοριγκλιάνο Καλάμπρο
|
|
|
16:00
-
|
Ατσιρεάλε
Μεσίνα
|
|
|
16:00
-
|
Ροτ Βάις Γουόλντορφ
Φέρνβαλτ
|
|
|
16:00
-
|
Γερμ. Έγκερστορφ-Λάνγκρεντερ
Χάγκεν Ουθλέντε
|
|
|
16:00
-
|
Σπέλε-Βενχάους
Χιλντεσχάιμ
|
|
|
16:00
-
|
Αρμίνια Αννόβερο
Άιντραχτ Σέλλε
|
|
|
16:00
-
|
Γουάντσμπεκερ Κονκόρντια
Ρουγκενμπέργκεν
|
|
|
16:00
-
|
Σάσελ
Μπάρμπεκ - Ούλενχορστ
|
|
|
16:00
-
|
Ριλάσινγκεν-Άρλεν
Γκοπίνγκερ SV
|
|
|
16:00
-
|
Χένεφ 05
Χουρτ
|
|
|
16:00
-
|
Χέλσινγκερ
ΦΤ Μπράουνσβαϊγκ
|
|
|
16:00
-
|
Ντίρεν
Βικτόρια Αρνολντσβάιλερ
|
|
|
16:00
-
|
Τούρου Ντίσελντορφ
Μίρμπους
|
|
|
16:00
-
|
Ράτινγκεν
Βέλμπερτ 1870
|
|
|
16:00
-
|
Κρέι
Νιντερβένιγκερν
|
|
|
16:00
-
|
Μονχάιμ
SSVg Βέλμπερτ
|
|
|
16:00
-
|
Μπόχολτ
Στράελεν
|
|
|
16:00
-
|
Σβαρτ Βάις Έσεν
Σόνεμπεκ 1910
|
|
|
16:00
-
|
Κλεβέ
Μπάουμπεργκ
|
|
|
16:00
-
|
SC Βέλμπερτ
Κρόνενμπεργκερ
|
|
|
16:00
-
|
Έλβερσμπεργκ Β'
Έισμπάχταλ
|
|
|
16:00
-
|
Ροτ Βάις Άλεν
Κάαν-Μάριενμπορν
|
|
|
16:00
-
|
Μάινερτσχαγκεν
ΑΣΣ 09 Ντόρτμουντ
|
|
|
16:00
-
|
Σπρόκχοβελ
Γκέτερσλοχ
|
|
|
16:00
-
|
Βεστφάλια Χέρνε
Πρόισεν Μίνστερ Β'
|
|
|
16:00
-
|
Πάτερμπορν II
Χόλσβικεντερ
|
|
|
16:00
-
|
Σερμπέκ
Άιντραχτ Ράινε
|
|
|
16:00
-
|
Φρίζια 03
Χούσουμερ
|
|
|
16:00
-
|
ΡΦΚ Λιέγης
Ολιμπίκ Σαρλερουά
|
|
|
16:00
-
|
ΡΣΣ Βιζέ
Χέιστ
|
|
|
16:00
-
|
Κλαμπ Ατλέτικο Γιουβέντους
Σάο Μπερνάρντο
|
|
|
16:00
-
|
Πορτουγκουέσα Σαντίστα
Ταουμπάτε
|
|
|
16:00
-
|
Παραγκομίνας
Ταπάχος
|
|
|
16:00
-
|
Ρέμο
Καράχας
|
|
|
16:00
-
|
Καστανάλ
Αγκούια Ντε Μαράμπα
|
|
|
16:00
752
|
Έβερτον
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
|
|
|
16:00
753
|
Τότεναμ
Γουλβς
|
|
|
16:00
754
|
Ναντ
Λιλ
|
|
|
16:00
755
|
Λέτσε
Αταλάντα
|
|
|
16:00
758
|
Άρκα Γκντίνια
ΛΚΣ Λοτζ
|
|
|
16:00
759
|
Κοβίλια
Τσάβες
|
|
|
16:00
1086
|
Χάιντουκ Σπλιτ ΙΙ
Κροάσια Ζμιγιαβτσί
|
|
|
16:00
1087
|
Όσιγιεκ ΙΙ
Σίμπενικ
|
|
|
16:00
1088
|
Ρούντες
Κουστοσίγια
|
|
|
16:00
1312
|
Χάνσα Λούνεμπουργκ
Άλτονα 93
|
|
|
16:00
1327
|
Ριέτι
Σικούλα Λεόνζιο
|
|
|
16:00
1328
|
Ρέντε
Βιτερμπέσε
|
|
|
16:00
1329
|
Ρέτζιο Καλάμπρια
Μονόπολι
|
|
|
16:00
1391
|
Πούσζκα Νιεπολομίσε
Σχρόμπρι Γκλογκόβ
|
|
|
16:00
1392
|
Ποντμπεσκίτζιε
Βίγκρι Σουβάλκι
|
|
|
16:00
1413
|
Βέιλε
Κέγκε
|
|
|
16:00
1414
|
Βεντσάισελ
Ροσκίλντε
|
|
|
16:00
1490
|
Μπενγκαλούρου
Ατλέτικο Ντε Κολκάτα
|
|
|
16:15
-
|
Μπλάου-Βάις Φρίσντορφ
Φρεϊαλντεχόφεν
|
|
|
16:15
-
|
Βέσελινγκ-Ούρφελντ
Σίγκμπουργκερ SV 04
|
|
|
16:15
-
|
Κόρμι
Νάξαρ Λάιονς
|
|
|
16:30
-
|
JS Μπαζάνο
Λουμπουμπάσι Σπορτ
|
|
|
16:30
-
|
Χάστεντ
Μπρέμερ
|
|
|
16:30
-
|
SFL Μπρεμερχάβεν
Χεμελίνγκεν
|
|
|
16:30
-
|
Πεσκ
Ντόιτς 05
|
|
|
16:30
-
|
Βίχταλ
Φορτούνα Κολωνίας II
|
|
|
16:30
-
|
Χίλντεν
Ούνιον Νετετάλ
|
|
|
16:30
760
|
Λειψία
Μπάγερ Λεβερκούζεν
|
|
|
16:30
1319
|
Τρεντσίν
Σέρεντ
|
|
|
16:30
1320
|
Νίτρα
Σλόβαν Μπρατισλάβας
|
|
|
16:30
1321
|
Ποχρόνιε
Σένιτσα
|
|
|
16:30
1322
|
Ζίλινα
Ντουνάισκα Στρέντα
|
|
|
16:30
1323
|
Ρουζομπερόκ
Ζέμπλιν Μιχαλόβτσε
|
|
|
16:30
1324
|
Σπαρτάκ Τρνάβα
Ζλάτε Μοράφτσε
|
|
|
16:30
1330
|
Κατάνια
Βιμπονέσε
|
|
|
16:45
1398
|
Άρντα
Λουντογκόρετς
|
|
|
17:00
-
|
Γκλόρια Μπουζάου
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ
|
|
|
17:00
-
|
Γιαβόρ
Σπαρτάκ Σουμπότιτσα
|
|
|
17:00
-
|
Μλάντοστ Λουτσάνι
Τσουκαρίτσκι
|
|
|
17:00
-
|
Προλετέρ Νόβι Σαντ
Μάτσβα Σάμπατς
|
|
|
17:00
-
|
Ραντνίτσκι Νις
Ίντιζα
|
|
|
17:00
-
|
Ράντνικ Σουρντούλιτσα
Ραντ Βελιγραδίου
|
|
|
17:00
-
|
Μπάτσκα Τόπολα
Ναπρέντακ
|
|
|
17:00
-
|
Πουέρτο Μοντ
Ντεπόρτες Τεμούκο
|
|
|
17:00
-
|
Μπερεκούμ Τσέλσι
Κινγκ Φαισάλ Μπέιμπς
|
|
|
17:00
-
|
Εμπούσουα Νταρφς
Ίντερ Άλαϊς
|
|
|
17:00
-
|
Άκρα Χαρτς Οφ Όουκ
Ελμίνα Σαρκς
|
|
|
17:00
-
|
Λίμπερτι Προφέσιοναλς
Καρέλα
|
|
|
17:00
-
|
Βάφα
Ασάντι Γκολντ
|
|
|
17:00
-
|
Ζενές Ες
Ντουντελάνζ
|
|
|
17:00
-
|
Μάχλενμπαχ
Ροντάντζ 91
|
|
|
17:00
-
|
Άμπια Γουόριορς
Άκβα Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Ενούγκου Ρέϊντζερς
Ανταμάβα Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Χάρτλαντ
Ρίβερς Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Ιφεάνι Ούμπαχ
ΜΦΜ ΦΚ
|
|
|
17:00
-
|
Κανό Πίλαρς
Ντάκαντα
|
|
|
17:00
-
|
Κβάρα Γιουνάιτεντ
Λόμπι Στάρς
|
|
|
17:00
-
|
Πλατό Γιουνάιτεντ
Τζιγκάβα Σταρς
|
|
|
17:00
-
|
Ουάρι Γουλβς
Σανσάιν Σταρς
|
|
|
17:00
-
|
Βίκι Τούριστς
Νασαράουα Γιουν.
|
|
|
17:00
-
|
Αλ Κιγιάτ Αλ Φαλιστίνια
Τζαμπάλ Αλ Μουκαμπέρ
|
|
|
17:00
-
|
Σαμπάμπ Αλσάμου
Μαρκάζ Αλ Αμάρι
|
|
|
17:00
-
|
Αμέρικα ντε Κίτο
Φουέρτζα Αμαρίγια
|
|
|
17:00
-
|
Καραμπόμπο
Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα
|
|
|
17:00
-
|
Μπραγκάνκα
Πέδρας Σαλγκάντας
|
|
|
17:00
-
|
Ασοσιάο Ντεπ. Ολιβεϊρένσε
Βιζέλα
|
|
|
17:00
-
|
Μονταλέγκρε
Μιραντέλα
|
|
|
17:00
-
|
Ουνιάο Μαδέιρα
Μπράγκα Β
|
|
|
17:00
-
|
Σάο Μαρτίνιο
Μαρία Ντα Φόντε
|
|
|
17:00
-
|
Βίλα Ρεάλ
Κανέλας 2010
|
|
|
17:00
-
|
Κοϊμπρόες
Βαλαντάρες Γκαΐα
|
|
|
17:00
-
|
Γκόντομαρ
Αρούκα
|
|
|
17:00
-
|
Σανχοανένσε
Φελγκιέιρας
|
|
|
17:00
-
|
Λουζιτάνο Βιλντεμοΐνιος
Τροφένσε
|
|
|
17:00
-
|
Πεντράς Ρούμπρας
Παρέντες
|
|
|
17:00
-
|
Ολιβέιρα Οσπιτάλ
Ολέιρος
|
|
|
17:00
-
|
Ανάντια
Μαρινένσε
|
|
|
17:00
-
|
Λεϊρία
Πραϊένσε
|
|
|
17:00
-
|
Κάλντας
Μπενφίκα Καστέλο Μπράνκο
|
|
|
17:00
-
|
Σερτανένσε
Αγουέντα
|
|
|
17:00
-
|
Φαμπρίλ Μπαρέιρο
1 Ντε Ντεζέμπρο
|
|
|
17:00
-
|
Αλβέρκα
Σπορτίβο Ντε Λούρες
|
|
|
17:00
-
|
Λουσιτάνο Εβόρα
Ολανένσε
|
|
|
17:00
-
|
Σακαβενένσε
Αμόρα
|
|
|
17:00
-
|
Ολίμπικο Μοντίγιο
Οριεντάλ Λισαβόνας
|
|
|
17:00
-
|
Σίντρα
Πινχαλνοβένσε
|
|
|
17:00
-
|
Φατίμα
Ιντεάλ
|
|
|
17:00
-
|
Σερβέιρα
Μαρίτιμο Β'
|
|
|
17:00
-
|
Μπέρκο
Φάφε
|
|
|
17:00
-
|
Κάμαρα Ντε Λόμπος
Μερελινένσε
|
|
|
17:00
-
|
Γκιάσιο Φιγκεϊρένσε
Αμαράντε
|
|
|
17:00
-
|
Κάστρο Νταϊρέ
Εσπίνχο
|
|
|
17:00
-
|
Λέσα
Λουζιτάνια Λουρόσα
|
|
|
17:00
-
|
Σάνταρεμ
Κοντεϊξά
|
|
|
17:00
-
|
Αλχουστρελένσε
Ρεάλ Σπορτ Κλούμπε
|
|
|
17:00
-
|
Εσπεράνσα Ντε Λάγκος
Σιντρένσε
|
|
|
17:00
-
|
Ενγκορντάνι
Εσπορτίβο Σάντα Κολόμα
|
|
|
17:00
-
|
Καπιτάλ Μπραζίλια
Λουζιάνια
|
|
|
17:00
761
|
Μπρόντμπι
Λίνγκμπι
|
|
|
17:00
762
|
Λουκέρνη
Βασιλεία
|
|
|
17:00
763
|
Ξαμάξ
Τουν
|
|
|
17:00
764
|
Σερβέτ
Λουγκάνο
|
|
|
17:00
765
|
Εσπανιόλ
Ατλέτικο Μαδρίτης
|
|
|
17:00
766
|
Έλτσε
Νουμάνθια
|
|
|
17:00
767
|
Λα Κορούνια
Λούγκο
|
|
|
17:00
768
|
Άβες
Πάσος Φερέιρα
|
|
|
17:00
769
|
Εστορίλ
Βιλαφρανκουένσε
|
|
|
17:00
770
|
Κάζα Πία
Κόβα Πιεντάντε
|
|
|
17:00
771
|
Πόρτο Β
Ολιβεϊρένσε
|
|
|
17:00
772
|
Σεντ Τζόνστον
Σέλτικ
|
|
|
17:00
773
|
Κοκουίμπο Ουνίδο
Ντεπόρτες Λα Σερένα
|
|
|
17:00
1115
|
Ρενεσάνς Ζεμάμρα
Μαχρίμπ Τετουάν
|
|
|
17:00
1247
|
Κρέι Γουόντερερς
Μέρσθαμ
|
|
|
17:00
1496
|
Βόρσκλα Πολτάβα
Σαχτάρ Ντόνετσκ
|
|
|
17:00
1508
|
Θορ Ακουρεγιρί
Θρότουρ Ρέικιαβικ
|
|
|
17:15
-
|
Φλοριάνα
Μπιρκιρκάρα
|
|
|
17:30
-
|
Τεκ
Σπάρτα Ρότερνταμ Γιονγκ
|
|
|
17:30
774
|
Μπρομαποϊκάρνα
Χάμαρμπι
|
|
|
17:30
775
|
Σούντσβαλ
Βάρμπεργκ Μπόις
|
|
|
17:30
1325
|
Ντομζάλε
Τσέλιε
|
|
|
17:30
1357
|
Τουντελάνο
Γιουνιονίστας
|
|
|
17:45
776
|
Σπάρτα Ρότερνταμ
Έμεν
|
|
|
18:00
-
|
Πριμέιρο Ντε Αγκόστο
Κουάντο Κουμπάνκο
|
|
|
18:00
-
|
Λοκομοτίβ Τιφλίδας
Σαμτρέντια
|
|
|
18:00
-
|
Αλ Νασρ Βεγγάζη
Χασάνια Αγκανίρ
|
|
|
18:00
-
|
Φοντίνιας
Βιτόρια Σερνάσε
|
|
|
18:00
-
|
Τσάβες Β'
Βιτόρια Γκιμαράες Β'
|
|
|
18:00
778
|
Λασκ Λίντσερ
Χάρτμπεργκ
|
|
|
18:00
786
|
Ραπίντ Βιέννης
Μάτερσμπουργκ
|
|
|
18:00
793
|
WSG Τιρόλ
Αντμίρα Βάκερ
|
|
|
18:00
794
|
Σεντ Πόλτεν
Βολφσμπέργκερ
|
|
|
18:00
795
|
Στουρμ Γκρατς
Αούστρια Βιέννης
|
|
|
18:00
796
|
Μπορντό
Νις
|
|
|
18:00
797
|
Ανόρθωση
ΑΕΚ Λάρνακας
|
|
|
18:00
798
|
Ένωσις Ν. Παραλιμνίου
Ολυμπιακός Λευκωσίας
|
|
|
18:00
799
|
Σότσι
Άρσεναλ Τούλα
|
|
|
18:00
819
|
Γαλατασαράι
Γκεντσλερμπιρλιγκί
|
|
|
18:00
820
|
Αλτάι
Αλτινορντού
|
|
|
18:00
821
|
Μποέμιανς 1905
Κάρβινα
|
|
|
18:00
1282
|
ΜΤΚ Βουδαπέστης
Τισζακέσκε
|
|
|
18:00
1283
|
Βάσας
Γκιόρι Έτο
|
|
|
18:00
1284
|
Ζέγκεντ
Ζολνόκι Μαβ
|
|
|
18:00
1285
|
Χαλάντας
Ντόρογκι
|
|
|
18:00
1358
|
Σαν Φερνάντο
Κάντιθ Β'
|
|
|
18:00
1359
|
Μπανταλόνα
Λα Νούνθια
|
|
|
18:00
1360
|
Σαλαμάνκα
Γκουιθέλο
|
|
|
18:00
1361
|
Βιγιαρομπλέδο
Μπάνταχοθ
|
|
|
18:00
1362
|
Χάρο Ντεπορτίβο
Μπαρακάλντο
|
|
|
18:00
1363
|
Μέριδα
Ρεάλ Μούρθια
|
|
|
18:00
1364
|
Οριχουέλα
Μπαρτσελόνα Β
|
|
|
18:00
1365
|
Ταλαβέρα
Σεβίγια Ατλέτικο
|
|
|
18:00
1366
|
Ουκάμ Μούρθια
Γιεκλάνο Ντεπορτίβο
|
|
|
18:00
1367
|
Λάνγκρεο
Λας Ρόζας
|
|
|
18:00
1420
|
Ουνιβ. Σαν Μάρτιν
Κάρλος Μανούτσι
|
|
|
18:30
-
|
Κρέντι
Σβιέκι Γιουνάιτεντ
|
|
|
18:30
822
|
Άστον Βίλα
Μάντσεστερ Σίτι
|
|
|
18:30
823
|
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
Σλασκ Βρότσλαβ
|
|
|
18:30
1331
|
Μπάρι
Αβελίνο
|
|
|
18:30
1332
|
Παγκανέζε
Τεράμο
|
|
|
18:30
1333
|
Ποτέντζα
Κατανζάρο
|
|
|
18:30
1334
|
Τερνάνα
Μπισκέγλιε
|
|
|
18:30
1335
|
Βίρτους Φρανκάβιλα
Πικέρνο
|
|
|
18:30
1368
|
Ντον Μπενίτο
Βιγιαρούμπια
|
|
|
18:30
1369
|
Χέρκουλες
ΦΚ Ανδόρα
|
|
|
18:45
1370
|
Κορούξο
Ατλέτικο Μαδρίτης Β'
|
|
|
19:00
-
|
Ερυθρός Αστέρας
Παρτιζάν
|
|
|
19:00
-
|
Μπιλμπάο (Γ)
Εσπανιόλ (Γ)
|
|
|
19:00
-
|
Ατλέτικο Μαδρίτης (Γ)
Ρεάλ Σοσιεδάδ (Γ)
|
|
|
19:00
-
|
Γκρέμιο (Γ)
Σάντος (Γ)
|
|
|
19:00
-
|
Παναθηναϊκός
Βόλος ΝΠΣ
|
|
|
19:00
-
|
Έιλεντορφ
Μπρέινινγκ
|
|
|
19:00
-
|
Λουλετάνο
Αρμακενένσες
|
|
|
19:00
-
|
Σαντ Τζούλια
Ατλέτικ Κλαμπ Ντ' Εσκάλντες
|
|
|
19:00
-
|
Κοφούτπα
Πουνταρένας
|
|
|
19:00
-
|
Ντεπορτίβο Καρταγένα
Μπάριο Μέχικο
|
|
|
19:00
-
|
Σαν Χοσέ ΦΚ
Ουρουγουάη Κορονάντο
|
|
|
19:00
-
|
Σίμπα Σπορτς Κλαμπ
KMC
|
|
|
19:00
824
|
Σαρλερουά
Σταντάρ Λιέγης
|
|
|
19:00
825
|
Βέρντερ Βρέμης
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
|
|
|
19:00
826
|
Κοπεγχάγη
Άαλμποργκ
|
|
|
19:00
827
|
ΑΕΛ
Αστέρας Τρίπολης
|
|
|
19:00
828
|
Άρης
Ατρόμητος
|
|
|
19:00
829
|
Ξάνθη
ΠΑΟΚ
|
|
|
19:00
830
|
Ολυμπιακός
Παναιτωλικός
|
|
|
19:00
831
|
ΟΦΗ
Λαμία
|
|
|
19:00
832
|
Πανιώνιος
ΑΕΚ
|
|
|
19:00
833
|
Κάλιαρι
Ρόμα
|
|
|
19:00
1116
|
Ράζα Μπένι Μελάλ
Ολιμπίκ Ντε Σάφι
|
|
|
19:00
1124
|
Κουμπάν Ιμπέριαλ
Σάντα Λουσία Κοτζ.
|
|
|
19:00
1132
|
Λα U Ουνιβερσιτάριος
Γουαδαλούπε
|
|
|
19:00
1266
|
Σέκτζια Νες Ζιόνα
Χαποέλ Ιρόνι Κιριάτ Σμόνα
|
|
|
19:00
1371
|
Σαμπαντέλ
Μπανταλόνα Φουτούρ
|
|
|
19:00
1372
|
Κόρδοβα
Αλγκεσίρας
|
|
|
19:00
1373
|
Καρταχένα
Μαρμπέγια
|
|
|
19:00
1374
|
Ποντεβέδρα
Ρεάλ Μαδρίτης Καστίγια
|
|
|
19:00
1509
|
Μάγκνι
Φραμ Ρέικιαβικ
|
|
|
19:15
834
|
Οβιέδο
Τενερίφη
|
|
|
19:15
835
|
Φουενλαμπράδα
Αλκορκόν
|
|
|
19:15
836
|
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
Γκαζ Μέταν Μέντιας
|
|
|
19:30
837
|
Κολόμπους Κρου
Νιου Γιόρκ Σίτι
|
|
|
19:30
838
|
Μαγιόρκα
Χετάφε
|
|
|
19:30
839
|
Μαρίτιμο
Μπράγκα
|
|
|
19:30
1125
|
Αντίγκουα ΓΦΚ
Ντεπορτίβο Γουαστατούα
|
|
|
19:30
1375
|
Καλαχόρα
Λιόα
|
|
|
19:30
1439
|
Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε
Ολμέντο
|
|
|
20:00
-
|
Γκρέμιο Αουντάξ (Γ)
Ιραντούμπα (Γ)
|
|
|
20:00
-
|
Σάο Χοσέ (Γ)
Εσπόρτε Κλούμπε Βιτόρια (Γ)
|
|
|
20:00
840
|
Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς
Σινσινάτι
|
|
|
20:00
1126
|
Ντεπορτίβο Μαλακατέκο
Σελαχού
|
|
|
20:00
1267
|
Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ
Ασντόντ
|
|
|
20:00
1499
|
Λεόνες Νέγκρος
Σιμαρόνες Ντε Σονόρα
|
|
|
20:15
1268
|
Μακάμπι Χάιφα
Χάποελ Μπερ Σεβά
|
|
|
21:00
-
|
Μπραζίλ Πελότας
Νόβο Χαμπούργκο
|
|
|
21:00
-
|
Αλ Μασρί
Μπερκάνε
|
|
|
21:00
-
|
Φλουμινένσε
Μαντουρέιρα
|
|
|
21:00
-
|
Ντόκε Μελ
Βιτόρια Ντα Κονκίστα
|
|
|
21:00
-
|
Φλουμινένσε Ντε Φέιρα
Ζουαζεϊρένσε
|
|
|
21:00
-
|
Τζακουιπένσε
Τζιακομπίνα
|
|
|
21:00
-
|
Βιτόρια Μπαΐα
Μπαΐα
|
|
|
21:00
-
|
Κασκαβέλ ΚΡ
Ουνιάο PR
|
|
|
21:00
-
|
Σιανόρτε
ΦΚ Κασκαβέλ
|
|
|
21:00
-
|
Οπεράριο Φεροβιάριο
Ατλέτικο Παραναένσε
|
|
|
21:00
-
|
Ρίο Μπράνκο ΠΡ
Προκοπένσε
|
|
|
21:00
-
|
Σάο Πάουλο
Πόντε Πρέτα
|
|
|
21:00
-
|
Κρουζέιρο
Ουμπερλάντια
|
|
|
21:00
-
|
Ουνιάο Ρεκ.
Βίλα Νόβα Ατλ. Κλούμπε
|
|
|
21:00
-
|
Μπέντο Γκονσάλβες
Σάο Λουίζ
|
|
|
21:00
-
|
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
Ναούτικο
|
|
|
21:00
-
|
Μίνας Μπραζίλια (Γ)
Φλαμένγκο (Γ)
|
|
|
21:00
-
|
Κλαμπ Ατλ. Φουριάλ
Ακαντέμια Ρέι
|
|
|
21:00
-
|
Τσίκο Ντε Γκουιάνα
Φαουντεϊσιόν Αϊφί
|
|
|
21:00
-
|
Ντινάμο Ντε Πουέρτο Λα Κρουζ
Πετρολέρο Ντε Ανθοατέγκι
|
|
|
21:00
-
|
Ακαντέμια Ρέι
Πετάρε
|
|
|
21:00
-
|
Ατλέτικο Σαν Λουίς ΙΙ
Σπόρτινγκ Κάναμι
|
|
|
21:00
-
|
Πουέμπλα (Γ)
Γουαδαλαχάρα Τσίβας (Γ)
|
|
|
21:00
-
|
Σάντα Κρουζ ΡΝ
Αμέρικα Νατάλ
|
|
|
21:00
841
|
Σερκλ Μπριζ
Γάνδη
|
|
|
21:00
842
|
Άγιαξ
Άλκμααρ
|
|
|
21:00
1256
|
Ντεπορτίβο Πάστο
Λα Εκιδάδ
|
|
|
21:00
1427
|
Γιανέρος
Ρεάλ Καρταγένα
|
|
|
21:00
1443
|
Νασιονάλ Ποτόσι
Δε Στρόνγκεστ
|
|
|
21:15
-
|
Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς
Κλαμπ Ατλέτικο Πορτένο
|
|
|
21:30
-
|
Ατλέτικο Ελ Βίγια
Ρεάλ Φροντέρα
|
|
|
21:30
-
|
Πετάρε
Γιανέρος Γκουαράνε
|
|
|
21:30
-
|
Γιαρακουγιάνος
Εστουντιάντες Μέριντα
|
|
|
21:30
-
|
Σομπραντίνιο
Μπόσκε Φορμόσα
|
|
|
21:30
-
|
Ρεάλ Μπραζίλια
Μπραζιλιένσε
|
|
|
21:30
-
|
Ιπόρα
Γκρέμιο Ανάπολις
|
|
|
21:30
-
|
CRA Καταλάνο
Απαρεσιντένσε
|
|
|
21:30
1127
|
Ιζτάπα
Μουνισιπάλ
|
|
|
21:45
843
|
Γιουβέντους
Ίντερ
|
|
|
22:00
-
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε
Ουνιόν Σαντσάλες
|
|
|
22:00
-
|
Ολίμπο
Φέρο Καρίλ
|
|
|
22:00
-
|
Σανσινένα
Ντεπορτίβο Μαϊπού
|
|
|
22:00
-
|
Σολ Ντε Μάγιο
Βίλα Μίτρε
|
|
|
22:00
-
|
Κοίμπρα
Τουπινάμπας
|
|
|
22:00
-
|
Αϊμόρε
Εσπόρτε Κλαμπ Πελότας
|
|
|
22:00
-
|
Πορτουγκέζα
Ζούλια
|
|
|
22:00
-
|
Τσακαρίτας
Γκουαλασέο SC
|
|
|
22:00
-
|
Ντομ Μπόσκο
Μίξτο
|
|
|
22:00
-
|
Ποκονέ ΜΤ
Κουιαμπά
|
|
|
22:00
-
|
Αμέρικα Εσπ. Κλούμπε
Ντορένσε
|
|
|
22:00
-
|
Ιταμπαϊάνα
Λαγκάρτο AC
|
|
|
22:00
-
|
Κονφιάνσα
Σοσιεδάδε Μπόκα Τζούνιορ
|
|
|
22:00
-
|
Φρεϊ Παουλιστάνο
Σερτζίπε
|
|
|
22:00
-
|
Φορταλέζα
Μπαρμπάλχα
|
|
|
22:00
-
|
Γκλόμπο
Ποτιγκουάρ Μοσορό
|
|
|
22:00
-
|
Πινέιρο ΜΑ
Μαρανάο
|
|
|
22:00
-
|
Σαμπάιο Κορέα
Κορντίνο
|
|
|
22:00
-
|
Σούσα
Περιλίμα
|
|
|
22:00
-
|
Κορουμπαένσε
Κομέρσιαλ ΜΣ
|
|
|
22:00
-
|
Πόντα Πόρα
SER Σαπαδάο
|
|
|
22:00
-
|
Φιγκεϊρένσε
Σαπεκοένσε
|
|
|
22:00
-
|
Γιουβέντους SC
Κονκόρντια Ατλέτικο
|
|
|
22:00
-
|
Βίλα Νόβα
Γκοϊάς
|
|
|
22:00
-
|
Γκοϊανέσια
Γκοϊάνια
|
|
|
22:00
-
|
Αναπολίνα
Ανάπολις
|
|
|
22:00
844
|
Λυών
Σεντ Ετιέν
|
|
|
22:00
845
|
Σιάτλ Σάουντερς
Σικάγο Φάιαρ
|
|
|
22:00
846
|
Ρεάλ Μαδρίτης
Μπαρτσελόνα
|
|
|
22:00
847
|
Πεσκάρα
Άσκολι
|
|
|
22:00
848
|
Βιτόρια Γκιμαράες
Τοντέλα
|
|
|
22:00
1421
|
Κάρλος Στέιν
Ντεπορτίβο Μπινασιονάλ
|
|
|
22:00
1422
|
Σπορτ Μπόις
Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες
|
|
|
22:00
1444
|
Μπολιβάρ
Ρεάλ Ποτόσι
|
|
|
22:00
1465
|
Σαν Μιγκέλ
Ντεφενσόρες Ουνίντος
|
|
|
22:00
1466
|
Ντεπορτίβο Μερλό
Λαμαντρίντ
|
|
|
22:00
1467
|
Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες
Μπαράκας Σεντράλ
|
|
|
22:00
1468
|
Εξουρσιονίστας
Σπορτίβο Ιταλιάνο
|
|
|
22:00
1469
|
Γκιγιέρμο Μπράουν
Κλουμπ Ατλ. Πλατένσε
|
|
|
22:00
1470
|
Λουχάν
Ελ Πορβενίρ
|
|
|
22:00
1471
|
Σαν Μάρτιν Ντε Μπουρζάκο
Λεάνδρο Νισεφόρο Άλεμ
|
|
|
22:00
1472
|
Βικτοριάνο Αρένας
Κανουέλας
|
|
|
22:00
1473
|
Βίγια Σαν Κάρλος
Ακασούσο
|
|
|
22:05
1474
|
Κολεγκιάλες
Τρίσταν Σουάρεζ
|
|
|
22:30
-
|
Ουρακάν Λας Έρας
Τσιπολέτι
|
|
|
22:30
-
|
Νόβα Μούτουμ
Αραγκουάια
|
|
|
22:30
1429
|
Τίγκρες FC
Ατλέτικο Ουίλα
|
|
|
22:30
1475
|
Χιμνάσια Μεντόζα
Βίγια Νταλμίν
|
|
|
22:35
849
|
Αλντοσίβι
Σαν Λορέντζο
|
|
|
23:00
-
|
Παρανά
Λοντρίνα
|
|
|
23:00
-
|
Κομπρελόα
Σαν Μάρκος ντε Αρίκα
|
|
|
23:00
-
|
Νουμπλένσε
Ντεπόρτες Μαγκαλάνες
|
|
|
23:00
-
|
Λιμόν
Αλαχουελένσε
|
|
|
23:00
-
|
Ντεπόρτες Σάντα Κρούζ
Ρέιντζερς Ντε Τάλκα
|
|
|
23:00
-
|
Τσιναντέγκα
Ντιριάνγκεν
|
|
|
23:00
-
|
Καρμελίτα
AD Ροσάριο
|
|
|
23:00
-
|
Νασιονάλ Ντε Πατός
Ατλέτικο Καγιαζειρένσε
|
|
|
23:00
-
|
Σάο Πάουλο Κρίσταλ
Μποταφόγκο Πεσόα
|
|
|
23:00
-
|
Σπορτ Κλαμπ Λαγκόα Σέκα
Καμπινένσε
|
|
|
23:00
-
|
Παρναΐμπα
Πίκος
|
|
|
23:00
-
|
Κόστα Ρίκα ΕΚ
Ακινταουανένσε
|
|
|
23:00
850
|
Ο Χίγκινς
Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε
|
|
|
23:00
1129
|
Μάραθον
Ντεπορτίβο Ολίμπια
|
|
|
23:00
1133
|
Σάντος Ντε Γκουαπίλες
Καρταχίνες
|
|
|
23:00
1423
|
Σέρο Πορτένιο
Χένεραλ Ντίαζ
|
|
|
23:05
1257
|
Ριονέγκρο Αγκουίλας
Ενβιγκάδο
|
|
|
23:15
-
|
Ιντιπεντιέντε Σαν Βίνσεντ
Μουνισιπάλ Λιμένο
|
|
|
23:15
1445
|
Σαν Χοσέ Ορούρο
Αουρόρα
|
|
|
23:30
-
|
Βέρε Γιουνάιτεντ
Χαμπλ Λάιονς
|
|
|
23:30
-
|
Πόρτμορ Γιουν.
Τίβολι Γκάρντενς
|
|
|
23:30
-
|
Ντουνμπεχόλντεν
Χάρμπουρ Βιού
|
|
|
23:30
1430
|
Ουνιόν Μανταλένα
Μπόκα Τζούνιορς Κάλι
|
|
|
00:00
-
|
Τσάκο Φορ Έβερ
Σπορτίβο Μπελγκράνο
|
|
|
00:00
-
|
Μποταφόγκο
Μποαβίστα Σπορτ Κλαμπ
|
|
|
00:00
-
|
Φεροβιάρια
Μποταφόγκο SP
|
|
|
00:00
-
|
Μπόα Εσπόρτε
Ατλέτικο Μινέιρο
|
|
|
00:00
-
|
XV Ντε Πιρασικάμπα
Σερταοζίνιο
|
|
|
00:00
-
|
Σινόπ
Λουβερντένσε
|
|
|
00:00
-
|
ABC Νατάλ
Παλμέιρα Ντε Γκοϊανίνα
|
|
|
00:00
1130
|
ΚΝ Πλατένσε
Ονδούρα Προγκρέσο
|
|
|
00:00
1131
|
Μοτάγκουα
Ρεάλ Ντε Μίνας
|
|
|
00:00
1476
|
Σαν Μάρτιν ΣΧ
Αγκροπεκουάριο
|
|
|
00:05
1477
|
Μίτρε Σαντιάγκο Εστέρο
Φέρο Καρίλ
|
|
|
00:15
-
|
Τζαλάπα U20
Σαμπάνας U20
|
|
|
00:30
-
|
Ντεπορτίβο Οκοτάλ U20
Μανάγκουα U20
|
|
|
00:30
-
|
Κρισιούμα
Μπρούσκε
|
|
|
00:30
851
|
Λος Άντζελες
Ίντερ Μαϊάμι
|
|
|
00:30
1441
|
Μακαρά
Έμελεκ
|
|
|
00:40
852
|
Λανούς
Εστουδιάντες ντε Λα Πλάτα
|
|
|
00:45
853
|
Ροζάριο Σέντραλ
Άρσεναλ Σαραντί
|
|
|
00:45
1424
|
Σεζάρ Βαγιέχο
Σπόρτινγκ Κριστάλ
|
|
|
01:00
-
|
Μπόκα Ουνίδος
Χιμνάσια Ουρουγουάη
|
|
|
01:00
-
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας
Σαρμιέντο Ρεζιστένσια
|
|
|
01:00
-
|
Ουνιάο Ροντονόπολις
Οπεράριο VG
|
|
|
01:00
854
|
Γουαδαλαχάρα Τσίβας
Λεόν
|
|
|
01:00
1128
|
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες
Ντεπορτίβο Σαναράτε
|
|
|
01:10
1258
|
Ντεπ. Κουκούτα
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
|
|
|
01:15
1425
|
Σπορτίβο Λουκένιο
Κλουμπ Γκουαράνι
|
|
|
01:30
-
|
Ντεσαμπαράντος
Ατλέτικο Καμιονέρος
|
|
|
01:30
-
|
Γιουβεντούδ Ούνιδα Ουνιβ.
Σιρθούλο Ντεπορτίβο
|
|
|
01:30
-
|
Ουνιόν Σαν Φελίπε
Ντεπόρτες Κοπιαπό
|
|
|
01:30
855
|
Παλεστίνο
Αντοφαγκάστα
|
|
|
01:30
1431
|
Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα
Λεόνες
|
|
|
01:30
1446
|
Οριέντε Πετρολέρο
Χόρχε Βίλστερμαν
|
|
|
02:00
-
|
Ντεπορτίβο Οκοτάλ
Μανάγκουα
|
|
|
02:00
-
|
Πιονέρος Ντε Κανκούν
Καφέσα Γιαλίσκο
|
|
|
02:10
1478
|
Εστουντιάντες Ρίο Κουάρτο
Κλαμπ Ατλέτικο Ατλάντα
|
|
|
02:30
856
|
Πόρτλαντ Τίμπερς
Μινεσότα Γιουνάιτεντ
|
|
|
02:45
858
|
Σάντος Λαγκούνα
Άτλας
|
|
|
02:50
857
|
Βελέζ Σάρσφιλντ
Αρχεντίνος Τζούνιορς
|
|
|
03:00
-
|
Τζαλάπα
Σαμπάνας
|
|
|
03:00
-
|
Μάουντ Πλέζαντ
Μολίνες Γιουνάιτεντ
|
|
|
03:00
-
|
Γουότερχάους
Ούβι
|
|
|
03:00
1134
|
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
Ντεπορτ. Σαν Κάρλος
|
|
|
03:15
1259
|
Ντεπόρτες Περέιρα
Όνσε Κάλντας
|
|
|
04:15
-
|
Τσιναντέγκα U20
Ντιριάνγκεν U20
|
|
|
05:00
-
|
Μπα
Όκλαντ Σίτι
|
|
|