Φαν Χάαλ: «Πιθανή μια κίνηση για τον Ρονάλντο»

Φαν Χάαλ: «Πιθανή μια κίνηση για τον Ρονάλντο»

Αφορά τον αγώνα ΛΕΣΤΕΡ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.


Ο Λουίς Φαν Χάαλ παραδέχθηκε ότι θα ήθελε τον Κριστιάνο Ρονάλντο στην Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ωστόσο πρόσθεσε πως κατά τη γνώμη του η Ρεάλ δεν πρόκειται να παραχωρήσει τον ποδοσφαιριστή.

Τα σενάρια που θέλουν την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ να ενδιαφέρεται για την απόκτηση του Κριστιάνο Ρονάλντο κλήθηκε να σχολιάσει ο Λουίς Φαν Χαάλ, ο οποίος δήλωσε πως θα ήθελε τον Πορτογάλο σούπερ σταρ στο «Όλντ Τράφορντ» ωστόσο τόνισε πως κάτι τέτοιο δεν είναι εύκολο.

Συγκεκριμένα όταν ρωτήθηκε για το αν θα μπορούσε να επιστρέψει ο Ρονάλντο στην Γιουνάιτεντ, απάντησε: «Ναι, αλλά πάντα είναι θέμα συζήτησης για τις εφημερίδες και δεν νομίζω ότι τα Μέσα θα αγοράσουν τον Ρονάλντο» δήλωσε αρχικά και πρόσθεσε:

«Είναι πιθανό. Όπως είχα πει και με τον Φαλκάο, παίκτες σαν τον Κριστιάνο Ρονάλντο δίνουν πάρα πολλά σε μια ομάδα, αλλά δεν νομίζω ότι η Ρεάλ Μαδρίτης πρόκειται να τον πουλήσει».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΛΕΣΤΕΡ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
1Χ2OverUnder1X12
5.503.851.451.552.002.261.15
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
5.002.401.851.502.00
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.252.002.409.00

Σχολιασμός

17 σχόλια:

στις 20/09/2014 00:08
ΗΔΗ ΕΧΕΙ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΑΛΟΝΣΟ ΚΑΙ ΝΤΙ ΜΑΡΙΑ.ΑΜΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΠΕΡΕΘ ΝΑ ΤΟΝ ΣΟΥΒΛΙΖΟΥΝ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΗΣ ΡΕΑΛ.

στις 20/09/2014 00:08
opou kai an pai ton akolouthoume

στις 20/09/2014 01:18
nai akolouthite ton klapsa opou paei

στις 20/09/2014 01:19
etsi

στις 20/09/2014 02:07
mallon opadoi tou ronaldo einai oi perissoteroi, oxi ths real ap'oti katalavainw!

στις 20/09/2014 02:34
vevaia tameioulis o arias tou kanei tsimpukia gia na pernei autografa...o gauoulas eprepe na to 3es..

στις 20/09/2014 02:36
mh ta les etsi auta barca, den exoun kseperasei akoma to 4-2 ths sociedad!

στις 20/09/2014 02:37
ante kai otan paei sthn united, tha meinei me kamia 600-700 xiliades opadous h real!

στις 20/09/2014 02:47
tha paei giati den exei idanika..opou ton glupsoune tha treksei

στις 20/09/2014 07:53
barcevromee 4ever simera tha pathis karkino etimasou gia tin edatiki kai ta fakelakia

στις 20/09/2014 10:25
το εχουμε ξαναπει ανεμενομενο οτι ο ροναλτο σε 2-3 χρονια θα φυγει απο την ρεαλ!! το εχει πει εδω και χρονια οτι θα επιστεψει στην αγγλια και γτ οχι σε ηλικια 36-37 να επιστρεψει και στην σπορτινκ για να κλεισει την καριερα του αλλα δεν νομιζω λογικα θα το κανει με την μαντσεστερ

στις 20/09/2014 12:45
eleos me ton ronaldo

στις 20/09/2014 14:46
ΡΟΝΑΛΝΤΟ < 3

στις 20/09/2014 17:10
cubane sou gamise ti mana kai kles mlka ade gamisou karkinobarcevromee

στις 20/09/2014 18:38
aria vouloseto re malakismene ti zori travas se gamaei o ronaldo mipo??

στις 20/09/2014 18:39
mipos? *

στις 20/09/2014 19:11
gamai ti mana sou mlka

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.