Μιλάει με Σαμαρά η Γουέστ Μπρομ

Μιλάει με Σαμαρά η Γουέστ Μπρομ



Σε συζητήσεις με τον Γιώργο Σαμαρά βρίσκεται η Γουέστ Μπρομ, με τον Έλληνα επιθετικό να φέρεται ότι βρίσκεται κοντά σε συμφωνία με την ομάδα της Πρέμιερ Λιγκ όπως αναφέρουν αγγλικά Μέσα.

Μετά το πέρασμα του στην Μάντσεστερ Σίτι τη διετία 2006-08, ο Γιώργος Σαμαράς φέρεται ότι βρίσκεται κοντά στο να επιστρέψει στην Πρέμιερ Λιγκ, καθώς αγγλικά Μέσα αναφέρουν πως βρίσκεται σε συζητήσεις με την Γουέστ Μπρομ, η οποία είναι κοντά στην απόκτηση του.

Ο 29χρονος διεθνής άσος έμεινε ελεύθερος από τη Σέλτικ το καλοκαίρι και οι Άγγλοι υποστηρίζουν πως οι συζητήσεις με την αγγλική ομάδα βρίσκονται σε προχωρημένο στάδιο και ότι το «deal» μπορεί να κλείσει σύντομα.

Να σημειωθεί πως για τον Σαμαρά έχει δείξει ενδιαφέρον η Μάλαγα, ωστόσο ο παίκτης φέρεται ότι προτιμάει να αγωνιστεί στην Πρέμιερ Λιγκ.



Ομάδες που αφορά: ΣΕΛΤΙΚ, ΜΑΛΑΓΑ

Σχολιασμός

13 σχόλια:

στις 21/08/2014 00:53
εσύ τη να κλάσεις που σχολιάζεις αρνητικά τον Σαμαρά. Πάνε εκεί Σαμαρά να δείς ποδόσφαιρο και να παίξεις.

στις 21/08/2014 08:54
ΩΧ

στις 21/08/2014 09:13
Θα ειναι καλη μεταγραφη εαν γινει

στις 21/08/2014 10:24
ΑΧΩΝΕΥΤΟΣ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ...ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ... ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΡΙΕΡΑ... ΣΕΛΤΙΚ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΗΤΑΝ... ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΠΑΤΗ Ο ΤΥΠΟΣ

στις 21/08/2014 10:46
ποδοσφαιρικη απατη ΕΙΝΑΙ Ο ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΠΑΛΙΟ ΠΑΠΑΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ Ο ΣΑΜΑΡΑΣ . ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΡΕ . ΚΟΛΟΓΑΥΡΕ . ΑΠΑΤΗ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΛΙΠΕΡΠΟΟΥΛ ΚΑΙ ΓΑΥΡΟΙ

στις 21/08/2014 10:47
ΣΤΑΣΟΥ ΜΥΓΔΑΛΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΠΙΟ ΑΣΧΕΤΟΣ ΣΤΟ ΣΙΤΕ. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ο ΛUKADISIO DEN LEEI TETIES XAZOMARES

στις 21/08/2014 11:49
αντε ωραια!! μια χαρα ειναι ο σαμαρας σταματηστε!! ετσι σιγα σιγα να φευγουν στο εξωτερικο να παιζουν δυσκολα πρωταθληματα για να εχουμε καλυτερη ομαδα και στην εθνικη!!

στις 21/08/2014 12:47
ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΛΟΣ...

στις 21/08/2014 13:12
μωρη τασουλα βουλγαρα... τραβα ψοφα που θα μιλησεις και για μπαλα εσυ... που εμαθες μπαλα μωρε μαλακα..; απο ποιον; απο τον κλαους και τον σαλπιγγιδη ;;;χαχααχαχαχ ΖΩΟΟΟΟΟ

στις 21/08/2014 13:13
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

στις 21/08/2014 14:39
GAMIETAI TO LIMANI KAI GAY-ROS,MONO AEK RE MOUNIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

στις 21/08/2014 21:03
ενω το ελληνικο εχει πολυ <suspence> ε?

στις 21/08/2014 22:00
Malakismeno 15xrono 2.2.2.2 asxete min milas mpastarde

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.