Από την Τσέλσι στον Πλατανιά!

Από την Τσέλσι στον Πλατανιά!



Τον 19χρονο εξτρέμ Γουόλτερ Φιγκέιρα που προέρχεται από τις ακαδημίες της Τσέλσι ανακοίνωσε για τα επόμενα τρία χρόνια ο Πλατανιάς.

Τον νεαρό επιθετικό Γουόλτερ Φιγκέιρα απέκτησε ο Πλατανιάς, με τον 19χρονο εξτρέμ να υπογράφει τριετές συμβόλαιο και να ανακοινώνεται από τη ΠΑΕ.

Ο Φιγκέιρα βρίσκεται από το 2010 στις ακαδημίες της Τσέλσι, ωστόσο στη συνέχεια διάφοροι τραυματισμοί δεν του επέτρεψαν να υπογράψει επαγγελματικό συμβόλαιο, με αποτέλεσμα να μείνει ελεύθερος από τον Ιούνιο του 2013.

Η ανακοίνωση:


«Η Π.Α.Ε. Πλατανιάς Χανίων ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της, για τρία χρόνια, με τον ποδοσφαιριστή Γουόλτερ Φιγκέιρα (Walter Figueira).

Ο 19χρονος Βρετανός (γεννηθείς στις 17/3/1995) πρόερχεται από τις Ακαδημίες της Τσέλσι και αγωνίζεται τόσο ως μεσοεπιθετικός όσο και ως ακραίος επιθετικός (εξτρέμ)».



Ομάδες που αφορά: ΤΣΕΛΣΙ, ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 15/07/2014 19:15
olo to mellon brosta tou

στις 15/07/2014 20:43
απ'τα σαλονια στα .... αλωνια !!

στις 15/07/2014 20:48
Θα παει καλα

στις 15/07/2014 21:03
ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΑΠ ΤΙς ΑΚΑΔΗΜΙΕς ΤΗς ΤΣΕΛΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΙΚΤΑΚΙΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΠΑΛΤΑ Κ ΜΑΛΑΚΙΕς ΑΥΤΟς ΘΑ ΝΑΙ ΓΟΥΝΑ ΟΛΟΣΩΜΗ ΑΧΟΧΟΑΟΧΑΟΑΧΟΑΧΟΧΑΟΧΑΑΧΑ

στις 15/07/2014 21:33
krima katastrafike apo poli mikros

στις 16/07/2014 02:26
o allos o gyftos t platania stn photo dn mporei n valei ena poukamiso m vghke m tn 5eyrh mplouza??

στις 16/07/2014 09:05
ΣΙΓΑ ΡΕ ΤΥΡΟΓΑΛΟ ΛΑΡΙΣΑΙΕ ΕΣΥ... ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΜΙΛΑΝΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΜΟΔΑ ΜΑΛΑΚΑ.. ΦΤΙΑΞΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΥΡΙ ΒΡΕ ΜΑΛΑΚΑ.. ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙΣ...ΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧ (ΣΕ ΠΛΗΓΩΣΑ ΤΟ ΞΕΡΩ)

στις 16/07/2014 09:07
ΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧ....ΤΟ ΗΞΕΡΑ...ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ο ΛΑΡΙΣΑΙΟΣ ΦΙΛΟΣ....

στις 16/07/2014 09:16
Ε ΤΟΤΕ "ΦΑΤΕ ΡΟΥΧΑ" ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΦΑΝΤΟΣ

στις 16/07/2014 09:18
ΕΣΥ ΦΑΕ ΠΟΥΤΣΑ ΑΥΤΟ Σ ΑΞΙΖΕΙ

στις 16/07/2014 09:29
ME ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ lUCADIRISIO

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.