Κατσουράνης σε Μανιάτη: «Έκανα λάθος, έχω μεγάλη ευθύνη»

Κατσουράνης σε Μανιάτη: «Έκανα λάθος, έχω μεγάλη ευθύνη»



Τέλος στην κόντρα του με τον Γιάννη Μανιάτη προς όφελος της Εθνικής εν όψει Μουντιάλ θέλησε να βάλει ο Κώστας Κατσουράνης ο οποίος παραδέχθηκε πως έκανε λάθος.

Ο Κώστας Κατσουράνης μίλησε για το περιστατικό που είχε με τον Γιάννη Μανιάτη στον ημιτελικό του Κυπέλλου στην Τούμπα ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τον Ολυμπιακό και προσπάθησε να βάλει ένα τέλος στην κόντρα με τον άσο των «ερυθρόλευκων», δηλώνοντας πως έκανε λάθος:

«Μιλήσαμε πάρα πολύ γι΄αυτό. Θεωρώ ότι έγινε ένα λάθος, από όλους μας. Eγώ ως ένας από τους αρχηγούς της Εθνικής, σαν δεύτερος αρχηγός της Εθνικής ή τέλος πάντων ένας από τους δύο παλιούς της ομάδας, που είμαστε εδώ από το 2004, θεωρώ ότι έχω μεγάλη ευθύνη, έκανα λάθος, το εξήγησα στον Γιάννη πάρα πολλές φορές και νομίζω το κατάλαβε και συνεχίζουμε όπως πρέπει να συνεχίσουμε», τόνισε ο Κώστας Κατσουράνης και συνέχισε:

«Να είμαστε όλοι μαζί, στο ποδόσφαιρο αυτά συμβαίνουν. Κάποιες στιγμές χάνεις τον έλεγχο και θεωρώ ότι όλα αυτά τα χρόνια, από το 2003 που έχω κάνει ντεμπούτο στην Εθνική, ποτέ δεν είχα τέτοιο πρόβλημα. Στο ποδόσφαιρο συμβαίνει κι αυτό οπότε θα συνεχίσουμε όπως ήμασταν πριν κι όπως ήμασταν πάντα, σχεδόν».

Τέλος αναφέρθηκε στη πρώτη συγκέντρωση της Εθνικής ομάδας για την προετοιμασία για το Παγκόσμιο Κύπελλο:

«Νιώθω χαρά είναι η πρώτη μέρα που μαζευτήκαμε και είμαι πολύ χαρούμενος που θα ξεκινήσουμε αυτό το ταξίδι. Και θα δούμε που θα μας οδηγήσει. Θα κάνουμε όλα αυτά που κάνουμε τα τελευταία δέκα δώδεκα χρόνια, θα τα δώσουμε όλα μέσα στον αγωνιστικό χώρο, όλη την ψυχή μας θα την καταθέσουμε, και νομίζω ότι μπορούμε να καταφέρουμε κάτι κι αυτό είναι το μήνυμα που έτσι κι αλλιώς έχει περάσει η ομάδα όλα αυτά τα χρόνια και αυτό θέλουμε να κάνουμε και στην Βραζιλία»



Ομάδες που αφορά: ΠΑΟΚ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

21 σχόλια:

στις 23/05/2014 16:36
kala ekane kai genika oi pektes prepi na stamatisounn kai afti na to vlepoun opadika to thema

στις 23/05/2014 16:39
katsouranh meta to mountial paketo sthn aek pas

στις 23/05/2014 16:57
Κατσουράνη πουτάνας γιε...

στις 23/05/2014 17:17
ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΒΡΗΚΑΝ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ "ΔΕΜΕΝΗ" ΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΧΩΡΙΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΣΑΚΩΜΕΝΟΥΣ ΚΤΛΠ

ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΛΑ ΘΑ ΞΑΝΑΡΧΗΣΟΥΝ ΠΑΛΙ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ ΒΟΥΛΓΑΡΟΙ-ΒΑΖΕΛΟΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ...ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΓΑΤΑΚΙΑ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟΝΙΑ ΤΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΔΕΝ ΦΤΕΕΙ Ο ΤΑΔΕ ΜΑΝΙΑΤΗΣ Ο ΤΑΔΕ ΜΠΟΝΓΚ Ο ΤΑΔΕ ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ Ο ΤΑΔΕ ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΚΤΛΠ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΝ ΤΙΣ ΕΝΤΟΛΕΣ ΤΩΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΤΩΡΑ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΛΛΗ ΑΠΟΨΗ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΛΑΚΩΣΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΣΤΟ ΞΥΛΟ...ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ Ο ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ ΕΠΡΕΠΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Κ ΠΙΟΣ ΑΔΙΚΟ...

στις 23/05/2014 17:19
ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΔΕΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΟΥΝ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ..

στις 23/05/2014 17:34
USA 1994 mou 8imisi afti i apostili!makari na erxoune kalitera ta apotelesmata.

στις 23/05/2014 18:01
joel4005

usa 1994 χαλια

south africa 2010 λιγο καλυτερα

brazil 2014 ελπιζω αρκετα κλυτερα..δεν ειναι και απιθανο..απλως λιγο δυκολο

στις 23/05/2014 18:14
ΔΕΝ ΦΤΥΝΕΙΣ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗ,ΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΡΕ ΓΙΔΙ,ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑΣΕΙ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ;ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ Ε;ΑΝΤΕ ΡΕ ΣΟΥΡΓΕΛΟ.

στις 23/05/2014 18:32
ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΕΠΑΜ

στις 23/05/2014 18:47
ποιος εκανε τις μαλακιες γαμω το μυαλο σου ηληθιε?ο νατχο με τα αιματα ηταν και ο γαμημενος ο μανιατης επαιζε.αντε βουλωνε και μην τα βλεπεις ολα οπαδικα βλακα,ηληθιε,τραγι!ΒΟΥΛΩΣΤΟ,ΤΟΝ ΣΥΜΠΑΙΧΤΗ ΤΟΥ ΘΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΙ!

στις 23/05/2014 19:37
ΒΡΩΜΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥΣΤΙΑ Ο ΜΠΕΚΡΗΣ!

στις 23/05/2014 20:59
ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΑΝΤΡΑΣ ΝΑ ΖΗΤΟΥΣΕΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ Κ ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΡΧΙΔΙΑ...ΑΝΤΕ ΤΖΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ ΓΙΝΑΤΕ ΟΛΟΙ...5-6 ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΑΝΑΡΧΙΚΟΙ-ΝΑΡΚΩΜΑΝΕΙΣ-ΑΝΩΜΑΛΟΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ Η ΜΟΝΗ ΤΟΥΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΑΡΑΝΕ ΜΥΓΕΣ,ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΗΡΩΕΣ ΚΑΤΙ ΧΛΕΧΛΕΔΕΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ.ΓΚΑΡΣΙΑ ΚΑΙ ΙΝΣΑΟΥΡΑΛΔΕ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ..ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

στις 23/05/2014 21:33
joel4005 ΟΛΑ ΘΑ ΚΡΙΘΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΛΟΜΒΙΑ.ΑΜΑ ΦΑΜΕ ΚΑΜΜΙΑ ΤΕΣΣΑΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟ USA 1994.MAKAΡΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ.ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΟΤΙ ΠΗΡΕ ΣΤΑ ΧΑΦ ΠΑΙΚΤΕΣ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΤΡΕΞΙΜΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΙΑΠΩΝΕΣ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΛΑΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΙΑΣΟΥΜΕ.

στις 23/05/2014 22:53
σιγα την κουτουλια που εριξε.το κεφαλι του κολλησε.την τριχα την εκανες τριχια,εκτως αν ειστε αδερφες και μονο τα χαιδεματα σας αρεσουν.ΚΟΥΤΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΖΙΝΤΑΝ.....ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ,ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΣΑΣ ΠΟΥ ΣΗΚΩΝΟΥΝ ΠΑΝΟ NO POLITICA.ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΣΑ ΑΙΣΧΗ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ.ΟΠΟΤΕ ΚΟΙΤΑ ΤΗΝ ΚΑΜΠΟΥΡΑ ΣΟΥ ΧΟΝΤΡΟΜΑΛΑΚΑ,ΠΡΟΒΑΤΟ.ΤΣΟ ΚΑΙ ΛΟ ΜΩΡΗ ΛΙΤΣΑ,ΤΣΟ ΚΑΙ ΛΟ!

στις 23/05/2014 23:13
Μόλις φεύγουν από την Ελλάδα και πάνε καναδυό χρόνια στην ...Βουλγαρία να παίξουν μπάλα ( ο θεός να την κάνει μπάλα αυτό που παίζουν) έτσι κάνουν οι ψευτομαγγες

στις 24/05/2014 00:07
Yuri τσο και λο σε σένα μωρή Λάουρα παλιολουγκρα του κερατα

στις 24/05/2014 02:06
την ξυνεις την οπισθεν!

ΤΣΟ ΚΑΙ ΛΟ ΜΩΡΗ ΔΗΛΩΜΕΝΗ!ΠΟΥΣΤΑΝΕΜΑ ΜΙΛΑΣ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΕΦΗΒΟ ΣΤΟ ΣΗΜΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΧΑΙΔΕΥΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥ ΒΑΛΝΤΕΡΑΜΑ!https://www.youtube.com/watch?v=84yUYg4RzpU

στις 24/05/2014 13:29
pera ap oti egine sthn toumpa k poios ftaiei k poios oxi ena exw na pw:o katsouranhs einai o pio anadros poustis twn ellinikwn gypedwn.mhn kanete kana asteio k tn ferete sthn AEK dn tn 8eloume

στις 24/05/2014 14:02
ρε γαμω τν παναγια σας ζωα τι βριζετε τους παικτες ρε μπασταρδα αν δεν ηταν αυτοι θα σας ελεγα εγω αν ηταν σε αυτο το σημειο που ειναι τωρα η εθνικη μας ζωα ε ζωα αυτοι μας κανουν περιφανους για την ελλαδα ο μανιατης, ο κατσουρανης, ο τζαβελας, ο χολεβας αυτους που βριζετε οταν πεζει ολυμπιακος-παοκ αυτοι σας κανουν μαγκες στην εθνικη γαμω τα σπιτια σας μπασταρδα

στις 24/05/2014 14:05
-Yuri_Boyka2- mpastarde skase gamw to mouni ths persefonhs pou exeis masei poses poutses apo mas kai milas 3ares 4ares 5ares kai milas gamw to spiti sou poutanas gie kolo voulgare

στις 24/05/2014 16:15
ΟΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΛΕΝΕ ΟΙ ΛΑΓΟΙ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΥΛΓΑΡΟΣΚΟΠΙΑΝΟΙ ΤΥΧΑΙΟ;

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.