Τρεις αγωνιστικές σε Ινσαουράλδε

Τρεις αγωνιστικές σε Ινσαουράλδε

Αφορά τον αγώνα ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΟΚ


Με ποινή τριών αγωνιστικών τιμώρησε η Πειθαρχική Επιτροπή της Σούπερ Λιγκ τον Χουάν Ινσαουράλδε για την ενέργεια του να χτυπήσει τον Κουτρουμπή μετά τον αγώνα του ΠΑΟΚ με τον Παναθηναϊκό.

Ακριβά θα πληρώσει την ενέργεια του να χτυπήσει τον Κουτρουμπή στη φυσούνα της Λεωφόρου ο Χουάν Ινσαουράλδε, καθώς ο κεντρικός αμυντικός του «δικεφάλου του Βορρά» τιμωρήθηκε με ποινή τριών αγωνιστικών από την Πειθαρχική Επιτροπή της Σούπερ Λιγκ.

Το σκηνικό έγινε αντιληπτό στους βοηθούς του Ανδρέα Παππά και αναφέρθηκε στο φύλλο αγώνα, ενώ είχε καταγραφεί και από κάμερα του τηλεοπτικού καναλιού που μετέδιδε την αναμέτρηση.

Έτσι, ο Αργεντινός αμυντικός θα χάσει τους αγώνες με Ατρόμητο σε Τούμπα και Περιστέρι αλλά και το παιχνίδι με τον Αστέρα στην Τρίπολη και θα είναι ξανά στη διάθεση του Γεωργιάδη για το παιχνίδι με τον Παναθηναϊκό στο φινάλε των πλει-οφ.





Στοιχεία για τον αγώνα: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΟΚ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.403.352.401.851.601.41.21.4
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.901.952.901.551.90
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.701.753.5020.00

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 06/05/2014 17:16
ti na mas kanoun oi timories sas re lamogia dn katalavenoume tpt ksulo tha trote mia zoh gt oute kai etsi boreite

στις 06/05/2014 17:27
nai nai gia ayto den pate pou8ena re file ,,, giayto mas gelaei olos o kosmos .............. o ksenos kosmos

στις 06/05/2014 17:32
paokara4alex οτι και να κανεις ατιτλε τα αρχιδια μας θα γλειφεις. Του χρονου στο Καραισκακη θα ξεσκισουμε το κωλαρακι στα μουνοπανα σας.

στις 06/05/2014 17:56
paok ATITILOS MIA ZOH !

kai sta play offs ... 3os !!

στις 06/05/2014 18:08
kai AN DEITE STO VIDEO O KOTROUMPIS GURISE KAI TOU MILEISE 1OS GIA AUTO DEN TO EIDE KANEIS!

στις 06/05/2014 18:19
bilbao des ligo file o inasaoularde perpatuse kanonika....na mpei mesa kai o allos o koutourmpis gurnaei to kefali tou KAI KATI TOU LEEI sigoura vrisia h kati koroidia GIA AUTO DEN EIPAN TIPOTA MONO TON PAOK VLEPOUN TI EKANE O PAIXTIS THELOUN NA KATASTREPSOUN SALONIKA mono o PAOK EMEINE KAI AUTON THELOUN NA TON REI3OUN NTROPI TOUS PRAGMATIKA ALLA FTAIEI KAI O PAOK LIGO DEN LEW...DEN EPREPE NA ANTIDRASEI ETSI AUTOS NA VARESEI MPUNIA..ALLA KAI DEN DEI3ANE AN KAI AUTOS ANTEDRASE VEVAIA NA VARESEI...KAI DEN LEW MONO GIA AUTO OTI FTAEI O PAOK ALLA KAI GIA TA EPEISODIA POU KANEI KATHE FWRA....KAI META H OMADA TOU PAOK TRWEI POUTSA E3ETIAS TON OPADON....NA DOUME POTE THA VALOUN MUALO OI OPADOI TOUS NA STAMATISOUN TIS MALAKIES....!!!!

στις 06/05/2014 18:34
agelle atitlos alla mia zwh o paok se gamaei morh poutana

στις 06/05/2014 18:55
TOU DOSANE 160 EVRO PROSTIMO PEDIA XAXAXAXA

στις 06/05/2014 22:54
Barca4Ever οτι και να του ειπε δεν δικαιολογειτε

στις 07/05/2014 13:05
Αλλος GARCIA εμφανισθηκε! Οι οπαδοι του ΠΑΟΚ θα πρεπει να αναρωτηθουν γιατι αυτοι οι παλληκαραδες ευδοκιμουν μονο στον ΠΑΟΚ!

στις 07/05/2014 16:55
καλα να παθει το μαλακισμενο γιατι δεν ειναι η πρωτη φορα που το κανει

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.