Μάγκατ: «Έτοιμος ο Μήτρογλου»

Μάγκατ: «Έτοιμος ο Μήτρογλου»

Αφορά τον αγώνα ΣΤΟΟΥΚ - ΦΟΥΛΑΜ


Αρκετά πιθανό είναι το ενδεχόμενο ο Κώστας Μήτρογλου να επιστρέψει στην ενεργό δράση μετά από δύο μήνες, καθώς ο Φέλιξ Μάγκατ αποκάλυψε πως ο Έλληνας άσος προπονήθηκε κανονικά και είναι έτοιμος να αγωνιστεί, χωρίς ωστόσο να ξεκαθαρίζει αν θα τον συμπεριλάβει στην αποστολή.

Μετά από περίπου δύο μήνες και συγκεκριμένα από το παιχνίδι με την Κάρντιφ στις 8/3, η επανεμφάνιση με τον Κώστα Μήτρογλου μοιάζει πολύ πιθανή, καθώς ο Φέλιξ Μάγκατ αποκάλυψε στην σημερινή συνέντεξη Τύπου πως ο Έλληνας φορ προπονείται κανονικά εδώ και μια εβδομάδα χωρίς ενοχλήσεις, και είναι έτοιμος να ενισχύσει την Φούλαμ στο παιχνίδι του Σαββάτου με την Στόουκ.

Παρόλα αυτά ο Γερμανός τεχνικός δεν ξεκαθάρισε αν ο πρώην επιθετικός του Ολυμπιακού θα συμπεριληφθεί στην αποστολή των «κότατζερς» για το κρίσημο παιχνίδι του Σαββάτου που θα κρίνει σε μεγάλο βαθμό την παραμονή της ομάδας στην Πρέμιερ Λιγκ.







Στοιχεία για τον αγώνα: ΣΤΟΟΥΚ - ΦΟΥΛΑΜ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.153.452.651.701.751.321.191.5
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.702.003.301.502.00
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.201.803.0015.00

Σχολιασμός

10 σχόλια:

στις 01/05/2014 15:56
ok

στις 01/05/2014 16:15
το χειμωνα θα ξαναπαιξει το παλτο!!!!!

στις 01/05/2014 16:19
teo h mana sou tha mou xanapexei ton poutso to vradu pou tha ton peis kai palto

στις 01/05/2014 19:42
ΜΙΛΑΝΕ ΟΛΟΙ,ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΟΥΤΣΩΣΕΙ. ΑΛΛΟΥΣ 2 ΑΛΛΟΥΣ 3 ΧΑΧΑΧΑ!!

ΚΟΙΤΑΤΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΣΑΣ ΡΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ..

στις 01/05/2014 21:39
ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ 41 Ο ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΘΑ ΧΟΡΕΥΕΙ ΣΑΜΠΑ ΚΑΙ ΘΑ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΑΤΕ ΓΑΤΑΚΙΑ!

στις 01/05/2014 23:53
Mono gia ellada k me kamia roumania gt an paixoume me me pio diskoles omades dn tha kanei kati piseuo .an katalavate re seis olibiakoi mono eseis to lete oti ine kalos gia agglia pou to idate pou oute sta mikra dn evale gkol pera apo ena paixndi.? Xoris parexigisi alla karelia pou ipe enas apo panw ine kai gamw ta ceder for dn xerw pou tha katalixi an tha exelixthi alla ine kai gamo. Oxi gia ethniki dn exei pira akoma mi leme kai tetia pragmata alla tha ginei kaliteros gia mena sta 26 tha gamaei autaa (peaceee)

στις 02/05/2014 00:36
den tha staurwsei goal to palto .. tzampa leuta .. gia superleague kalos einai

στις 02/05/2014 07:16
erxomaste 21 an sigrineis ton geka me ton mitroglou eisai teleiws ampalos

στις 02/05/2014 09:39
kai mpainei sto 85 o kwstas kai gkollll.ti exei na ginei....tha xanaginei pali i paiktoura i ateleiwti.re min eiste empathis.einai kalos paiktis.menei na doume an mporei na sterisei sto koryfaio prwtathlima.

στις 02/05/2014 11:53
sto 5 allagi

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.