Σοκ με Παπαδόπουλο, κίνδυνος να χάσει το Μουντιάλ!

Σοκ με Παπαδόπουλο, κίνδυνος να χάσει το Μουντιάλ!

Αφορά τον αγώνα ΣΑΛΚΕ - ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ


Νέο σοκ για Κυριάκο Παπαδόπουλο, καθώς ο Έλληνας αμυντικός της Σάλκε υπέστη εξάρθρωση δεξιάς ωμοπλάτης στην προπόνηση της Τετάρτης (23/4) και διατρέχει σοβαρό κίνδυνο να μην είναι στην αποστολή της Εθνικής για το Μουντιάλ!

Νέα ατυχία χτύπησε τον Κυριάκο Παπαδόπουλο, καθώς ο διεθνής αμυντικός μπορεί να ξεπέρασε το πρόβλημα στο γόνατο, ωστόσο στη σημερινή προπόνηση της Σάλκε υπέστη εξάρθρωση δεξιάς ωμοπλάτης μετά από πτώση!

Ο 22χρονος άσος θα υποβληθεί σε περαιτέρω εξετάσεις ώστε να αποφασιστεί αν θα πρέπει να υποβληθεί σε επέμβαση ή θα ακολουθήσει θεραπεία. Εφόσον συμβεί το πρώτο, τότε ο Παπαδόπουλος θα μείνει εκτός δράσης για αρκετές εβδομάδες και διατρέχει σοβαρό κίνδυνο να μην είναι καν στην αποστολή της Εθνικής για το Μουντιάλ.

Να σημειωθεί πως ο ταλαντούχος αμυντικός έχει παίξει σε μόλις πέντε παιχνίδια τη φετινή σεζόν, καθώς έχασε το μεγαλύτερο διάστημα της σεζόν λόγω του γνωστού τραυματισμού του στο γόνατο.

Μάλιστα ο παίκτης τραυματίστηκε την ημέρα που αγγλικά δημοσιεύματα ανέφεραν το όνομα του στην μεταγραφική λίστα της Λίβερπουλ για το καλοκαίρι!




Στοιχεία για τον αγώνα: ΣΑΛΚΕ - ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.803.353.601.452.101.171.21.74
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.301.954.001.302.50
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.752.002.307.50

Σχολιασμός

14 σχόλια:

στις 23/04/2014 18:12
οχι και αυτος...

στις 23/04/2014 19:10
an den eixe autous tous traumatismous autos o pextis tha mporouse na afisei epoxi sto evrwpaiko podosfairo..krima...as elpisoume o papastathopoulos na mporesei na parousiastei axios partener tou manwla sto muntial...

στις 23/04/2014 19:32
O PAPASTATHOPOULOS AXIOS PARTENER TOU MANWLA XAXAXAXAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXAXAAXXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXA GAMW TIN PANAGIA SOU MANGA

στις 23/04/2014 19:53
an den eixe autous tous traumatismous autos o pextis tha mporouse na afisei epoxi sto evrwpaiko podosfair

Kai omos ton afisate na figi.... dip gia dip !

στις 23/04/2014 19:53
ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ.ΤΟ ΠΑΙΖΕΣ ΠΑΟΚΤΣΗΣ.ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΑΧΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΑΡΕΣΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙΣ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ.ΗΡΘΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΑΛΚΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕΣ ΨΕΥΤΟΤΣΑΜΠΟΥΚΑΔΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.ΝΑ ΤΙΜΑΣ ΤΟ ΨΩΜΙ ΠΟΥ ΤΡΩΣ ΡΕ.ΔΕΝ ΤΟ ΣΕΒΑΣΤΗΚΕΣ ΑΥΤΟ.Ο ΘΕΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΠΑΟΚΤΣΗ ΓΙΑΛΑΝΤΖΗ.ΑΠΟ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ ΣΕ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ ΠΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΕ.ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟ ΠΑΙΖΕΣ ΓΑΥΡΟΣ.ΣΕ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΟ ΛΙΤΩΧΟΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΕΣ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.ΜΟΛΙΣ ΠΗΓΕΣ ΣΤΗΝ ΣΑΛΚΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕΣ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ.ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΕ.ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΡΥΑΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ.ΠΑΛΙΟΚΑΤΑΡΑ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

στις 23/04/2014 20:26
kyriako teleioses

στις 23/04/2014 20:33
sansan i mana sou zei akoma?

στις 24/04/2014 01:31
το θεμα δεν ειναι αν ο παπασταθοπουλος θα ειναι αξιος συμπαραστατης του μανωλα..το θεμα ειναι αν ο παπασταθοπουλος θα εχει καποιον αξιο συμπαραστατη! σοβαρευτητε!

στις 24/04/2014 07:12
τσογλανακη....τραβουζες βιντεο κ εβριζες το λαο του αρη ε.. θα δεις η θεια δικη τωρα τσογλαναρα

στις 24/04/2014 07:45
Ετσι, καλα να παθεις. Τραβουσες βιντεο ενω εβριζες τον λαο του ΑΡΗ;;

Οτι λεφτα παιρνεις απο την Εθνικη και απο κει που αγωνιζεσαι να τα φας σε φαρμακα και σε θεραπειες. καλα να παθεις πουστοπαιδο.

στις 24/04/2014 09:01
Ο Παπασταθόπουλος αυτή τη στιγμή είναι από τα κορυφαία στόπερ στη Bundesliga και έχει πιθανότητες να συμπεριληφθεί στην καλύτερη ενδεκάδα της χρονιάς. Ο Μανωλάς είναι ένας μέτριος στόπερ με προσόν την ταχύτητα. Μην τρελαθούμε κιόλας

στις 24/04/2014 10:48
gauros einai dn einai arrwstos

στις 24/04/2014 16:58
Συμφωνώ έχεις δίκιο.Κατσουράνης κολλητός των ΜΜΕ και μέγας ρουφιανος την αποδυτηρίων.Όταν τον καταλάβουν στη τούμπα θα τον κρεμάσουν τα παοκια

στις 25/04/2014 11:36
mangas 01 akoma gelaw.thewreis to masxari ton manwla axio sigkrisis tou papastathopoulou;;;;na sou thimisw ton prwto ton afise eleythero i aek kai ton mazejes esy gia na trwei triples katw apo ta podia kai o deyteros apo milan pige werder pige ntortmound basikotatos kai to kase tou twra einai 20 miria.aple prin to anoixeis vouta ligo tin glwssa sto mialo.filika

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.