Έτοιμος για Μπάγερν ο Ρονάλντο, γρίπη ο Μπέιλ

Έτοιμος για Μπάγερν ο Ρονάλντο, γρίπη ο Μπέιλ

Αφορά τον αγώνα ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΠΑΓΕΡΝ


Σε κανονικό ρυθμό προπονήσεων επέστρεψε ο Κριστιάνο Ρονάλντο ο οποίος δείχνει έτοιμος για τον ημιτελικό με τη Μπάγερν την Τετάρτη, όχι όμως και ο Γκάρεθ Μπέιλ ο οποίος ταλαιπωρείται από γρίπη και δεν έλαβε μέρος στο πρόγραμμα της προπόνησης.

Όπως ανακοίνωσε η Ρεάλ μέσω της επίσημης ιστοσελίδας της, ο Κριστιάνο Ρονάλντο προπονήθηκε κανονικά μαζί με την υπόλοιπη ομάδα και όπως όλα δείχνουν είναι έτοιμος να επιστρέψει στην ενεργό δράση μετά από τέσσερα παιχνίδια για το κρίσιμο παιχνίδι της Τετάρτης με τη Μπάγερν για τους «4» του Τσάμπιονς Λιγκ.

Σε κανονικό ρυθμό προπονήσεων επέστρεψαν και ο Σέρχιο Ράμος, Μαρσέλο ωστόσο στο πρόγραμμα δεν συμμετείχε ο Γκάρεθ Μπέιλ ο οποίος ταλαιπωρείται από γρίπη, με τα ισπανικά Μέσα να αναφέρουν πως προς το παρόν δεν τίθεται σε κίνδυνο η συμμετοχή του.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΠΑΓΕΡΝ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.103.403.001.502.001.31.241.59
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.601.953.401.302.50
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.252.002.409.00

Σχολιασμός

8 σχόλια:

στις 21/04/2014 19:44
eleos re poysth mou eleooos...griph leei

στις 21/04/2014 22:40
mia xara tha einai re..tha peksei kai o BALE thn tetarth..mhn anhsuxeite madridistas !!

στις 22/04/2014 00:27
PSOFOOOOS

στις 22/04/2014 01:09
Μαλακιες

στις 22/04/2014 12:34
tha gamithite mounopana

h real madritis tha gamithei na to xerete

th ronaldo kai bale ta arxidia mou einai kai h dyo

san ton ribery kai ton robben den einai kanenas toys

στις 22/04/2014 15:04
χααχαχχααχ να μιλαει ο οπαδος της μπαγιερν οκ για τωρα τουλαχιστον(γτ μετα τους ημιτελικους δν θα μιλανε) αλλα να μιλανε και οι οπαδοι των ατιτλων ειναι πολυ...

στις 23/04/2014 11:51
afiste re madrilenoi mou ta gatakia na lene ta dika tous meta to paixnidi tha trexoun na kryftoun , ti kai an den paiksei o bale edw xwris ronaldo kai marcelo tous karfosame (gt sigoura einai opadoi tis barcelona) 2 goalakia kai twra den kseroun ti na kanoun oi atitloi kai rixoun xoli...HALA MADRID !!!

στις 23/04/2014 12:17
re malakes mas ta exete priksei me thn real pou exei mono onomata AN THELEI H BAYERN to pernei parte to xampari.. estise me thn chealea estise me thn inter tha kwlosei na to kanei twra zwa madrilenoi!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.