Μώραλης και Μαρινάκης υποψήφιοι στον Πειραιά!

Μώραλης και Μαρινάκης υποψήφιοι στον Πειραιά!



Ο Βαγγέλης Μαρινάκης ανακοίνωσε την υποψηφιότητα του ως Δημοτικός Σύμβουλος και την στήριξη του στον Γιάννη Μώραλη, ο οποίος κατεβαίνει υποψήφιος για Δήμαρχος Πειραιά.

Ο αντιπρόεδρος της ΠΑΕ Ολυμπιακός και πρόεδρος της Σούπερ Λιγκας, Γιάννης Μώραλης θα κατέβει στον εκλογικό στίβο ως υποψήφιος δήμαρχος στον Πειραιά, ενώ ο Βαγγέλης Μαρινάκης θα είναι και ο ίδιος υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος με το συγκεκριμένο συνδυασμό!

Μάλιστα ο πρόεδρος της «ερυθρόλευκης» ΠΑΕ με δηλώσεις του στην επίσημη ιστοσελίδα της ομάδας, εξέφρασε την στήριξη του στον Γιάννη Μώραλη ο οποίος είχε γνωστοποιήσει την πρόθεσή του να μην ανανεώσει τη θητεία του στην προεδρία της Σούπερ Λιγκας.

Η δήλωση του Βαγγέλη Μαρινάκη:

«Η υποψηφιότητα του ΓΙΑΝΝΗ ΜΩΡΑΛΗ αποτελεί μια επιλογή ΝΙΚΗΣ . Εμπιστεύομαι το ΓΙΑΝΝΗ ΜΩΡΑΛΗ για τη θέση και την ευθύνη του δημάρχου Πειραιά.

Μοιραζόμαστε την ίδια ΑΓΑΠΗ και το ίδιο ΠΑΘΟΣ για την πόλη μας.

Ο Πειραιάς πρέπει να βγει ΝΙΚΗΤΗΣ και να αποτελέσει πρότυπο διοίκησης, ανάπτυξης και ευημερίας για ΟΛΟΥΣ. Θέτω υποψηφιότητα ως Δημοτικός Σύμβουλος και έμπρακτα στέκομαι δίπλα του για τη μεγάλη ΑΝΑΤΡΟΠΗ.

Βαγγέλης Μαρινάκης»




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛ. ΣΜΥΡΝΗΣ
1Χ2OverUnderX2
1.185.507.001.502.003.08
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.452.806.001.751.70
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.252.002.409.00

Σχολιασμός

47 σχόλια:

στις 07/04/2014 19:52
ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΠΡΟΕΔΡΑΡΑ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΒΓΑΛΟΥΜΕ, ΕΤΣΙ ΓΑΜΗΣΕ ΟΣΟΥΣ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΚΟΝΤΡΑ!

στις 07/04/2014 19:57
ΓΜΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΜΟΥ..ΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑΚΗΗ ΜΑΡΙΝΑΑΚΗΗ

στις 07/04/2014 20:02
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΓΙΑ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗ.ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ Η ΕΛΛΑΔΑ

στις 07/04/2014 20:05
Όποιος νοήμων ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ψηφίσει το παχύδερμο έχει πρόβλημα και του εύχομαι 1000 μνημόνια στο σπίτι του.

στις 07/04/2014 20:18
skinhead69 φιλε τα μνημονια τα φερανε τα κοματα,ο βαγγελασ αν προσεξει το δημο σαν τον ολυμπιακο τοτε ολλοι θα κερδισουμε στον πειραια,ενωμενοι ολλοι και μακρια απο κοματα!

στις 07/04/2014 20:21
kai proedro gia simboulo kai antiproedro gia dimarxo

στις 07/04/2014 20:22
αντε να τους ψηφισετε προβατα που πανε και ξεπλενουν χρημα μεσω της ομαδας που στην ουσια ειναι τα λεφτα του ελληνικου λαου! αμα βγει περαστικα στους πειραιωτες....

στις 07/04/2014 20:24
Καταρχάς μπράβο στον Skinhead, έπειτα όσο την χώρα την κυβερνούν αμόρφωτοι νεόπλουτοι ή " μορφωμένοι" με πτυχία που κάνουν για χαρτί τουαλέτας δεν θα πάει ποτέ μπροστά.

στις 07/04/2014 20:25
εγω εννα εχω να πω και ολλοι να θυμοσαστε αυτο, ενωμενοι και πανω απ ολλα ο πειραιασ, μακρια απο νεα δημοκρατια , συριζα , πασοκ , χρυση αυγη , κκε , κτλπ, εδω ειμαστε εμεισ , ο πειραιασ και οχι κοματα και συμφεροντα!

στις 07/04/2014 20:25
Tziovani_10 Ρε φίλε σοβαρέψου λίγο. Δηλαδή πιστεύεις ότι ο Μαρινάκης και ο κάθε πρόεδρος της κάθε ομάδας δεν ανοίκει σε κάποιο κόμμα? Ψάξε λίγο και θα καταλάβεις. Ο τυπάς απλά θα ψαρέψει ψήφους από διάφορους "αμόρφωτους". Όπως έκανε δυστηχώς και οι Χ.Α. σε πολλές γειτονιές του Πειραιά μας. Τελοσπάντων στην κρίση του καθενώς είναι. Σε αυτό που συμφωνώ είναι στο μακρυά από τα κόμματα. Είτε δεξιά είτε αριστερά όλοι τους ΣΚΑΤΑ είναι.

στις 07/04/2014 20:43
skinhead πιστευω οτι αυτοσ κατι θα κανει για τον πειραια γιατι ειναι και λιγο τρελοσ,οι υπολοιποι ρε φιλε ποτε δεν εχουνε κανει τιποτα τρικλοποδιεσ ο εννασ στον αλλο βαζανε για κοματικα συμφεροντα,εγω πιστευω αφου με ρωτασ οτι ο μαρινακησ και γενικα το κεφαλαιο ανοικει οπου το συμφερει και κανει τη δουλεια του, δεν τον υποστυρειζω οπαδικα ουτε ειμαι μαλακασ να μην καταλαβαινω τι εστι κεφαλαιο αλλα ειμαι σιγουροσ οτι αυτοσ θα κανει πολλα περισοτερα για τον πειραια απο τουσ δυορεισμενουσ που ειχαμε τοσα χρονια

στις 07/04/2014 20:47
kalispera,me pion koma katebeni?

στις 07/04/2014 20:52
ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΕΣΥ ΔΗΛΑΔΗ ΜΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΝΑ ΨΗΦΕΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΠΛΑΤΕΣ ΚΑΠΟΙΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΚΟΜΑΤΟΣ?

στις 07/04/2014 20:55
οχι ρε φιλε αλλα μαρινακη ΠΟΤΕ ειδικα τον μωραλη

στις 07/04/2014 20:55
ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΜΑ,ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ!

στις 07/04/2014 20:58
SYMFWNW ME TOUS PROANAFERONTES FILOUS GAYROUS..O VAGGELAS TA TELEUTAIA XRONIA EXEI DEIXEI ENA APARAMHLO HTHOS KAI FAIR PLAY KAI OLA AYTA STO PNEYMA TOU EYA AGWNIZESTHE STO XWRO TOU PODOSFAIROUY KAI SIGOURA TETOIOI ANTHROPOI STHN POLITIKH MONO KALO THA MAS KANOUN...PRAGMATI MAKARI NA KATEVAINE GIA PROTHYPOURGOS NA ESWZE AYTH TH XWRA APO THN KATASTROFH...POU XEREIS ISWS KAPOTE NA TON DOUME KAI STO AXIWMA TOU PROTHYPOURGOU...POTE DEN XEREIS...VAGGELA PROXWRA SE THELEI OLH XWRA

στις 07/04/2014 21:11
εγω σου ειπα οτι κανενα κομμα δεν με εκφραζει, ο μαρινακησ δεν εκπροσωπει κανενα κομμα ειναι εννασ επιτυχυμενοσ επιχειρηματειασ και πιστευω οτι θα βοηθηση τον πειραια, τωρα εσυ αν πιστευεισ σε μαυροκοκκινα κοματα κανε αυτο που νομιζεισ (ΣΑΝΣΑΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟ ΤΟΝ ΜΑΡΙΝΑΚΗ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ)

στις 07/04/2014 21:14
mangas01*

στις 07/04/2014 21:35
είναι προφανές ότι ο Μαρινάτης βάζει υποψηφιότητα για να χρησιμοποιήσει τον δήμο προς δικό του όφελος και τον επιχειρήσεων του.

Αυτά είναι επικίνδυνα πράγματα και οι Πειραιώτες πρέπει να του δώσουν ένα καλό μάθημα. Άλλο ποδόσφαιρο και άλλο τοπική αυτοδιοίκηση.

στις 07/04/2014 21:37
ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΘΑΡΟΣ ΤΙΣ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΣΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ, ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΡΕΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ

στις 07/04/2014 21:38
ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ

στις 07/04/2014 21:42
γελανε κ οι πετρες ρεε!!

στις 07/04/2014 21:45
ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΕ ΠΑΛΛΙ ΠΕΤΑΣ ΤΟ ΜΠΑΛΑΚΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ, ΑΝΤΙΟ!

στις 07/04/2014 21:46
constas ΜΕ ΟΛΛΟ ΤΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΠΡΟΦΑΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΟΨΙΜΗ ΣΥΜΕΤΟΧΗ!

στις 07/04/2014 21:48
αντε γενιτσαροι....ψηφιστε τους

στις 07/04/2014 21:56
Skinhead69

στις 07/04/2014 20:05

[Όποιος νοήμων ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ψηφίσει το παχύδερμο έχει πρόβλημα και του εύχομαι 1000 μνημόνια στο σπίτι του.]ΤΕΛΙΚΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΞΥΠΝΟΙ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟΙ

στις 07/04/2014 21:59
ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ ΘΕΣΗ. ΝΟΜΙΖΩ?

στις 07/04/2014 22:05
ΟΛΛΟΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΠΕΤΑΤΕ ΕΞΥΠΝΑΔΕΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛ(ΣΩΣΤΟΙ-ΕΞΥΠΝΟΙ ΚΤΛΠ) ΠΑΡΤΕ ΘΕΣΗ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΦΟΡΙΣΜΟΥΣ

στις 07/04/2014 22:06
ΝΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ

στις 07/04/2014 22:25
Να χεσω τους νομους του κρατους μεσα! Απο ποτε στο διαολο μπορει να κατεβαινει καποιος στις εκλογες.. οταν ειναι υποδικος και εχει πανω του ποινικη διωξη (δικαστηρια για τα στημενα) τι σκατο χωρα ειναι αυτη δε μπορω να καταλαβω (μιλαω σκατοχωρα μονο για τους νομους) δηλαδη αν ειναι να βγει αυτος που εχει βρωμισει το ελληνικο ποδοσφαιρο...... να παμε ολοι μαζι να φουνταρουμε απο την ακροπολη ελεος δηλαδη........ Αντε και πες βγηκε δημαρχος ρε Μαρινακη... θα κανεις τι??? για πες το οραμα σου για τον πειραια μην χεσω...! και ομως υπαρχουν τοσο μεγαλα προβατα... που θα τον ψηφισουν μονο και μονο επειδη ειναι προεδρος του οσφπ...! Παμεεε ρε σαββιδη για δημαρχος Θεσσαλονικης!!!!

ΥΓ και εκει που ελεγα αυτη η χωρα δε μπορει να ξεφτιλιστει ακομα ποιο κατω....

παλι εξω επεσα...!

στις 07/04/2014 22:32
Δηλαδη δεν γινεται ενας σοβαρος ανρθωπος να νομιζει οτι ο Μαρινακης θα προσφερει εργο στην ελλαδα... μην λεμε αρλουμπες τωρα.... Ο Μαρινακης θα εχει συμφερον τον ολυμπιακο ( οπου ολυμπιακος=τσεπη του)

Δοξα το Θεο που δεν ειμαι κατοικος Πειραια... αν και εχω ακουσει ειναι πολυ ομορφη.....!

Ας μας πει ο μελλον δημαρχος δημοτικος συμβουλος οτι σκατα τελος παντον βγει... γιατι θα βγειι υπαρχουν τοσα ατομα καμενοι που θα σκεφτουν οπαδικα και θα κανουν την μαλακια... και η ελλαδα στις μαλακιες ειναι πρωτη.....!ας μας πει το οραμα του ο δημαρχος συμβουλος τι ειναι....! Ποιο ειναι το οραμα του? ακομα μεγαλυτερη εξουσια για ευνοησει ολυμππιακου? θελει απλα να διαφημιστει? θελει να δειξει σε αλλους το ποσο δυνατος ειναι? τι σκατα θελει να κανει στη πολιτικη μπορει να μας πει??!!

ΑΛΛΑ ΟΧΙΙΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ... ΔΕΝ ΦΤΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΩΡΑΛΗΣ... ΕΜΕΙΣ ΦΤΑΙΜΕ...! ΕΔΩ ΠΙΣΤΕΨΑΜΕ ΚΟΤΖΑΜ ΚΑΡΑΦΛΑ.... <<Λεφτα υπαρχουν>> δεν θα πιστεψουμε τον μαρινακη οτι θελει να προσφερι

στις 07/04/2014 22:33
δεν θα πιστεψουμε τον μαρινακη οτι θελει να προσφερι εργο??? ποιο σιγουρο ειναι να γινω αστροναυτης παρα αυτο!

ΚΑΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΙΣ!

στις 07/04/2014 22:36
ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΚΡΙΤΗΣ, ΑΡΜΕΝΟ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΕΣ? ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ? ΓΙΑ ΠΕΣ ΕΣΥ ΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΛΟΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ!

στις 07/04/2014 22:38
Skinhead69 Ωραιος!!

Απο τους λιγους ολυμπιακος που ειναι υγεις ανθρωπος και φιλαθλος απο αυτα που διαβαζω να γραφει!!

Τελικα δεν ειναι ολοι καμενοι οι ολυμπιακοι υπαρχουν και εξαιρεσεις και μπραβο!!!!! αν υπαρχει ανθρωπος που πιστευει ο μαρινακης θα προσφερει εργο στην ελλαδα... καλα κανουν και μας χωνουν τα μνημονια........ τοσο τουβλα ειμαστε που ψηφιζουμε ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ! μετα εχουμε και παραπονα.. γιατι μας κανουν να νιωθουμε ξεφτιλησμενοι σαν λαος.. ΘΕΛΕΣΤΑ ΚΑΙ ΠΑΘΑΙΣΤΑ!!!

στις 07/04/2014 22:40
Θελω εναν ανθρωπο.. να νιωθει την πολη και καθε πολη... να ποναει για τους πολιτες και τη πολη του.. να θελει να προσφερει εργο <<με γνομονα το συμφερον τον πολιτων>> Πιστευεις οτι αυτα εχει στο νου του ο μαρινακης?? αν ναι σοορυ αλλα θες γιατρο!!

στις 07/04/2014 22:46
Δηλαδη τζιοβανι.. μου λες... ο Μαρινακης ηρθε απο τις επειχηρισεις του στη Αμερικη.... για να ερθει να γινει δημαρχος πειραια??? πιστευει αν δεν ειχε παρει τον ολυμπιακο.. θα ηθελε ποτε να κατεβει στις εκλογες???? αυτος κατεβενει γιατι ξερει.. οτι οι φιλαθλοι-προβατα..! θα τον στηριξουν επειδη ειναι ο προεδρος του οσφπ...! Αλλιως?? εγω να βγαινα μαζι του.. ποιο πολλους ψηφους θα επαιρνα.........!! και επι εποχη κοκκαλη..γινωντουσαν εγκληματα στο ποδοσφαιρο... αλλα επι εποχη μαρινακη.. ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΕΙ... θελετε αυτος ο ανρθωπος να μπει στην πολιτικη της Χωρας?!!!! τι να πω Συλληπιτηρια? εις ανωτερα?? Κριμα? μαλλον θα τα αφησω να τα λετε εσεις εκει ακτω ο ενας τον αλλον.. μολις θα καταλαβετε οτι σκασιλα δεν εχει ουτε ΓΙΑ 1 πολιτη πειραια.. ΑΛΛΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΕΧΕΙ..... Ξερω οτι ο ολυμπιακοι ειναι λιγο κομπλεξικοι...λιγο τρια πουλακια καθωνται........αλλα δεν πιστευω να εχετε τοσο λιγο μυαλο για να καταλαβαιτε οτι ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ.. ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΓΙΑ ΣΑΣ!!!!!

στις 07/04/2014 22:49
ΚΑΛΛΑ ΓΙΑ ΓΙΑ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΤΛΠ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΙΛΛΑΩ, ΤΕΤΟΙΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΕΣΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ ΔΕΝ ΣΤΟ ΚΡΥΒΩ ΠΩΣ ΤΟΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΟΙ , ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ? ΚΑΙ ΜΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΔΕΙΓΜΑΤΑ

στις 07/04/2014 22:54
ΔΗΛΑΔΗ ΡΕ ΑΡΜΕΝΟ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΕ ΜΕ ΤΑ ΚΟΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΤΙΜΙΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΡΙΝΑΚΗ? ΕΣΥ ΔΗΛΑΔΗ ΤΗ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑΔΗΜΑΡΧΟ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΗ ? ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΝΑΝ Κ Κ Ε? ΠΕΣΜΟΥ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ

στις 07/04/2014 23:03
Εσυ περιμενεις πρωτα να δεις οτι ειναι για σουτ και μετα να τον σουταρεις??? πιστευεις δηλαδη οτι οντος θα προσφερι εργο?? αφησε τιε επειχρησεις του και κατεβηκε εδω γιατι ποναει τους πολιτες?? Σαφως και δε μπορω να πω για το πειραια ποιος μπορει να κατεβει για την ξανθη μπορω να πω γιατι γνωριζω εκει δεν γνωριζω!!!

Αλλα σιγουρα δε θα ψηφιζα καποιον... ξερωντας οτι εχει αλλα συμφεροντα απο πισω. και οχι το καλο το πολιτων.....! οι προθεσεις με ενοχλουν οχι ο ανθρωπος....!

Ξερω οτι το θελετε γιατι ειναι προεδρος του ολυμπιακου.. παρα μονο αυτο! Ειναι αρκετο αυτο για να βαλεις καποιο να οδηγηση την πολη σου...σε καλο εργο??

Βεβαια απο την αλλη ισως να ειναι λαθος να κατηγορεις καποιον χωρις δειγματα....! αλλα βλεποντας τα αισχη που κανει στο ελληνικο ποδοσφαιρο...καταλαβενει κανεις τι εργο μπορει να προσφερει τετιος ανθρωπος.....!!

Εκει κατω δεν εχει κανενα σοβαρο ανρθωπο.. με οραμα με γνομονα το καλο των πολιτων.. να θελει να προσφερει εργο <<χωρις προσωπικο συμφερον>> που να γνωριζει τ

στις 07/04/2014 23:04
που να γνωριζει τα προβληματα του τοπου να τα ποναει να θελει να τα αλλαξει....! Γιατι αν πιστευετε οτι ο Μαρινακης θα νιαστει ειτε για την καθαριοτητα.. ειτε για τα μεσα μαζικης μεταφορας (λεω πχ που μπορει να βοηθησει) ειτε ειτε ειτε ειτε....) απλα κοιμαστε πολλοι βαθια ξυπνηστε γιατι η πραγματικοτητα ειναι διαφορετικη....! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΥΤΕ 1 ΣΤΟ 100000000000% ΝΑ ΝΟΙΑΖΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ........... ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ....! ΟΣΟ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΤΕ ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΣΑΣ!!

στις 07/04/2014 23:07
χαχαχα φυσικα και οχι! Ολοι ειναι λαμογια.. κλεφτες απαταιωνες δολοπλοκοι... και πολλα αλλα! ΑΛΛΑ ΝΑ ΘΕΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΤΙΣ ΕΠΕΙΧΙΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΣ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΕΙ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΣΟΥ ...... ΝΟΜΙΖΩ ΞΕΦΕΥΓΕΙ ΠΟΛΛΟΙ......!!! ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΣ ΤΟΥ ΦΙΛΑΘΛΟΥ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ... ΚΑΙ ΟΧΙ ΦΙΛΑΘΛΟΥ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ.. ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΘΑ ΤΟΝ ΨΗΦΙΣΟΥΝ....ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ!!!!

στις 07/04/2014 23:17
ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΗ ΚΑΡΑΜΕΛΑ ΜΕ ΤΑ ΑΙΣΧΗ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΝ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ ΕΙΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΨΕΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΩ ΓΙΑΤΙ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΦΙΛΕ ΕΤΣΙ ΠΑΙΖΕΤΕ ΑΥΤΟΣ ΑΠΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΗ ΚΟΣΜΟ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΞΗ ΑΥΤΟΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΛΟΥΝΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΠΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΦΩΝΑΖΟΥΝΕ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΤΙΜΙΟΙ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΦΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΥΑΛΟ????? ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΔΗΜΑΡΧΕΙΑ ΜΕΣΣΑ ΣΤΑ ΣΚΑΤΑ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ, ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΩΣ ΑΝ ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΣΕ ΝΑ ΚΑΤΑΚΡΕΙΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ

στις 08/04/2014 00:21
Στον δρόμο που χάραξε ο Κωσκοτας , Κόκκαλης ,νταιφας ,σαλιαρελης. Ρε είσαστε τραγικοί , τον Φασουλα είχατε βγάλει δήμαρχο και κατέστρεψε τον Πειραιά .

στις 08/04/2014 01:35
Τι εγινε ρε παιδιά..Τα γκιμιασε ο σαμαράς με το τίγρη και τα πήρε ο βαγγελας και ειπε να βγει από το μαντρί! Αλλά όποιος βγει από το μαντρί τον τρώει ο λύκος που ελεγε και ένας παλιος πολιτικός εκτός και αν υπάρχουν προβατα να τον ψηφισουν και δυστυχως απο οτι διαιασθανομαι υπαρχουν..

Κριμα για τον πειραια,

στις 08/04/2014 09:02
Φάτε σκατα νεοέλληνες!!!!!ξεφτιλισμενα όντα. Δίχως νοηση και πολιτισμό. Που πίνετε φραπέ και καυχιοσαστε για τους προγόνους μας που ζήσαν πριν 2500 χρόνια. Που τίποτα δεν μάθατε αυτα που περάσετε αυτα τα 7 χρόνια τώρα και επιτρέπετε έναν αλήτη δίχως επίπεδο και γνώσεις να πολιτευθει. Ντρέπομαι. Καλα που ζω εδώ και 25 χρόνια εξωτερικό. Σαν έλληνας. Σκατοφαρα νεοέλληνες. Απόγονοι του Σωκράτη και του Πλατωνα και του Λεωνηδα. Παπαρια- μόνο για μενεγακη και τα πουστρακια των Reality είστε όλοι. Ο πολιτισμός στην Ελλάδα πέθανε. Μαρινακης... Αν ειναι δυνατόν...και βγαίνουν μερικοί εδώ και ειναι και περιφανοι. Επίπεδο 0.

στις 08/04/2014 10:23
γεια σου supergatoni, αν και είσαι λίγο υπερβολικός και εγώ μαζί σου.

στις 08/04/2014 11:35
Φίλε μου αγανακτισμένος ειμαι. Η Ελλάδα και αυτα τα σύστηματα παρακράτους με δίωξανε. Γιατι η οικογένεια μου δεν είχε. Και βγήκα στο εξωτερικό και έχω δικιά μου δουλειά και απασχολω 5 άτομα. 5 έλληνες εννοείτε. Στην Ελλάδα θα ήμουν ένα τίποτα. Γιατι στο παρακράτος ΕΛΛΑΣ δεν μετράει τι μπορείς αλλα πιους ξέρεις. Δεν μετράει που μπορεί να φτάσεις αλλα ως που σ αφήνουν τα σύστηματα να φτάσεις. Ειμαι ένας αγανακτισμένος που βλέπω την πατρίδα μου και ποναω. Περισσότερο απτο κάθε καθικι που κάνει φιλοσοφία του καφενείου και πολιτική του ρουσφετιου. Ξυπνάτε γαμω τον αντιθεο μου. Σπρωξτε παιδια νέα με όραμα και αξίες μπροστά. Οχι αυτούς τους μαλακες τους επιδείξιες κομπιναδορους. Θέλω να γυρίσω φίλε μου. Οτι έχω οικονομισει να τα επενδησω στην πατρίδα μου. Αλλα όχι όταν μας κυβερνανε μαρινακιδες και όλοι οι μαφιόζοι τσιφλικαδες. Οχι. Ξυπνατε. Αλλα λίγο πονατε τον τόπο μας ξυπνάτε. Πέρα απο ομάδες και κόμματα αυτα που γράφω φυσικά. Γιατι τις ομάδες τις έχω γραμμένες οπως και τους πολιτικούς γου

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.