Πέπε: «Είναι ψεύτης ο Μπουσκέτς»

Πέπε: «Είναι ψεύτης ο Μπουσκέτς»



Μπορεί να έχουν περάσει σχεδόν δύο εβδομάδες από το «κλάσικο», ωστόσο ο Πέπε δεν έχει ξεχάσει το πάτημα του Μπουσκέτς στο κεφάλι του, με τον Πορτογάλο αμυντικό της Ρεάλ να εξαπολύει σφοδρή επίθεση στον μέσο της Μπαρτσελόνα.

Λάβρος κατά του Μπουσκέτς εμφανίστηκε ο Πέπε, ο οποίος χαρακτήρισε ψεύτη τον Ισπανό μέσο για τις δηλώσεις του ότι δεν τον πάτησε επίτηδες στο κεφάλι στο πρόσφατο «κλάσικο», κατηγόρησε την Μπαρτσελόνα για το γεγονός πως δεν πήρε καμία θέση στο ζήτημα, ενώ πρόσθεσε πως αν οι ρόλοι είχαν αντιστραφεί, θα τον είχαν διώξει από την Ισπανία:

«Δεν είμαστε ηλίθιοι. Υπάρχουν φωτογραφίες που δείχνουν ξεκάθαρα τι συνέβη. Ο Μπουσκέτς με πάτησε στο κεφάλι και λέει ψέματα ότι δεν το ήθελε. Μία από τις μεγαλύτερες αρετές είναι η ειλικρίνεια και το να απολογείσαι όταν έχεις κάνει κάποιο λάθος. Στην Μπαρτσελόνα μιλούν για ηθική και αξίες, αλλά δεν πήραν καμία θέση. Έπεσαν οι μάσκες»

«Αν στη θέση του Μπουσκέτς ήμουν εγώ, θα με είχαν πετάξει έξω από τη Ρεάλ. Αυτό άλλωστε είναι που θέλουν πολλοί, να φύγω από την ομάδα. Αν το έκανα εγώ, δεν θα με ήθελαν καν να μείνω στην Ισπανία. Φαίνεται πως έχω τη φήμη του δολοφόνου
»




Στοιχεία για τον αγώνα: ΣΟΣΙΕΔΑΔ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
1Χ2OverUnder1X12
5.354.301.401.352.302.381.11
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
5.002.501.801.402.20
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
5.502.202.106.00

Σχολιασμός

17 σχόλια:

στις 03/04/2014 15:21
pepe eisai megalutero mounopano kai apo ton busquets kai to exeis apodeiksei gamw to mualo s!

στις 03/04/2014 15:31
oxi re pepe pros theou esy dolofonos?pote!

στις 03/04/2014 15:37
εισαι δεν τιν εχεις...........

στις 03/04/2014 15:37
ακου εκει φημη ......

στις 03/04/2014 15:50
kwlopaido o bouskets pw pw ti pragma einai auto sykofantiessssss

στις 03/04/2014 16:19
to ti ekane o pepe sto parelthon den simeni oti ine o idios ta teleutea 5 6 xronia ne mpori na pezi dinata isos ligo antiathlitika se kapies fasis pou to kanoun poli auto mi geliomaste ala se kamia periptosi den ine pleon auto pou lene apla tou exi vgi to onoma gia ekino to vradi pou ksefige prin 7 8 xronia k kontepse na tous skotosi olous kati ixe pari na iste sigouri ala twra opoios ine antikimenikos ine apo tous kaliterous amintikous ston kosmo k gia ise prepi na ise k ligo bromikos pektis os ena simio vevea poios den ine ego pisteuo oti o ramos ine poio antiathlitikos apo ton pepe ta teleutea xronia auta apo mena..........

στις 03/04/2014 16:57
erxoste21...min milas re file..olo mlks les

στις 03/04/2014 17:02
Ο πεπε παραπονιεται για αντιαθλητικο παιξιμο...μαλιστα. Δεν αφηνει καλυτερα τις δηλωσεις να παει να προπονηθει στις βουτιες μπας και σωσουν τπτ φετος στη ρεαλ?

στις 03/04/2014 18:57
milaei o PEPE pou olh h podosfairikh toy drash shmainei KSULO-KLOTSIES-MPOUNIES-PATHMATA-TAKLINK POY KOBEI KARIERES .... E LOIPON DEN GAMIESAI KYRIE PEPE !!

στις 03/04/2014 19:07
δανεικα είναι αυτά αληταρα χασαπη πεπε ωρα να στα επιστρεψουν .

στις 03/04/2014 19:19
ERXOMASTE 21 ??? ONOMATAKI TOY LOYLOYDIOU MHN MILAS KAI ESU RE .. KLANIA NA POUME KOULA E KOULA

στις 03/04/2014 20:13
sthmena ola pws kerdise h mpartsa gia peite ante re mounopana gamw to xristo sas! poutsa apo atlentiko

στις 03/04/2014 20:42
pou thn eides thn poutsa den kserw re mpaoulaki ....

στις 03/04/2014 22:43
ΠΟΥΤΑΝΑ ΠΕΠΕ ΟΤΑΝ Ο ΜΕΣΙ ΕΙΤΑΝΕ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΤΗΣΕΣ ΤΟ ΧΕΡΙ ΕΚΤΟΣ ΦΑΣΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΠΑΣΕΙΣ ΕΙΤΑΝΕ ΣΩΣΤΟ Ε? ΚΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΝΑΝΕ ΡΕ ΠΟΥΤΑΝΑ ΟΛΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ!

στις 03/04/2014 22:45
ΣΤΟ ΦΥΛΑΓΑΝΕ ΜΟΥΝΑΚΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΙΨΑΝΕ ΤΗ ΜΑΠΑ

στις 03/04/2014 23:47
ιναφ γουιθ δε γκρικλις ρεε.

στις 05/04/2014 22:54
pws ginete oloi oi skatogauroi na einai barcelona afto dn mporw na to katalabw akoma.. mipws niw8oun oti kati tous syndeei metaksy tous? gt an nomizoun kati tetoio tote mallon geniounte ka8ysterimenoi!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.