Κλοπ: «Χρειαζόμαστε τηλεσκόπιο για να δούμε τη Μπάγερν»

Κλοπ: «Χρειαζόμαστε τηλεσκόπιο για να δούμε τη Μπάγερν»

Αφορά τον αγώνα ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ


Τα συγχαρητήρια του στην Μπάγερν για την πιο γρήγορη κατάκτηση της Μπουντεσλίγκα στην ιστορία του πρωταθλήματος έδωσε ο τεχνικός της Ντόρτμουντ, Γιούργκεν Κλόπ.

Με τη νίκη της κόντρα στη Χέρτα (3-1), η Μπάγερν κατέκτησε και μαθηματικά το φετινό πρωτάθλημα στη Γερμανία, όντας η πρώτη ομάδα που καταφέρνει να εξασφαλίσει τον τίτλο 7 αγωνιστικές πριν το φινάλε της σεζόν.

Μάλιστα ο Γιούργκεν Κλοπ κλήθηκε να σχολιάσει τη διαφορά 25 βαθμών που χωρίζει τους Βαυαρούς από την Ντόρτμουντ στη δεύτερη θέση, με τον ίδιο να δηλώνει σχετικά:

«Είναι απίστευτο, χρειαζόμαστε τηλεσκόπιο για να τους δούμε. Είναι εντυπωσιακό. Πρέπει να βγάλουμε το καπέλο στη συνοχή που έδειξαν. Πρόκειται για φανταστικό επίτευγμα! Συγχαρητήρια στη Μπάγερν».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
1Χ2OverUnder1X12X2
4.003.651.651.402.201.911.171.14
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
4.252.202.151.352.30
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
5.002.102.206.50

Σχολιασμός

12 σχόλια:

στις 26/03/2014 14:17
Mein Führer Klopp!

στις 26/03/2014 14:18
Jürgen Klopp=bester Trainer

στις 26/03/2014 14:19
o9k

στις 26/03/2014 14:56
ti trainer re alvane, manager einai

στις 26/03/2014 14:58
ma8e germanika re voulgare

στις 26/03/2014 14:59
ma8e germanika re voulgare...ema8es kai to manager

στις 26/03/2014 15:03
ωραίος Κλόπ καλά τα είπες!

στις 26/03/2014 15:58
tha eprepe na pei pos me tileskopio vlepei k tin prokrisi stous 4is sto champions league

στις 26/03/2014 16:16
ΑΝ ΕΣΕΙΣ ΘΕΛΕΤΕ ΤΗΛΕΣΚΟΠΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΜΠΑΓΕΡΝ ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΛΑΨΙΑΡΙΚΑ ΕΔΩ ΤΙ ΘΕΛΟΥΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΤΟ ΘΡΥΛΟ!!!

στις 26/03/2014 16:47
αρε κλοπ

στις 26/03/2014 18:42
ΡΕ ΙΜΠΕ ΜΟΛΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΠΟ ΚΑΚΟ ΟΝΟΙΡΟ , ΑΚΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΤΙ ΕΒΛΕΠΑ, ΟΤΙ ΕΙΤΑΝΕ Η ΑΕΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΕΙΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΑΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΩΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΩΜΟΥΝ ΠΩΣ ΣΤΟ ΔΙΑΛΟ ΠΗΡΑΤΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΡΙΝ ΓΕΝΗΘΩ, ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΔΑ ΠΩΣ ΑΥΤΑ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΟΝΟΙΡΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!

στις 26/03/2014 22:00
auta einai paradoxh anoterotitas mpravo ston kloop

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.