Μουρίνιο: «Καλύτερη από τον Ολυμπιακό η Γιουνάιτεντ»

Μουρίνιο: «Καλύτερη από τον Ολυμπιακό η Γιουνάιτεντ»



Καλύτερη ομάδα από τον Ολυμπιακό χαρακτήρισε την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ ο Ζοζέ Μουρίνιο ο οποίος εξέφρασε την επιθυμία του να δει τους «κόκκινους διαβόλους» στους «8» του Τσάμπιονς Λιγκ.

Υποστηρικτής των αγγλικών ομάδων στην Ευρώπη δήλωσε ο Ζοζέ Μουρίνιο ο οποίος σε ερώτηση για τον αγώνα της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με τον Ολυμπιακό την Τετάρτη, τόνισε πως η ομάδα του Ντέιβιντ Μόγιες είναι καλύτερη από τους «ερυθρόλευκους» και ελπίζει να προκριθεί αυτή στα προημιτελικά του Τσάμπιονς Λιγκ:

«Υποστηρίζω τις αγγλικές ομάδες και δεν ήμουν χαρούμενος που είναι εκτός διοργάνωσης. Νομίζω ότι είναι καλύτερη ομάδα από τον Ολυμπιακό και της εύχομαι να πάρει την πρόκριση».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
1Χ2X2
1.354.505.252.42

Σχολιασμός

13 σχόλια:

στις 14/03/2014 14:01
XAXA O KAHMENOS FOVATAI MHN ANTIPETWPISEI THN OLYMPIAKARA XAXAXAXAXA...MHN ANISIXEIS JOSE THA ERTHEI KI SEIRA SOU(AN FYSIKA PERASUN TIN GALATA)...ENAN ENAN THA KXEKOLIAZEI O THRYLLOS...PARTE SEIRAAA

στις 14/03/2014 14:03
4-0 5-0

στις 14/03/2014 14:04
OLES OI AGGLIKES PEOS FETOS MILANE TA XALIA TOUS DEN TA VLEPOUN! KAI NA PERASUN THA GINUN ROBA APO REAL, BARCA, BAYERN KARAGIOZIDES AKOMA KAI I PSG TOUS EXEI ANETA

στις 14/03/2014 14:35
Ο Ολυμπιακός παίζει καλύτερα!!!!!!!!!

Σκάστε ζώα! Η μάλλον γαυγίστε όσο σας παίρ νει ακόμα!

στις 14/03/2014 14:35
den peirazei as kanoun ayth dhlwseis kai emeis tha tous ksekoliasoume kai ekei mesa

στις 14/03/2014 15:17
i united exei tous pektes ... alla de apodidoun !

o olympiakos den exei WOW pektes alla exei tin ximia !

στις 14/03/2014 15:18
nai manga se tremei mn tyxeis mazi tou!h tselsi pou mono h metagrafh tou tores einai to mpatzet tou gavrou ti akoume re!merikoi gavroi einai toso gia tn poutso ligoi einai normal

στις 14/03/2014 16:10
ΕΔΩ ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΜΟΥ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΙΣ..ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ ΦΕΝΕΤΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΑΠ ΤΟ ΣΚΟΡ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΠΟΥ ΕΑΝ ΗΘΕΛΕ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΤΑΓΕ ΚΑΙ 3-0 ΚΑΙ 4-0...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΩΣ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΩΣ ΟΝΟΜΑ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ ΦΕΤΟΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ..ΟΠΟΤΕ ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ,ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ!!!

στις 14/03/2014 17:03
ok re blaka diabase ti grafeis.zoon.!!!!!!!!!an ithele tha to ekane 3-0 i kai 4-0 alla dn ithele.protimoyse na exei saspens o epanaliptikos.oso gia osoys lene xairomai poy perase o pao alla einai olympiakoi px,sorry alla diafono teleios.otan eisai opados to mono poy mporeis na peis einai a re poysti moy poso kala toys pige i to poly poly oti ok toys bgazeis to kapelo.opoios leei xarika leei mpoyrdes.!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 14/03/2014 18:01
παιδια αν και ειμαι παοκ θελω να περασει ο ολυμπιακος .και μην ακουτε τι λεει ο καθε ακυρος

στις 14/03/2014 18:02
ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ ΜΟΥΝΙΝΙΟ

στις 14/03/2014 23:25
PO RE MALAKA TI AKOUS EDO MESA?????????GAUROI EISTE GIA TO POUTSO,KASTANADES BLHMATA,KAI MYRODIA MEGALA!TO MNHMOSYNO THN PEMPTH THA TO KANETE?

στις 15/03/2014 10:25
εχει καλυτερο ροστερ η μαν.γιουν. αλλα ο ολυμπιακος παιζει καλυτερα

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.