Μια αγωνιστική στον Ολυμπιακό

Μια αγωνιστική στον Ολυμπιακό

Αφορά τον αγώνα ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


Με μια αγωνιστική κεκλεισμένων των θυρών και χρηματικό πρόστιμο 30 χιλιάδων ευρώ τιμωρήθηκε ο Ολυμπιακός για τα επεισόδια στο ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό.

Με μια αγωνιστική κεκλεισμένων των θυρών και χρηματικό πρόστιμο ύψους 30 χιλιάδων ευρώ τιμώρησε τον Ολυμπιακό η Πρωτοβάθμια Πειθαρχική Επιτροπή της Σούπερ Λίγκας για τα επεισόδια στο ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό.

Αυτό αυτόματα σημαίνει πως οι «ερυθρόλευκοι» θα αντιμετωπίσουν τον Πανθρακικό την επόμενη εβδομάδα στο «Γ. Καραϊσκάκης» χωρίς την στήριξη των οπαδών τους.

Αναλυτικά η ανακοίνωση της Super League:

«Η Πρωτοβάθμια Πειθαρχική Επιτροπή πήρε την παρακάτω απόφαση στο πλαίσιο των συναντήσεων της 27ης αγωνιστικής. Αναλυτικά:

ΠΑΕ Ολυμπιακός: Για τη συμπεριφορά των φιλάθλων της: ποινή διεξαγωγής αγώνα χωρίς θεατές για μία (1) αγωνιστική και συνολική χρηματική ποινή τριάντα χιλιάδων ευρώ».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.752.952.451.801.651.421.31.34
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
3.401.753.001.551.90
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.901.803.2517.00

Σχολιασμός

17 σχόλια:

στις 07/03/2014 13:40
1 agonistikh?XXAXAAXAXAXAX ELEOS RE POUSTH ELEOS.ERXONTAI OMOS TA PETRINA XRONIA PALI GAYRAKIA NA EISTE SIGOUROI,OTI TELEIONETE.

στις 07/03/2014 13:59
TI THA KLASI I SKATO AEK RE POU NIKAEI TIN THIELA RAFINAS KAI NOMIZETE OTI EISTE KAMIA OMADARA !!

στις 07/03/2014 14:11
kala esy aggelaki prepei nasai h poly pitsirikos h poly blhma..KAI OMOS EIMAI SIGOUROS OTI OI PIO POLLOI GAYROI KSERETE POSO SIXAMENH EINAI H OMADA SAS.DEN EINAI TYXAIO POU OLOI SAS MISOUNE.THA KATALABEIS,ERXETE H ORA,GIA OLA OSA KANATE.

στις 07/03/2014 14:30
Ούτε μια αγωνιστική έπρεπε...με τα αποδυτήρια στην λαγοφωρο με τον εργοτελη μια χαρα ολα;;;

στις 07/03/2014 14:38
karkine tis elladas o ly mpi ake

στις 07/03/2014 14:47
imperator to mono p thimame otan akouw aek einai ena 6-0 mporei na min to thimase giati se ponese stin kolotripida anidee apo mpala..

στις 07/03/2014 14:51
tora gia to erxomase kai to erxomaste mas exeis priksei to poutso kai esi kata vathos to ksereis oti erxese me tin opisthen. elate prota kai meta vlepoume ti tha kanete

στις 07/03/2014 15:20
giorgaki eipes malakia eleos

στις 07/03/2014 15:43
LIGES AGWNISTHKES PAIDIA ....

στις 07/03/2014 15:51
auta filoi kalh kapote prepei na stamatisoune..alla ama dn ginei kati opws tote stin agglia pote dn prokite na allaksei tpt..ti 8a klasoune oi 30 xiliades euro kai 1 agwnistiki..?sta @@ tous!!

στις 07/03/2014 17:13
kala Babikos 7 skepsou prwta prin miliseis.giati ama to pame etsi eprepe gia ta terastias ektasis ektropa stin rizoupoli na exeis faei -3 vathmous,midenismo,prostimo kai mpolikes agwnistikes timwria me synepeia na xaseis ti prwtathlima.tipota allo?

στις 07/03/2014 17:17
bastarda anegkefala kolozwa edo exoume tosa sovara oikonomika provlimata kai esis katheste kai tsakoneste gia tis omades (eteries ) paratiste tis malakies ploutizoun ali gia na skotoneste esis ala ti na kanete afou sas exoun mathi etsi na eiste zwa exoume katantisi etsi san xora epidi eiste esis zwa kai to mono pou sas niazi einai na skotonestai gia tis omades opote pigentai pethannete oli gia tis omades sas pou to mono pou kanoun einai na sas fane lefta

στις 07/03/2014 17:17
kala oso gia ton giorgakis7777 eipe tin misi alitheia.o gay-ros stinei ta paixnidia gia na kerdisei einai to miso meros pou alitheuei.oso gia tin kariolitsa pou petaxe to potiri(nai gynaika itan ki omws),poutsa volta kai xoro thelei to mounaki tis na iremisei ligo.

στις 07/03/2014 20:05
ΝΤΑΞΕΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕ!!! ΤΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΑΝ ΔΗΛΑΔΗ, ΝΑ ΤΟΥΣ ΡΙΞΟΥΝ Α΄ ΤΟΠΙΚΟ??? ΛΙΓΑ ΚΑΠΝΟΓΟΝΑ ΡΙΞΑΝΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΚΑ ΚΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ!!! ΝΤΑΞΕΙ ΠΙΑ... ΣΙΓΑ!!

στις 08/03/2014 00:45
1 agwnistikh dhladh 10.000 eisitiria epi 10 eurw m.o=100.000 eurw..+30..mia xara sas ekatse

στις 08/03/2014 14:13
timoriste mas pleasee...alla twra einai arga to poulaki petakse mpeeeee

στις 08/03/2014 14:24
barkallon kalimera.to potiri pou eskase sto prosopo tu mavrogenidhi apo ti itan?i mipos ke ato to e rikse kapios olimpiakos dimenos san panathinaikos?ta pragmata na ta leme os eine ke oxi mono afta pou mas simferun.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.