Χωρίς Καρνέζη αλλά με Τζόρβα-Γλύκο κόντρα στη Ν. Κορέα

Χωρίς Καρνέζη αλλά με Τζόρβα-Γλύκο κόντρα στη Ν. Κορέα

Αφορά τον αγώνα ΕΛΛΑΔΑ - Ν. ΚΟΡΕΑ


Χωρίς τον Ορέστη Καρνέζη αλλά με τους Τζόρβα και Γλύκο θα αντιμετωπίσει την Ν. Κορέα στο φιλικό της Τετάρτης η Εθνική μας ομάδα. Στην αποστολή μετά από καιρό Φετφατζίδης, Δ. Παπαδόπουλος.

Ο Φερνάντο Σάντος ανακοίνωσε την Παρασκευή τους 20 «εκλεκτούς» για το φιλικό παιχνίδι της Τετάρτης με τη Ν. Κορέα στο «Καραϊσκάκη» (5/3, 19:00).

Σε αυτούς δεν βρίσκεται το όνομα του «βασικού» Ορέστη Καρνέζη ο οποίος έχει ελάχιστο χρόνο συμμετοχής στην Γρανάδα (μόλις τρεις συμμετοχές), ενώ αντίθετα ο Πορτογάλος ομοσπονδιακός τεχνικός κάλεσε τους Τζόρβα και Γλύκο.

Από την άλλη στην αποστολή επιστρέφουν μετά από καιρό τόσο ο Γιάννης Φετφατζίδης, όσο και ο Δημήτρης Παπαδόπουλος, ενώ εκτός έμειναν οι τραυματίες Σιόβας και Γκέκας.

Αναλυτικά η αποστολή:

Γλύκος (ΠΑΟΚ), Τζόρβας (Απόλλων), Τοροσίδης (Ρόμα), Βύντρα (Λεβάντε), Παπασταθόπουλος (Βέρντερ), Μανωλάς (Ολυμπιακός), Τζαβέλλας (ΠΑΟΚ), Χολέμπας (Ολυμπιακός), Τζιόλης (Καϊσερίσπορ), Μανιάτης (Ολυμπιακός), Σάμαρης (Ολυμπιακός), Καραγκούνης (Φούλαμ), Κατσουράνης (ΠΑΟΚ), Κονέ (Μπολόνια), Χριστοδουλόπουλος (Μπολόνια), Σαλπιγγίδης (ΠΑΟΚ), Φετφατζίδης (Τζένοα), Σαμαράς (Σέλτικ), Μήτρογλου (Φούλαμ), Παπαδόπουλος (Ατρόμητος).

Ανακοίνωση της ΕΠΟ για τα εισιτήρια


Χωρίς Καρνέζη αλλά με Τζόρβα-Γλύκο κόντρα στη Ν. ΚορέαΑπό το Σάββατο 1η Μαρτίου θα ξεκινήσει η διάθεση απλών εισιτηρίων για τον φιλικό αγώνα της Εθνικής Ομάδας Ανδρών με την αντίστοιχη της Νότιας Κορέας, ο οποίος θα διεξαχθεί την Τετάρτη 5/3/2014 και ώρα 19:00 στο γήπεδο «Γεώργιος Καραϊσκάκης».

Η πώληση των απλών εισιτηρίων, τα οποία απευθύνονται αποκλειστικά και μόνο σε Έλληνες και Κυπρίους φιλάθλους και τιμώνται 10 & 15 ευρώ, θα γίνεται στο γήπεδο «Γεώργιος Καραϊσκάκης» ως εξής:

Σάββατο 1/3/2014, ώρες 10:00-17:00, εκδοτήριο θύρας 17

Κυριακή 2/3/2014, ώρες 10:00-22:00, εκδοτήριο θύρας 17

Δευτέρα 3/3/2014, ώρες 10:00-17:00, εκδοτήριο θύρας 25

Τρίτη 4/3/2014, ώρες 10:00-17:00, εκδοτήριο θύρας 25

Τετάρτη 5/3/2014, ώρες 10:00-έως την έναρξη του αγώνα, εκδοτήριο θύρας 25




Στοιχεία για τον αγώνα: ΕΛΛΑΔΑ - Ν. ΚΟΡΕΑ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.903.053.602.101.451.171.241.65
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.451.804.001.851.60
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.401.704.2525.00

Σχολιασμός

8 σχόλια:

στις 28/02/2014 13:05
Μα ποσο παοκτσης... που ειναι ο καπινο? Τζορβας απο κι'ως που , με ενα καλο παιχνιδι με τον παοκ και μονο πηρε κλησει? Απιστευτος!!!

στις 28/02/2014 13:30
file o tzorvas fetos ta paei kala fetos

στις 28/02/2014 14:59
pas kala re malaka me tzorva ???? eleooos

στις 28/02/2014 20:31
ΚΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΚΑΙ Ο ΤΖΟΡΒΑΣ. Ο ΓΛΥΚΟΣ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ. ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΠΙΝΟ ΙΣΩΣ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ, ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ, ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΤΟΝ ΚΑΛΕΣΕΙ ή ΟΧΙ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ.

στις 28/02/2014 20:34
ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΟ ΦΙΛΙΚΟ Ο ΤΖΟΡΒΑς ΝΟ ΠΡΟΒΛΕΜ

ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ

ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΤΗς ΑΦΡΙΚΗς ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟς

ΜΗ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΝΑ ΑΣΤΕΙΟ Κ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΗ ΒΡΑΖΙΛΙΑ ΟΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΗΛΙΘΙΟΙ

ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΗΛΙΘΙΟΙ

στις 01/03/2014 08:50
Ο Γλυκος το αξιζει για βασικος εχει πολλα προσοντα.Ο Τζορβας για δευτερο-τριτος επειδη κατι λεει με τον απολλωνα ενταξει.Αλλα πρεπει καποια στιγμη να παρει ευκαιρίες ο Διουδης του Αρη.

στις 04/03/2014 22:53
επιθετικα μπορουμε να βαλουμε γκολ αμυντικα μποροθμε να φαμε γκολ... πιθανο 4-6g!!!!

στις 05/03/2014 17:40
paidia to mono sigouro einai oti 8a exoume kali amina kai 8a skoraroume mono otan imaste se efnidiasmo!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.