Προφυλακιστέος ο Σπανός!

Προφυλακιστέος ο Σπανός!

Αφορά τον αγώνα ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΞΑΝΘΗ


Προφυλακιστέος για την υπόθεση της λαθρεμπορίας καυσίμων κρίθηκε ο Γιώργος Σπανός με σύμφωνη γνώμη εισαγγελέα και ανακριτή.

Στη φυλακή οδηγείται ο Γιώργος Σπανός, καθώς ο πρόεδρος της ΠΑΕ Ατρόμητος και ιδιοκτήτης της ΕΤΕΚΑ κρίθηκε προφυλακιστέος με σύμφωνη γνώμη εισαγγελέα και ανακριτή για την υπόθεση της λαθρεμπορίας καυσίμων.

Η ίδια απόφαση πάρθηκε και για τους άλλους τρεις, από τους συνολικά έξι κατηγορούμενους που απολογήθηκαν στην διάρκεια του Σαββάτου, ενώ η είδηση προκάλεσε αντιδράσεις στα άτομα τα οποία περίμεναν την απόφαση έξω από το κτίριο της εισαγγελίας Πειραιά και χρειάστηκε η παρέμβαση της αστυνομίας για να ηρεμήσουν τα πράγματα.

Να σημειωθεί πως ο Σπανός, που αρνήθηκε όλες τις κατηγορίες, κατηγορείται για λαθρεμπόριο, κακουργηματική απάτη σε βάρος ναυτιλιακών εταιρειών, ξέπλυμα χρήματος, ενεργητική και παθητική δωροδοκία και κατάχρηση εξουσίας.

Παρόλα αυτά αν και η πλευρά του προέδρου της ΕΤΕΚΑ και του Ατρόμητου αισιοδοξούσε πως έχει καταθέσει όλα τα απαραίτητα έγγραφα ώστε να αφεθεί ελεύθερος, τελικώς θα παραμείνει στη φυλακή μέχρι τη δίκη.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΞΑΝΘΗ
1Χ2OverUnder12X2
1.354.007.001.901.551.132.55
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.752.256.002.001.50
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.601.753.7520.00

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 22/02/2014 23:29
kai 8a pei kapoios o olimpiakos ftaiei 8elo na to do auto 8a gelao oli ti mera

στις 22/02/2014 23:46
ΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙΦΤΑΕΙΦΤΑΙΕΙ

στις 22/02/2014 23:46
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 22/02/2014 23:53
oi alloi ti xeirokrotane pisw? xaxaxax ti kwlolaos,milame.Tritos kosmos.

στις 23/02/2014 00:54
eeeeeee tuxaio dn nomizwwwwwwww mpaaaaa

στις 23/02/2014 00:56
malaperdas ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ.ΘΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΡΤΗ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΜΕ ΑΠΟΛΥΤΑ.

στις 23/02/2014 02:04
Στο κελί τριάντα τρία

μ’ είχαν στον Κορυδαλλό.

Είχα μάτια δεκατρία,

ήμουνα παιδί χωρίς μυαλό

μα παιδί χωρίς μυαλό.

στις 23/02/2014 04:32
Aπό:

imperator21

(22/02/2014 18:42)

Προς:

siteattack

Τίτλος:Χωρίς Τίτλο

tha erthw mwri poytana stis 3 na me perimenies apo eksw......... Aπό: siteattack (22/02/2014 18:43) ok eki 8a eime florako......... pou eise floraki akoma n er8eis xaxaxax malaka pou 8a erxosoun kiolas.. mia zwh stin poutsa 8a s exw mounoxeiloooooooooo

στις 23/02/2014 04:36
imperator21 mia zwh kota 8a eise reeeeeeeeeeeeeeeeee mounoxeilooooooooo!!!

στις 23/02/2014 11:00
λαμογιο σπανε μονο λογια μεγαλα ησουνα κλεφτακο ε κλεφτακο

στις 23/02/2014 15:07
flore 1 esy eipes erxome peirea k s lew 3 to vrady 8a eime eki k m les 8a er8w!!k pali ekanes ta avgasou kotaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..xesmenos hsoun oloi mera k oloi nyxta ex8es...alla 8a s vro re mouni pou 8a m pas!

στις 23/02/2014 15:30
ayta pathenei opoios ta vazei me ton olympiako reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

στις 23/02/2014 16:22
h megaliteriko afantos o imperator21 to mounoxeiloooo gamo to spiti t mia zwh magkas pisw apo t pc h kotara..opos s exw pei k alou oti s lew egw 8a kanis an s pw egw n gami8is apla 8a gami8is re mounopano!!palio perdika dikefalitrikefalipoutsokefali eise mlk

στις 23/02/2014 16:38
vlaka dn peires adeia gia n milisis poustraki!!gia ayto t vrady dn exei xartziliki..ante mn mpi 3afnika h mana s st dwmatio k s kleisi t pc giati exeis diavasma!!kokokokokokokokoko kotopoulo mia zwh stin pipa 8a s exoume!!kane tn kota twra k t vrady an pli8is(kala omos)mporei n s rikso mia poutsa!!

στις 24/02/2014 00:57
Δεν αξιζει να ασχολειτε κανεις με "παιδακια" οπως εσενα...κατι ξεραν στην αρχαια Σπαρτη και παιδακια καθυστερημενα σαν εσενα τα σκοτωναν..μαλακιστηρι του κωλου..θες να παιξεις και ξυλο σκατοπλασμα μπινε του κωλου

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.