Μουρίνιο: «Η χειρότερη Μπαρτσελόνα των τελευταίων ετών»

Μουρίνιο: «Η χειρότερη Μπαρτσελόνα των τελευταίων ετών»



Ως τη χειρότερη Μπαρτσελόνα των τελευταίων ετών χαρακτήρισε την ομάδα του Χεράρδο Μαρτίνο ο Ζοζέ Μουρίνιο, τονίζοντας πως η Μάντσεστερ Σίτι έχει πιθανότητες για τη νίκη στη σημερινή αναμέτρηση των δύο ομάδων για τους «16» του Τσάμπιονς Λιγκ.

Ο Ζοζέ Μουρίνιο ρωτήθηκε για το αποτέλεσμα του αποψινού μεγάλου αγώνα της Μάντσεστερ Σίτι με την Μπαρτσελόνα, με τον τεχνικό της Τσέλσι να δίνει πιθανότητες στην ομάδα του Μανουέλ Πελεγκρίνι, καθώς όπως τόνισε, οι «μπλαουγκράνα» έχουν μία από τις χειρότερες ομάδες των τελευταίων ετών:

«Η Σίτι έχει πιθανότητες για τη νίκη. Φυσικά, λόγω ιστορίας, η Μπαρτσελόνα είναι το φαβορί, όμως αυτή η ομάδα δείχνει πως δεν είναι η ίδια με αυτή των προηγούμενων ετών. Bέβαια έχουν τον Μέσι, που είναι φοβερός, αλλά κι άλλους παίκτες σαν κι αυτόν, όμως νομίζω ότι αυτή είναι η χειρότερη Μπαρτσελόνα εδώ και πάρα πολλά χρόνια»




Στοιχεία για τον αγώνα: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.653.402.301.452.101.491.231.37
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
3.301.952.801.302.50
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.752.002.307.50

Σχολιασμός

23 σχόλια:

στις 18/02/2014 13:59
Ε ΟΧΙ ΡΕ ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΤΣΕΛΣΙ ΑΠΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΣΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΠΑΣ...ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΟΥ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΙΤΕΣ ΚΑΙ ΟΜΑΔΕΣ!

στις 18/02/2014 14:45
re paxare ti sxesi exei ayto pou les?to sxolio tou mourinho an kai ton antipatho einai apolyta sosto

στις 18/02/2014 14:46
POUSTHS HTAN KAI THA PARAMINEI! AUTOS ELEGE STON PEPE KAI STON RAMOS NA VARANE MESSI K ETSI KAI AN DEIS VIDEO KAI AUTOS EIXE VARESEI...! INIESTA! O VRWMIARHS! SKATOFATSA!

στις 18/02/2014 14:47
gia pes giati einai sostw? pou ta pame emeis xalia; k kupello teliko EIMASTE KAI 1H THESI PROTATHLIMA KAIC.L EIMASTE GIA PES POU EIMASTE XALIA RE GEOOL..!

στις 18/02/2014 15:05
DN GAMIESE RE MOURINIO MALAKA PIGENE KLAPSE MAZI ME TON BEBI TON RONALDO

στις 18/02/2014 15:33
KYRIE MURINIO ... TO MONO POU EXW NA PW EINAI PWS MAS ZHLEUES KAI PWS AKOMH MAS ZHLEUEIS GT KSEREIS PWS MONO AYTHN H O OMADA MPOREI NA SE GAMHSEIS KAI ESENA ALLA KAI THN OMADA SOY !!!!

στις 18/02/2014 15:53
Επισης και η ρεαλ ειναι η καλυτερη (βαθμολογικα τουλαχιστον) ρεαλ των τελευταιων χρονων τωρα που εφυγες μουρμουρινιο

στις 18/02/2014 16:06
i mpartselona mporei na einai sthn 1h thesi alla na sou thimiso pos itan sto +8 kai eides tora.oso gia to kipelo siga.ego omos den eipa pos ta paei xalia i mpartselona.eipa pos to podosfairo pou paizei einai to xeirotero ton teleytaion xronon kai se ayto pistevo pos den diafonei kaneis

στις 18/02/2014 16:08
giati einai to xeirotero gia pes mou ; malakies les kai tipota allo! exase APO BAGERN H BARCA KAI TIN KANATE 3EFTILA vre ante xesteite oloi lew egw malakes tha ta poume meta kai tha doume an milate gia barca!

στις 18/02/2014 16:11
Pio apoklismo o mourinho ftianei omada gia to mellon exei pi dn ton endiaferoun oi titloi fetos mai i barca dn pezi tin bala pou epeze

στις 18/02/2014 16:11
tha doume apopse file

στις 18/02/2014 17:02
ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΤΙ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΑΙ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ??? ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΕΤΣΟΥΞΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΦΑΓΕ 2 ΜΠΑΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΣΙΤΥ ΤΩΡΑ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΦΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ?? ΧΑΧΑΧΑ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΟΙΑ

στις 18/02/2014 17:48
Μουρίνιο: «Η χειρότερη Μπαρτσελόνα των τελευταίων ετών»

Adiko exei?? Idia einai h Barca opws htane me ton Pep??

στις 18/02/2014 17:51
NO COMMENT BLACK MIDI !!!

στις 18/02/2014 18:02
kwstaki se gamise omws o mou tosa xronia den se xalase e???

στις 18/02/2014 18:05
ME GAMHSE ???? MIA FORA PRWTA8LHMA STA TOSA XRONIA POU HTAN OSO GIA KYPELO NA HTAN 1 2 ... MHN PW GIA CHAMPION XAXAXAXAXAXAXAXA

στις 18/02/2014 19:39
ENW ESY MOURINIO SYGRINESE XAXAXAXA

AX

AXAX

XA

AXXAAXAX

στις 18/02/2014 20:57
AXAX0XAAX0X0AAX0X0A0 AKOU TI EIPE GIA PES MOU LIGO OSO EIXES RE VLAKA MOURINHO SE GAMOUSA 4 XRONIA MESA KAI MESA SE ESENA KAI SE EMENA..>! DEN EIXE PAREI NIKH MONO PERSI EKANES EPITELOUS NIKH! K MILAEI H REAL XA00AX0AX0XA ASTO MOURINHO EINAI SAPIOS K MISEI BARCA APLA! ASTO ARXIDIMI VLAKA PANE AUTKTONA ME TIN NTORMUNT SOU!

στις 18/02/2014 21:02
esu apo panw skase gamw to mouni sou mia xara ta leei asxete malaka

στις 18/02/2014 21:16
Του μειναν ψυχολογικα του Μουρινιο απο τοτε που η Μπαρτσα τον σουταρε απο βοηθο προπονητη.

στις 18/02/2014 21:30
Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΚΕΝΤΡΙΚΟΣ Κ ΚΑΚΟΒΟΥΛΟΣ ΣΑΝ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΣ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΡΕΑΛ ΔΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟΣΕΣ 10ΔΕΣ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ 2 ΚΥΠΕΛΑΚΙΑ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΙΝΤΕΡ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΔΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ο ΑΝΘΡΩΠΑΚΟΣ Κ ΩΠΩΣ ΛΕΕΙ Η ΡΙΣΗ ΟΣΑ ΔΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ

στις 19/02/2014 06:50
partaaaa mourinio h malon mouninio mesa sto mounoxeilo vromiari kolopaidara axrhste..ante geiaaaa mounaki..

στις 19/02/2014 14:38
ti les re vlaka koita mia ta mats kathisterimenneeeeeeeeeeeeee

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.