Χούσεν: «Δεν βλέπω κρίση στην Ελλάδα»

Χούσεν: «Δεν βλέπω κρίση στην Ελλάδα»

Αφορά τον αγώνα ΠΑΟΚ - ΜΠΕΝΦΙΚΑ


Ο Ντάνι Χούσεν δεν έχει διαπιστώσει κρίση στην Ελλάδα, όπως δήλωσε στον ολλανδικό Τύπο, με τον επιθετικό του ΠΑΟΚ να «υποκλίνεται» παράλληλα στον κόσμο της ομάδας.

Κανένα σημάδι κρίσης δεν βλέπει στην Ελλάδα ο Ντάνι Χούσεν, με τον νεοαποκτηθέντα Ολλανδό επιθετικό του ΠΑΟΚ να δηλώνει συγκεκριμένα στον Τύπο της πατρίδας του:

«Οι καφετέριες είναι γεμάτες όλη τη μέρα. Πού είναι η κρίση; Πρόσφατα πήγα σε ένα εστιατόριο και έπρεπε να ανοίξει για μας νωρίτερα. Οι Έλληνες τρώνε βραδινό μετά τις εννιά, αλλά εμένα το στομάχι μου γουργουρίζει από τις έξι».

Ο ίδιος υποκλίθηκε στο πάθος και την πίστη που δείχνει ο κόσμος του ΠΑΟΚ:

«Είναι πασιφανές πως ο κόσμος του ΠΑΟΚ διψά πολύ για έναν τίτλο. Οι φίλοι της ομάδας είναι πολύ αφοσιωμένοι σε αυτή και είναι πραγματικά εντυπωσιακό. Δεν είχα συνηθίσει σε κάτι τέτοιο. Στους αγώνες ανάβουν πολλές φωτοβολίδες, κάτι που δεν βλέπεις συχνά στο ‘Άμστερνταμ Αρένα»

Σε ότι αφορά την ομάδα, τόνισε: «Ο σύλλογος διαθέτει έναν πλούσιο ιδιοκτήτη. Τα πάντα είναι πολύ καλά οργανωμένα. Οι μικρότερες ομάδες αντιμετωπίζουν προβλήματα».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΟΚ - ΜΠΕΝΦΙΚΑ
1Χ2OverUnder1X12X2
3.303.301.951.801.651.651.231.23
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
3.751.902.501.601.85
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.901.803.2517.00

Σχολιασμός

73 σχόλια:

στις 18/02/2014 13:41
nai re pou einai h krish............

στις 18/02/2014 14:40
προφανος βλεπει αυτο που λεει οταν βλεπεις γιατρους να κανουν 3 μηνες απεργια για τη κριση μιλαμε εχουν τα ιδιωτικα τους ιατρεια και βγαζουν πολλα λεφτα και καλοπερνανε μολις ξεβολευτηκανε αμεσως αρχισαν την απεργια αυτο που περναμε δεν ειναι κριση απλα καποιοι ξεβολευτηκανε και θεωρουν οτι παντου υπαρχει κριση.

στις 18/02/2014 14:40
ΒΡΕ imperator21 ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΥΜΦΟΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ, ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΣΩΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ,ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΠΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΠΟΥ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ!

στις 18/02/2014 14:45
ΒΡΕ kinezos31 ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΡΙΣΗ? Η ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΛΕΣ Η ΑΠΛΛΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΙΝΕΖΟΣ.(ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΤΟΥ ΡΕ imperator ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΡΑ)

στις 18/02/2014 14:46
μαλλον καποιοι δεν κυκλοφορουν εξω δεν εξηγηται γιατι και εγω απο το πρωι βλεπω ολλες της καφετεριες γεματες και ολοι εχουν καινουργια αυτοκινητα και τελευταιο μοντελο κινητο.

στις 18/02/2014 14:53
ΔΗΛΑΔΗ ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΗ ΚΡΙΣΗ? ΜΗΠΩΣ ΟΤΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΨΩΜΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΦΕΡΝΑΝΕ ΑΠΟ ΟΛΑΝΔΙΑ ΤΡΟΦΙΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ?

στις 18/02/2014 14:57
ΜΗΝ ΨΑΡΩΝΕΤΕ, ΕΝ ΓΝΩΣΗ ΤΟΥ Κ ΚΑΘ' ΕΝΤΟΛΗ ΤΑ ΕΙΠΕ ΑΥΤΑ Ο ΟΛΛΑΝΔΟΣ... Κ ΟΠΟΥ ΟΛΛΑΝΔΟΣ ΙΣΟΝ ΤΣΙΡΑΚΙ ΕΒΡΑΙΩΝ... ΜΙΑ ΖΩΗ ΗΤΑΝ, ΕΙΝΑΙ Κ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΝΘΕΛΛΗΝΕΣ ΟΙ ΟΛΛΑΝΔΟΙ ΜΑΖΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΒΡΑΙΟΥΣ! Υ.Γ. Η ΚΟΝΤΡΑ ΤΟΥΣ Κ ΤΟ ΜΙΣΟΣ, ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ ΟΥΧΙ ΤΥΧΑΙΟ...

στις 18/02/2014 15:03
Ο ΧΟΥΣΕΝ ΕΙΔΕ ΤΙΣ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ ΓΕΜΑΤΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΣΥΜΠΑΙΡΑΝΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΡΙΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΩΡΑΙΟ ΟΤΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΡΩΝΕ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΝΝΙΑ ΕΝΩ ΑΥΤΟΣ ΠΕΙΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΙ, ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΙΡΑΣΜΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΤΩΡΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ?

στις 18/02/2014 15:17
ΤΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ Κ ΤΟ ΚΟΛΛΗΤΑΡΙ ΤΩΝ ΕΒΡΑΙΩΝ Ο ΟΛΛΑΝΔΟΣ? ΠΟΥ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΣΑΝ ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟΥΣ ΑΝΕΜΟΜΥΛΟΥΣ, ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ, ΤΑ ΠΟΔΗΛΑΤΑ Κ ΤΙΣ ΤΟΥΛΙΠΕΣ. Κ ΣΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΧΩΡΑΣ ΤΟΝ ΒΑΝ ΓΚΟΝΓΚ, τΟΝ ΦΑΝ ΜΠΑΣΤΕΝ Κ ΤΟΝ ΑΓΙΑΞ! ΑΝΤΕ ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ! ΒΡΩΜΗΣΕ ΟΛΟΣ Ο ΠΑΟΚ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΑΜΠΑΛΟΥΣ ΑΝΘΕΛΛΗΝΕΣ ΟΛΛΑΝΔΟΥΣ ΠΟΥ ΓΕΜΙΣΕ!

στις 18/02/2014 15:21
PERASTE APO KANA KORYDALLO I KANA KOLWNAKI KAI META MILISTE, SUMFWNW ME TON XOUSEN OLES OI KAFETERIES EXOUN KOSMO, ESEIS APLA POU MENETE STA IWANINA KAI STO KLOKOTRONITSI DEN EXETE DEI .. ALLA KSANA LEW EPEIDI PERNAW KA9E MERA KAI APO KORYDALO , A9INA KENTRO KAI ALLES PERIOXES, DEN M FENETE NA UPARXEI KRISI

στις 18/02/2014 15:22
ολες οι καφετεριες ειναι γεματες γιατι κανενας τους ή πολυ λιγοι εχουν δουλεια και καθονται ολη μερα

στις 18/02/2014 15:29
imperator ΣΥΜΦΟΝΩ 100% ΜΑΖΙ ΣΟΥ!

στις 18/02/2014 15:31
Υ.Γ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΕΜΑΤΕΣ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ, ΝΑ ΤΟΥ ΠΟΥΝΕ ΤΟΥ ΜΑΛΑΚΑ ΤΟΥ ΟΛΛΑΝΔΟΥ ΟΤΙ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΕΣ Κ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΓΕΜΑΤΕΣ (ΕΣΤΩ Κ ΜΕ ΦΟΥΛ ΜΕΙΩΜΕΝΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ Κ ΤΖΙΡΟ) ΟΤΑΝ Η ΑΝΕΡΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ 29%, ΑΝΕΠΙΣΗΜΑ 40% Κ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 70%. Υ.Γ.2. ΙΒΑΝ, ΔΩΣΕ ΤΟΥ ΜΑΛΑΚΟΛΛΑΝΔΟΥ ΕΝΑ 500ΑΡΙΚΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ (ΧΛΙΔΑ!) ΜΕ ΠΛΗΡΩΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥ ΟΛΑ Κ ΑΣ δΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΑΝ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΓΚΑΘΕΤΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ κ ΑΝ ΔΕΝ ΔΕΙ ΚΡΙΣ, ΕΙΔΑΛΛΩΣ ΔΙΩΞΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΘΕΛΛΗΝΑ!

στις 18/02/2014 15:33
κ ΕΓΩ ΡΕ ΠΑΠΑΡΑ ΟΛΛΑΝΔΕ, ΣΤΗΝ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ Η' ΣΤΗΝ ΚΟΥΒΑ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟΥΡΙΣΤΑΣ... ΚΡΙΣΗ Κ ΦΤΩΧΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΩ...

στις 18/02/2014 15:36
ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΛΑΟΣ Κ ΕΠΙΒΙΩΝΟΥΝ Κ ΣΤΑ ΣΚΑΤΑ! ΑΛΙΜΟΝΟ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΣΚΑΤΑ κ ΑΥΤΟΙ

στις 18/02/2014 15:38
ftwxia yparxei pantou!sthn thess opou kai na pas ola gemata einai giati o ellhnas kai 5 euro na exei stn tseph tha vgei exw!esu re kane pou eisai apo larisa egw phga kai dn exei oute gia reserve stis kafeteries pou einai to periergo pou eipe o anthrwpos

στις 18/02/2014 15:39
petrosBlue ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΛΒΑΝΙΑ ΠΡΙΝ 25 ΧΡΟΝΙΑ ΟΙ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ ΓΕΜΑΤΕΣ ΕΙΤΑΝΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ,ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΡΟΥΜΑΝΙΑ, ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ, ΕΣΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΓΑΖΟΥΝΕ ΣΤΙΣ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ ΜΕ ΛΙΓΑ ΨΙΛΛΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ!

στις 18/02/2014 15:48
tha sou pw otan pas exw kai vlepeis oti ginetai xamos pas se taverna kai sou leei mono rezerve gia na vgeis to savvato sou leei ekane rezerve apo tn deytera pou tn vlepeis thn krish?krish na pernaei to 1.000.000 oi alloi mia xara pernane auto vlepw kai egw!ama eixame toso krish pou les esy dn tha htan etsi ta pragmata

στις 18/02/2014 16:29
imperator ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΑΚΡΗ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΝΑΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ, Η ΚΡΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΟ ΠΟΛΟΙ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΝΕ ΕΝΝΑ ΠΙΑΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΝΑ ΦΑΝΕ ΚΑΙ ΠΕΝΤΕ ΦΡΑΓΚΑ ΝΑ ΠΙΟΥΝΕ ΚΑΦΕ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΝΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΡΙΣΗ ,ΟΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝΕ ΦΑΓΗΤΟ ΑΠ ΤΑ ΣΙΣΙΤΕΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ? ΟΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΣΕΙ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ?ΑΠΛΛΑ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΣΕ ΕΝΝΑ ΣΧΟΛΟΙΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ imperator, Ο ΚΑΘΕ ΕΝΝΑΣ ΓΙΑ ΠΑΡΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΒΟΛΕΥΕΙ!

στις 18/02/2014 16:35
nai re dn vlepeis ti grafw to 1,000,000 na einai ftwxoi oi alloi mia xara pairnane ti oti thelw vlepw exw dn vgaineis dn vlepeis pws einai ta pragmata

στις 18/02/2014 16:36
ΑΝ Ο ΧΟΥΣΕΝ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ, ΣΤΟΝ ΑΡΗ , ΣΤΗΝ ΑΕΚ ΚΤΛΠ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΙΖΑΝΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΤΟΝ ΕΠΙΚΡΟΤΟΥΝΑΙ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ, ΕΥΤΥΧΩΣ ΛΙΓΟΙ ΠΙΣΤΕΥΩ!

στις 18/02/2014 16:37
re mn kanete ti papies ama eixame krish dn tha ginotan xamos exw spitia tha htan sxedon oloi

στις 18/02/2014 16:38
re gia emas milaw ase tn housen yparxoun anthrwpoi pou dn exoun na fane alla dn einai h pleiopshfia

στις 18/02/2014 16:39
krish shmainei na zorizesai na exeis autokinhto na mn pas diakopes na ta vgazeis isa isa ti shmainei krish pes

στις 18/02/2014 16:39
otan exeis krish symainei oti ta pragmata einai duskola egw ligous vlepw na ta vgazoun dyskola

στις 18/02/2014 16:40
kai dn eimai plousios na to paixw

στις 18/02/2014 16:40
mono auto einai krish?

στις 18/02/2014 16:41
apo pou eisai giati dn vgazw akrh

στις 18/02/2014 16:42
ama eisai apo thess pou dn pisteuw kathe mera ginetai xamos pantou ama eisai twra apo flwrina ok

στις 18/02/2014 16:45
ΑΛΛΑ ΓΑΜΗΣΕΤΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝΕ ΒΓΑΛΕΙ ΑΚΡΗ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΧΡΟΝΙΑ, ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΝΦΙΚΑ ΠΩΣ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ?

στις 18/02/2014 16:45
dn katalavaineis ti lew kathe mera ginetai xamos!dn tha vgei gia kefe otan dn mporeis na ta vgaleis pera tha sou perisepsoun gia kafe kai mpougatsa

στις 18/02/2014 16:46
eides kapoion pou na mn ta vgazei pera exw gia kafe?

στις 18/02/2014 16:46
o paok einai 1x logo edras pisteuw ama epaixe natxo tha to evaza 1 karfi

στις 18/02/2014 16:48
teleutaia fora sou lew oi pio polu tn vgazoun ligoi einai se xalia maura

στις 18/02/2014 16:48
ama emaste oloi se krish giati dn xeshkonwmaste

στις 18/02/2014 16:49
otan peftei h aek mazeuoun kosmo otan pernei saviola o gauros mazeuei kosmo twra pou mas pinoune to aima giati ta anexomaste

στις 18/02/2014 16:50
kremala stous politikous p mas eferan ews edw...h na vgi ena koma pou na tous xwsei mesa gia esxati prodosia katasxesi periousias kai 20 xronia mh e3agorasima..opio koma k as eine hte eine syriza-xrysh-aygh kke laos oikologi prasini opio nane arki na plhrosoun h vromiarides..

στις 18/02/2014 16:50
oloi tis papies kanoume kai ta plhrwnoume

στις 18/02/2014 16:51
egw dn sou eipa thelw mnhmonio dn vlepeis ti grafw

στις 18/02/2014 16:51
giati dn xeshkonwmaste ama einai ta pragmata opws ta perigrafeis ayto sou lew egw

στις 18/02/2014 16:53
sta arxidia mou gia paok gia aek kai gia ola les kai pairnw lefta alla eimaste malakes anti na tous petaxoume olous aytous tous geloious apo tn voulh malwnoume gia omades pou dn mas dinounetpt

στις 18/02/2014 16:54
tote kala se kanoun kai se gamane

στις 18/02/2014 16:54
mia zwh tha mas gamane kai tha leme ayxaristw

στις 18/02/2014 16:54
eyxaristw

στις 18/02/2014 16:55
imperator21 mporei n exoume vristi poles fores opos k m kouklizogr alla edw 8a synfoniso apolita mazi sas...an o laos dn xeshko8i dn prokite n kanoume tpt mia zoh 8a mas rixnoun karpazies k emis 8a tis dexomaste

στις 18/02/2014 16:56
oi omades einai deyteon stn zwh mas kai tha malwsoume kai ola alla ama dn enwthoume na petaxoume tn lera mia zwh tha mas gamane

στις 18/02/2014 16:56
deytereuon

στις 18/02/2014 16:58
mono gia tis omades xeshkonwmste gia aytous pou mas pinoun to aima kanoume tis papies aytoi eimaste kai dn tha allaxoume pote mia zwh stn mizeria

στις 18/02/2014 16:59
kai tha malwnoume kai tha skwtonomaste gia tis omades pou dn mas dinoun tpt mia zwh

στις 18/02/2014 17:00
auto sou lew ama pinousame oloi kai ta 10 ekatomyria tha ginotane xamos twra pinane ligoi gia ayto dn ginetai tpt

στις 18/02/2014 17:00
apopsh m

στις 18/02/2014 17:03
apla magkes i ftoxh ginonte ftoxoteri k h plousih plousioteri..

στις 18/02/2014 17:08
ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ? ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΑΥΤΟΙ ΤΗ ΔΟΥΛΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝΕ, ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΖΗΤΟΚΡΑΥΓΑΖΟΥΜΕ ΦΤΑΙΜΕ, ΑΥΤΟΙ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΑΙ, ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ, ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΛΟΥΣΙΟΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΚΟΤΟΝΩΜΑΣΤΑΙ ΑΝ ΕΙΤΑΝΕ ΟΦΣΑΙΤ Η ΔΕΝ ΕΙΤΑΝΕ,ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΓΑΜΗΣΗ ΟΧΙ ΑΥΤΟΙ!

στις 18/02/2014 17:15
ayto lew ara na zoume stn mizeria mas kai na leme kai eyxaristw afou dn kanoume tpt aytoi eimaste

στις 18/02/2014 17:17
EXEI XARH POU TON TAIZEI O SAVIDHS ALIWS AN HTAN KANAS ALLOS KAI DEN TON EDINE TPT 8A TON ELEGA :p

στις 18/02/2014 17:19
axaxaxaxaxaxaxa

στις 18/02/2014 17:19
axaxaxaxax

στις 18/02/2014 17:20
tora na deite krisara pou erxetai me26% forologia stous el.epaggelmaties kai 22% stous idiotikous ypalilous na deite gousta PAIDES OLOI STOUS DROMOUS KATO STH VOULH STA KOPROSKYLA MAS KLEVOUN TOUS KOPOUS TA ONEIRA MAS THN AXIOPREPIA MAS AS STAMATHSOUME NA MALONOUME O ENAS ME TON ALLON OLOI MAZI ENANTION TOUS TO KRATOS EINAI O EXTHROS MAS XYPNATE RE!!!!!

στις 18/02/2014 17:20
tziovani symfono gia na mhn emaste ma..s prepei oloi mazi na enothoyme kai na toys stamatisoyme

στις 18/02/2014 17:26
duskola tha xeshkwthoumedn to pisteuw alla ama ginei na dw pou tha kryftoun oloi oxi mono autoi pou kyvernane dn tous glytwnei tpt!poutana troika alla esy dn fthes esy vriskes kai kaneis anti na se petaxoun exw me tis klwtsies akoune ta metra sou na mou peis aytoi tha ta plhrwsoun

στις 18/02/2014 17:40
ken.den ΤΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΘΑ ΕΙΤΑΝΕ ΤΟ ΠΟΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΕΝΩΘΟΥΜΕ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΑΙ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΣΗΜΑΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΙΔΕΑ ΘΑ ΕΝΩΘΟΥΜΕ , ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΦΙΛΕ!

στις 18/02/2014 18:04
oi kafeteries einai gemates giati oloi oi neoi einai anergoi..

στις 18/02/2014 19:21
to pedi leei oti vlepei vlepei mono to apekso to mesa omws den fenetai pou o kosmos den mporei na plirosei xaratsia dania reumata ktl

στις 18/02/2014 20:08
Ο ανθρωπος αυτο ειδε αυτο ειπε...! Και θα συμφωνισω σε αυτα που λεει...! και εγω τα βλεπω που ειμαι ανεργος...! και σε μια πολη μικρη οπως η Ξανθη! φουλ τα εστιατορια φουλ οι καφετεριες ουρα στα βενζιναδικα.. ολοι με iphone4!

ο κινεζος τα ειπε πολυ ωραια.. ο γιατρος μου Παθολογος ειναι στο Ικα εχει και ιατρειο... βγαζει απο 2 μεριες.. τωρα που τον στριμωξαν.. του ξυνισε και λεει οκ εχω την αλλη δουλεια... ας πεινουσαν τα παιδια του.. θα εκανε απεργια?!! Κριση ακομα δεν εχετε δει εδω... οσο ειμουν Αρμενια... ξερω τι παει να πει κριση... αφου υπαρχουν ανθρωποι και βαζουν ακομα βενζινη στο αμαξι αφου πινουν και τρωνε ακομα εξω μπορουν και περνουν phone4....! Κριση δεν ηρθε ακομα.. οταν θα σταματησουν και αυτα.... τοτε μπορειτε να πειτε εχουμε κριση! Φυσικα υπαρχουν και ανθρωποι που δεν τα βγαζουν περα... που δυσκολευονται.. αυτους τους βγαζω απεξω... αλλα οχι να εχεις ικα ιατρειο.. να εχεις κινητα τελευταιας τεχνολογιας να μου κθυκλοφορεις με το αμαξι... να βλεπεις τινγκα εστιατορια και

στις 18/02/2014 20:12
καφετεριες.... και να μου λες εχουμε κριση....! ας μην ειχε ο Γιατρος το Ιατρειο και ας ειχε ΜΟΝΟ ΤΟ ΙΚΑ.. ως πηγη εισοδηματος.. θα εκανε απεργια?? 3 κακαλα θα εκανε....! Ας ελεγε το παιδι δωσε μου 5 ευρο να βγω για καφε και να μην ειχε... θα ετρεχε στο ΙΚΑ να δουλεψει η οχι???! Αλλα τωρα κλαινε που τους ξεβολεβουνε απο τις 2 πηγες....! Επειδη τοσα χρονια μαθανε στα πολα... και οχι μονο στο επαγγελμα του Γιατρου αλλα πολλων αλλον!....! Σε πολλα βριζω και θα βριζω αυτο τον Καραγκιοζη Αδωνι αλλα εδω εχει δικιο...! η γιαγια που δεν εχει τωρα φαρμακα... που περιμενει το Γιατρο... δεν του φταει ο Αδωνις του Φταει ο γιατρος που εχει μαθει να βολευετε στα πολλα... και δεν θελει να πεσει στα λιγα....(οπου λιγα ενοουμε 1500) οταν ανθρωποι δεν εχουν ουτε 300μηνα στο σπιτι......!

στις 18/02/2014 20:19
_Armenos_ eisai oreos.. kurastika vevea pou ta diavasa alla eipes ali8ies magia su!!

στις 18/02/2014 20:32
pedia i lisi dn eine ta kommata.eine i allagi filosofias tou kosmou.kai krisi iparxei gia aytous pou dn eine plousioi.otan tha ftasei o laos na mnn exei ti na faei tha faei tous plousious.kai me to laos dn enoo mono tous ellhnes!enoo olo ton kosmo.piso apo ta panta yparxun simferonta kai prepei na xtypisume aytous pou ta exoun.

στις 18/02/2014 20:57
kai me etrwge h poutsa twra katalava to gt

στις 18/02/2014 21:46
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ 2 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΘΑ ΤΑ ΔΙΑΘΕΣΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΤΟΥ ΨΥΧΑΓΩΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΤΑ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΘΕΡΜΑΝΣΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΠΟΣΚΕΛΕΤΩΜΕΝΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΕ ΠΡΙΣΜΕΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΙΝΑ ΚΟΙΛΙΑ ΩΠΩΣ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΡΙΣΗ? ΣΙΝΕΧΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΕΙΣΤΕ ΒΟΛΕΜΕΝΟΙ ΝΑ ΨΗΦΙΖΕΤΕ ΕΤΣΙ Κ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΑΥΤΗ Η ΕΙΚΟΝΑ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΝ ΠΟΡΤΑ ΣΑΣ Η ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΑΣ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΤΠΤ ΔΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ! Κ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΣΩΤΗΡΕΣ ΠΟΥΛΑΝΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΤΝ ΜΑΝΑ ΔΝ ΘΑ ΝΟΙΑΣΤΟΥΝ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΟΤΑΝ ΕΘΕΙ Η ΩΡΑ ΣΟΥ

στις 18/02/2014 21:54
χαχαχα πο πο σχολια

στις 19/02/2014 03:20
magkes kala t lete alla gia oti synveni stin patrida mas ftah to kratos aytoi pou kyvernoun twra alla k aytoi pou kyvernisan prin... twra magkes gia emena prwsopika osoi mporoun n voleytoun as voleytoun dn nmz kaneis apo edw n elege oxi..to 8ema dn eine n xtypisis tous volemenous to 8ema eine n xtypisis aytous pou tous voleyoun..edw re paidia pirame enan paranoiko enan anegkefalo pou poulage vivlia k gelagame gt vlepame komodia k tn exoume vali na swsh tn xwra mas..plaka mas kanete 8eloun oloi kremasma apla eine ta pragmata...katarxas eine kyernisi ena koma t opio erxete 2-3 sti dimoskopisi(nd)k ena koma p perni 5(pasok)pou pame reeeeeeeeeeeeeee

στις 19/02/2014 06:59
οταν περνει καποιος 250euro για την ελλαδα χωρις παραγωγη χωρις υποδομες ειναι πολλα λεφτα απο την αλλη θα μου πει καποιος φτανουν για να ζησω? οχι αλλα για αυτο φταει η ακριβεια και οχι η κριση γιατι και πριν την κριση οπως την λετε καποιοι ακριβεια υπηρχε αλλα δανειζομασταν για να πληρωθουν μισθοι που δεν αντιπροσωπευαν την κατασταση στην χωρα μας.

Οι περισσοτερες χωρες απο την ακριβεια εχουν προβλημα και οχι απο τους μισθους διπλα μας στην τουρκια που ειναι 75εκ. ενας εργαζομενος παιρνει 800 τουρκικες λιρες 1euro ειναι ισοδυναμο με 3 τουρκικες λιρες και αυτος φωναζει για το πως θα ζησει με τοση ακριβεια οταν η χωρα αυτη εχει και παραγωγη εχει και αναπτυξη.

στις 19/02/2014 16:28
nai r file alla otan eixame draxmi me 1 xiliarik0 pername tsigara-kafe kai mas emenan twra me 3 eyro t ap ola kaneis?3,3o ta tsigara 3,20 o kafes (alou ftanei k 6,00) oxi dn s menoun 8es parapano..gia enan kafe tsigara k mia pita 8es ena 10ariko.ypologiseta s draxmes k posa s emenan...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.