Μαρινάκης: «Δίπλα στους κατοίκους της Κεφαλλονιάς»

Μαρινάκης: «Δίπλα στους κατοίκους της Κεφαλλονιάς»

Αφορά τον αγώνα ΒΕΡΟΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


Ο Ολυμπιακός στηρίζει τους πληγέντες από τους πρόσφατους σεισμούς στην Κεφαλλονιά, με τον διευθύνων σύμβουλο της ΠΑΕ, Γιάννη Βρέντζο να δεσμεύεται πως οι «ερυθρόλευκοι» θα διαθέσουν πάνω από 500 χιλιάδες ευρώ για την αποκατάσταση των ζημιών που υπέστησαν τα σχολεία του νησιού. «Δίπλα στους κατοίκους της Κεφαλλονιάς» δήλωσε ο Βαγγέλης Μαρινάκης.

Στο πλαίσιο της παρουσίασης των μεταγραφικών αποκτημάτων του Ιανουαρίου, έγινε γνωστό πως η ΠΑΕ Ολυμπιακός θα καλύψει την αποκατάσταση των ζημιών που έχουν υποστεί τα σχολεία της Κεφαλλονιάς από τους δύο μεγάλους σεισμούς που έχουν γίνει τις τελευταίες 15 ημέρες στο νησί.

Συγκεκριμένα, όπως δήλωσε ο διευθύνων σύμβουλο της ΠΑΕ, Γιάννης Βρέντζος, η «ερυθρόλευκη» ΠΑΕ που έχει έρθει ήδη σε επαφή με τον αρμόδιο υπουργό Παιδείας, Κωνσταντίνο Αρβανιτόπουλο, θα διαθέσει περισσότερο από 500.000 ευρώ για τα σχολεία της περιοχής:

«Είναι ένα έργο, που το κόστος του ανέρχεται σε τουλάχιστον 500.000 ευρώ, ώστε να επιστρέψουν το ταχύτερο δυνατό τα παιδιά στα σχολεία. Δεσμευόμαστε πως η οικογένεια του Ολυμπιακού θα είναι κοντά στο νησί με τη φυσική τους παρουσία και την ηθική τους συμπαράσταση», δήλωσε ο Γιάννης Βρέντζος.

Μαρινάκης: «Δίπλα στους κατοίκους της Κεφαλλονιάς»

Με αφορμή αυτή την πρωτοβουλία ο Βαγγέλης Μαρινάκης έκανε την ακόλουθη δήλωση:

«Ο Ολυμπιακός είναι δίπλα στους κατοίκους της Κεφαλλονιάς που δοκιμάζονται. Η αλληλεγγύη και η προσφορά είναι έννοιες στενά συνδεδεμένες με την ιστορία, τις αρχές και τις αξίες του συλλόγου μας. Είναι ανάγκη οι κάτοικοι της Κεφαλλονιάς να αισθανθούν ασφαλείς και να συνεχίσουν τα παιδιά τους απρόσκοπτα τις σπουδές τους.

Για αυτό το λόγο αναλάβαμε την πρωτοβουλία να καλύψουμε το κόστος της ανακατασκευής των σχολείων που υπέστησαν ζημιές από τους πρόσφατους σεισμούς, προκειμένου γρήγορα και με ασφάλεια να επιστρέψουν οι μαθητές στα μαθήματά τους. Ο Ολυμπιακός αποδεικνύει με πράξεις ότι είναι η κορυφαία ομάδα στην Ελλάδα και μια από τις κορυφαίες στην Ευρώπη τόσο εντός όσο και εκτός γηπέδων
».

Η σχετική ανακοίνωση της ΠΑΕ:

«O Πρόεδρος της ΠΑΕ Ολυμπιακός, κ. Βαγγέλης Μαρινάκης, αποφάσισε η ΠΑΕ Ολυμπιακός να αναλάβει το κόστος της ανακατασκευής των σχολικών κτηρίων Ληξουρίου και Αργοστολίου, που υπέστησαν ζημιές από τους πρόσφατους σεισμούς που έπληξαν την Κεφαλλονιά.

Η πρωτοβουλία της ΠΑΕ Ολυμπιακός έγινε άμεσα αποδεκτή τον Υπουργό Παιδείας και Θρησκευμάτων κ. Κωνσταντίνο Αρβανιτόπουλο με τη βοήθεια του οποίου θα γίνει εφικτό να προχωρήσει η διαδικασία ταχύτερα προς όφελος των μαθητών της δοκιμαζόμενης Κεφαλλονιάς».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΒΕΡΟΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ21X12
4.604.051.452.151.12

Σχολιασμός

48 σχόλια:

στις 06/02/2014 21:29
bravoo ree

στις 06/02/2014 21:37
ΕΤΣΙ ΡΕ ΠΡΟΕΔΡΑΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΙΑ!! ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟ ΑΥΤΟΣ Ο ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!! RESPECT

στις 06/02/2014 22:05
poios allos silogos (stin ellada) dinei lefta gia aporous/ gia tin unisef / gia anthropous pou to spiti tous gremistike (opos stin kefalonia ) ????

KANENAS !!!!!!!!!!

στις 06/02/2014 22:06
GIA AKOMH MIA FORA DIKAIONOMAI GIA AYTA POU ELEGA GIA TO HTHOS KAI THN ANTHROPIA AYTOU TOU ANTHROPOU...KAI DEN TO LEW GIA NA KOKOREYTW ALLA GIA ANAGNORISTEI EPITELOUS TO HTHOS TOU MEGALOU VAGGELH...BRAVO STON PROEDRO MAS...PRAGMATIKA SPANIA PASTA ANTHROPOU

στις 06/02/2014 22:17
ΕΤΣΙ ΡΕ ΒΑΓΓΕΛΑ ΓΡΑΨΕ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΘΡΥΛΟ ΜΑΣ!!

στις 06/02/2014 22:30
allo logia kai....... allo prraksis

στις 06/02/2014 22:32
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ Κ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΜΕΙΩΣΩ ΣΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΜΕ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΙΛΗΚΡΙΝΕΙΑ ΕΓΩ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΑΙΣΘΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΓΙΝΟΤΑΝ Η ΚΙΝΗΣΗ ΑΥΤΗ ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Κ ΜΕΣΩ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ(ΟΜΑΔΕΣ)ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΛΛΟΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΚΟΒΟΥΝ ΤΗΝ ΦΡΑΤΖΟΛΑ ΤΟ ΨΩΜΙ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ Κ Ο ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΓΕΜΙΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΙΩΣ Κ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ ΑΠΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΒΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΗΡΟΠΟΙΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΕΚΑΝΑΝ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ!! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΝ ΔΝ ΕΔΙΝΕ ΤΑ 11 ΜΥΡΙΑ ΓΙΑ 1 ΠΑΙΧΤΗ Κ ΤΑ ΕΔΙΝΕ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΔΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΣΠΙΤΙ ΙΣΩΣ Κ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΘΑΥΜΑΣΟΥΝ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΠΡΟΤΕΡΕΟΤΗΤΩΝ Κ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΙΣΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΛΑΞΟΥΝ Κ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΗΤΑΜΕ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ

στις 06/02/2014 22:33
BRAVO RE PROEDRARA!

στις 06/02/2014 22:35
ΕΝΤΑΞΕΙ ΠΑΙΔΙΑ, ΟΚ!!! ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο ΟΦΗ ΕΔΩΣΕ ΝΕΡΑ... ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΑ!! ΜΗ ΛΕΜΕ ΜΠΡΑΒΟ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ, ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΦΥΣΑΝΕ ΤΟ 500ΕΥΡΟ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ!!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΟΦΗ!!! ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ. ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΟΝΤΡΟ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΤΙ.

στις 06/02/2014 22:37
exei lerwsei thn khlota toy o xontros giati tosa kila poy einai khlota 8a foraei.. fobatai ton melissan se 2 xronia apo twra den jerw gia prwta8lhmata kai tetoia pantws o xontros ston gauro den 8a einai

στις 06/02/2014 22:39
ΜΑΖΙ ΣΟΥ imperator, ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ: "OTAN DIAFIMIZEIS TIN FILANTHRWPIA PAYEI NA EINAI FILANTHRWPIA KAI METATREPETE SE BIZNA KAI AYTO.......DILADI TIN ALLI FORA POY THA PAW TROFIMA STO PANTOPWLEIO NA GRAPSW STIS SAKKOYLES TO ONOMA MOY KAI NA PARW KAI TA KANALIA NA MOY PAROYN SYNENTEYKSH.ARA RE NEOELLINA.......OPOIOS TO PAEI OPADIKA GIA AYTON TON LOGO EINAI APLA KAFROS......"

στις 06/02/2014 22:41
ε βεβαια η μοναδικη ομαδα που δινει γιατι μονο αυτη εχει τοσα που εκλεψε εδωσε και κατι ψιχουλα σε σχεση με αυτα που κερδιζει και μας το διαφημιζει κιολας.....αρα χοντρε θα πληρωσεις για ολα

στις 06/02/2014 22:41
(eimai kefalonitis) kai prin ligo mou plirofori8ika oti boi8ise o Olumpiakos me ena megalo poso gia ta problimata pou eixan oi katikoi ekei.. idika sto liksouri (an kai egw sto argostoli menw) pou den eixame toses polles zimies oso ekei pou itan kai to epikendro.. mprabo ston olumpiako gia tin praksi tou.

στις 06/02/2014 22:43
xonrompala kane tn kalh praxh kai mn mas prizeis t arxidia h kalutery omada kai malakies ayta ta pragmata ta kaneis epeidh exeis kalh kardia oxi gia na anadhxtheis apo ayto

στις 06/02/2014 22:44
WOW

στις 06/02/2014 22:49
ΚΑΙ ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ Ο ΚΡΙΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΠΟΣΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ(ΣΚΛΑΒΟΥΣ) ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΔΟΛΕΨΗ ΤΟΥ ΜΕ ΜΙΣΘΟΥΣ ΠΕΙΝΑΣ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ? ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΠΑΡΑΓΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ?

στις 06/02/2014 22:53
imperator21 ΚΑΙ kouklizogr ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟΔΕΙΞΑΤΕ ΠΟΣΟ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΕΙΣΤΕ.. ΔΥΟ ΑΕΤΟΙ ΚΑΙ ΤΕΣΣΕΡΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙΑ,ΟΥΣΤ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ...

στις 06/02/2014 22:55
re zwo dn katalavaineis ti lew palio alvane!otan kaneis kalh praxh tn kaneis kai anwnyma zwaki dn to kaneis gia na peis kai na anadhxtheis oti kati ekanes zwaki e zwaki pou eimai komplexikos

στις 06/02/2014 23:02
ΑΚΟΥ ΗΛΙΘΙΕ.ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ.ΗΜΟΥΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟ ΛΗΞΟΥΡΙ. ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΗΣΑΜΕ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΤΕΡΑΙΝ ΣΚΗΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ. ΧΘΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΗΣΑΜΕ ΧΗΜΙΚΕΣ ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ ΚΑΙ ΚΙΝΗΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΙΟ. ΠΝ 575 ΤΕΠ 1η ΜΑΛ ΚΑΙ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΙΝΘΟ(ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ). ΑΝΤΙ ΝΑ ΑΣΚΕΙΣ ΚΡΙΤΙΚΗ ΠΑΠΑΡΑ ΑΝΤΕ ΠΙΑΣΕ ΚΑΝΑ ΠΟΣΤΟ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΚΟΠΡΙΤΟΜΑΓΚΑ ΤΟΥ PC. ΖΩΟ ΕΙΝΑΙ Η ΑΜΑΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ 'ΣΥ ΒΓΗΚΕΣ ΜΟΥΛΟΣ.

στις 06/02/2014 23:03
ΠΟΥ ΘΑ ΜΜΕ ΠΕΙΣ ΑΛΒΑΝΟ, ΗΛΙΘΙΕ.

στις 06/02/2014 23:05
re poustozwo sta arxidia mou se grafw alavanaki kati lew kai petas asxeta dn katalavaineis ellhnika mallon ante pane psofa twra

στις 06/02/2014 23:05
500.000 ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΚΕΙ. Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ Ο ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ; ΤΑ ΕΔΩΣΕ ΚΡΥΦΑ; Α ΡΕ ΝΟΥΜΕΡΟ...

στις 06/02/2014 23:07
ΑΝΤΕ ΨΟΦΑ ΡΕ ΓΑΜΗΜΕΝΕ. ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Alt+Shift. ΕΙΠΕ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΑ ΑΛΒΑΝΟ Ο ΒΟΥΛΓΑΡΟΣ!!!

στις 06/02/2014 23:08
ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΜΕ ΣΤΡΙΓΚ....

στις 06/02/2014 23:08
re karmyrh lewwwww mporouse na to kanei anwnyma kai na mn anadhxthei dn eipa oti einai liga ta lefta ti dn mporeis na katalaveis re orgio

στις 06/02/2014 23:14
ΡΕ ΠΟΝΤΙΚΙΑ ΠΑΛΛΙ ΦΩΝΑΣΚΕΙΤΕ? ΚΑΛΛΟ ΚΑΝΕΙ Ο ΒΑΓΓΕΛΑΣ ΠΑΛΛΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ,ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΝΟΙΧΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΡΥΦΑ, Α ΡΕ ΓΑΜΗΣΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ!

στις 06/02/2014 23:14
ΑΜΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΝΩΝΥΜΑ,ΑΝΩΝΥΜΑ ΘΑ ΦΑΓΩΘΟΥΝ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ.ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΜΥΑΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΣ;

στις 06/02/2014 23:25
mage sbravo alla na 3erete den to kanai gia thn kalh tou thn kardia apla gia na kanei ton olympiako agapito exei lefta kai kanei ta panta gia na mhn fwnazei kaneis gia paragka.3ypniste

στις 06/02/2014 23:28
ΓΡΑΨΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΡΕ ΤΕΝΕΚΕ..

στις 06/02/2014 23:31
ΡΕ ΑΦΗΣΤΕ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟΣ, ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΑΠΛΛΟ ΜΠΡΑΒΟ?

στις 06/02/2014 23:43
XAXAXAXAXAXAX

στις 06/02/2014 23:46
imperator21 ΕΣΥ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΧΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΙ ΘΕΟΠΟΙΗΣΑΜΕ ΤΟ ΒΑΓΓΕΛΑ? ΟΧΙ ΔΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ, ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΥΤΟΙ ΤΗ ΔΟΥΛΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝΕ ΑΣΧΕΤΩΣ ΑΝ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Η ΜΕΛΙΣΑΝΙΔΗΣ,ΑΝ ΕΙΤΑΝΕ ΙΕΡΟΜΟΝΑΧΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΝΕ ΚΑΡΑΒΙΑ, ΑΛΛΑ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΑ, Ο ΒΑΓΓΕΛΑΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΠΟΛΛΗ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟΣ Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΗ ΠΟΛΛΗ ΚΟΣΜΟ!(ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ)

στις 06/02/2014 23:58
ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΡΑΤΣΙΜΠΑΣ!

στις 07/02/2014 00:05
eisai xontros.... eisai kai poutanas gios..

στις 07/02/2014 00:11
ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΕΡΧΕΤΕ imperator ΚΟΙΤΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΑΤΣΑΚΙ ΜΗΠΩΣ ΒΓΕΙ ΚΑΝΑ ΦΡΑΓΚΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΟΥΒΑΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΕ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΑΣΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΔΟΥΛΙΑ ΤΟΥΣ

στις 07/02/2014 00:13
ΠΕΡΙ ΚΟΥΒΑ ΜΙΛΛΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ( ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΠΑΛΛΙ)

στις 07/02/2014 00:19
mpravo ston marinaki kai se osous boithane se tetoies duskoles katastasteis!!!

στις 07/02/2014 01:02
Νοιάστηκε ο Μαρινάκης (και ο κάθε Μαρινάκης) για τους σεισμοπαθεις...ΦΟΡΟΑΠΑΛΛΑΓΕΣ ΨΑΧΝΟΥΝ ΡΕ ΖΩΑ Ε ΖΩΑ.

Καλή η πράξη αλλά μην τρώτε κουτόχορτο. Μάθετε σε ποια χώρα ζείτε επιτέλους

στις 07/02/2014 01:05
BRAVO VAGGELI ALLA ATE GAMISOU.

στις 07/02/2014 01:56
re mpetovlakes kratiste tn praksi k oxi to an to ekane fanera h kryfa.ante pia zwa to misosas gia tn vagelaro dn sas afini oute na katourisete!!sixamata pia...o tigris-gatoula pou eine?o floropaoktzis p eine ? ta ekane kryfa e?ante pia saxlamares o ka8e asxetos mpeni k leei to makri k to konto tou..bravo re vagelare..

στις 07/02/2014 04:22
Κανε το καλο και ριξτο στο γιαλο. Ωστοσο ενα μπραβο και στον ολυμπιακο και σε ολους οσους βοηθουν (και σε αυτους που θελουν αλλα δεν εχουν την δυνατοτητα). Κανουμε τοσες ενεργειες για να βοηθησουμε οργανισμους του εξωτερικου και ξεχναμε τα εκ των εσω!

στις 07/02/2014 07:33
μπραβο ρε μαρινακη

στις 07/02/2014 12:28
ΜΟΝΟ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΤΙΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ...ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΗΘΟΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠ ΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΣ ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ.ΑΝΘΡΩΠΙΑ.ΣΥΜΠΟΝΕΤΙΚΟΤΗΤΑ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ...ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΡΙΝΑΚΗ...ΚΑΛΟΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ,ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΧΟΥΝ ΣΗΜΑΣΙΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ.ΔΟΞΑ ΚΑΙ ΤΙΜΗ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΒΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑΚΗ.

στις 07/02/2014 12:33
ΦΗΜΕΣ ΛΕΝΕ ΠΩΣ Ο ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΖΗΛΕΨΕ ΤΟΝ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΚΑΙ ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΟΥΤΕΣ ΜΕ ΤΣΙΓΑΡΑ ΣΤΗ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ

στις 07/02/2014 15:50
άντε τώρα αναμένουμε την κίνηση του αλαφούζου να δούμε ποσα θα στείλει να γελάσει και το παρδαλό κατσίκι

στις 07/02/2014 16:04
mpamiass, ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΜΕΤΡΙΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΛΕΦΤΑ!!! Ο ΠΑΟ ΕΒΓΑΛΕ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ, ΙΣΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ, ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΒΑΣΙΚΗΣ ΑΝΑΓΚΗΣ!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΛΕΦΤΑ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ!!!! Ε ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΛΕΦΤΑ... ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΕΜΑΣΟΥΜΕ?? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 07/02/2014 16:29
Μπραβο ρε Βαγγελα!

στις 08/02/2014 00:48
gia ton poutso to palhkari...dipla stous katoikous ths kafelonias leei... eprepe na ginei seismos gia na thymithoun thn ''allhlegyh''... as vgalei kai diafhmistiko spot ''h pae olympi-temesaseskoinesmetoshmatouosfp voithaei tous plhgentes kai to deixnei''

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.