Συμφώνησε με Λέτο, Νίνη και… ΟΑΚΑ ο Παναθηναϊκός

Συμφώνησε με Λέτο, Νίνη και… ΟΑΚΑ ο Παναθηναϊκός



Σε συμφωνία με τον Σεμπάστιαν Λέτο και με τον Σωτήρη Νίνη για την αποπληρωμή των οφειλομένων σε δόσεις ήρθε ο Παναθηναϊκός, ο οποίος παράλληλα τα βρήκε με τη διοίκηση του ΟΑΚΑ για την αποπληρωμή χρέους από τη χρήση του που ξεπερνά το 1 εκατ. ευρώ.

Μετά τη συμφωνία με τον με τον Γιούρκα Σεϊταρίδη για την αποπληρωμή των οφειλών τους, ο Παναθηναϊκός τα βρήκε και με τον Σεμπάστιαν Λέτο σε ότι έχει να κάνει με τους διακανονισμούς για τα οφειλόμενα.

Συγκεκριμένα, ο Αργεντινός άσος ο οποίος έδειξε κατανόηση και πολύ καλή διάθεση συνεργασίας, δέχτηκε τα οφειλόμενα του (περισσότερα από 650.000 ευρώ) να του κατατεθούν σε πολλές και μικρές δόσεις.

Συμφώνησε με Λέτο, Νίνη και… ΟΑΚΑ ο Παναθηναϊκός Παράλληλα, οι «πράσινοι» έκλεισαν άλλο ένα κεφάλαιο, καθώς ήρθαν σε συμφωνία και με τον Σωτήρη Νίνη για το διακανονισμό του χρέους προς τον άσο του ΠΑΟΚ που αγγίζει τις 100 χιλιάδες ευρώ.

Οι δύο πλευρές βρίσκονταν καιρό σε επαφές και τελικώς έδωσαν τα χέρια, με τον διεθνή άσο να αναμένεται να πάρει το ποσό που του οφείλεται σε 20 δόσεις.

Η συμφωνία αναμένεται να αποτυπωθεί στο χαρτί την Κυριακή εάν ο παίκτης βρίσκεται στην αποστολή του ΠΑΟΚ για το ματς με τον Παναθηναϊκό.

Τα βρήκε με ΟΑΚΑ


Από την άλλη, ο Παναθηναϊκός ήρθε σε συμφωνία και με τη διοίκηση του ΟΑΚΑ για την αποπληρωμή χρέους από τη χρήση του, που ξεπερνά το 1 εκατ. ευρώ. Οι οφειλές θα καλυφθούν σε 80 δόσεις και η εξόφληση θα ολοκληρωθεί μετά το 2020.

Να σημειωθεί πως ο Παναθηναϊκός ζήτησε να γίνει "κούρεμα" του χρέους κατά 30% κάτι που δεν έγινε δεκτό από τη διοίκηση του ΟΑΚΑ.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.453.202.451.901.551.391.231.39
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
3.001.853.001.651.80
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.601.753.7520.00

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 04/02/2014 19:00
?

στις 04/02/2014 19:55
!

στις 04/02/2014 20:14
ποσ το καταδισαν αφτιν τιν ομαδα!ακυθλθι τα βματα τισ ΑΕΚ!Κριμα.Αφτο με πιραζι,ειμε ΟΣΦΠ!

στις 04/02/2014 20:33
ο Χριστος και η παναγια... Ρε μικρε μας εβγαλες τα ματια εξω με αυτά που γραφεις.Θα ξεχασουμε και αυτά που ξερουμε!Τριζουν τα κοκκαλα του Μπαμπινιωτη χαχαχαχα

στις 04/02/2014 20:36
ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΑΛΒΑΝΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ

στις 04/02/2014 20:56
αιμα τιμη ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ Η ΕΛΛΑΔΑ ΑΝΗΚΗ ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

στις 04/02/2014 21:54
ne pedhia,albanos ime ke dhen drepume na to leo.emena dhen me pirazi katholu ute afto ke ute ti grafete esis.me pirazi to misos pu ehete gia tus alus.kalinihta ke kala kerdhi se olus.

στις 04/02/2014 22:05
ΕΓΩ ΝΟΜΙΣΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΣΑΝ ΠΑΙΧΤΕΣ!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΨΥΧΑΡΕΣ ΠΑΝΤΩΣ!!!

στις 04/02/2014 22:06
ΡΕ ΣΕΙΣ ΞΕΚΟΛΛΗΣΤΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΒΑΝΟΥΣ ΡΕ, ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΕΤΕ;; ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΑΛΒΑΝΟΙ, ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ;;; ΠΟΛΕΜΟΣ;;; ΡΕ ΑΝΤΕ ΞΕΚΟΛΛΗΣΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΔΕΡΝΕΙ

στις 04/02/2014 22:08
maganas, ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΦΙΛΑΡΑΚΙ, ΓΡΑΦΕ ΚΑΙ ΣΩΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!! ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ. ΤΟ "ΑΝΗΚΕΙ" ΕΙΝΑΙ ΡΗΜΑ, ΟΧΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙ ΜΕ Η

στις 04/02/2014 22:20
joel4005 ό,τι και να' σαι μαζί σου. Και άσε τους ''πατριώτες'' να κλωσσάνε τα χρυσά αυγά τους. Η Ελλάδα δεν ανήκει σε κανέναν. Δεν θυμάμαι να μου έδωσαν μετοχές της.

στις 05/02/2014 02:52
desam xaxaxaxaxaxaxaxa!!!!oxi ta vhmata ths aek alla gia ton poutso einai ta oikonomika tou pao!!!!

στις 05/02/2014 13:04
malakes

στις 05/02/2014 22:38
ΕΣΥ ΕΛΛΗΝΑΡΑ ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΗ ΜΑΘΕ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΤΑ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΟΥ

στις 11/02/2014 16:52
ELATE POUTANITSES DIKO SAS TRAGOUDATE... https://www.youtube.com/watch?v=traAswzgUzc

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.