Γιαννακόπουλος: «Θα βοηθήσω την ΠΑΕ»

Γιαννακόπουλος: «Θα βοηθήσω την ΠΑΕ»



Την πρόθεση του να βοηθήσει την ΠΑΕ Παναθηναϊκός «οικονομικά και όχι μόνο» εξέφρασε ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος στο πλαίσιο των εορτασμών στο κλειστό της Λεωφόρου για τα 106 χρόνια από την ίδρυση του συλλόγου!

Το καλύτερο… δώρο στους οπαδούς του Παναθηναϊκού για τα 106 χρόνια από την ίδρυση του συλλόγου έκανε ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος.

Συγκεκριμένα, ο ιδιοκτήτης της ΚΑΕ Παναθηναϊκός εξέφρασε την πρόθεση του να βοηθήσει από το καλοκαίρι την ΠΑΕ οικονομικά και όπως αλλιώς χρειαστεί:

«Δεσμεύομαι προς τον Γιάννη Αλαφούζο ότι το καλοκαίρι θα μπω και θα βοηθήσω την ΠΑΕ Παναθηναϊκός, οικονομικά και όχι μόνο» τόνισε χαρακτηρίστηκα ο ισχυρός άνδρας της ΚΑΕ, ενώ ευχαρίστησε τον Γιάννη Αλαφούζο εκτοξεύοντας παράλληλα «βέλη» κατά της πολυμετοχικότητας:

«Ως οπαδός ευχαριστώ τον κ. Αλαφούζο γιατί έχει αναλάβει την πιο δύσκολη περίοδο τη διοίκηση της ποδοσφαιρικής ομάδας και διαδέχθηκε την πιο μαύρη περίοδο, αυτή της πολυμετοχικότητας που όχι μόνο άφησε δυσβάσταχτα χρέη αλλά παραλίγο να αλλοιώσει και το DNA του συλλόγου με ολέθριες συνέπειες».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.453.202.451.901.551.391.231.39
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
3.001.853.001.651.80
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.601.753.7520.00

Σχολιασμός

18 σχόλια:

στις 03/02/2014 23:49
mia einai h omada me psuxh kai gia auto se eyxaristw PANA8HNAIKE

στις 04/02/2014 00:06
Θα γίνει της κακομοίρας του χρόνου..Ιβαν εναντίον Τράκη!

Μέχρι τέλους θα κονταροχτυπηθούν για το πρωτάθλημα.

Υ.Γ. Ο χοντρός θα είναι διακοπές κατά τις Μπαχάμες. Αρχίζουν τα Πέτρινα χρόνια του Γαύρου και αυτοί αντί να πάρουν με τις πέτρες το χοντρό κάθονται και λιάζονται.!

στις 04/02/2014 00:24
hr8e autos na sas gamhsei olous..

στις 04/02/2014 15:01
elate me fwra omws.....

στις 04/02/2014 15:05
ΤΩΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΑΓΩΔΕΙΑ ΟΧΙ ΠΑΡΩΔΕΙΑ, ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΟΜΑΔΕΣ ΟΥΤΕ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΧΑΝΕΤΕ ΑΠΟ ΑΓΡ ΑΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΥΣ, ΟΥΥΥΥΥΣΤ ΠΑΛΙΟΛΟΥΓΚΡΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΦΤΑΙΝΕ Η ΠΑΡΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

στις 04/02/2014 15:09
ΑΠΛΑ ΖΕΙΤΕ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΙΠΙΛΑΤΕ ΤΗ ΚΑΡΑΜΕΛΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΔΙΝΟΥΝ , ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ, ΘΑ ΔΕΙΤΕ, ΚΤΛ, ΟΥΥΥΥΥΣΤ ΠΑΛΙΟ-ΑΜΠΑΛΟΙ

στις 04/02/2014 15:25
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΣΟΥΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΡΙΤΟΤΕΤΑΡΤΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕΙΣ!ΑΝΤΕ ΓΚΕΓΚΑ, ΚΑΛΛΑ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΕΝΑ ΠΑΟΚΙ ΠΟΛΛΗ ΞΕΨΑΡΩΣΕΣ

στις 04/02/2014 15:38
ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΤΣΕ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΣΙΜΠΟΥΚΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΛΟ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΙΛΛΑΣ, ΤΩΡΑ ΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΛΟ ΘΕΛΕΙΣ? ΣΤΗ Γ' ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΣ ΣΑΝ ΤΣΙΓΚΑΝΟΣ ΣΤΑ ΧΩΡΙΑ, ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΤΕ ΣΑΣ ΠΗΡΑΝΕ ΠΑΡΤΟΥΖΑ ΟΛΛΟΙ ΣΤΗΝ Α' ΕΘΝΙΚΗ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΕΤΕ ΠΟΣΑ ΑΡΠΑΞΑΤΕ,Α ΣΤΟ ΔΙΑΛΑ ΜΙΛΑΝΕ ΟΛΟΙ!

στις 04/02/2014 15:41
ΕΛΑΑΑΑΤΕ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΙΣΘΕΝ

στις 04/02/2014 15:47
ΝΑΑΙΙΙΙΙ ΚΛΕΙΣΤΕ ΚΑΝΑ ΦΩΣ ΝΑ ΔΙΑΚΟΠΗ ΟΑΓΩΝΑΣ, ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΟΙ ΒΡΩΜΙΕΣ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΡΕΣΤΑ!

στις 04/02/2014 15:50
ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΚΥΡΙΑΡΧΕΙΣΕΤΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΣΤΟ ΚΛΑΑΑΑΑΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΘΑ ΘΑ ΘΑ,ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ!

στις 04/02/2014 15:56
Ο ΜΑΝΩΛΑΣ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ ΡΕ ΜΠΟΥΡΤΖΟΒΛΑΧΕ ΟΤΙ ΕΚΛΕΙΣΕ Ο ΜΕΛΙΣΑΝΙΔΗΣ ΤΑ ΦΩΤΑ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΑΤΕ 1-0 ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΝΑΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ,ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΡΕ ΣΤΟΥΡΝΑΡΙ

στις 04/02/2014 16:02
Η Β' ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Γ' ΚΑΤΣΕ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΠΟ Β' ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΤΕ, ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝΕ ΣΤΗ Β' ΚΑΤΙ ΟΜΑΔΕΣ ΦΩΤΙΑ ΣΑΝ ΤΟΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΑΣΤΕΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΑΛΕΥΕΤΕ ΔΥΟ-ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΑΚΙΑ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟ ΔΡΟΜΟ

στις 04/02/2014 16:12
Ο ΘΡΥΛΟΣ ΧΑΖΟΥΛΗ ΔΕΝ ΦΟΒΑΤΕ ΟΥΤΕ ΤΙΓΡΗ (ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑΤΕ) ΟΥΤΕ ΛΙΟΝΤΑΡΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΚΟΣΜΟ

στις 04/02/2014 16:24
ΝΑΤΟ ΤΩΡΑ ΕΔΕΙΞΕΣ ΤΟΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΟΙΟΝ ΣΟΥ , ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ ΜΗΝ ΤΟ ΚΡΥΒΕΤΕ ΑΛΛΟ, ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ ΑΙΣΧΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΗΣ ΝΑ ΔΕΧΘΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.(ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΡΙΣΩ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ, ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΘΩ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΜΕΝΟ?)

στις 04/02/2014 19:30
ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΑΚΟΥΩ ΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ Κ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΙΣ ΛΕΕΙ ΘΑ ΒΑΛΕΙ 4-5 ΜΥΡΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΑΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΗΝ ΠΕΤΑΜΕ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΡΕΦΕΝΕ Ο ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΤΖΙΓΚΕΡ ΜΑΣ ΔΙΑΛΗΣΑΝ Ο ΤΖΙΓΚΕΡ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΕΧΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ Η ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Κ Ο ΑΘΛΙΟΣ Ο ΜΠΑΙΝΟΒΓΕΝΟ ΕΠΑΙΖΕ ΤΟΝ ΕΠΙΒΗΤΟΡΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΕΤΟΙΟΙ ΠΡΟΔΟΤΕΣ Κ ΑΝ ΕΙΧΕ ΛΙΓΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΘΑ ΠΑΡΕΔΙΔΕ Κ ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΤΡΥΦΙΛΛΙ ΠΟΥ ΚΟΚΟΡΕΥΟΤΑΝ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ Κ ΟΧΙ ΣΕ ΤΡΟΠΑΙΟ Κ ΕΣΥ ΚΥΡΙΕ ΜΠΑΙΝΟΒΓΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΧΕΙΣ ΣΚΑΤΑ ΟΤΙ Κ ΟΙ ΓΑΥΡΟΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΥΤΟΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ

στις 04/02/2014 19:36
Ο ΧΟΝΤΡΟΣ ΤΑ ΚΟΝΟΜΑΕΙ Κ ΤΟΥΣ ΦΕΡΝΕΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΡΗΜΟΥΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΤΕ Κ ΚΑΜΙΑ ΚΑΜΗΛΑ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΠΡΟΒΑΤΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΜΕ ΤΟΝ ΟΛΑΙΤΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΤΣΕΣΤΕΡ ΝΑ ΓΕΛΑΩ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΣΑΣ ΔΑΝΕΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΡΓΚ ΜΙΑ Κ Η ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΟΣ ΔΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ!!!!!!!!!!! ΒΑΣΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΝ ΕΧΕΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΔΑΝΕΙΚΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΜΕ!!!!!!!!!

στις 04/02/2014 21:06
ΟΥΣΤ ΠΡΕΖΑΚΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΕ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.