«Έκλεισε φιλικά με Λίβερπουλ, Μαν. Σίτι και Μίλαν ο Ολυμπιακός»!

«Έκλεισε φιλικά με Λίβερπουλ, Μαν. Σίτι και Μίλαν ο Ολυμπιακός»!

Αφορά τον αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


Σε ένα από τα μεγαλύτερα τουρνουά προετοιμασίας φέρεται πως θα πάρει μέρος ο Ολυμπιακός το καλοκαίρι, σύμφωνα με τις πληροφορίες, θα αγωνιστεί στο «International Champions Cup» μαζί με τις Ρεάλ Μαδρίτης, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Μάντσεστερ Σίτι, Λίβερπουλ, Μίλαν, Ίντερ και Ρόμα!

Απέναντι σε μεγάλες ευρωπαϊκές ομάδες θα βρεθεί αντιμέτωπος το καλοκαίρι ο Ολυμπιακός, καθώς σύμφωνα με πληροφορίες, θα λάβει μέρος στο τουρνουά προετοιμασίας «International Champions Cup» το οποίο διεξάγεται το καλοκαίρι (26/7 - 4/8) στις ΗΠΑ και τον Καναδά.

Ακόμα δεν υπάρχουν επίσημες ανακοινώσεις, ωστόσο φέρεται πως ο Ολυμπιακός θα συμμετάσχει στο φιλικό τουρνουά μαζί με τις Ρεάλ Μαδρίτης, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Μάντσεστερ Σίτι, Λίβερπουλ, Μίλαν, Ίντερ και Ρόμα!

Μάλιστα η βρετανική «telegraph» έβγαλε στην επιφάνεια και το πρόγραμμα, με τον Ολυμπιακό να αντιμετωπίζει την Λίβερπουλ στο Τορόντο στις 26 Ιουλίου, την Μάντσεστερ Σίτι στις 30 του ίδιου μήνα στην Νέα Υόρκη και την Μίλαν στις 2 Αυγούστου στο Τορόντο.

Σημειώνεται πως πέρσι είχαν λάβει μέρος στο συγκεκριμένο τουρνουά οι Γιουβέντους, Τσέλσι, Μίλαν, Ίντερ, Βαλένθια, Έβερτον, Ρεάλ και Λος Άντζελες Γκάλαξι, με την Ρεάλ να κερδίζει στον τελικό την Τσέλσι με 3-1.

Το τουρνουά θα λάβει χώρα σε 12 πόλεις και συγκεκριμένα σε Ντάλας, Ουάσινγκτον, Σικάγο, Πίτσμπουργκ, Ντένβερ, Μαϊάμι, Φοίνιξ, Σάρλοτ, Αν Άρμπορ, Χάρτφορντ, Νέα Υόρκη και Φιλαδέλφεια.

Το ανεπίσημο πρόγραμμα, όπως έχει κυκλοφορήσει για τον Ολυμπιακό:

26 Ιουλίου

Ολυμπιακός-Λίβερπουλ, Σικάγο, 22:00 ώρα Ελλάδος (18:00 τοπική ώρα)

30 Ιουλίου

Μάντσεστερ Σίτι-Ολυμπιακός, Νέα Υόρκη, 02:00 ώρα Ελλάδος (21:00 τοπική ώρα)

2 Αυγούστου

Μίλαν-Ολυμπιακός, Τορόντο, 21:00 ώρα Ελλάδος (14:00 τοπική ώρα)

Οι ημιτελικοί θα γίνουν στις 3 Αυγούστου και ο τελικός στις 4 Αυγούστου στο Μαϊάμι.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
1Χ212X2
1.384.006.251.132.44

Σχολιασμός

44 σχόλια:

στις 01/02/2014 22:34
xaxaxa sumfwnw me ton apo panw alla to kalokairi sthn amerikh leei tha periodeusei oxi sthn europh...

στις 01/02/2014 22:41
ρε σεις τι μιλατε παιξτε με τον μανδραικο και μετα μιλατε...

στις 01/02/2014 22:48
axaxaxaxaxax imperator

στις 01/02/2014 22:53
ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ Η ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ Η ΜΑΝ. ΣΙΤΥ ΚΑΙ Η ΝΤΕΦΟΡΜΕ ΜΙΛΑΝ! ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΟΥ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΕΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ!

στις 01/02/2014 22:53
8/2 ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ

στις 01/02/2014 22:57
ΕΑΝ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΣΤΟ INTERNATIONAL CHAMPIONS CUP ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΕΠΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟΥ ΕΔΑΦΟΥΣ ΕΓΩ ΑΠΟΣΟ ΞΕΡΩ ΕΚΕΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΗ Η ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΟΥ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ !!

στις 01/02/2014 23:12
paragkes opws mpaok ktl as asxolithoun me t eswteriko giati gia parapanw dn einai... oso gia kati aekoules dn dinw simasia, einai sa n asxoloumai me topiko... edw milame gia epaggelmatikes katigories. etsi pane auta omws... omades san ton olumpiako exoun tin eukairia na paiksoun me toso megales omades kai poso mallon se tetoiou eidous diorganwsi.. k as einai k 3ara k 7ara opws lene merikoi gia na parigorithoun! den peirazei! exoume allaksei epipedo pleon gatakia e gatakia!

στις 01/02/2014 23:18
paikse mpalitsa me kana mandraiko kai kamia kwlopetinitsa k kala eisai! AN aneveis pote superleague etoimasou gt ta pragmata einai duskola edw.. tarifa 4 kai panw!

στις 01/02/2014 23:21
x0a0x0ax0a0xa0 pethana sta gelia re imperator21:P kala randaplan esy pese se lithargo kalytera.exeis para polla pswmia akoma gia na allaxeis epipedo.

στις 01/02/2014 23:23
imperator21,etoimazei kinima alafouzos,savvidis kai melisannidis mazi.tha faei exoria to xontromounouxo o vaggelas.tha erthei ki auti i wra.

στις 01/02/2014 23:32
etsi gia na goystarete allotrhskoi xeimona kalokairi tha blepete thn olympiakara,moynotrypes

στις 01/02/2014 23:34
ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ? ΝΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΕΤΕ ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΠΟΝΕΜΕΝΩΝ ΕΤΣΙ ΚΑΤΙ ΜΠΟΡΗ ΝΑ ΚΑΤΑΦΑΙΡΕΤΕ

στις 01/02/2014 23:38
ΧΑΧΑΧΑ ΓΑΥΡΟΙ ΣΑΣ ΨΕΚΑΖΟΥΝ?Ο ΑΛΛΟΣ ΛΕΕΙ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΕΠΙΠΕΔΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΙ ΣΑΣ ΤΑΙΖΟΥΝ ΡΕ ΠΡΟΒΑΤΑ

στις 01/02/2014 23:40
ΕΧΟΥΝΕ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΙΛΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΛΕΕΙ ΤΑ ΜΠΑΟΚΟΒΑΖΕΛΟΧΑΝΟΥΜΟ-SOFT

στις 01/02/2014 23:41
γαυροι ο χοντρος εχει προβλημα το ξερετε? ψαχνει λευτα του κλεψαν πειρατες πλοιο στην αφρικη ( αληθεια)

στις 01/02/2014 23:41
ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙ ΚΑΙ Η Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ...!

στις 01/02/2014 23:43
kako pragmia i zilia kiries...!

στις 01/02/2014 23:47
skaste oloi r

στις 01/02/2014 23:48
anti na xereste to podosfero katheste kai malonete

στις 01/02/2014 23:48
και γραψτε ελληνικα ρ ζωα

στις 01/02/2014 23:50
imperator trava na gamiseis na kselampikareis ligo agori mou!

στις 01/02/2014 23:50
george76 ΑΝ ΚΑΝΑΝΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΛΕΣ?

στις 01/02/2014 23:52
ναι εχει

στις 02/02/2014 00:20
imperator21 egrapses sto 1o sxolio aaaaaaaaaaaaaaaxaxaxaxaxa

στις 02/02/2014 01:11
imperator file eisai apaixtos,mpavo re maga...xaxaxaxax

στις 02/02/2014 01:11
dose ponoooooo

στις 02/02/2014 07:53
Κλαμα ο Χανουμας...Ελατε σας περιμενουμε...Με Μπρεσεβιτς θα παρεις 2πλο στο Καραισκακη?? Στη Γ εισαι ρε κακομοιρηηηη ζησε το ονειρο της 8αρας οσο μπορεις γιατι στην Α ερχεται ξανα φαπα

στις 02/02/2014 12:04
Ti egine re magkes????Sas ponaei giati o o olympiakos exei perasei sto epipedo twn Ρεάλ Μαδρίτης, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Μάντσεστερ Σίτι, Λίβερπουλ, Μίλαν, Ίντερ και Ρόμα!Ntropi sas pantws!Anti na noiwsete perhfania pou mia ellhniki omada vrisketai stin ELIT TOU PAGKOSMIOU PODOSFAIRIKOU XARTI,eseis tin krazete...NTROPH SAS!

στις 02/02/2014 12:31
ΡΕ imperator21 ΑΠΟ ΝΤΟΡΤΙΑ ΚΑΙ ΠΕΝΤΑΡΕΣ ΚΑΙ ΕΞΑΡΕΣ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ?,ΑΥΤΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΜΟΙΡΑΖΟΥΝΕ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ,ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΖΕΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΟΜΑΔΟΥΛΕΣ ΣΑΝ ΕΣΑΣ, ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕΤΑΙ ΠΟΛΛΗ ΩΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΚΑΙ ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΝΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΠΡΟΒΑΤΑΚΙΑ!

στις 02/02/2014 12:57
imperator21 ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ,ΟΤΙ Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΕΝΑ DESEVO ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ ΣΑΝ FERRARI ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ

στις 02/02/2014 13:19
ΑΦΟΥ ΡΕ ΕΙΣΑΤΕ ΜΕ ΠΑΡΩΠΙΔΕΣ ΣΑΝ ΤΑ ΑΛΟΓΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ,ΘΕΛΕΙΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ? ΠΟΣΕΣ ΝΙΚΕΣ ΕΧΕΙΣ ΥΠΕΡ ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΚΑΤΑ? ΠΟΣΑ ΚΥΠΕΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΣΑ Ο ΘΡΥΛΟΣ? ΠΟΣΑ ΓΚΟΛ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΕΧΕΙΣ ΑΡΠΑΞΕΙ? ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ? ΟΧΙ ΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΟΡΕΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΣΣΑΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΟΒΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΕΙΕΣ!

στις 02/02/2014 13:32
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ, ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΟΜΑΔΑ Β' ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΟΠΩΣ Ο ΑΡΗΣ , Ο ΟΦΗ , Ο ΑΣΤΕΡΑΣ Κ Τ ΛΠ, ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Α' ΟΠΩΣ Ο ΘΡΥΛΟΣ , Ο ΠΑΟΚ , ΚΑΙ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ!

στις 02/02/2014 13:37
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ- ΑΕΚ ??????

στις 02/02/2014 13:43
imperator21 gamw to mouni tis manoulas sou

στις 02/02/2014 13:47
ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΛΛΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2012 ΜΗ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΣΤΟ 80 και στο 90 ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΛΙ ΑΠΟΚΑΤΩ ΕΙΣΑΙ, ΕΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2012 ΚΑΙ ΜΕΤΡΑ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΡΠΑΞΕΙ , ΜΗ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΝΑΤΡΕΨΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ???

στις 02/02/2014 14:18
magkes as stamatisoume na malwnoume kai as kathisoume oloi mazi moniasmenoi na apolausoume ton olympiako pou ksekina se ligo ...

στις 02/02/2014 14:45
ΡΕ ΓΑΥΡΑΚΙΑ ΕΙΣΤΕ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΥΛΗΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΗΝ ΜΙΛΑΤΕ...ΑΝΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 15 ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΑΥΡΟΣ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΚΟΒΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΤΣΙΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΑΤΕ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΚΑΤΕ ΤΙΣ ΠΕΘΑΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ 1-0 ΚΑΙ 2-0...ΞΕΦΤΙΛΕΣ

στις 02/02/2014 14:59
Πωπω! Πολυ ζορι!!

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ!!

στις 02/02/2014 15:09
koula m akous..........poli kolopaido o olumpiakos...........

στις 02/02/2014 15:11
10 γκόλ θα φάει απο τις καθεμίες εκτός απο την Μίλαν γιατί και αυτή πιο χειρότερη απο τον γαύρο είναι

στις 02/02/2014 15:21
po po exoume ton kathe kathisterimeno apo triti ethniki na prospathei na apodeiksei oti exei omada gelasame pali xaxaxaxaxaxaxa

στις 02/02/2014 16:10
kostas0812 .. anoixate to stwma sass eseis th m.utd pou sas gamaei h swenswea kai h stoke city??? ntaxi mazi tha milisoume meta to ch.l... imperator21 .. eleos re filee , rixnete 8ares ston mandraniko ( oute pws legete den xerw) kai lete oti tha paretee to protathlima MAS?? ela sthn super kai tha fate 7araa .. Beeeeeeeeeee

στις 02/02/2014 17:29
kwlogido...xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaxaxaxaxaxaaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaaxaxaxaxaxaxaxxaxaxpesta file pesta gamo ton poysti.....

στις 05/02/2014 03:32
paxaros2 les malakies! ti sxesh exei o olympiakos me omades opws h liverpool h Milan kai h real? gia eksigise to....

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.