Τέλος από τη Γαλατά ο Ριέρα

Τέλος από τη Γαλατά ο Ριέρα



Παρελθόν από την Γαλατασαράι αποτελεί ο Άλμπερτ Ριέρα, ο οποίος έλυσε τη συνεργασία του με τον τούρκικο σύλλογο και πλέον ψάχνει τον επόμενο σταθμό της καριέρας του.

Τη λύση της συνεργασίας της με τον Άλμπερτ Ριέρα ανακοίνωσε η Γαλατασαράι, καθώς ο Ισπανός μεσοεπιθετικός που αποκτήθηκε τον Σεπτέμβριο του 2011 από τον Ολυμπιακό δεν βρίσκονταν στις βασικές επιλογές του Ρομπέρτο Μαντσίνι.

«Πέρυσι κάναμε σπουδαία δουλειά στο Τσάμπιονς Λιγκ. Ελπίζω η Γαλατασαράι να έχει ξανά ανάλογες επιτυχίες. Εύχομαι στον σύλλογο καλή τύχη στο Τσάμπιονς Λιγκ και στο πρωτάθλημα. Ήμουν περήφανος που αποτέλεσα μέλος αυτής της ομάδας» δήλωσε ο Ριέρα.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ - ΜΠΟΥΡΣΑΣΠΟΡ
1Χ2OverUnder12X2
1.403.755.751.601.851.132.27
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.802.155.501.701.75
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.601.802.9011.00

Σχολιασμός

9 σχόλια:

στις 29/01/2014 15:14
tha tn parei o gauros pisw

στις 29/01/2014 15:57
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΔΙΩΞΑΝ.

στις 29/01/2014 16:01
ton vlepw pali ston olumpiako

στις 29/01/2014 16:49
otan 8a pai3ei sthn aek paixths kai 8a parei metagrafh 15 muria tote mila h na pai3ei sthn aek kai meta na ginei o pio akriboplhrwmenos sthn agglia opws o toure. tote isws se akousei kapoios

στις 29/01/2014 19:27
σιγουρα θα επιστρεψει στον ολυμπιακο για την θεση του βαις

στις 29/01/2014 22:09
ρε βλαμενε αεκτζη!!!το ξερεις οτι απο δω και περα οσο δηλωνεις οτι αγοραζεις ενα παιχτη!!!!πληρωνεις και το αναλογο φορο?????τον συμφερει τον γαυρο να πει παραπανω????κανονικα ποιο λιγα θα ελεγε!!!!ουστ ρε!!!

στις 02/02/2014 19:51
ΠΛΑΚΩΣΑΝ ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΝ ΞΕΝΕΣ ΠΟΥΤΣΕΣ!!!!! ΚΟΙΤΑΤΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΣΑΣ ΡΕΕΕ. ΑΝ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΤΡΕΧΑΤΕ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΡΕΕΕΕ. ΑΕΙ ΨΟΦΑΤΕ

στις 02/02/2014 20:31
opws phge kai o kyriakos apo thn aek sthn liverpool me 3 myria eeee etsi dn legate ????

στις 02/02/2014 20:32
oso gia ton toure...poios tn evgale evrwph ree asxete kai ton eidan ???? sro wikipedia 3erw kai egw pou epaize prin tn olympiako o toure..pou anadeix8hke ??

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.