Χάνει τη σεζόν ο Κεντίρα!

Χάνει τη σεζόν ο Κεντίρα!

Αφορά τον αγώνα ΑΛΜΕΡΙΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ


Σοκ με Κεντίρα, καθώς ο μέσος της Ρεάλ υπέστη ρήξη χιαστού στο δεξί γόνατο στο χθεσινό φιλικό της Γερμανίας με την Ιταλία και θα μείνει εκτός δράσης για έξι μήνες, χάνοντας ουσιαστικά το υπόλοιπο της σεζόν!

Ο 26χρονος μέσος τραυματίστηκε στη χθεσινή φιλική αναμέτρηση της Γερμανίας με την Ιταλία, έπειτα από μια σύγκρουση με τον Αντρέα Πίρλο, και μεταφέρθηκε σε νοσοκομείο του Μιλάνου για εξετάσεις.

Τελικώς, τα νέα ήταν πολύ άσχημα για την Ρεάλ, καθώς ο παίκτης υπέστη ρήξη χιαστού στο δεξί γόνατο με αποτέλεσμα να χρειαστεί να υποβληθεί σε χειρουργική επέμβαση και να μείνει εκτός δράσης για 6 μήνες.

Έτσι, δύσκολα θα προλάβει κάποιο από τα επίσημα παιχνίδια της «βασίλισσας» στην υπόλοιπη σεζόν, ενώ παράλληλα δύσκολα θα είναι στις επιλογές της Εθνικής Γερμανίας για το προσεχές Παγκόσμιο Κύπελλο στην Βραζιλία μετά από ένα τόσο σοβαρό τραυματισμό.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΑΛΜΕΡΙΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
1Χ2OverUnder1X
8.005.351.221.352.303.21
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
6.502.801.551.601.85
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
5.502.202.106.00

Σχολιασμός

14 σχόλια:

στις 16/11/2013 14:54
oxi re paixtoura!!

στις 16/11/2013 15:03
6 mhnes??? mkr na prolavei Mundial!

στις 16/11/2013 15:20
pff καλη αναρωση ευχομαι να γινει συντομα καλα...τι συντομα ομως 6 μηνες ειναι αυτοι :/ να προλαβει μουντιαλ τουλαχιστον

στις 16/11/2013 15:41
Καλή ανάρωση εύχομαι! Κρίμα ακόμα δεν ξεκινήσαμε καλα καλα τη σεζον! :/

στις 16/11/2013 17:00
ETSIII

στις 16/11/2013 18:17
eleos xeretai o allos... geleie

στις 16/11/2013 18:27
kali anarwsi leei XAAXAX PES TOU KAI KALIMERA MILA TOU LIGO AKOMA MPOREI NA PIASETE KOUVENTA

στις 16/11/2013 18:45
kwsta gamw to spiti sou kolopaido mpastarde

στις 17/11/2013 15:00
░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄

▂▄▅█████████▅▄▃▂

Il███████████████████]

◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

στις 17/11/2013 15:00
NEKARA TO TANKS STON KOLO SOU XONTRE

στις 17/11/2013 17:35
περαστικά και πάλο στα γυπεδα σιδρενιος

στις 17/11/2013 20:57
kwsta to na xairesai giati traumatistike enas podosfairistis(se opoiadipote omada kai an paizei) dixnei poso skatopsixos kai stokos eisai

στις 18/11/2013 12:48
Αν και μας έκλεισε το σπίτι με την [email protected] του στο Euro, δε μπορώ παρά να του ευχηθω ανθρώπινα περαστικά και σύντομα επιστροφή! -_-

στις 19/11/2013 13:43
kwstas to mouni apo to spiti sou kai tis oikogenias sou olis palio noumero oloi oi barcelonakides moularia kai poutanas gioi eiste gt eiste opadoi 5etias dld anyparktoi

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.