Επαφές Τζαβέλλα-Μίχελ για το «διαζύγιο»

Επαφές Τζαβέλλα-Μίχελ για το «διαζύγιο»

Αφορά τον αγώνα ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ


Ξεκίνησαν οι επαφές ανάμεσα σε Λούμπος Μίχελ και Γιώργο Τζαβέλλα με στόχο να βρεθεί η χρυσή τομή και να χωρίσουν οι δρόμοι τους.

Ο Γιώργος Τζαβέλλας επέστρεψε στις προπονήσεις του ΠΑΟΚ, ωστόσο όπως προκύπτει από το ρεπορτάζ, αυτό έγινε για νομικούς λόγους, μέχρι να βρεθεί ο τρόπος που θα λυθεί η συνεργασία του ποδοσφαιριστή με τον Δικέφαλο.

Ο διεθνής άσος έχει ήδη ξεκινήσει επαφές με τον Λούμπος Μίχελ προκειμένου να βρεθεί η χρυσή τομή και οι δύο πλευρές να χωρίσουν τους δρόμους τους. Ωστόσο μέχρι στιγμής η υπόθεση μόνο εύκολη δεν είναι, με τον αθλητικό διευθυντή της ΠΑΕ να καλείται να βρει τη λύση με το μικρότερο δυνατό κόστος στον ΠΑΟΚ.

Να σημειωθεί ότι το συμβόλαιο του Τζαβέλλα φτάνει συνολικά τα δύο εκατ. ευρώ, ενώ σύμφωνα με τις πληροφορίες, ο Μίχελ ψάχνει να βρει ομάδα προκειμένου να πουληθεί ο διεθνής άσος και να μην φύγει ως ελεύθερος.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ
1Χ2OverUnder1X12X2
8.254.151.301.701.802.761.121
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
7.502.121.682.001.55
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.451.752.8030.00

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 27/12/2016 22:13
Ela aek

στις 27/12/2016 22:46
den ton thekoume stin aek!!!!

στις 28/12/2016 00:48
Οπου και να παει θα τρωει κοκκινες για να καθεται.και δεν καθεται σπιτι του καλυτερα....

στις 28/12/2016 12:07
Den to pistevww!!! 2ekat.o tzavellas?????? Tha pesei rixei fwtia o theos na sas kapsei atheofovoi pou xodeuete to xrima me tetoio tropo!!

στις 28/12/2016 15:09
συμφωνω με τον στασου!

στις 28/12/2016 16:45
Ουστ ρε παλιοπουστα από τον ΠΑΟΚ τον γύρισαν και στις προπονήσεις οι μαλακες. Τόσο πολύ κουμάντο κάνουν οι Α.Ρ.Δ. στον ΠΑΟΚ ? Δεν υπάρχει σωτηρία

στις 28/12/2016 19:33
An sunexeisoun na dixnoun ebistoshnh ston Ibits mono thetika tha bgoun... Oso gia ton Tzabela pote den ton xonepsa polu arxidi... Kata thn gnwmh mou o epomenos prepei na einai o Athanasiadhs prepei na katalaboun ekei ston Paok oti den pas pouthena me alkoliko-mpafiarh epithetiko

στις 29/12/2016 01:08
sas gamaei olous tous olumpiakous o tzavelas kai sas ponaei

στις 29/12/2016 01:21
DimitrhsPaok epeidh o Paok mou einai arketa sumpathis kai thelw pragmatika na dw thn salonika antagwnistikh kati paixtes tupou Arhanasiadh einai oti prepei gia Apollon Kalamarias OXI gia Paok an den to exete parei xampari krima... Oso gia to alkolikos-mpafiarhs exw akousei polla, pinei apisteuya polu

στις 29/12/2016 01:22
Kai kaka ta psemata kanei zwara sthn thesalonilh

στις 29/12/2016 15:37
Ποιός άσος μωρέ? Τράβα σπίτι σου που θες να λέγεσαι και παίκτης.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.