Σοκ με Μοράτα στη Ρεάλ

Σοκ με Μοράτα στη Ρεάλ



Άσχημα νέα για την Ρεάλ, η οποία χάνει τον Άλβαρο Μοράτα. Ο Ισπανός επιθετικός υπέστη μυϊκό τραυματισμό και θα μείνει εκτός δράσης για ένα μήνα, κάτι που σημαίνει ότι θα λείψει από τα ντέρμπι με Ατλέτικο και Μπαρτσελόνα.

Με τραυματισμό επέστρεψε από την Εθνική Ισπανίας ο Άλβαρο Μοράτα. Ο επιθετικός της Ρεάλ υπέστη μυϊκό τραυματισμό στον οπίσθιο μηριαίο και αναμένεται να μείνει εκτός για ένα μήνα.

Αυτό σημαίνει ότι θα χάσει σίγουρα το ντέρμπι με την Ατλέτικο και όπως όλα δείχνουν και το «κλάσικο» με την Μπαρτσελόνα στις 3 Δεκεμβρίου.



Ομάδες που αφορά: ΝΤΕΡΜΠΙ, ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Σχολιασμός

9 σχόλια:

στις 17/11/2016 01:13
Μας κοροιδευατε για τις απουσιες μας και τωρα χανετε τον εναν μετα τον αλλο χεχε !

Σκουπιστε την καραφλα του "προπονηταρα" σας γιατι δεν προλαβαινει..

ΘΑ ΦΑΤΕ ΚΑΛΑΑΑΑ

στις 17/11/2016 02:11
Ρε genius σοβαρεψου.. προσεξε πως μιλας για τον τιτανα ζινεντιν ζινταν... και γω που υποστηριζω μπαρτσα, δεν ξεχναω την προσφορα του ζιζου για το οτι ηταν η αιτια που με εκανε να αγαπησω το ποδοσφαιρο

στις 17/11/2016 09:16
2 bathmous pisw eimaste malaka genius

στις 17/11/2016 14:17
i athletikoden xani stin edra tis i x iniki athletiko

στις 17/11/2016 14:49
Geni?Prwton,sas gamame kai sta CL kai sta prwtathlimata.Deuteron emena traumatizontai oi paixthes mou alla ston pagko exw allous 4 kaluterous apo tous vasikous(esu?paparia)kai triton o pagkos pou exw se amuna-kentro-epithesh den tous exeis vasikous mikre.....REAL MADRID 11 CHAMPIONS LEUGUE KAI SAS PONAEI POLU

Υ.Γ THN ATHLETIKO MIA ZWH THN GAMAW(THS PHRA KAI 2 CL AN THOMASAI SE 2 TELIKOUS)

στις 17/11/2016 18:07
REAL INE AFANATI EXI TO KALASKIKOV ME RONALDO DEN LEO KE O MESI INE MIA MPAZOUKA

στις 17/11/2016 18:59
Lucardisio για νεο μου το λες ότι είμαστε 2 βαθμούς πίσω,κρυφορεαλ!? Και τι μ'αυτό!?...

Ilias μήπως πονάς και μου αναφέρεις τα προπολεμικά σου τρόπαια!? Κοίτα τι θα κάνετε στο ματς με Ατλέτικο γιατί θα πέσει πολύ γέλιο ,άσε που θα πεζεται με 10 παίκτες από την αρχή.. χαχαχαχα καταλάβατε τι εννοώ!

Ειμαι ιδιοφυΐα ο άτιμος

στις 17/11/2016 20:53
ΣΟΚ ΜΕ ΞΑΝΘΙΑ ΕΧΤΕΣ ΕΣΠΑΣΕ Η ΚΑΠΟΤΑ

στις 18/11/2016 15:38
ilias-tiger gamate sta protathlimata ? 8 parapanw exete k auta ap ti xounta opos kai ta 11 chl asxoliasto kai auto pou ta 6 itan sinexomena. eise 25 xronon kai 10 xronia blepeis barcelona protathlitria.oso gia o zidane magos itan alla apo proponitiki dn exei idea apla

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.