Πωλητήριο σε Κλάους

Πωλητήριο σε Κλάους



Αβέβαιο είναι το μέλλον του Στέφανου Αθανασιάδη στον ΠΑΟΚ, καθώς με απόφαση Σαββίδη, ο επιθετικός του «Δικεφάλου» οδηγείται στην πόρτα της εξόδου, πληρώνοντας το παρατεταμένο ντεφορμάρισμα του.

Έτοιμος να βάλει πωλητήριο στον Στέφανο Αθανασιάδη είναι ο ΠΑΟΚ και μάλιστα μετά από εντολή Ιβάν Σαββίδη.

Σύμφωνα με την εφημερίδα «Metrosport», ο ισχυρός άνδρας του συλλόγου, φέρεται να είναι ιδιαίτερα ενοχλημένος με την παρουσία του αρχηγού του «Δικεφάλου του Βορρά», ανάβοντας έτσι το «πράσινο φως» για την παραχώρηση του.

Υπενθυμίζεται ο Σαββίδης στην ομιλία του στο ΔΣ της ΠΑΕ πριν από μερικές εβδομάδες είχε αναφερθεί στον Κλάους, κάνοντας λόγο για στρατηγικό λάθος που δεν προχώρησε στην πώλησή του.



Ομάδες που αφορά: ΠΑΟΚ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

24 σχόλια:

στις 11/11/2016 13:30
ΟΧΙ ΡΕ ΦΙΛΕ, ΘΑ ΠΟΥΛΗΘΕΙ Η ΣΗΜΑΙΑ?

στις 11/11/2016 13:48
ξεκινάει νέα καριέρα ως βοηθός του Χάρη Σιανίδη και τα βράδια PR σε γνωστό bar της παραλιακής............

στις 11/11/2016 14:08
Twra to katalabe Pou einai 30 pontous

στις 11/11/2016 14:08
Pisw

στις 11/11/2016 15:05
Ηταν που ησασταν ευχαριστημενοι με τον Κλαους..Δεν πηρατε επιθετικο το καλοκαιρι ,αυτα πληρωνετε τωρα.Αν ειχε χιουμορ ο Βαγγελης θα τον αγοραζε και θα τον εστελνε δανεικο στο Πανσερραικο .

στις 11/11/2016 15:47
krima ton paiktara reiiii , 8a tonj doume se kamia sevili twra i valen8ia ;)

στις 11/11/2016 16:09
Fantazomai oti tha paraxwrithei tzampa...poia omada tha plirwsei gia auton????

στις 11/11/2016 16:10
Mias kai eipa tzampa mou rthe sto nou o melissanidis...den to apokleiw....

στις 11/11/2016 16:22
Και ποιος θα τον παρει ρε ; παιρνει 800χιλιαδες και δεν κανει τιποτα! Δυσκολα θα βρει ομαδα που να καλυβει το συμβολαιο του και τις απαιτησεις του! Ρε σαββιδη το ελεγα και το καλοκαιρι. Αμα εχεις παρει εναν πολυ καλο επιθετικο θα περναγες τον αγιαξ για πλακα. Ετσι και αλλιως τοσα λεφτα πηρες απο μακ και λουκας

στις 11/11/2016 16:24
σωστος ο mahgas!

στις 11/11/2016 18:00
Σωστος ο στασου! Μονο οπαδιλικι ειναι!

στις 11/11/2016 18:01
Ο παοκ θελει εναν επιθετικο τυπου βελλιο που ειναι αποτελεσματικος και γρηγορος

στις 11/11/2016 19:03
exei kanei kai kales xronies re mhn mhdenizete ta panta. stis serres daneikos htan kai apekleise sto kupello ton olumpiaco 8umomaste. Ante araxte ligo...

στις 11/11/2016 19:51
καντε μαλακιες και θα μαζευει ο γλυκος τα γκολακια του....οκ φετος δεν παειαλλα ειναι απο τους καλυτερους ελληνες φορ

στις 11/11/2016 21:47
Αποψη μου πρεπει να μεινει σαν δευτερος και να παρεις εναν καλυτερο αλλα εκει το προβλημα οτι δεν προκειται να φερεις καλυτερο

στις 11/11/2016 22:26
Κατσε ρε συ SGW μας λες οτι εχει κανει και καλες σεζον και φερνεις ως παραδειγμα το γκολ που ειχε βαλει στον Ολυμπιακο στο κυπελλο οταν αγωνιζοταν στον Πανσερραικο;Καταρχας εχουν περασει 7-8 χρονια απο τοτε και κατα δευτερον εκεινη τη χρονια δεν επαιζε καν βασικος στον Πανσερραικο ,ολο ως αλλαγη εμπαινε.

zeusfather λες οτι ειναι απο τους καλυτερους ελληνες φορ.Ωραια, και σιγα τον ανταγωνισμο που εχει.Σκεψου εκτος του Μητρογλου ποιον αλλον αξιολογο επιθετικο εχουμε;!Αντε ο Βελλιος να ειναι καλυτερος.Με τον Γιαννου παιζεται και λιγακι.Ο Γκεκας ειναι πλεον παλαιμαχος.Αρα το συμπερασμα ειναι οτι και να λες οτι βρισκεται στους καλυτερους ελληνες επιθετικους (στους καλυτερους 5 για παραδειγμα) δεν τον τιμαει και πολυ .

στις 11/11/2016 22:29
Ξεχασα και τον Βαγγελη Ματζιο**

στις 11/11/2016 22:45
Ton kanoume trampa me pekxart?

Mexri ki autos tha eixe valaei 5 goal se 20 match....

[+]  Konvasic στις 11/11/2016 22:48

στις 11/11/2016 23:48
Nαι ακυρε ηταν πιτσιρικας τοτε, δεν πιστευα οτι εχουν περασει τοσα χρονια. Αλλα εχεις δικιο ετσι ειναι. Ηταν 18ρης λοιπον κι εδειξε κατι ρε παιδι μου. Μεχρι και πριν δυο χρονια ηταν στον αφρο θα ελεγα. Δεν εχει η Ελλαδα αξιολογους επιθετικους, γιαυτο λεω να μην τους αποπαιρνουμε κι αυτους. Φιλε εσυ που λες για τον Μητρογλου, φανταζομαι λες για τον χαρακτηρα του ετσι? Γιατι ειναι σε αξια απο τους κορυφαιους της Ευρωπης! Εσυ θελεις να τους διωξουμε κι απο την εθνικη? Ελα μουνι στον τοπο σου...

στις 12/11/2016 00:46
Αυτά κάνουν τα μπουζούκια και οι γκόμενες....

στις 12/11/2016 09:39
ta panda ta eixe o pextaras,megalo texinis ,telio kontrol tis balas,mono pu itan pio argois ke apo to palio repley!

στις 12/11/2016 12:05
Ειναι παικτης ο οποιος θα του δωσεις την μπαλα και με μια επαφη ενα σουτ θα κανει γκολ το προβλημα ειναι οτι δεν σουταρει συχνα επειδη περιμενη αυτη την πασα δεν φτιαχνει ευκαιρια για τον εαυτο του

στις 12/11/2016 23:19
TOSA KSERETE TOSA LATE EXH OMADA O PAOK GIA NA MHLATE

O MONOS POY PREPH NA FIGH ENE TO AFENDIKO POY XALAH KE XALAH LEFTA GIATI DEN KSERO

MONO ELINOPOYLA STI OMADA

PAOKARA KE PASIS ELLADOS

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.