Με εκπλήξεις η αποστολή του Ολυμπιακού για Περιστερι

Με εκπλήξεις η αποστολή του Ολυμπιακού για Περιστερι

Αφορά τον αγώνα ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


Εκπλήξεις στην αποστολή του Ολυμπιακού για το ματς με τον Ατρόμητο στο Περιστέρι, με τον Πάουλο Μπέντο να αφήνει εκτός τους Καμπιάσο, Μάριν, Σιόβα και Βιάνα. Μέσα Πάρντο και Ρομαό.

Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία του Ολυμπιακού για το ματς του Σαββάτου (29/10) με τον Ατρόμητο στο Περιστέρι. Μετά το τέλος της προπόνησης, ο Πάουλο Μπέντο ανακοίνωσε την αποστολή, αφήνοντας εκτός τους Εστέμπαν Καμπιάσο, Μάρκο Μάριν, Δημήτρη Σιόβα και Μπρούνο Βιάνα. Εκτός έμεινε και ο Αλμπέρτο Ντε Λα Μπέγια, ο οποίος κάνει αγώνα δρόμου για να είναι 100% έτοιμος εν όψει του εκτός έδρας αγώνα της Πέμπτης με την Αστάνα.

Αντίθετα, ο Πορτογάλος τεχνικός αντάμειψε τους Πάρντο και Ρομαό για την καλή τους εμφάνιση στο παιχνίδι με τον Πλατανιά για το Κύπελλο και τους συμπεριέλαβε στην αποστολή.

Αναλυτικά η αποστολή: Μποτία, Μπουχαλάκης, Καρντόσο, Ντα Κόστα, Ντομίνγκες, Ελαμπντελαουί, Ελιουνούσι, Φιγκέιρας, Φορτούνης, Ιντέγε, Καπίνο, Λεάλι, Μάρτινς, Μιλιβόγεβιτς, Πάρντο, Ρέτσος, Ρομαό, Σεμπά.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
7.754.251.301.801.702.7411
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
7.002.151.702.021.52
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.301.722.9530.00

Σχολιασμός

31 σχόλια:

στις 28/10/2016 20:05
Δυσκολο ματς..

[+]  Giorgos_paokara στις 28/10/2016 20:23

στις 28/10/2016 21:15
Προσωπικά δεν με απασχολεί που υπαρχουν λίγοι έλληνες στην αποστολή .θέλω μόνο παίχτες που να είναι καλοί φυσικά ,και να παίζουν με παθος και ας είναι όλοι ισπανοί. Δηλαδή εσυ ρε Γιώργο που θες έλληνες φαντάζομαι είσαι ευχαριστημένος με Αθανασιάδη CF επειδή είναι έλληνας, σωστα;;; είσαι ευχαριστημένος με Τζαβέλα;θα προτιμούσες να παίζει ο πελκας 10ρι επειδή είναι έλληνας σωστα;; να παιζει ο κιτσιου δεξιό μπακ σωστά;;

ΥΓ όταν όμως ο Παναθηναϊκός επαιζε με 11 ξένους στην 11δα δεν θυμάμαι αν ειπες τίποτα .εν μερει σε δικαιολογω πρέπει να έχεις καλες σχέσεις με τον Παναθηναϊκό

στις 28/10/2016 21:23
Να σας θυμισω επίσης οτι πριν λίγους μηνες μιλουσατε για εθνική Μυκόνου και οτι οι παίχτες είναι όλοι καλοί μονο για τα τατουάζ και τις φρατζες, αλλά τώρα θιγεστε που οι ομάδες έχουν λίγους έλληνες παίχτες. Εκεί που σας συμφέρει κάνετε την κωλοτουμπα σας

στις 28/10/2016 21:28
Όσο για το ματς:ο Ολυμπιακός παρότι βρίσκεται σε ανοδική πορεία εκτός έδρας είναι εμφανές οτι δυσκολεύεται να βρει ρυθμό, ποσο μάλλον αν αργήσει να σκοράρει. Ο ατρόμητος είναι και αυτός σε καλη φόρμα με 4 νίκες στους τελευταίους 5 αγώνες και μια ισοπαλία. Η λογική λέει οτι δεν θα είναι και τόσο ευκολο το βράδυ για τον ολυμπιακό.

στις 28/10/2016 22:02
Ειμαι ευχαριστημενος απο κλαους και τζαβελλα και ειχα σχολιασει για τον παναθηναικο σε εκεινον τον αγωνα που ειχε μονο τον βλαχοδιμο στον παγκο.

Εγω εχω ελληνες στην ομαδα μου εστω και αναπληρωματικους

στις 28/10/2016 22:03
Αν δεν ξες μην μιλας. Μην λες πραγματα μονο για να πεις κατι

στις 28/10/2016 22:08
Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΗ ΔΕΝ ΦΟΒΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΗΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΗΠΗΡΞΕ ΠΟΤΕ

στις 28/10/2016 22:52
Φυσικά δεν θα μπω στον κόπο να ψαξω να δω αν εκραξες για τους 0 έλληνες στην 11δα του Παναθηναϊκού. Αν όντως το έκανες ζητώ συγγνώμη που θυμομουν λάθος. Όσο για Τζαβέλλα-Κλάους που λες οτι είσαι ευχαριστημένος εξαρτάται από τους στόχους που έχεις βάλει προσωπικά εσύ για την ομάδα σου.αν έβαλες στόχο μια καλη θέση στα πλέι οφ, τότε καλά κανείς και είσαι ευχαριστημένος.αν έβαλες στοχο το πρωτάθλημα τοτε θα έπρεπε να μην είσαι ευχαριστημένος.Όσο για τους έλληνες και Στην εθνική να δεις οι καλύτεροι παίχτες της εθνικής (εκτός Παπασταθόπουλου )έπαιζαν ή παιζουν στον Ολυμπιακό.Μήτρογλου ,φορτουνης,Μανωλάς, Σάμαρης, Χολέβας, Παπαδόπουλος,Τοροσίδης κλπ.πες μου ποιοι άλλοι παίχτες μένουν της εθνικής που να είναι εφικτή η μεταγγραφή τους και να είναι καλύτεροι απο τους παίχτες του ολυμπιακού;θα μου πεις ο Γιαννιώτας. Αυτό στο δίνω γιατί κ εγώ θα ήθελα να είναι ο Γιαννιώτας στον ολυμπιακό (αντί του Σέμπα πχ).Εκεί που θέλω να καταληξω λοιπον είναι οτι γιατί ο Ολυμπιακός να πάρει έλληνες παίχτες οι

στις 28/10/2016 22:53
Συνέχεια-> οποίοι θα είναι κατώτεροι απο αυτούς που έχει ηδη;;!!

στις 29/10/2016 00:30
Ο τζαβελλας ειναι καλος. Ο Κλαους ειναι αληθεια εχει προβλημα.

Εγω θελω πω πως ελληνικη ομαδα εισαι οφειλης να εχεις ελληνες παιχτες στο ροστερ σου

στις 29/10/2016 00:30
ξεκολατε με τους ξενους!Και εμεις με τη καραμπακ πως τη λενε, εναν Ελληνα ειχαμε!!Η Φιορεντινα εδω εναν ιταλό ειχε!Ετσι ειναι καλώς η κακώς!!Αυτό ειναι το θέμα?Αγωνιστικά Χ το βλέπω,στοιχηματικά γκολ/γκολ!!

στις 29/10/2016 00:31
ο Κλαους δεν εχει προβλημα Γιωργο!Ο Ιβιτς εχει προβλημα!Καταλαβαίνεις φανταζομαι

στις 29/10/2016 00:33
Εγω τον γουσταρω τον Κλαους αλλα οταν εισαι επιθετικος και δεν σκοραρεις; οχι πως σκοραρουν οι υπολοιποι. Δεν λεω να φυγει παντως

στις 29/10/2016 01:11
Και εγώ αυτό προσπαθώ να εξηγήσω φιλέ μου Τέο. Το 1980 θα ηταν όντως περίεργο αν μια ομάδα είχε 4 έλληνες στην 18δα.Τώρα όμως όλες οι ομάδες έτσι είναι ,θέλουμε δεν θέλουμε πρέπει να το αποδεχθουμε

στις 29/10/2016 01:26
Ετσι ειναι φίλε ακυρε!!Δε μου αρεσει,αλλά το αποδέχομαι!Βέβαια ετσι χανονται κάποιοιελληνες παίχτες που μπορεί να εξελισότανε,αλλά απο την άλλη θα μου πεις αν είσαι καλός παιχτης θα εξελιχθείς!!Εβλεπα προχθες τον Κουτσιανικούλη που όταν ηρθε στον ΠΑΟΚ τον έλεγαν ο Ελληνας Μέσι!Φιλε Γιωργο ΠΑΟΚ ναι ο Κλάους ειναι καλός μη ξεχναμε,αλλά οι κλίκες ποτέ δε βοηθησαν καμμία ομάδα!!Αν ξερεις θα καταλάβεις

στις 29/10/2016 02:25
μπραβο teowolf...σπανιο πραγμα να βρεις μυαλομενο μπαογκτζη

στις 29/10/2016 03:07
Αντε ρεε πουτανες, στο μπασκετ που ειναι οι 4/5 ελληνες δε μιλατε; οπου σας ποναει μονο

στις 29/10/2016 10:29
Τεο εδω σε βρισκω ακυρο!!Αν εννοεις κλικα τον Κλαους πιστευω κανεις λαθος..Αν εννοεις κλικα τον κ. Τζαβελλα(Με Γλυκο εισαι σωστος).Δε γινεται καθε χρονο να θελουμε τερμα και να παιζει αυτος και καθε χρονο να θελουμε στοπερ φετος Δοξα τω Θεο πηραμε πολλους και να παιξει παλι αυτος!!Και ανανεωσε ο 1ος και οπως ολα δειχουν και ο 2ος!

στις 29/10/2016 10:33
Αλλα θα με πεις και θα εχεις δικιο και σεντερ φορ θελουμε αλλα παλι παιζει αυτος..Αλλα εγω τα 100+ γκολ που εβαλε και ΘΑ ΒΑΛΕΙ με την φανελα του ΠΑΟΚ δε τα ξεχνω..Αλλα εξαιτιας του κ. Τζαβελλα με Αγγελο προπονητη ναι μεν ημουν χαμενος δεν επαιζα ποδοσφαιρο και εχανα αλλα ενα 40% και πανω ειχε μεριδιο ο Τζαβελλας που τωρα ειναι και αρχηγος μας..Οσο για τον Γλυκο δε μπαινω σε κοπο για να τον σχολιασω διοτι οι γκαφες που εχει κανει δε μπορουν να συγχωρεθουν με 231421441 αποκρουσεις..Τεσπα ελπιζουμε να γινει κατι φετος με αυτους που εχουμε!!!

στις 29/10/2016 10:34
***Ανανεωσε ο 2ος και οπως ολα δειχουν και ο 1ος*****

στις 29/10/2016 12:30
Αυτό λέω Δημητρη,δεν ξεχνώ την προσφορά του,αλλα για κλικες κάτι ξέρω για να το λέω,αλλα εδώ είναι σελίδα του Ολυμπιακού,οποτε είμαστε ακυροι!

στις 29/10/2016 12:39
mono i aek prospathei na pezune elines stn edekada kai as min ekane o melisanidis kamia dilosi gia elinopihsi t roster,opos ekane o marinakis kai apedikse oti dn tima ta padelonia t kai ine anandros

στις 29/10/2016 14:38
ΡΕ ΜΠΟΥΓΑΤΣΕΣ ΤΙ ΓΥΡΕΥΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ? ΓΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΑΣ.

στις 29/10/2016 14:40
x/x

στις 29/10/2016 14:41
AAAA kai gamw ton olumpiako aderfia hahahaahahahahaha

στις 29/10/2016 15:04
opia petra k na sikoseis o olibiakos einai apo kato giati exei katastepsei to eliniko podosfero k exei diktiothei se oli tn elada,gia na sabotarei tus adipalus t.

στις 29/10/2016 16:10
Φορτουνη σκασε λιγο ρε μεγαλε...Για 10-20 χρονια οχι πολλα

στις 29/10/2016 17:24
Σκατά σε ρεαλ μαδρίτης και Ισπανία. Ο Κλάους πάντως θέσεις φορ παίρνει μέσα στο γήπεδο, δε νομίζω να χαθεί.

στις 30/10/2016 16:16
Για αλλη μια φορα κερδιζετε χωρις να το αξιζετε χαρειτε το πρωταθλημα και αυτο και αντε στο καλο

στις 30/10/2016 18:54
Μετά εξοργιζεστε που σας λέει παραμύθια ο τσιπρας εσείς παραμυθιαζετε τον ίδιο σας τον εαυτό μαλακες. Σας φταίνε οι πολιτικοί, για τα μούτρα σας και τα μυαλά σας φυσικά και πολύ σας είναι αυτοί οι πολιτικοί αλλά θα έρθουν και χειρότερα γιατί τα χειρότερα αξίζετε ου στο διαλο κοπρόσκυλα

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.