Γυρίζει τραυματίας από την Αργεντινή ο Μέσι

Γυρίζει τραυματίας από την Αργεντινή ο Μέσι

Αφορά τον αγώνα ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΑΛΑΒΕΣ


Ο Λιονέλ Μέσι έπαιξε εν γνώση του με πρόβλημα στο παιχνίδι της Αργεντινής με την Ουρουγουάη και όπως αναφέρουν τα ισπανικά Μέσα, θα επιστρέψει πρόωρα στην Βαρκελώνη, αφού ο τραυματισμός του έχει επιδεινωθεί.

Ανησυχία επικρατεί στο στρατόπεδο της Μπαρτσελόνα αναφορικά με τον τραυματισμό του Λιονέλ Μέσι. Ο σούπερ σταρ των Καταλανών αντιμετώπιζε ενοχλήσεις στο λαγονοψοΐτη, ωστόσο αποφάσισε να αγωνιστεί με την Εθνική Αργεντινής απέναντι στην Ουρουγουάη, όπου με δικό του γκολ η «αλμπισελέστε» πήρε τη νίκη με 1-0 για τα προκριματικά του Μουντιάλ της Ρωσία.

Η Μπαρτσελόνα είχε προειδοποιήσει το ιατρικό τιμ της Αργεντινής σχετικά με το πρόβλημα του Μέσι, όμως ο «Λίο» αγωνίστηκε και στα 90 λεπτά της αναμέτρησης, με αποτέλεσμα ο τραυματισμός του να επιδεινωθεί. Έτσι, όπως υποστηρίζουν τα ισπανικά Μέσα, ο Αργεντινός θα επιστρέψει πρόωρα στην Βαρκελώνη και θα χάσει το παιχνίδι τη Τρίτης απέναντι στη Βενεζουέλα.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΑΛΑΒΕΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.019.5028.001.183.30117.09
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.173.4517.002.301.40
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
6.252.401.837.75

Σχολιασμός

16 σχόλια:

στις 03/09/2016 03:31
Αυτο του ελειπε τωρα.. Καλη αναρωση αρχηγε και πισω στα γνωστα οργια!

Υ.Γ ξερετε μαδριλενοι

στις 03/09/2016 12:50
Τιποτα δεν εχει το θηριο συνεχιζει τα γαμησια

στις 03/09/2016 12:51
Παμε για (ενα ακομα) τρεμπλ φετος!!!!

στις 03/09/2016 13:28
φετος ολα δικα μας θα γινουν

στις 03/09/2016 15:54
Kαθε χρόνο τέτοια εποχή. Τραυματίζεται τον έχει φάει η γκίνια

[+]  bale71 στις 03/09/2016 19:35

στις 03/09/2016 20:20
Καλα να παθει λεει ο αλλος και εγω ρε ευχομαι να μην ξαναπαιξει ποδοσφαιρο ο κλαψιαρης σου

στις 03/09/2016 21:31
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ καλα να παθει λεει

στις 03/09/2016 22:15
Giorgos-paokara ο γκευ τους τωρα παιζει με τα μπαλακια του γαμια του μην την μελετας λοιπον την κουκλα και καταπει κανενα αρχιδι και κλαινε μετα οι λουγκρες της ρεαλιτσας!

στις 04/09/2016 01:53
Cr7 was cry

στις 04/09/2016 11:28
Εμεις θα τα σηκωσουμε ολα και φετος παλι

στις 04/09/2016 11:29
Οταν η ρεαλ συκωνη ενα τροπαιο εγω σηκωνω 3+

στις 04/09/2016 15:14
geniusMSN-

Κομπλεξικε καταλανε .... καταλαβαμε..παλι τσαμπα θα πλενουμε τα αρχιδια μας...παλι θα μας τα κλανει ο ανυπαρκτος..ποοοο

στις 04/09/2016 15:16
Giorgos_paokara

ναι ομως αλλο να σηκωνεις τα φτιαχτα ψευτοκυπελα(βλεπε σουπερ καπ, κυπελλα εκθεσεων..κ.λ.π.) και αλλο να εχεις 11 chl...χαχαχα κλαψτε τωρα ολοι σας...χαχαχαχαχα

στις 04/09/2016 22:21
teo184

ΠΑΛΙ ΘΑ ΚΛΑΙΤΕ ΡΕ ΠΟΥΛΙ, ΤΙ ΨΑΧΝΕΙΣ?

ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΣΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΜΠΑΛΑ , ΜΑΛΛΟΝ ΒΟΛΕΥ ΘΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ!

Υ.Γ θα προσπαθησουμε παλι να βρουμε τον Ροναλντο σας σε κρισιμα παιχνιδια χαχαχα Ε ΡΕ ΓΕΛΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΡΙΞΟΥΜΕ ΚΛΑΨΙΑΡΕΣ ΤΗΣ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

στις 04/09/2016 22:26
ΕΧΟΥΝ 11 ΤΣΟΥ ΛΟΥ ΚΑΤΙ ΑΙΩΝΩΝ ΚΑΙ ΧΕΡΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΙΔΙΑ... ΦΑΤΕ ΣΑΝΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.