Το πρόγραμμα του ΠΑΟΚ: Πρεμιέρα με Φιορεντίνα στην Τούμπα

Το πρόγραμμα του ΠΑΟΚ: Πρεμιέρα με Φιορεντίνα στην Τούμπα



Ο ΠΑΟΚ θα υποδεχθεί την Φιορεντίνα στην Τούμπα στην πρεμιέρα του στου ομίλους του Γιουρόπα Λιγκ, ενώ στη συνέχεια δίνει δύο εκτός έδρας παιχνίδια κόντρα σε Λίμπερετς και Καραμπάγκ. Δείτε αναλυτικά.

Έγινε γνωστό το πρόγραμμα των αγώνων του ΠΑΟΚ στους ομίλους του Γιουρόπα Λιγκ.

Ο «δικέφαλος του Βορρά» θα κάνει πρεμιέρα στην Τούμπα απέναντι στο φαβορί του ομίλου, Φιορεντίνα, ενώ στη συνέχεια θα δώσει δύο εκτός έδρας παιχνίδια με Σλόβαν Λίμπερετς και Καραμπάγκ. Ακολουθεί το εντός έδρας παιχνίδι με την πρωταθλήτρια Αζερμπαϊτζάν και στη συνέχεια οι Θεσσαλονικείς θα ταξιδέψουν στη Φλωρεντία για να αντιμετωπίσουν τους «βιόλα». Η αυλαία θα πέσει στην Τούμπα απέναντι στην Σλόβαν Λίμπερετς.

Συνοπτικά το πρόγραμμα των παιχνιδιών:


1η αγωνιστική (15/09/2016)

ΠΑΟΚ - Φιορεντίνα

2η αγωνιστική (29/09/2016)

Σλόβαν Λίμπερετς - ΠΑΟΚ

3η αγωνιστική (20/10/2016)

Καραμπάγκ - ΠΑΟΚ

4η αγωνιστική (03/11/2016)

ΠΑΟΚ - Καραμπάγκ

5η αγωνιστική (24/11/2016)

Φιορεντίνα - ΠΑΟΚ

6η αγωνιστική (08/12/2016)

ΠΑΟΚ - Σλόβαν Λίμπερετς



Ομάδες που αφορά: ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ, ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ

Σχολιασμός

21 σχόλια:

στις 26/08/2016 18:16
Aνετ

στις 26/08/2016 18:17
Ανετα

στις 26/08/2016 18:43
ΠΑΟΚΑΡΑ πρωτη θεση θελω

στις 26/08/2016 19:02
Χαλλλλλαραααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 26/08/2016 19:19
Η Φιορεντινα παει κατα διαολου φετος. Μακαρι να μπορεσει ο ΠΑΟΚ να παρει αποτελεσματα, και μια πολυποθητη προκριση. Καλα θα κανουν να προσεχουν και τη Λιμπερετς, μπορει να κανει ζημια.

στις 26/08/2016 21:45
ο σοβαρος παοκ μπορει να περασει ακομα και πρωτος

στις 26/08/2016 23:38
Ολο μαλακιες λετε

στις 27/08/2016 09:50
Αντε γαμησου

στις 27/08/2016 10:20
ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΥΡΟ.ΕΙΝΑΙ ΕΜΦΑΝΩΣ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΦΑΒΟΡΙ.ΘΕΛΕΙ ΟΜΩΣ ΠΡΟΣΟΧΗ!!!Η ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ ΑΝ ΤΗΝ ΥΠΟΤΙΜΗΣΕΙΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΕΝΩ Η ΚΑΡΑΜΠΑΓΚ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΟΤΡΑΧΗΛΗ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΔΡΑ.

στις 27/08/2016 13:19
Υπαρχει καμια περιπτωση να επηρεαστουν απο την εδρα; στην ελλαδα παιζουν

στις 27/08/2016 17:06
ARXISATE TIS MALAKIES DEN BLEPO NA PERNATE

στις 27/08/2016 20:27
Άντε ρε μπουγατσοκιμαδες Χάστε παλι τ αυγα και τα πασχάλια να γελάμε με τους καβαλημένους της μπαοκαρας ! Μπουουουουχαχαχαχα . ΨΟΦΟ ρεεεεεε παλιο ξεφτίλες .

στις 27/08/2016 21:36
Εσυ εκει κατω μην μιλας ρε ρουφα τα καλαμακια σου

στις 27/08/2016 21:37
Ρε lazo αν καποια ομαδα ειναι να αποκλειστει ειναι το μπουρδελολιμανο σου

στις 28/08/2016 00:10
Ρε συ Γιώργο Μπαοκ σενα σ αφήσανε παλι απ το τρέλαδικο η τους ξεφυγες ? χαχαχαχα σκατοκεφτεδες δικέφαλοι και ανεγκέφαλοι μεμετηδες .

στις 28/08/2016 00:12
Μπαοκ Μαλαματινες και τσιμεντόλιθα και τα κακα της μοίρας σας . Μα ζωη λίγδα και βάζούρα

στις 28/08/2016 01:02
Ρε παπαρα αντε τραβα γαμησου γαμω τον πειραια σου μαλακα

στις 28/08/2016 01:03
Την πουστια την εχετε κανει λεβεντια εκει κατω οπαδοι του κολου

στις 28/08/2016 01:03
ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΡΕ!!!!!

στις 29/08/2016 12:40
Μια ζωη μαλακες ζητιάνοι για καμια χορηγία για τους μεμετηδες . Απο μακρια ξερετε να βρίζετε ολοι εσεις οι μπαοκτζιδες λεκέδες δεν το συζηταμε ....Απο κοντα ομως .....κοτουλες κι αδελφούλες χαχαχαχα Ξεχάσατε το ξυλο που φάγατε στη γέφυρα της Αλαμάνας !

στις 30/08/2016 09:39
Μπαοκτζιδες λελεδες κι οχι λεκέδες χαχαχαχα .

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.