ΠΑΕ ΑΕΚ: «Συνένοχοι εγκληματικής οργάνωσης δεν γινόμαστε! Ξεχάστε μας…»

ΠΑΕ ΑΕΚ: «Συνένοχοι εγκληματικής οργάνωσης δεν γινόμαστε! Ξεχάστε μας…»



Η ΠΑΕ ΑΕΚ με ανακοίνωση της ξεκαθαρίζει ότι δεν μπορεί να συμμετάσχει στο πρωτάθλημα «με τα ίδια αμαρτωλά πρόσωπα και τις ίδιες συνθήκες προμελετημένου εγκλήματος».

Με αφορμή όσα γίνονται με τους πίνακες διαιτησίας από την πλευρά της ΕΠΟ, η ΠΑΕ ΑΕΚ εξέδωσε ανακοίνωση, τονίζοντας ότι δεν μπορεί να ξεκινήσει το πρωτάθλημα με αυτούς τους όρους.

Αναλυτικά η ανακοίνωση: «Παρακολουθούμε για μια ακόμα φορά το εγκληματικό θέατρο του παραλόγου γύρω απο το ελληνικό ποδόσφαιρο. Με τους ίδιους ανθρώπους να κουνούν τα ίδια πιόνια στη σκακιέρα και να νομίζουν ότι νομιμοποιούνται ακόμα να το ελέγχουν και δήθεν να το διοικούν.

Τα πράγματα όμως είναι πολύ απλά και για την ΠΑΕ ΑΕΚ δεν υπάρχουν ψευδαισθήσεις. Κύριοι της ΕΠΟ και της ΚΕΔ, βγείτε και εσείς από τις δικές σας.

Πρωτάθλημα με τα ίδια αμαρτωλά πρόσωπα, τους ίδιους φθαρμένους διαιτητές και τις ίδιες συνθήκες προμελετημένου εγκλήματος δεν γίνεται να ξεκινήσει. Την ΑΕΚ, ξεχάστε την! Συνένοχοι εγκληματικής οργάνωσης εμείς δεν γινόμαστε!

Και επιτέλους καταλάβετε οτι δεν γίνεται να εκπροσωπεί το ελληνικό ποδόσφαιρο και να εκδίδει ανακοινώσεις ο σημερινός πρόεδρος της ΕΠΟ, κ. Γκιρτζίκης, τον οποίο η ίδια του η πόλη απέβαλλε από την τοπική ένωση. Ο οποίος δεν τολμά να εμφανιστεί σε ποδοσφαιρικό γήπεδο της επικράτειας. Και ο οποίος ευθύνεται μαζί με την παρέα του για το καθεστώς πλήρους αναξιοπιστίας του ελληνικού ποδοσφαίρου και την πρωτοφανή κατάντια της εθνικής μας ομάδας.

Και ο ίδιος και η παρέα του θα πρέπει επιτέλους να καταλάβουν οτι το εγκληματικό παρελθόν δεν γίνεται να διαφεντεύει το μέλλον. Αν δεν αλλάξουν τα πάντα, δεν έχει νόημα να συζητάμε για το σημερινό τίποτα...
».



Ομάδα που αφορά: ΑΕΚ

Σχολιασμός

16 σχόλια:

στις 11/08/2016 22:01
KAΛΑ ΔΕ ΛΕΩ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΤΕ ΒΟΥΝΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΤΕ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΤΗΝ ΚΑΜΠΟΥΡΑ! ΜΗ ΛΕΜΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ!

στις 11/08/2016 22:02
εγω θελω πρασγματικα να ρωτησω κατι τους αεκτζιδες: ο μπουχεσας οντως ειναι αυτος που ειναι, ομως ρε ταγαροι πιστευετε οτι ο μελλισανιδης ειναι καθαρος?? λεει αυτος για εγκληματικη οργανωση ενω ειναι βουτηγμενος και αυτος μεσα στη παρανομοια. μην λεμε μονο για τον μπουχεσα μαγκες.

στις 11/08/2016 22:07
Στα αρχιδια μας μην ξεκινάτε πηγαίνετε στην τουρκια

στις 11/08/2016 22:10
ΕΙΣΤΕ ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ ΚΩΛΟΧΑΝΟΥΜΑ!!!

στις 11/08/2016 22:46
pane gia prwtathlhma

στις 11/08/2016 22:47
Ρε τυρόπιτες σας ποναει ο τίγρης ;;;;;;; αν εχει καποιος να πει κατι αποδεδειγμενο για τον τιγρη... Να μας το πει να το μαθουμε κι εμεις....

στις 11/08/2016 22:52
τι εκανε ο μελ????εκαμε κατι κακο στο ελληνικο ποδοσφαιρο????

στις 11/08/2016 22:52
εφιαλτες βλεπουν αυτοι.....εμεις 50-50 θελουμε

στις 11/08/2016 23:08
ΡΕ lerok και teo69 γεννηθηκατε η στην πορεια γινατε βλαμμενοι!

στις 12/08/2016 07:50
I GATOULA EXI 10 XRONIA ME ANASTOLI EINE O MONOS POU EXI PAEI FILAKI KATALABES TUROPITA

στις 12/08/2016 10:18
G.4 edw milame gia tin eglimatiki sto podosfairo tin synexeia tisa paragkas poy eftiakse o theios swkratis. Den milame gia kati parapanw.An einai mplegmenoi se otidipote allo as asxolithei i kyvernisi kai i dikaiwsyni , den einai diko soy provlima. Twra apo ekei kai pera an thes na symmetexeis gia na symmetexeis se ena prwtathlima me stimeni epo , ked , parartimata , daneikoys tote paw paso . Ayto poy soy eipe i anakoinwsi einai oti den exei noima na ksekinisoyme kati prodiagrammeno kai stimeno . Esy ti theleis ? Min mplekeis tis epixeiriseis me tin omada. Einai apla mia vitrina. Milame gia tin dioikisi toy ethnikoy podosfairoy.

στις 12/08/2016 14:56
MOLIS PARETE TON SKORDOPOUTSOGLOU UA PATETE PROTAULIMA POYTANAKIA GOUSOUFAKIA

στις 12/08/2016 20:46
lazo1 ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΠΗΡΕ Ο ΚΟΛΟΣ ΣΑΣ ΒΡΕ ΘΡΥΛΟΤΕΣ Ή ΑΝ ΘΕΣ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΥΛΟΤΕΣ.ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΣΠΑΝΙΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΠΙΘΗΚΟΥΣ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΑ ΓΙΟΥΣΟΥΦΑΚΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΣΕΖΟΝ ΣΑΣ ΕΣΠΑΣΕ ΤΗΝ ΠΑΡΘΕΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΛΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΗΡΕ ΠΑΡΤΟΥΖΑ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟΥ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΛΕΣ ΠΟΛΛΑ ΠΑΝΙΒΛΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΟΥΤΣΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΦΕΤΟΣ.ΣΑΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΑΝ ΟΙ ΚΑΜΗΛΙΕΡΗΔΕΣ ΤΗΣ ΕΡΗΜΟΥ ΤΟΥ ΙΣΡΑΗΛ ΜΠΙΕΡ ΣΕΒΑ.ΑΝΤΕ ΓΙΔΙΑ ΑΜΠΑΛΟΙ.

στις 13/08/2016 12:11
ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΔΟΡΕ,ΕΣΥ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΠΑΝΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ,ΓΙΑΤΙ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ? ΧΙΜΠΑΤΖΗ Ε ΧΙΜΠΑΤΖΗ.

στις 13/08/2016 12:48
Fortouni esy prosvalesai me tis vrisies epi proswpikoy alla se post soy mia xara stolizeis kai alloys me ton idio tropo.

στις 13/08/2016 14:42
TSIPOUKADORE KITAME KATA TIN AGGLIA POU GAMANE OLOI TIN POUTANOLIZERPOUL ANTE GAMISOU TRASEJOUAL

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.