Χωρίς τρεις στον… τελικό ο ΠΑΟΚ

Χωρίς τρεις στον… τελικό ο ΠΑΟΚ

Αφορά τον αγώνα ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


Χωρίς τον τιμωρημένο Τζαβέλλα και τους διεθνείς Μακ και Κάτσε θα υποδεχτεί τον Παναθηναϊκό ο ΠΑΟΚ για την τελευταία αγωνιστική των πλει-οφ.

Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία του ΠΑΟΚ για το παιχνίδι με τον Παναθηναϊκό στην Τούμπα. Ο «δικέφαλος του Βορρά» χρειάζεται νίκη ή ισοπαλία για να τερματίσει πρώτος στα πλει-οφ και σ’ αυτή του την προσπάθεια δεν θα έχει τρεις ποδοσφαιριστές.

Συγκεκριμένα, στον αγώνα δεν θα παίξουν οι Κάτσε και Μακ αφού ενσωματώθηκαν στις Εθνικές ομάδες της χώρας τους ,ενώ εκτός είναι και ο Γιώργος Τζαβέλλας μετά την αποβολή του στο ντέρμπι με την ΑΕΚ. Αντίθετα στην αποστολή του ΠΑΟΚ συμπεριλήφθηκαν δύο νεαροί, οι Ρανγκέλοφ και Κούστα.

Αναλυτικά οι 19 της αποστολής:

Βελλίδης, Γλύκος, Βίτορ, Χατζηισαΐας, Μαλεζάς, Λέοβατς, Κοροβέσης, Σκόνδρας, Κίτσιου, Χαρίσης, Τσίμιροτ, Τζιόλης, Αντονις, Πέλκας, Ροντρίγκες, Αθανασιάδης, Μπερμπάτοφ, Ρανγκέλοφ και Κούστα




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.903.003.652.151.451.161.251.65
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.451.804.201.881.62
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.551.683.9530.00

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 30/05/2016 17:36
ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΟ Ο ΜΠΑΟΚ?

στις 30/05/2016 18:08
Τυχερός είναι ο Πάοκ που δεν παίζουν αυτοι οι τρεις

στις 30/05/2016 19:37
Αντε ρε ΠΑΟΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

στις 30/05/2016 22:52
ΟΡΘΙΟ ΟΛΟ ΤΟ ΟΑΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΠΟΘΕΩΣΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗ ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗ!

στις 31/05/2016 08:17
Ο ΠΑΟ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΥΠΕΡΒΑΣΗ....2πλοοοοοοο

στις 31/05/2016 08:31
ΟΡΘΙΑ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΣΠΑΝΟΥΛΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΠΟΘΕΩΣΗ ΤΟΥ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΔΗ.

στις 31/05/2016 14:39
Kαι ελεγα γιατι με τρωγανε οι αρχιδαρες μου σημερα...Καντε κανενα αφιερωμα στον Διαμαντιδη ρε παιδια τι χωρις τα τρια μου στον τελικο ο παοκ...Ποιος ενδιαφερεται για τον πανιωνιο Θεσσαλονικης ολοκληρος Διαμαντιδης αποσυρθηκε απο το Ελληνικο μπασκετ και μου βγαλατε αναρτηση χωρις τρεις στον τελικο ο παοκ...ΠΟΙΟΣ ΠΑΟΚ ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ??

στις 31/05/2016 14:41
Διαμαντιδης do you know??Κατι σαν να σταματησε το ποδοσφαιρο ο Πιρλο...Κατι τετοιο ειναι...Ελεος δηλαδη μας πρηξατε τα παπαρια με τον Πανιωνιο Θεσσαλονικης

στις 31/05/2016 16:20
κι εσυ μας επριξες τα δικα μας τα παπαρια με τις μαλακιες σου

στις 31/05/2016 17:20
Δηλαδή με λίγα λόγια χωρίς αυτούς που ξέρουν μπάλα..Μακ μιά ομάδα μόνος του τρόμερο παικτάκι και Κάτσε χιλίομετρα στον άξονα...Δεν βλέπω άλλους της προκόπης..Βέβαια θα πεί καποίος και ο Παναθηναίκος είναι για τα πανηγύρια..Εεε παίζουν οι ανάπηροι με τους κουτσούς...Έχει γούστο να κάνουν πάλι μάγκα τον Αλαφούζο τον ταβερνίαρη...Έχει γούστο γαμώ την τύχη του Ελληνίκου ποσοφαίρου..Έχει γούστο να βγεί ο βάζελος δεύτερος να πάω για μπάνιο νυχτιάτικα με τα ρουχά να βουτήξω...

στις 31/05/2016 17:21
VALUE X KAI ΔΙΠΛΟ με ενα κατόμπαλο όχι περισσότερα..Μην ακούμπισετε στον ασσο και μακάρι να βγεί...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.