Τραγωδία: Νεκρός ο Πατρί Εκένγκ που κατέρρευσε στο γήπεδο!

Τραγωδία: Νεκρός ο Πατρί Εκένγκ που κατέρρευσε στο γήπεδο!



Ο 26χρονος Καμερουνέζος μέσος της Ντιναμό Βουκουρεστίου, Πατρίκ Εκένγκ υπέστη καρδιακή προσβολή κατά τη διάρκεια του ματς με την Βιτορούλ και δυστυχώς δεν τα κατάφερε.

Το ποδόσφαιρο θρηνεί ξανά ένα νέο παιδί! Ο άσος της Ντιναμό Βουκουρεστίου, Πατρίκ Εκένγκ κατέρρευσε εννιά λεπτά μετά την είσοδό του στον αγωνιστικό χώρο κατά τη διάρκεια της αναμέτρησης με τη Βιτορούλ και τελικά δεν κατάφερε να κρατηθεί στη ζωή.

Ο Εκένγκ έχασε ξαφνικά τις αισθήσεις του στο χώρο του κέντρου και έπεσε στο χορτάρι. Αμέσως οι γιατροί προσπάθησαν να τον συνεφέρουν και το ασθενοφόρο τον μετέφερε σε κάποιο κοντινό νοσοκομείο.

Παρά τις προσπάθειες των γιατρών, ο μέσος της Ντιναμό δεν κατάφερε να κρατηθεί στη ζωή, αφήνοντας την τελευταία του πνοή σε ηλικία μόλις 26 ετών!

Το σοκαριστικό βίντεο τη στιγμή της κατάρρευσης:





Στοιχεία για τον αγώνα: ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡ. - ΒΙΤ. ΚΟΝΣΤΑΝΤΑ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.203.102.651.701.801.291.21.43

Σχολιασμός

36 σχόλια:

στις 07/05/2016 00:06
poytana ζωη παιρνεις τα καλυτερα παλικαρια........ τι σου εφταιγε δλδ........ γαμω τα νεκρα μου βραδυατικα...

στις 07/05/2016 00:15
Θεος Χωρεστο παλικαρακι...Μπορει να πηγε να κανει παρεα σε καποιους αγγελους...Ποτε δεν ξερεις...Καλο σου Ταξιδι λεβενταρε!!!

στις 07/05/2016 00:45
Θεος χωρεστο παλικαρακι. Μπορει να πηγε να κανει παρεα σε καποιους αγγελους.

[+]  antihooliganos στις 07/05/2016 00:52

στις 07/05/2016 01:22
Κριμα ρε γαμωτο μονο 26 χρονων το παιδι γαμω τη πουτανα μου γαμω

στις 07/05/2016 01:46
na doume ti pire anavolika logika ektos kai an einai 40 alla me taftotita pou grafi 26

στις 07/05/2016 01:55
Rest in peace Patrick.

στις 07/05/2016 02:20
πολυ απλα το παληκαρι εβγαζε το ψωμι του στη ρουμανια.χυμα στο κυμα και αυτοι τον βαλανε να παιξει χωρις να του κανουν ολες τις εξετασεις.και ποιος ειναι σιγουρος πως δεν ειχε καποιο προβλημα που δεν φαινοταν με απλες εξετασεις?κριμα για το παιδι

στις 07/05/2016 02:22
krima..kalo paradeiso..

στις 07/05/2016 03:11
Πανω στα καλυτερα του ακουσα ηταν... Δυστυχως,κριμα και συλληπητηρια στην οικογενεια μακαρι η ομαα του να τον τιμησει οπως πρεπει!

στις 07/05/2016 03:24
r.i.p

στις 07/05/2016 03:49
r.i.p kai kalo paradeiso na exei toso neo paidi kiolas..krima re file..!

[+]  paxar0s στις 07/05/2016 04:07

στις 07/05/2016 09:29
adika pige to paidi ...... pos einai dynaton 26 xrnon paidi na psthainei kardiaki prosvoli eno epaikse MOLIS 7 lepta????? sto 62 mpike allagi to palikari kai sto 69 epese!!!!!!! prepei kapoios na parei tin eythyni..... krima sto paidi ..... akoma enas ADIKA xammenos athlitis !!!!!! r.i.p palikare

στις 07/05/2016 10:44
Καλή ανάπαυση στο παλικάρι πολύ κρίμα

στις 07/05/2016 10:51
rest in peace

στις 07/05/2016 11:25
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΟΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Ο stakman.ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ,ΟΙ ΠΡΩΤΕΙΝΕΣ ΚΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΕΠΙΠΛΟΚΕΣ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΑΝ ΠΡΟΣΘΕΣΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΥΡΙΩΣ ΝΕΑΡΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΝΤΟΧΗ ΠΟΣΟ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΜΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΚΑΡΔΙΑ.ΕΔΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΕΜΦΡΑΓΜΑ ΣΕ ΧΡΟΝΟ dt.

στις 07/05/2016 12:01
giname oloi giatroi re malakes ksafnika kai 8eoi na kovoume kai na ravoume!! bravo!

στις 07/05/2016 12:26
Ουτε σε ενα τετοιο θεμα, ορισμενοι, δεν μπορειτε να δειξετε την σοβαροτητα που πρεπει..

στις 07/05/2016 13:03
narkotika alkol den pane me ton athlitizmo.. kalo taksidi

στις 07/05/2016 13:49
R.I.P.

στις 07/05/2016 13:49
ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΠΑΤΡΙ!

στις 07/05/2016 15:33
KRIMA.Auto einai polu asxhmo.R.I.P

στις 07/05/2016 15:51
ΚΑΠΟΙΑ ΒΛΗΜΑΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΕΣ ΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΕΣ.ΑΛΛΑ ΤΟΣΟ ΤΟΥΣ ΚΟΒΕΙ.ΕΔΩ ΞΕΡΩ 4 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΘΑΝΕΙ ΠΡΙΝ ΤΑ 40 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΧΑΠΙΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΜΑΤΟΣ.ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΒΡΕ ΒΛΗΜΑΤΑ?ΝΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΒΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΜΠΕΔΩΣΕΤΕ.ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ,ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΜΕ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΟΥΣΙΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΟΤΑΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΔΟΣΗ ΕΠΙΦΕΡΟΥΝ ΣΟΒΑΡΕΣ ΕΠΙΠΛΟΚΕΣ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΤΟΥ.ΑΝ ΔΕ ΣΥΝΟΔΕΥΟΝΤΑΙ ΚΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Ο Leonardo77 TOTE ...KAΛΟ ΤΑΞΙΔΙ.

στις 07/05/2016 16:26
Πραγματικα δε πιστευω σ αυτα που ακουω εχετε βγαλει ολοι τα συμπερασματα σαν γιατροι φυσικα οι παιχτες να ντοπαρονται οπως και αθλητες αλλα αν δεις οτι και στο ερασιτεχνικο πεθαινουν νεα παιδια και μην νομιζετε οτι οι γιατροι ειναι θεοι και τα ανιχνεουν ολα και ιδιως σημερα τα πραγματα με την πιεση που υπαρχει ο οργανισμος πολλων που μπορει να δειχνει και δυνατος να μην αντεξει οταν μιλαμε για ντοπαρισμα να γυρισουμε παλαια που δεν περνανε συμπληρωματα αλλα φαρμακα που απο αρνακι γινοσουν λιονταρι γνωστο τι γινοταν σε ανατολικη γερμανια αλλα και σε μερικα αθληματα οπως η αρση βαρων!!! σημερα τα πραγματα ειναι πολυ διαφορετικα οι αθλητες του στιβου ντοαπρονται στην προετοιμασια οπως ισως να γινετε και σε αλλα αθληματα τα προβληματα καρδιας που παρουσιαζονται ειναι λιγο της εντασης και δεν ειναι ευκολο ουτε οι γιατροι να τα διαγνωσουν οπως και τα νοσηματα του εγκεφαλου

στις 07/05/2016 16:37
BOOKADORE ΚΟΨΕ ΤΗΝ ΠΡΕΖΑ ΜΗΝ ΣΕ ΧΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕΝΑ... ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΟΠΑΔΟΣ ΤΗΣ ΛΟΥΖΕΡΠΟΥΛ ΡΕ

στις 07/05/2016 16:55
...

στις 07/05/2016 16:58
Τσιμπουκαδωρε δεν χανεις ευκαιρια να δειχνεις ποση μαλακια σε δερνει.. ποσο μαλακας εισαι ρε ορνιο..

στις 07/05/2016 17:57
κριμα στο παληκαρι! καλο παραδεισο!

στις 07/05/2016 21:20
stasoupoustra ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΧΟΛΙΟ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΔΑΦΝΟΤΣΙΜΠΟΥΚΩΜΕΝΕ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΕ GAY.ΔΕΝ ΠΑΣ ΝΑ ΦΑΣ ΚΑΜΜΙΑ ΠΟΥΤΣΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΤΟΥΖΟΚΟΛΑΡΑ ΣΟΥ ΜΩΡΗ ΛΟΥΛΟΥ?ΑΝΤΕ ΜΩΡΗ ΛΕΣΒΙΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΓΛΥΦΟΜΟΥΝΙΑΣΤΕΙΣ ΑΜΠΑΛΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ Η ΜΠΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ή ΤΕΤΡΑΓΩΝΗ.ΑΝΤΕ ΓΙΔΙ

στις 07/05/2016 21:24
t4sos KΑΛΟΣ ΤΕΛΕΜΕΣ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΚΡΙΑΡΙ.ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΟΠΑΔΟΣ ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ.Η ΛΟΥΖΕΡΠΟΥΛ ΜΑΛΑΚΙΣΤΗΡΙ ΠΗΓΕ ΤΕΛΙΚΟ EUROPA ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΠΙΠΕΣ ΣΤΟΝ ΡΑΝΙΕΡΙ KAI ΣΤΟΝ ΒΑΡΝΤΙ.ΡΟΥΦΑ ΚΙ ΕΣΥ ΤΟ ΑΒΓΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΑΞΗ ΣΤΟΥΡΝΑΡΙ.

στις 07/05/2016 21:33
ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΥΠΟΥΣ ΣΑΝ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ IQ ΜΠΙΦΤΕΚΙΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.ΕΙΤΕ ΜΙΛΑΣ ΣΕ ΝΤΟΥΒΑΡΙ ΕΙΤΕ ΣΕ ΕΣΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ.ΕΧΕΤΕ ΚΑΨΕΙ ΦΛΑΝΤΖΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΑΡΑΕΙ.ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕ ΜΕΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ.ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ.ΑΝΤΕ ΒΛΗΜΑΤΑ ΑΣΧΟΛΗΘΗΤΕ ΜΕ ΤΟ BEACH VOLLEY ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΜΥΡΩΔΙΕΣ ΑΠΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΟΥΒΛΑ.ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΕ ΣΤΙΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΑΠΟΘΗΚΗ ΜΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ,ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝΑΒΟΛΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΓΑΡΓΑΡΑ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΚΟΥΛΩΣΑΝ.ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΤΑ ΒΛΗΜΑΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ.

στις 07/05/2016 22:59
Παιδιά ένας οργανισμός 26 ετών που υπέστη καρδιακή προσβολή με άμεση ΚΑΡΠΑ και ρεύμα είναι πάρα πολύ πιθανό να επανέλθει. Αν δεν επανέλθει μετά από επιμονή προσπάθεια σημαίνει ότι η βλάβη που έχει υποστεί η καρδιά είναι μεγάλη και σε ένα νέο οργανισμό αυτό δεν γίνεται από φυσιολογικά αίτια

στις 08/05/2016 06:25
Αν ενα ΒΛΗΜΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ ΠΟΥ ΘΕΩΡΟΥΝ ΜΕΤΑΦΟΡΕΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΩΝ Η ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΗΞΕΡΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΡΠΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΖΟΥΣΕ!?! ΒΛΗΜΑΤΑ ΑΧΡΗΣΤΟΙ ΟΛΟΙ

στις 08/05/2016 12:12
.. :( συλληπητηρια στην οικογενεια.. κριμα να χανονται νεα παιδια μεσα στον ομορφο αθλητισμο.. :(

στις 08/05/2016 13:41
συλληπιτηρια μαυρα μεσανυκτα οι ρουμανοι γιατροι αχρηστοι απλα

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.