Μία αγωνιστική στον Ολυμπιακό για τον αναπτήρα στον Κουλιμπαλί

Μία αγωνιστική στον Ολυμπιακό για τον αναπτήρα στον Κουλιμπαλί



Με μια αγωνιστική κεκλεισμένων των θυρών και πρόστιμο 50.000 ευρώ τιμωρήθηκε ο Ολυμπιακός για όσα συνέβησαν στο παιχνίδι με τον Πλατανιά στην Κρήτη. Εκτίουν με Πανθρακικό οι «ερυθρόλευκοι».

Όπως ανακοινώθηκε, ο Ολυμπιακός τιμωρήθηκε με μία αγωνιστική κεκλεισμένων των θυρών και χρηματικό πρόστιμο 50.000 ευρώ για τον αναπτήρα που πετάχτηκε στον Κουλιμπαλί, στα τελευταία λεπτά του αγώνα με τον Πλατανιά.

Υπενθυμίζεται ότι η έφεση που είχε κάνει ο Ολυμπιακός στην απόφαση της Πειθαρχικής Επιτροπής είχε γίνει δεκτή, όμως πριν λίγες ημέρες ασκήθηκε πειθαρχική δίωξη και πάλι για το περιστατικό με τον αναπτήρα στο ματς με τον Πλατανιά.

Με τα μέχρι στιγμής δεδομένα οι «ερυθρόλευκοι» θα εκτίσουν την ποινή στο παιχνίδι με τον Πανθρακικό την ερχόμενη Κυριακή (3/4 19:00) στο «Γ. Καραϊσκάκης».



Ομάδες που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Σχολιασμός

20 σχόλια:

στις 28/03/2016 20:39
φαντασου να καναμε και επεισοδια τι ποινη θα τρωγαμε.. (βλεπε τουμπα-λεωφορο).. επιασε το θεατρο του καζαμπουμπου τοπο...

στις 28/03/2016 20:59
Στάσου είδα ένα όνειρο ρε μαλακα ειμασταν λέει οι δύο μας ρε μαλακα και μας πήγαιναν ρε μαλακα στον Κορυδαλλό ρε μαλακά και έτσι όπως περπατούσαμε έρχεται ρε μαλακα ένας αστυνομικός ρε μαλακα και μας χτυπάει ρε μαλακα στην πλάτη ρε μαλακα και ξύπνησα απότομα και πήρα τηλέφωνο την μάνα μου ρε μαλακα και της είπα το όνειρο και μου λέει είναι καλό το όνειρο ρε μαλακα και ότι ο αστυνομικός είναι άγιος ρε μαλακά! Σου θυμίζει τίποτα αν σου θυμίζει απλή σύμπτωση είναι

στις 28/03/2016 21:04
ρε μαλακα, θα μπω στον ονειροκριτη για να δω τι σημαινει ρε μαλακα..και θα σου ξηγησω το ονειρο μετα ρε μαλακα

στις 28/03/2016 21:58
Χαχαχα ωραία συνεννόηση ρε βλάκα

στις 28/03/2016 22:10
Άκουσα και έναν περίεργο τηλ διάλογο ρε φίλε:

-Παρακαλώ

Καλημέρα Κώστα τι κάνεις καλά είσαι ο Γ.ο Σπαθας είμαι αγόρι μου του συνδέσμου Πειραιά με κατάλαβες?

Ναι ναι κύριε Σπαθα μια χαρά είμαι μια χαρά

Κωστή την Κυριακή σφυριζεις το ματς έτσι?(δεν χρειάζεται να αναφέρω ομάδα)

-Ναι ναι

-Να σου πω εδώ στο γραφείο μου βρήκα ρε συ 5 εκατομμύρια μήπως ρε συ είναι δικά σου ? -Έεεε όχι κύριε Σπαθα -Ρε συ Κώστα σίγουρα για δες λίγο στην τσέπη σου μήπως σου πέσανε ρε αγόρι μου -Α α α δικά μου είναι ναι -Μπράβο ρε αγορίνα μου γιατί είχα σκάσει -Ευχαριστώ ευχαριστώ πολύ να σας πω θέλετε κάτι από μένα ? Όχι όχι αγορίνα μου απλά όταν έρθεις φέρε μου 3 βαθμούς -Έγινε κύριε Γιάννη -Να σαι καλά Κώστα μου τα λέμε γεια

στις 28/03/2016 22:44
2κεφαλε και το όνειρο και το στήσιμο είναι από τους διαλόγους ΣΤΙΣ ΚΑΣΕΤΕΣ ΤΗΣ Π Α Ρ Α Γ Κ Α Σ

στις 28/03/2016 23:07
XAXAXA AX RE PROVATA...AXXX.MAS KANETE KAI GELAME...SIMASIA EXEI OTI O THRYLOS THA SYNEXISEI NA PERNEI PRWTATHLIMATA GIA AKOMI MIA XILIETIA XEXEXEXE

[+]  mangas01 στις 28/03/2016 23:08

στις 28/03/2016 23:14
ΤΑΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΒΑΛΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΡΥΛΟ ΠΑΛΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ !!!!!!

στις 28/03/2016 23:15
Φίλε δαγκά εγώ όταν πάω με πληρωμενη γκομενα δεν αισθάνομαι και τόσο περήφανος αλλά θα μου πεις γούστα είναι αυτά

στις 29/03/2016 00:37
Σιγά να μην τους σκίσετε το καλτσόν... τις αδελφές του εγκλήματος....

στις 29/03/2016 00:54
γαμω τον ολυμπιακο

στις 29/03/2016 06:26
Στα ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!?

στις 29/03/2016 15:35
ΟΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙ ΓΑΥΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΡΕ.

στις 29/03/2016 17:18
Τους λυπαμαι τους gay-rous

στις 29/03/2016 20:01
τι λυπασε? που εχουμε μονο 43 πρωταθλημτα?

στις 29/03/2016 21:01
Egw lew oti exoume 50 prwtathlimata!Mporei kaneis na mou pei tpt???XEXEXEXE

στις 29/03/2016 21:41
Ναι μπορω να σου πω εγώ ότι και τα 50 είναι κλεμμένα

στις 29/03/2016 22:22
Αυτοί που σε κυβερνάει πόσα χρόνια χαίρονται λιγότερα ?

στις 29/03/2016 22:23
Που σε κυβερνανε

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.