Ζέκα: «Πάμε στο «Καραϊσκάκη» για τη νίκη»

Ζέκα: «Πάμε στο «Καραϊσκάκη» για τη νίκη»



Σύνθημα νίκης ενόψει του ντέρμπι των «αιωνίων» στο «Γ. Καραϊσκάκης» έδωσε ο Κάρλος Ζέκα, ο οποίος ξεκαθάρισε πως ο Παναθηναϊκός στοχεύει μόνο στους τρεις βαθμούς απέναντι στον Ολυμπιακό.

Για τη νίκη απέναντι στον Ατρόμητο, που συνδυάστηκε με την επιστροφή του Σεμπάστιαν Λέτο, μίλησε ο Κάρλος Ζέκα. Ο μέσος του Παναθηναϊκού τόνισε ότι οι «πράσινοι» άξιζαν τη νίκη απέναντι στους Περιστεριώτες, ενώ εξέφρασε την πεποίθηση του ότι ο Λέτο θα βοηθήσει την ομάδα ενόψει της συνέχειας.

Ο αρχηγός του «τριφυλλιού» αναφέρθηκε και στο ντέρμπι της Κυριακής με τον Ολυμπιακό, τονίζοντας ότι ο Παναθηναϊκός πηγαίνει στο Φάληρο μόνο για τη νίκη.

Αναλυτικά οι δηλώσεις του Κάρλος Ζέκα:


Για την απόδοση και τη νίκη του Παναθηναϊκού: "Ήταν ένα δύσκολο παιχνίδι απέναντι σε μια καλή ομάδα. Βάλαμε γρήγορα ένα γκολ. Μετά πέσαμε κάπως. Είναι φυσιολογικό, καθώς δεν είχαμε καλά αποτελέσματα και θέλαμε να το κρατήσουμε. Δεν είχαμε μεγάλα προβλήματα σε όλο το παιχνίδι και αξίζαμε αυτή την νίκη".

Για την επιστροφή του Λέτο: "Είναι καλό να έχεις τέτοιους παίκτες στην ομάδα. Νιώθω καλά που γύρισε και είμαι χαρούμενος που ήρθε να μας βοηθήσει. Πιστεύω πως μπορεί να κάνει μια πολύ καλή χρονιά".

Για το ντέρμπι με τον Ολυμπιακό: "Από την Τρίτη θα κοιτάξουμε αυτό το ματς. Θα δούμε τι θα γίνει. Δεν μπορώ να πω αν θα κάνουμε ξανά ένα αποτέλεσμα, όπως αυτο πρόπερσι. Πριν δύο χρόνια κανείς δεν το περίμενε. Ποτέ δεν ξέρεις, εμείς θα πάμε εκεί για να νικήσουμε. Θα αντιμετωπίσουμε μια καλή ομάδα, αλλά εμείς πάμε εκεί για τη νίκη. Αυτή είναι η νοοτροπία μας".



Ομάδες που αφορά: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ, ΚΑΡΛΟΣ

Σχολιασμός

22 σχόλια:

στις 07/03/2016 12:37
Once i was 7 years old my mom told me

Go make some friends or you will be lonely

Once i was 11 my daddy told me

Go get a wife or you will be lonely.

ONCE I WAS 20 YEARS OLD MY STORY WAS TOLD.

15/10

στις 07/03/2016 12:53
δηλαδη εικοσι χρονια μαλακας.

στις 07/03/2016 13:07
Τασος is a gay guy

στις 07/03/2016 13:36
EVI,ΗΣΥΧΑΣΕ ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ

στις 07/03/2016 13:55
KATERINAAAAAAA LOVE U!!!!!

στις 07/03/2016 16:04
evi is a slut

tasos is gay

στις 07/03/2016 16:05
ζεκα ελα με την οπισθεν

στις 07/03/2016 17:24
https://www.youtube.com/watch?v=b1bXQtJkpWM

στις 07/03/2016 17:24
τραβα και το καζανακι μετα χαχαχαα

στις 07/03/2016 17:39
ΚΏΠΙΑΣΕ ΡΕ ΜΏΡΤΗ....

στις 07/03/2016 18:16
ΠΑΜΕ στο καραισκακης για νικη ρε μαγκες!!!ναι και εγω θα ηθελα να παω με το κοριτσι μου ρομαντσαδα για δειπνο αστακομακαροναδας με σαλτσα χαβιαρι και συνοδευτικο με cabernet sauvignon 1998 χρονιας απο το κελαρι του Αλαφουζου αλλα....που τετοια τυχη ρε μαγκες...μονο αν στηθει θα παρει αποτελεσμα ο βαζελος (εννοω Χ οχι κατι καλυτερο) αλλα δεν νομιζω μετα απο ολα αυτα που γιναν φετος σε βαρος του ΘΡΥΛΟΥ και σε ενος απο τους μεγαλυτερους συγχρονους γνησιους αντισυστημικους και αντιμασονους Ελληνες (Μαρινακης εφοπλιστης)...Λυπαμαι φιλοι μου αλλα η πουτσα στο Καραισκακης θα ειναι μεγεθος μαυρου φυλακισμενου βαρυπινιτη!!!

στις 07/03/2016 18:20
δηλαδη με λιγα λογια δεν θα το στησει φετος ο Μαρινακης στο στοιχημα το ματς οπως τις αλλες χρονιες που το επαιζε Χ για να κονομησει...Λυπαμαι ξερος ασσος και το δινω για τους συντηριτικους παικτες over 3,5 για τον γηπεδουχο...Οσοι με ακουσετε για αλλη μια φορα θα πινετε ουισκυ στην υγεια μου μετα το περας της αναμετρησης!!! BETMAKER©

στις 07/03/2016 18:25
Στοιχηματικα τωρα ετσι και βγει αποδοση μεγαλυτερη απο 1,35 για τον ασσο (poy δεν πιστευω) συνιστω ασσο ξερα με πανω απο χιλιαρικο!!!θα πληρωθειτε σιγουρα μην το σκεφτεστε οτι ομαδα και αν ειστε...Χρηματα βγαζουμε περα απο τους καθε συναισθηματισμους!!

στις 07/03/2016 19:41
Τι είναι αυτές οι ρομαντάζδες σε στοιχηματική ιστοσελίδα ρε?

στις 07/03/2016 20:22
over 2.5 mono osfp dinei 3.40 trelo tha to peksw ena 200 riko

στις 07/03/2016 23:02
να σας δω χα χα και με Χ χαρούμενος θα είμαι... χα χα

στις 07/03/2016 23:02
evi_7 και ομως εδω θα μπορουσε υπο προυποθεσεις να υπαρξει η ευκαιρια της ζωης σου...Αν σκεφτεις οτι αυτη την περιοδο (σπανια μου συμβαινει) ειμαι ελευθερος!!!αλλα μαλλον δεν εισαι τυχερη εστω και ενα απλο αυτογραφο να σου αφιερωσω....προσπαθησε το λιγο ακομα μηπως και με τουμπαρεις φιλεναδα...

στις 08/03/2016 02:31
Τραβάτε στο χρυσό κουφέτο για γνωριμίες.

στις 08/03/2016 12:30
kane-korso

gt oloi sas thn peftete sthn evi_7?

toso wraia einai?

egw eimai kainouria sto site kai eimai eleftherh kai romantikh

στις 08/03/2016 15:17
πεστα ρε συ anna-bel και εμεις μαζι σου ειμαστε!!εγω παντως δεν κανω διακρισεις ...μαζευτειτε ολα τα κοριτσια κοντραριστειτε συναγωνιστειτε με ευγενη αμιλλα ανταγωνισμου...και η καλυτερη απο εσας θα εχει ενα δωρεαν ραντεβου για καφε ή και δειπνο με τον betmaker...ναι καπου εδω τριγυρναει αυτη η μορφη και απο οτι εμαθα απο εγκυρες πληροφοριες ξεκινησε ξανα να γραφει στο agones.gr(ειναι φιλος μου για αυτο να τα εχετε καλα μαζι μου κοριτσια)...Ειναι θετικο οτι ο τεραστιος αυτος επαγγελματιας στοιχηματικος παικτης παγκοσμιου φημεως ειναι ξανα εδω μαζι μας στο site!!κρατηστε τον κοριτσια..με νυχια και με δοντια...καντε την διαμονη του στο site ενδιαφερουσα ει δυνατο...

στις 08/03/2016 19:08
παμε ρε zeca γερα για το διπλο στο Καραισκακης....Ασσο βεβαια θα το ριξω αφου το δωσανε απο πανω τα παιδια..αλλωστε αν μπει στα ισια ο γαυρος και μας παιξει φετος δυστυχως καθε ενα τεταρτο θα σταυροκοπιομαστε μην φαμε ξανα γκολ...το φοβαμαι το ματς παιδια μην αρπαξουμε καμια πενταρα απο τον κολογαυρο,,εχουμε καιρο να φαμε πεντε (5) απο τον γαυρο και πολυ φοβαμαι αυτες τις στατιστικες καθυστερησεις..συνηθως επαληθευονται...μακαρι να κοιμηθει ο Θεος τωρα που τα καναμε πουτανα και φωναζουμε για την διαιτησια μηπως και μας σπρωξει ο διαιτητης αλλα και παλι πολυ δυσκολα για κανενα Χ...πρεπει να κοιμηθει ο Θεος...[email protected]@ι ο θρυλος και ο Πειραιας

στις 08/03/2016 19:49
Μέχρι και οι παναθηναικοί θρύλο μας λένε!!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.