Κασάμι: «Μικρή ομάδα η ΑΕΚ, δεν είχε @ρχί@@α ο διαιτητής» (video)

Κασάμι: «Μικρή ομάδα η ΑΕΚ, δεν είχε @ρχί@@α ο διαιτητής» (video)



Τρομερό ξέσπασμα από τον Παϊτίμ Κασάμι μετά το φινάλε του ντέρμπι! Ο μέσος του Ολυμπιακού αναφέρθηκε με σκληρά λόγια για τον διαιτητή Καλογερόπουλο, χαρακτήρισε μικρή ομάδα την ΑΕΚ ενώ ευχήθηκε στους φίλους της «Ένωσης» να πανηγυρίσουν κάποια στιγμή πρωτάθλημα!

Αναλυτικά οι δηλώσεις του Παϊτίμ Κασάμι στη κάμερα της Nova:

«Είδατε όλοι τι συνέβη σήμερα. Είναι ντροπή! Όπου πηγαίνουμε λένε ότι ο Ολυμπιακός κερδίζει μόνο με τον διαιτητή. Και είδατε σήμερα πώς μας κέρδισαν. Ήταν γελοίο. Μόνο έτσι μπορούσε να μας κερδίσει η ΑΕΚ. Είναι μια μικρή ομάδα, 16 βαθμούς πίσω μας και μπορεί να μας κερδίσει μόνο με αυτόν τον τρόπο.

Οι αποφάσεις του διαιτητή ήταν γελοίες. Μου έγινε μαρκάρισμα από πίσω και δεν έδωσε τη γα%@@@νη κόκκινη. Ούτε κίτρινη δεν έδωσε! Και αμέσως μετά έδωσε την αποβολή στον Μποτία. Είναι ντροπή που δεν είχε τα α@@@@@α να πάρει πάνω του την ευθύνη. Πήγε στον βοηθό και τον ρωτούσε: «Ήταν τελευταίος παίκτης; Ήταν τελευταίος;

Είναι πρώτη φορά στη ζωή μου που παίζω με 9 παίκτες. Συνεχίσαμε να προσπαθούμε, αλλά ήταν δύσκολο. Φτάσαμε στο σημείο να κάνουμε φάσεις, αλλά τι μπορείς να κάνεις με 9 παίκτες;
Εμείς θα σηκώσουμε το τρόπαιο σε 2-3 εβδομάδες. Τότε θα είναι ωραίο για τους φιλάθλους της ΑΕΚ, να το δουν. Εύχομαι στους φιλάθλους της ΑΕΚ να πανηγυρίσουν κι αυτοί κάποιο τρόπαιο, γιατί σήμερα έκαναν λες και το κατέκτησαν
», δήλωσε μεταξύ άλλων




Ομάδες που αφορά: ΑΕΚ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

61 σχόλια:

στις 14/02/2016 01:49
ΑΑ ΡΕ ΠΟΥΤΑΝΟΠΑΙΔΟ!! ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ.... ΜΠΑΣΤΡΑΡΔΕ!!!

στις 14/02/2016 02:00
ton etsou3e kai vgazei glosa... oxi oti o allos pou pire kokkini itan telutaios kai ekane faoul kai o allos sikose ta xeria tou epidi fovotan tin mpala min ton tsou3ei.... kai meta lene gia tin dietisia... enw den 3eroun pws na paizoun mpala....

στις 14/02/2016 02:01
γαμω την παραγκα σας πουστογαυροι

στις 14/02/2016 02:08
ayto dixni poso ponese eno de tha eprepe kan an asxolithi afu exete klidosi to protathlima k tha eprepe na mas afisete na xarume epitelus meta apo posa xronia p exume na dume asprh mera apo to 11 p phrame to kipelo exume na panigirisume etsi k panigirizume etsi gt nikhsame 1 megalh omada ton olibiako sas meta apo polla xronia k h epomenh megalh nikh pistevo se kamia 10xria xronia tha erthi ayta.. o kasami m tetia siberifora de paei pouthena..

στις 14/02/2016 02:12
kirie kasami apla tha sou poutanas gie alvane pane stin poutana ti vromoxwra sou k poula trela k ironia edo pou se taizoume gamino poutanosperma na mathis na sevese pou milas esi gia dietisia karvali pou itan oles k de milas gia tis kokines pou den edose me ton paok pou o mpotia to kalo pedi kontepse na kopsi to sagoni tou berba...palio mounakia gavri ena matas me dietisia 50 50 k fagate poutsa k milate e poustaria

στις 14/02/2016 02:49
milate re kologabroi gia dietisia poso ahdia eiste telika gamo ta spitia sas mpastardoi epidi mia fora i dietisia sas epekse dikea sas etsoukse palio poutanakia poutsa kai ksilo sto poustara ton 8rylo

στις 14/02/2016 02:51
an kai panathinaikos xarhka poli bravo AEkara

στις 14/02/2016 02:52
exw kaoures apo tis polles mastoures!!! k pinw ntoumani mesa sto pasalimani...

στις 14/02/2016 08:27
bravo re megale kasami.kiala eprepe na peis gia ton mpastardo ton diatiti.tora omos dikaionete o olympiakos giati h aek tha pesei kathgoria.

στις 14/02/2016 08:28
Γιατί άδικο έχει;

στις 14/02/2016 09:47
Makari xwris ipervoli na xtipisei kai na min 3ana pe3ei mpala pote persi ekana ta idia otan nikise sto 90 kai perase sta imitelika den to sikwse opws leei kai autos gia tin aek episis nomizw den eimai sigouros einai 2-3 xronia stin kai leei tin aek mikri omada les kai 3erei istoria makari kasami na min 3ana pe3eis mpala

στις 14/02/2016 10:28
το παιχνιδι με τον παοκ το ξεχασατε?το πιο προσφατο λεω,για να μην παω πιο παλια.

στις 14/02/2016 10:30
E PWS NA MIN EINAI I 1H SOY FORA POY PAIZEIS ME 9 PAIXTES.ESY EXEIS SYNITHISEI 100-0 KAI KAYTES EDRES SAN TOY PLATANIA KAI TIS KALLONIS.MALLON ESY DEN EXEIS ARXIDIA NA NIKISEIS YPO DYSKOLES SYNTHIKES.PES STON KYR SAVVA NA KANEI METAGRAFES GIA NA KERDAGATE TA PANTA.AINTE KLAPS TWRA POYSTOSPORE.

στις 14/02/2016 10:37
Είναι η πρώτη φορά στη ζωή σου που παίζεις με εννέα παίκτες; Να τις εκατοστήσεις βρε!

Υπάρχουν και κάτι άλλοι, που έχουν παίξει με δέκα, εννέα και οχτώ παίκτες, όχι μόνο ία φορά, αλλά τρεις και τέσσερις. Τις περισσότερες αντίπαλοι της ομάδας σου, αν αυτό λέει τίποτα.

στις 14/02/2016 10:53
αντε βρε χανουμακια ολοι σας κερδισατε και νομιζετε οτι πηρατε το πρωταθλημα με εννια παιχτες και χεραιστε και το γκολ πως; με πεναλτι ετσι κερδιζει και εθνικος γαζωρου ρε ασχετη ..που ειστε ξερετε; -16 πρεπει να κανει πολυ κρυο ε; αντε να πατε να χαρειται λιγο ακομα οσο ειναι καιρος γτ δεν θα αργησει η πουτσα που θα φατε παλι χανουμακιααα

στις 14/02/2016 10:58
REDKILLER NA KSEKOYRAZESAI TIS KYRIAKES GIATI AYRIO EXEIS PRWINO KSYPNIMA GIA TO SXOLEIO.ANTE KLAPS.

στις 14/02/2016 11:05
Ερχόμαστε..................................ποναει παντα η πρωτη φορα.....βαγγελακη

στις 14/02/2016 11:26
REDKILLER σας τζουζει ρε βλακακακο γι αυτο ψαχνεται αλλες δικαιολογιες να κευφτειτε

στις 14/02/2016 11:27
Κρυφτειτε*

[+]  redkiller1 στις 14/02/2016 11:40

στις 14/02/2016 11:44
[email protected] re file h albania ti sou ekane epeidh o kasami einai malakas? k meta exei protimisi tin souidia oxi tin albania ! eleos re paidia na vrizete xwres kai symbola epeidh uparxoun kati kseftiles san ton kasami :(

στις 14/02/2016 12:13
σκεφτειτε και να εχανε το πρωταθλημα πως θα εκανε η παλιο κουτσομπολα. που τους βρισκετε αυτους τους παιχτες στα τυρογαδιρακια

στις 14/02/2016 12:33
O kasami na perasei na paralavei ti mitra tis manas tou kapoia stigmi..euxaristo.

στις 14/02/2016 12:35
PIA INE I MEGALI OMADA RE KAPOTA? BONUS TOU CL KAI EUROPA

στις 14/02/2016 12:49
γαμημενο κολοπαιδο αλβανακι ελπιζω να σε πετυχουμε στον τελικο και εκει θα δεις πως θα ποναει το κωλαρακι σου

[+]  stasoumugdala στις 14/02/2016 13:01

στις 14/02/2016 13:55
στασου πουτσαααααααααααααααα!!!!!!ποναει το κωλαρακι εεεεε??????

στις 14/02/2016 13:57
ΒΑΡΓΚΑΣ ο γαμιας του θρυνου

στις 14/02/2016 14:14
AAXAX0AX0AX0 ΚΛΑΨΙΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

στις 14/02/2016 14:32
ΣΕ ΠΟΝΕΣΕ ΠΟΛΥ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΕ ΑΛΒΑΝΕ?

ΥΠΟΚΛΙΣΟΥ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΒΑΡΓΚΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΛΑΟ ΜΑΣ!!

ΜΠΑΡΜΠΑΣΑΒΒΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΣΑΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΥΠΠΕΛΟ, ΜΑΓΕΙΡΕΨΤΕ ΤΟ ΟΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!

ΨΥΧΙΑΤΡΕ ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!

στις 14/02/2016 14:42
Κασαμι γαμω την Αλβανία σου μπάσταρδε και τον Πειραιά σου οι τσιμπουκωμενοι δεν μιλανε άιντε γαμωαλβανε ψωφα.......

στις 14/02/2016 14:51
ΟΙ ΚΑΡΤΕΣ ΗΤΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΕΣ, ΚΑΚΩΣ ΕΔΩΣΕ ΔΕΥΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ ΣΤΟΝ ΠΑΙΚΤΗ ΤΗΣ ΑΕΚ Κ ΑΠΟΒΛΗΘΗΚΕ. ΕΔΩΣΕ ΟΦΣΑΙΝΤ ΣΤΟΝ ΑΡΑΒΙΔΗ ΠΟΥ ΕΒΓΑΙΝΕ ΜΟΝΟΣ ΑΠΟ ΠΛΑΓΙΑ. Ο ΧΑΡΑ ΠΕΡΥΣΙ ΕΒΑΛΕ ΓΚΟΛ ΣΤΟ 89 ΜΕ ΧΕΡΙ Κ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΕ Η ΑΕΚ.ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΣ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΑ ΓΚΑΒΑ ΤΟΥΣ.

[+]  mpamiass στις 14/02/2016 14:56

στις 14/02/2016 15:43
για να θυμηθουμε το παιχνιδι οσφπ-ΑΕΚ που επεζα με 8 παιχτες αλλα και παλι καταφερα και κερδισα και προκριθηκα...οσο για εσενα κασαμι να πας στην αλβανια να τα κανεις αφτα..αμο ρφωτος λαος ειστε ρε χημπατζη παρτο χαμπαρι,ηρθες στην ελλαδα και βγαζεις το ψωμι σου και μιλας,αντι να το βουλοσεις.αν δεν ησουν ποδοσφαιριστης θα ησουν κανας κλεφτης-αλβανος οποτε σου τεριαζει

στις 14/02/2016 15:53
Γελοιε κασαμι......... Ερχετε η αντερλεχτ.....

στις 14/02/2016 15:54
Ισα ρε μπαμια

στις 14/02/2016 16:30
Τελευταία φορά που είχε ξαναδεί ο γάβρος 50-50 ήτανε με φιλιπιδι Χαϊκάλη Μπουλά στο mega.

στις 14/02/2016 16:30
Μαλακα Κασαμι, κατεβα απ' το καλαμι.

Ολα εδω πληρωνονται. Μπραβο ρε ΑΕΚ, βουλωσες στοματα.

[+]  MHTSOTAKHS-7 στις 14/02/2016 16:32

[+]  MHTSOTAKHS-7 στις 14/02/2016 16:33

στις 14/02/2016 16:40
αν ο κυριος κασαμι εχει τα αρχδια γτ ετρεχε περυσι με τα φιλαρακια του τα πουτανοσπερματα(περειρα-σιοβα)

στις 14/02/2016 16:45
xa xa exei kai o albanos kakalaaaa gelasame gabrakia

στις 14/02/2016 16:47
τι εγινε ρε γαβρακια μιλαει και κασαμι τωρα απο και ως που

στις 14/02/2016 16:48
και μιλαει για διατισια χαχαχα τι λετε ωρε

στις 14/02/2016 17:00
axaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

στις 14/02/2016 17:14
... nomizw pws xreiazese psychiatro !

στις 14/02/2016 18:29
ELA KAI STO KYPELO MALAKA KIORH THA FAS KAI ALLH POUTSA

στις 14/02/2016 18:40
MI SIKOTE TO KEFALI GIATI KOUTOULATA STA ASXIDIAMAS POTANAKIA KAI LIPOI SIKENIS LAGOBOULGARI

στις 14/02/2016 18:43
PARAKALATA MIN ERUETE STO KARAISKAKI UPARXEI TARIFA GIA SAS KAI ENA KAI 2 KAI 3 KAI 4

στις 14/02/2016 18:44
GIAMIESTE OLOI I TOURKOI MEXRI 4 GENEA

στις 14/02/2016 19:09
dropi tis manas sou eisai kasami malaka

στις 14/02/2016 19:10
kai metefras sosta esu paliopoutana

στις 14/02/2016 19:48
ρε τα τουρκακια, πως εμφανιστηκαν μετα απο τοσα χρονια κρυμμενα.. πανηγυριζουν που μειωθηκε η διαφορα στο -16.. επρεπε να σας δωσουμε μεταλιο που καταφερατε να νικησετε με 2 κοκκινες και πεναλντι... original Μουνιαααα.....γαμω την προσφυγια...

στις 14/02/2016 19:59
ΤΟ ΝΑ ΔΙΝΕΙς Κ ΚΑΝΑ ΑΓΩΝΑ ΓΙΑ ΞΕΚΑΡΦΩΜΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ..ΤΣΑΜΠΑ ΕΙΝΑΙ...!!

στις 14/02/2016 20:01
CIETIKO PENALTI POUTANIKIA UA SAS BGI JINO

στις 14/02/2016 20:55
oi perissoteroi AEKTZIDES eiste gia ton poutso ...ti douleia exete na vrizete tin albania re malakes ??? kai tha thelate polu na eixate stin xanoumisa omadoula sas kapoion san ton kasami !! tin alhtheia eipe to paidi... eiste mikri omada apla

στις 14/02/2016 22:09
καλα εσυ βλαχε λαρισεε μην μιλας..μια ζωξ ημαστε ψηλα και βλεπετε τα αρχιδια μας

στις 15/02/2016 01:03
ore koulides piasate to papa ao tarxidia epeidi nikisate sto etsi?

klasate tarxidia tou nomotarxi

7 topia tha fete next time

tsoutsekia

στις 15/02/2016 11:24
ΚΑΘΕ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΑ ΝΙΚΗ. ΑΥΤΟ ΛΕΓΕΤΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ? ΠΡΟΒΑΤΑ, ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕ.

ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΥΡΩΠΗ, ΕΣΕΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ.

στις 15/02/2016 15:03
Καλά είπε ο Κασάμι και λίγα είπε.

στις 15/02/2016 22:20
τι λες ρε βλακα?οταν εγω επεζα ευρωπη εσυ καθοσουν στα ποδια του χοντρου και του ελεγες οτ θες για δωρο τα κλεμμενα πρωταθληματα

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.