Οριστική αναβολή στο Ξάνθη-ΠΑΟΚ

Οριστική αναβολή στο Ξάνθη-ΠΑΟΚ

Αφορά τον αγώνα ΞΑΝΘΗ - ΠΑΟΚ


Αναβλήθηκε, όπως αναμενόταν, η αναμέτρηση της Ξάνθης με τον ΠΑΟΚ στα Πηγάδια εξαιτίας της έντονης χιονόπτωσης που σημειώνεται από το πρωί στην πόλη.

Δεν θα διεξαχθεί σήμερα η αναμέτρηση της Ξάνθης με τον ΠΑΟΚ στα Πηγάδια. Το χιόνι που πέφτει από το πρωί στη Ξάνθη έχει καλύψει το χορτάρι του γηπέδου και παρά τις προσπάθειες των ανθρώπων των γηπεδούχων να καθαριστεί ο αγωνιστικός χώρος, ο αγώνας δεν θα γίνει.

Ο διαιτητής Παπαπέτρου και οι βοηθοί του επιθεώρησαν τον αγωνιστικό χώρο λίγο πριν από τις 16:00 και όπως αναμενόταν, αποφασίστηκε να αναβληθεί η αναμέτρηση.

Πλέον, η Σούπερ Λιγκ θα κληθεί να αποφασίσει για το πότε θα διεξαχθεί ο αγώνας, αφού αυτός δεν μπορεί να γίνει αύριο καθώς την Τετάρτη ο ΠΑΟΚ θα αντιμετωπίσει την Καλλονή στη Μυτιλήνη για τους «16» του Κυπέλλου.





Στοιχεία για τον αγώνα: ΞΑΝΘΗ - ΠΑΟΚ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.803.002.252.151.451.451.251.29
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
3.401.802.851.851.65
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.551.684.0030.00

Σχολιασμός

16 σχόλια:

στις 03/01/2016 16:20
αναμενομενο.. κατι ασχετο.. ρε παιδια.. ο τσιμπουκαδωρος μετα και το χθεσινο ξεκωλιασμα της λουζερπουλ εξαφανιστηκε εντελως... λετε να αυτοκτονησε απο την στεναχωρια του..;

στις 03/01/2016 16:23
Την γλίτωσε ο ΠΑΟΚ τελικά...

στις 03/01/2016 16:30
ας παιξουν χιονοπολεμο μωρε!

[+]  t4sos στις 03/01/2016 16:44

[+]  t4sos στις 03/01/2016 16:44

στις 03/01/2016 17:15
πωσω μαλακασ ησε αγορη μου

στις 03/01/2016 17:33
Να μηδενιστεί η Ξάνθη, να της αφαιρεθούν τρεις βαθμοί και να κατοχυρωθεί το παιχνίδι στον ΠΑΟΚ με σκορ 0-3!

Ακούς εκεί να το γεμίσουν χιόνια!

Η υπαιτιότητα είναι των γηπεδούχων, που διάλεξαν να βρίσκονται σε περιοχή που τον χειμώνα χιονίζει συχνά.

Ας δήλωναν έδρα την Ιεράπετρα.

στις 03/01/2016 17:44
αρα οσοι το παιξαμε στο στοιχιμα παει για μοναδα η περιμενουμε ημερομηνια για να διαξαχθει η αγωνας;;

στις 03/01/2016 17:45
ο αγωνας? ***

στις 03/01/2016 17:55
Βουλγαροι μουνια

στις 03/01/2016 17:56
Γαμω τη τουμπα ολη

στις 03/01/2016 17:57
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΥΡΑ 7

στις 03/01/2016 18:06
Συμφωνώ με balantza. Να πέσει η Ξάνθη κατηγορία βασικά. Γ εθνική να πάει όπως ρίξατε πέρσι την ΟΦΑΡΑ. Από αύριο 4-1-2016 αναλαμβάνω εγώ δράση!

στις 03/01/2016 20:46
kawasaki7 tis mama sou to mouni to gaman oi alvanoi ανθελληνα μπασταρδε

στις 04/01/2016 06:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ stasoupoustraaaaa!ΟΝΤΩΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΤΗΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕ ΠΗΓΕ ΤΑΜΕΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΝΩ ΕΣΥ ΔΑΦΝΟΤΣΙΜΠΟΥΚΩΜΕΝΕ GAY ΕΜΕΙΝΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΤΟ ΚΕΡΙΝΟ ΟΜΟΙΩΜΑ ΤΗΣ ΠΟΥΤΣΑΣ ΤΟΥ ΖΙΡΟΥ ΠΟΥ ΕΛΑΒΕΣ ΜΕ courrier ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΤΟΥΡΑ ΣΟΥ?ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΡΕΣ!!!ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΙΜΑ ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΜΕ ΜΟΝΩΤΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ!!!ΧΑΧΑΧΑ ΛΟΥΚΡΗΤΙΑ.ΓΙΑ ΚΟΥΝΗΣΕ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΠΑΤΟΥΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ή ΟΧΙ?ΕΤΣΙ ΒΕΝΤΟΥΖΑ ΒΕΝΤΟΥΖΑ ΜΩΡΗ ΠΟΥΣΤΡΑ ΜΕ ΤΟ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΟ STRING.

στις 05/01/2016 00:57
αντε γαμησου ρε balantzas...Ειχε να χιονισει 2 χρονια στην ξανθη ..ακου εκει τι λεει..χιονιζει συχνα..μες την μαλακια εισαι ηλιθιε..αν δεν ξερεις μη μιλας

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.