Ενδιαφέρεται για Μιραλάς η Μίλαν

Ενδιαφέρεται για Μιραλάς η Μίλαν



Στη μεταγραφική λίστα της Μίλαν βρίσκεται ο Κέβιν Μιραλάς όπως υποστηρίζουν ιταλικά δημοσιεύματα.

Η επιστροφή του Κέβιν Μιραλάς στον Ολυμπιακό θα αποτελούσε σίγουρα ένα μεγάλο χριστουγεννιάτικο δώρο για τους φίλους των «ερυθρόλευκων», ωστόσο για την ώρα, ο Βέλγος άσος φαίνεται ότι απασχολεί την Μίλαν.

Ιταλικά δημοσιεύματα υποστηρίζουν ότι οι «ροσονέρι» επιθυμούν την απόκτηση του Βέλγου άσου τον Ιανουάριο είτε με τη μορφή δανεισμού, ως με κανονική μεταγραφή.

Μάλιστα, οι Ιταλοί ποντάρουν στην επιθυμία του Μιραλάς για μεγαλύτερο χρόνο συμμετοχής ενόψει του Euro 2016, μιας και ο πρώην άσος του Ολυμπιακού μετράει μόλις 9 αγώνες (μια ως βασικός) με την Έβερτον στη φετινή Πρέμιερ Λιγκ.



Ομάδες που αφορά: ΜΙΛΑΝ, ΕΒΕΡΤΟΝ

Σχολιασμός

22 σχόλια:

στις 25/12/2015 21:22
η μιλαν για να ξναγινει η μιλαν που πρωταγωνιστουσε στην ευρωπη θελει πρωτοκλασατους παικτες παγκοσμιας αξιας και οχι μιραλλαδες.. αν στεκει το ενδιαφερον της μιλαν τοτε αργει πολυ η ανασταση της μεγαλης μιλαν

στις 26/12/2015 10:24
magkes i milanara an dn alaxei doihkisi dn tha orthopodisei pote..! o iaponas proedros megalos malakas..! pige kai edose 500ek euro gia dikaiomata ..! kai o monos "kalos" pextis pou exei ferei einai o MENEZ pou kai autos traumatistike..!

στις 26/12/2015 10:24
opote pios mirallas..! gia osfp kalos einai .>!

στις 26/12/2015 12:37
ΜΩΡΗ ΑΦΕΛΦΗ ΤΟΥ ΕΛΕΟΥΣ stasougay ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΓΡΑΦΕΣ ΤΟΣΑ ΣΧΟΛΙΑ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΤΟΝ ΜΙΡΑΛΛΑΣ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΟΥ?ΤΩΡΑ ΣΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΛΙΓΟΣ ΣΑΝ ΠΑΙΚΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΥΠΟΤΙΜΑΣ?ΑΝΤΕ ΡΟΥΦΑ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΤΟΥ ΖΙΡΟΥ ΜΠΑΓΛΑΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΤΡΟΜΠΟΝΙ ΚΑΙ Ο ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΗΣ ΤΟΥ site.

στις 26/12/2015 13:25
αδερφαρα τσιμπουκαδωρε που παρτουζωνεσαι με νιγηριανους στην ομονοι ακου ηλιθιο πλασμα γαμω τον χριστο σου και την παναγια σου..

στο ολυμπιακο προφανως και θα τον ηθελα βρε μαλακομπουκωμενε..γαμω το σπιτι σου.. που κολλαει το ενα με το αλλο μωρη συφιλιασμενη πουτανα..; δηλαδη το οτι δεν κανει για την μιλαν δεν το βλεπεις ..; το οτι κανει για τον ολυμπιακο ειναι προφανες.. αλλα εισαι ενας μεγας γαμημενος καραγκιοζης.. βαλε τα μελομακαρονα στον κωλο σου για να εχεις καλες γιορτες παλιοπουστρα..σκατα στα μουτρα σου

στις 26/12/2015 13:27
περα απο την πουτανα την ομαδα σου την ΛΟΥΖΕΡπουλ μην σχολιαζεις αλλες ομαδες ρε αποτυχημενε.. βασικα κανεμας μια χαρη ... σχολιαζε μονο οταν νικαει η ομαδα σου.. ( δλδ με λιγα λογια σου ζηταω να ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙΣ, αλλα στο ζηταω με τροπο) ΖΩΟ...

στις 26/12/2015 14:25
Xaxaxaxax...kala tou ta eipes stasiumugdala!

στις 26/12/2015 15:27
ο Μιραλλας Αν Ειναι Να Ερθει Θα Ερθει Στον Ολυμπιακο Παντως Στην Μιλαν Δεν Παει Ουτε Με Σφαιρες

στις 26/12/2015 15:37
στασουμυγδαλα

αν και συστελλεσαι ανωδυνα σε τριαδικα πολυκυκλικα γκαζαραντο-ειδη καταλοιπα χαμηλου επιπεδου σχολιων.....δεν εμφαινεται ταση για το οποιοδηποτε "μεγαλειο"..(λεμε τωρα....)και χανεται στα απλα-δυσκινητα ευρωπαικα μονοπατια τρομο-αιματολογικων δωνικων σαραβατσιασματων.......

στις 26/12/2015 15:48
t4sos ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΑΦΝΟΤΣΙΜΠΟΥΚΩΜΕΝΟΣ GAY Ο stasoupoustara?ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΜΗΝ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙΣ ΓΑΤΙ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΨΟΛΑΡΑ ΤΟΥ ΖΙΡΟΥ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙ.ΣΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΤΟΥ ΑΦΟΥ ΛΑΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΦΕΤΟΥΛΑ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ Η ΛΟΥΛΟΥ,ΘΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΛΛΩΣΕΙ ΤΟ ΡΥΓΟΓΑΛΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΥΑΛΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΜΟΛΟ ΤΗΣ ΕΞΩΠΟΡΤΑΣ ΤΟΥ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΥ ΤΗΣ.ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΥΣΤΡΑ ΜΙΛΑΜΕ ΦΙΛΕ.

στις 26/12/2015 15:50
stasoupoustra ΡΟΥΦΑ ΤΟ ΤΡΟΜΠΟΝΙ,ΦΥΣΑ ΤΟ ΜΠΑΛΟΝΙ,ΠΑΙΞΕ ΤΟ ΚΛΑΡΙΝΟ ΜΩΡΗ ΛΟΥΓΚΡΑ ΝΑ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΟΥ site.

στις 26/12/2015 15:50
τασο μπηκε το πνευμα του ζουραρη μεσα σου..;

στις 26/12/2015 15:52
καραφλουζε.. δεν ειπα εγω οτι εβαλε ο ιαπωνας 500 μυρια.. ξαναδιαβασε τα σχολια.. μαλλον τον psofios πρεπει να ρωτησεις..

με εσενα πονεμενη πουτανα τσιμπουκαδωρε θα ασχοληθω σε λιγη ωρα που θα γελασω με το καρναβαλι της ΛΟΥΖΕΡπουλ που θα την γλεντησει μεχρι και ο κλανιερι..χααχαχαχαχ

στις 26/12/2015 15:56
ΜΗΝ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ ΜΩΡΗ ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ ΑΛΛΟ.ΣΕ ΒΑΡΕΘΗΚΕ ΟΛΟ ΤΟ site.ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ.ΓΛΥΨΕ ΤΗΝ ΨΟΛΑΡΑ ΤΟΥ ΖΙΡΟΥ ΠΟΥ ΕΛΑΒΕΣ ΜΕ EXPRESS ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑΚΙ ΣΟΥ.

στις 26/12/2015 16:03
bookadore.τρικυκλυζει επαρκως σε δυσβατα πολυκυκλικα σεξουαλικως μεταδιδομενα μονοπατια o στασουμυγδαλα, ενος εγκεφαλικου-παρανοικου σε τεσσερα επιπεδα ποθου μιας ατερμονης εγκεφαλο-αναμνησης σαραβατσιασματων........

στις 26/12/2015 16:14
t4sos ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΣΑ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΓΙΑΤΙ?ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΡΤΟΥΖΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΕΧΘΕΙ,ΤΙΣ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΠΙΠΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑΣ ΔΑΦΝΟΤΣΙΜΠΟΥΚΩΜΕΝΟΣ GAY.

στις 26/12/2015 16:15
bookadoros voulosto gamw ton xristo sou

στις 26/12/2015 16:49
σε εχουν παρει πρεφα ολοι ρε τσιμπουκαδωρε.. καταλαβαν τι χαϊβανι εισαι...

στις 26/12/2015 17:10
ΓΑΒΡΑΚΙΑ Ο ΝΑΡΓΙΛΕΣ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΥΤΣΑ ΤΟΥ ΖΙΡΟΥ!!!ΦΥΣΑ,ΡΟΥΦΑ,ΤΡΑΒΑ ΤΟΝΕ ..ΕΤΣΙ ΒΕΝΤΟΥΖΑ ΡΟΥΦΑΤΕΕΕΕ!!!

στις 26/12/2015 20:04
xaxaxaxaxa kleo ..! :P

στις 27/12/2015 00:55
Καλα ρε σεις ..τσιπα και ντροπη δεν εχετε επανω σας μερες που ειναι ? Καθεστε και γαμωσταυριζεστε ??? Γι αυτο ρε μαλακισμενα εχουμε καταντησει να βλεπουμε τα ματσ μονοι μας χωρις εκδρομες ...οπαδοι του πληκτρολογιου ..

στις 27/12/2015 00:56
Ζητημα αν εισαστε πανω απο 20 χρονων ο καθενας σας...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.