Προπονητής του μήνα ο Ρανιέρι

Προπονητής του μήνα ο Ρανιέρι



Προπονητής του μήνα για το μήνα Νοέμβριο αναδείχθηκε ο Κλαούντιο Ρανιέρι της Λέστερ, ενώ το βραβείο του κορυφαίου παίκτη πήγε στον Τζέιμι Βάρντι.

Το… ντάμπλ στα βραβεία της Πρέμιερ Λιγκ για το μήνα Νοέμβριο έκανε η Λέστερ, η οποία συνεχίζει την ξέφρενη πορεία της στο αγγλικό πρωτάθλημα.

Οι «αλεπούδες» βρίσκονται στην κορυφή της βαθμολογίας μετά από 15 αγωνιστικές και φυσικά το βραβείο του κορυφαίου προπονητή δεν θα μπορούσε να μην πάει στον Κλαούντιο Ρανιέρι.

Από την άλλη, κορυφαίος παίκτης του μήνα αναδείχθηκε ο Τζέιμι Βάρντι, ο οποίος έσπασε το ρεκόρ του Φαν Νίστελροϊ, σκοράροντας για 11 σερί παιχνίδια πρωταθλήματος.



Ομάδες που αφορά: ΛΕΣΤΕΡ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

10 σχόλια:

στις 11/12/2015 16:19
malakas leei o allos tsepwse ena swro myria apo mas kanei th proponitikh xronia ths zwhs tou me mhdeniko budget kai mporei na parei kai titlo nai megalos malakas symfwnw

στις 11/12/2015 22:32
Σταψκμαν κοίτα μη διαλυθεί η Κόρινθος και μετά μίλα για το Ρανιέρι.

στις 12/12/2015 00:39
ΓΤ ΠΟΤΕ ΕΒΓΑΛΑ ΤΟΝ ΡΑΝΙΕΡΙ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟ? ΒΡΕΣ ΤΟ COMMENT ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ...

στις 12/12/2015 01:16
stakman ενα replay γτ το εχασα τι ακριβως εννοεις ρε τρολλιαρη? χD δε καταλαβα χριστο μαν...

στις 12/12/2015 01:19
ποιος αντιχουλιγκανος ρε πιωμενος εισαι?

στις 12/12/2015 01:20
εγω απαντησα στα λινκ που εστιλε και ελεγε οτι τον βριζαμε ολοι και δε με βρισκε πλακα μου κανεις?

στις 12/12/2015 01:23
απαντησα γενικα στα λινκ που εστελνες δε σε προσβαλλα ασε τωρα τα μιλκομπουκαλα και μιλα ωραια τωρα πιανεσαι απο το τιποτα

στις 12/12/2015 01:25
και δε ειμαι κανενας αντιχουλιγκανος καθε μερα την λεει ο ενας στον αλλο τι δουλεια εχω γω με αυτον???

στις 12/12/2015 01:26
οκ ρε χαχαχαχα δεν πιεζω κανεναν εγω