Εξαντλήθηκαν τα εισιτήρια για το Ολυμπιακός - Άρσεναλ

Εξαντλήθηκαν τα εισιτήρια για το Ολυμπιακός - Άρσεναλ




Οι οπαδοί του Ολυμπιακού εξαφάνισαν μέσα σε λίγες ώρες τα εισιτήρια για το παιχνίδι-τελικό με την Άρσεναλ που θα κρίνει την πρόκριση για τους «16» του Τσάμπιονς Λιγκ.

Ούτε για δείγμα δεν υπάρχουν εισιτήρια για την αναμέτρηση του Ολυμπιακού με την Άρσεναλ, στις 9 Δεκεμβρίου στο «Γ. Καραϊσκάκης». Όπως ανακοίνωσε η ΠΑΕ, ο κόσμος εξάντλησε τα εισιτήρια μέσα σε λίγες ώρες και το «sold out» είναι πλέον γεγονός.

Η ανακοίνωση της ΠΑΕ Ολυμπιακός:

«Η ΠΑΕ Ολυμπιακός ανακοινώνει την εξάντληση, τόσο από το ίντερνετ, όσο και από τα εκδοτήρια, των εισιτηρίων για τον αγώνα της 6ης αγωνιστικής των ομίλων του UEFA Champions League με αντίπαλο την Άρσεναλ, στο "Γ. Καραϊσκάκης"».



Ομάδες που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΑΡΣΕΝΑΛ

Σχολιασμός

12 σχόλια:

στις 30/11/2015 17:54
για οικονομικους λογους δυστυχως δεν θα μπορω να ειμαι μεσα... τυχεροι οσοι θα δουν το ματς.. στηριξη στην ομαδα...δυσκολο ματς.. θελει προσοχη και υπομονη.. το αποτελεσμα μας νοιαζει μονο.. μακαρι να μην παιξουμε καλα και να περασουμε.. παμε για την προκριση μωρη ολυμπιακαρα...

υ.γ: loupan εδω ειμαι γαμω την παναχαϊκη σου... αχχααχαχ

[+]  betpros στις 30/11/2015 18:22

στις 30/11/2015 18:50
Κατάμεστος ο ΝΑΟΣ!

[+]  t4sos στις 30/11/2015 19:37

στις 30/11/2015 19:39
Με μισή ομάδα κατεβαίνει η Άρσεναλ....ας τους ευχηθούμε ολόψυχα καλή επιτυχία...γατάκια μετά από αυτό με τον Αστέρα σας σιχάθηκα 2 φορές περισσοτερο

στις 30/11/2015 19:46
τασουλα βουλγαρα ,κομπλεξικο και κατουρημενο απο τον ιντεγε πουτανακι... εδω μιλαμε για κατι που δεν θα ζησεις ουτε εσυ ουτε οι επομενες μπασταρδες γενιες που θα προκυψουν απο την ξεσκισμενη μητρα σου... το CHAMPIONS LEAGUE... ΓΙΑΥΤΟ ΑΔΕΙΑΣΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΓΩΝΙΑ

[+]  bookadoros στις 30/11/2015 21:48

στις 30/11/2015 23:43
ΓΑΒΡΟΣ-ΑΡΣΕΝΑΛ 0-2 Ή 0-3 ΚΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ Η ΤΑΝΑΠΟΥ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ. ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΜΑΘΕ ΓΑΒΡΕ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΘΑ ΣΕ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΓΙΑΤΙ!

στις 01/12/2015 18:23
ΑΝΤΙΧΟΥΛΙΓΚΑΝ, ΩΡΑΙΑ Η ΚΑΜΠΑΛΑ? ΕΜΕΙΣ ΜΟΝΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ.

στις 01/12/2015 18:24
ΤΑΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ,ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ?

στις 01/12/2015 19:02
Τάσοοοοο πουτάνας γιεεεεεεεεεεε!!!

στις 02/12/2015 01:28
me kathe eisitirio sas dinei kai 1 gramario preza?e provata?MPEEEEE

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.