«Δεν μ' ενδιαφέρει να κερδίσω για τον Μουρίνιο»

«Δεν μ' ενδιαφέρει να κερδίσω για τον Μουρίνιο»



Ανεξέλεγκτη φαίνεται ότι είναι η κατάσταση στα αποδυτήρια της Τσέλσι! Σύμφωνα με δημοσιογράφο του «BBC», παίκτης των «μπλε» φέρεται να είπε πως προτιμά να χάσει παρά να κερδίσει για τον Ζοζέ Μουρίνιο!

Η Τσέλσι πηγαίνει από το κακό στο χειρότερο, αφού μετά τη χθεσινή ήττα από την Λίβερπουλ (3-1), υποχώρησε στην 15η θέση της Πρέμιερ Λιγκ με μόλις τρεις νίκες σε 11 παιχνίδια.

Μάλιστα, ο δημοσιογράφος του «BBC», Γκάρι Ρίτσαρντσον έβαλε… φωτιά στα σενάρια που θέλουν τον Ζοζέ Μουρίνιο να έχει χάσει τους ποδοσφαιριστές του, υποστηρίζοντας ότι υπάρχει συγκεκριμένος παίκτης, ο οποίος δεν θέλει πλέον να παίζει για τον Πορτογάλο:

«Θα σας πω αυτό που ξέρω εγώ για την Τσέλσι και τα όσα συμβαίνουν στην ομάδα. Η πληροφορία μου, έρχεται από βασικό παίκτη της ομάδας και μου την μετέφερε έγκυρος άνθρωπος του ποδοσφαίρου. Έμαθα, ότι ο Ζοσέ Μουρίνιο πλέον δεν έχει καθόλου καλές σχέσεις με τους ποδοσφαιριστές του. Αυτοί έχουν κουραστεί από τα όσα προκύπτουν κάθε φορά από τη συμπεριφορά του προπονητή, ενώ η σχέση του με τον Αζάρ είναι πιο άσχημη αυτή τη στιγμή... Μάλιστα, ένας από τους παίκτες έχει πει «καλύτερα να χάνω, παρά να κερδίζω για τον Μουρίνιο», ανέφερε το ρεπορτάζ του Ρίτσαρντσον!



Ομάδες που αφορά: ΤΣΕΛΣΙ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 01/11/2015 18:08
mporei na fanei kapws auto p 8a pw alla einai h apopsh m, ok o mourinho exei akurwsei pllous pektes p tr kanoun papades se alles omades alla apopsh m einai oti o tupos phge perusi kai koubalhse olh thn omada kai phre to prwta8lhma,alla gia auto dn milaei kaneis..hksera fetos oti dn 8a kanei tpt logw anebasmenou epipedou sthn agglia..

στις 01/11/2015 18:23
ο μουρινιο εκανε τον κυκλο του!!!!!!!!!!!!

στις 01/11/2015 18:24
σε αυτον τον προπονητη χρωσταει το οποιο ονομα εχει η τσελσουλα στο παγκοσμιο χαρτη σε οτι αφορα το τοπ επιπεδο..αλλα ολα εχουν τα πανω τους..εχουν και τα κατω τους...

στις 01/11/2015 18:41
πες το ονομα σου εαν εχεις @@ ποιος εισαι την ειδατε ολοι παιχταραδες και πελε εν μια νυκτι ουστ ταγαρια

στις 01/11/2015 19:02
otan i city edose 70 ek gia 1 mono paixti kai emeis gia 1nan 19 xrono 20 pou stin ousia einai gia ot mellon ti na perimeneis? anevike epipedo i liga to idio motivo den leei gt den pezoume oreo podosfero . kalos proponitis alla prepei na figi . me mourinho i sezon den sozete. kai o AZAR mias kai einai apo tous kaliterous pextes auti ti stigmi sto kosmo na einai i simea tis omadas. episis o costa dromo mono gia kamia kokkini einai falcao edelos lathos o pedro metagrafi pou den einai gia omada pou paei gi aprotathhlima amina tpt . tosa lefta exoyme gt den pernoun pextes.

στις 01/11/2015 19:10
enas richardson to ipe

στις 01/11/2015 20:04
Το παραξενο ή μη παραξενο ειναι οτι οσοι παικτες εχουν περασει απο αυτον τον προπονητη εχουν παντα θεμα...

Τυχαιο? δεν νομιζω!

στις 01/11/2015 21:13
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ Ο ΡΩΣΣΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΣΟΥΤΑΡΕΙ ΑΛΛΙΩΣ Η ΤΣΕΛΣΙ....3 ΘΕΣΕΙΣ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΤΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΣΙΠ!

στις 01/11/2015 21:49
re paidia aniki stin real...

στις 01/11/2015 22:39
h real gia na ta sarosei ola thelei ena guardiola

στις 01/11/2015 22:49
Ε, όχι και η Τσέλσι έγινε αυτή που έγινε εξαιτίαςτου Μουρίνιο. Ας μην έριχνε τα μύρια ο Ρώσος και σας έλεγα εγώ. Όσο για τον Μουρίνιο,όπως και για τον κάθε αλαζονικό βλάκα που αυτοθεοποιείται και αυτοαποκαλείται special one,ήρθε το τέλος. Έσβησε το αστέρι....πάει ρε φίλε,πώς το λένε.Επιτέλους και ευτυχώς δλδ,γιατί δυστυχώς αυτοί οι άνθρωποι και ειδικά μέσα από το ποδόσφαιρο γίνονται είδωλα.Καιρός να απομυθοποιηθεί αυτός ο βλάκας.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.